Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-10, 16:31   #541
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,które zamawiały z HubiWorld . Jak z przesyłką to wygląda mi wyskoczyło przesyłka 120 zł ,a mam pieluchy tetrowe,termometr do wody takie lekkie rzeczy. Dotego wzięłam za pobraniem płatność ,zawsze tak biorę. A oni do mnie , że mi nie wyślą bo nie zapłaciłam za paczkę.

Zgłupiałam ;/
Ja właśnie dzisiaj puściłam zamówienie i też w szoku byłam bo niby mam allegro Smart a mi wyskoczyło że mam 50zl za przesyłkę zapłacić. Więc zmieniłam że chce żeby wysłali paczką w ruchu zamiast inpostem i wyszło niby za 0 zł. Ale teraz jak tak piszesz to się boję żeby mi nie zrobili jakiegoś psikusa bo przelałam im 350zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 16:36   #542
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Oglądałam wózki. Tylko muuvo quic mnie urzekł. Ale właściwie jechałam z zamiarem obejrzenia go na żywo. Dla mnie idealny ️ podoba mi się czarny ale rozsądek mówi żeby na lato kupić jasny szary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jak kupię to tylko muuvo quick i też jasnoszary. Nic innego nie wpadło mi w oko jak właśnie ten wózek . Na lato lepiej jasny wziąć. Czarny przyciąga słońce. Nie widziałam go na żywo, ale jakbym miała kupić, to muszę obejrzeć spacerówkę czy nie jest za mała. Na filmiku wygląda super i ten jasnoszary kolorek tez mi bardzo pasuje.

Zdecydowałam,że kupię kokon i jakiś fajny kocyk. Poduszkę sobie daruję. Moja córka spała na płaskim zawsze i miała ładną główkę. Nigdy nie używała poduszki jako niemowlę. Dopiero jak była starsza.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 16:49   #543
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

My dziś pojechaliśmy do jeszcze jednego sklepu z wózkami. I zdecydowanie zostajemy przy abc. W połowie lutego maja mieć nowe kolory więc wtedy podjedziemy zobaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 17:05   #544
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj puściłam zamówienie i też w szoku byłam bo niby mam allegro Smart a mi wyskoczyło że mam 50zl za przesyłkę zapłacić. Więc zmieniłam że chce żeby wysłali paczką w ruchu zamiast inpostem i wyszło niby za 0 zł. Ale teraz jak tak piszesz to się boję żeby mi nie zrobili jakiegoś psikusa bo przelałam im 350zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Same dobre opinie słyszałam o nich ,ale koszty wysyłki kosmos mają . W paczce jest tylko 5 szt . Szczerze pierwszy raz się spotkałam , że trzeba za wysyłkę płacić(wielokrotność paczek) ,jeszcze bym zrozumiała bym brała jakiś Bujaczek itp bo to duże,ale pieluchy,termometr ?
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 17:53   #545
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Curly spacerówka wydaje się być płytka. Ale to tylko wrażenie. Pan mam nawet zmierzył jej głębokość i porównał do popularnego Jolie i wychodzi nawet nie 1cm płytsza. A wózek prowadzi się niesamowicie lekko, mała amortyzacja ale dla mnie wystarczy. Miałam wcześniej czołg z dużą amrotyzacja i chyba mnie to bardziej wkurzało że wózek się ugina pod lekkim nawet naciśnięciem na rączkę. Jedynie co uważne że nie jest to wózek głęboki na zimę. Gondola przy nóżkach dziecka się zwęża, i myślę że takie 4-5 miesięczne dziecko, w kombinezonie to może już nie być miejsca żeby np taki ocieplany śpiworek włożyć. Max kocykiem przykrywać. Ale na szczęście na zimę już będziemy w spacerowkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Dodam jeszcze że porównywałam wersję stara 2 i nowa 2.0 z niby lepsza amortyzacja i większymi kolami. Dla mnie lepsza wersja stara- wózek odczuwalnie lżejszy, łatwiej się go jedna ręką prowadzi- to ważne dla mnie bo będę mieć przy boku 2,5latka. A do do amortyzacji- różnicy nie widziałam. Ja kupię na pewno ta wersję starsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 17:56   #546
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Same dobre opinie słyszałam o nich ,ale koszty wysyłki kosmos mają . W paczce jest tylko 5 szt . Szczerze pierwszy raz się spotkałam , że trzeba za wysyłkę płacić(wielokrotność paczek) ,jeszcze bym zrozumiała bym brała jakiś Bujaczek itp bo to duże,ale pieluchy,termometr ?
No właśnie je też słyszałam o nich dobre opinie. Mi wyszło 33szt z czego 15 to pieluchy, większy to tylko rożek a reszta to nieduże pierdoły i w większe pudełko by się to zmieściło. Pewnie dlatego mi tak dużo naliczyli Nie mogę się doczekać aż przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 18:20   #547
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Curly spacerówka wydaje się być płytka. Ale to tylko wrażenie. Pan mam nawet zmierzył jej głębokość i porównał do popularnego Jolie i wychodzi nawet nie 1cm płytsza. A wózek prowadzi się niesamowicie lekko, mała amortyzacja ale dla mnie wystarczy. Miałam wcześniej czołg z dużą amrotyzacja i chyba mnie to bardziej wkurzało że wózek się ugina pod lekkim nawet naciśnięciem na rączkę. Jedynie co uważne że nie jest to wózek głęboki na zimę. Gondola przy nóżkach dziecka się zwęża, i myślę że takie 4-5 miesięczne dziecko, w kombinezonie to może już nie być miejsca żeby np taki ocieplany śpiworek włożyć. Max kocykiem przykrywać. Ale na szczęście na zimę już będziemy w spacerowkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Dodam jeszcze że porównywałam wersję stara 2 i nowa 2.0 z niby lepsza amortyzacja i większymi kolami. Dla mnie lepsza wersja stara- wózek odczuwalnie lżejszy, łatwiej się go jedna ręką prowadzi- to ważne dla mnie bo będę mieć przy boku 2,5latka. A do do amortyzacji- różnicy nie widziałam. Ja kupię na pewno ta wersję starsza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie oficjalnie różnica w wadze jest 0,25 kg. A porównywalas z tymi samymi gondolami 2.0 z tą duża gondola? Ja się wacham między stara wersją (chyba taki szary z kwiatkami) albo 2.0 ale ze starą gondolą (mniejsza) - gondola wtedy szara z kwiatkami a siedzisko jeszcze nie wiem. Mi się wydawało że jednak 2.0 ma lepszą amortyzację, jak babka naciskała było to widać.
Będę musiała jeszcze dokładnie sprawdzić ta wagę w sklepie i to będzie decydujące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 18:39   #548
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Zaszalałam dziś z wyprawką 3000 zł nie moje. Został wózek, przewijak, wanienka i stanik z Lidla do karmienia . Aż jestem spokojna, że większość pozamawiana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 18:45   #549
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Zaszalałam dziś z wyprawką 3000 zł nie moje. Został wózek, przewijak, wanienka i stanik z Lidla do karmienia . Aż jestem spokojna, że większość pozamawiana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja! co tyle kosztowało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 18:46   #550
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Benetta gondoli nie porownywalam akurat ten w wersji 2.0 ktoś oglądał i była tylko spacerówka zamontowana. Podeszłam tylko zobaczyć te koła sprawdzić jak będzie i ta amortyzacje. A pan w sklepie pytany o różnice akurat o wielkości gondoli nic nie mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 18:57   #551
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta gondoli nie porownywalam akurat ten w wersji 2.0 ktoś oglądał i była tylko spacerówka zamontowana. Podeszłam tylko zobaczyć te koła sprawdzić jak będzie i ta amortyzacje. A pan w sklepie pytany o różnice akurat o wielkości gondoli nic nie mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi babka w sklepie mówiła że 2.0 cieszy gdzieś z kilogram z hakiem. A w opisach w internecie i wg przedstawicieli muuvo z grupy na fb to 0,25kg.
Z tą gondola to jest tak że na 2.0 możesz zamontować gondole że starego quicka albo XL że slicka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 19:00   #552
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
No właśnie je też słyszałam o nich dobre opinie. Mi wyszło 33szt z czego 15 to pieluchy, większy to tylko rożek a reszta to nieduże pierdoły i w większe pudełko by się to zmieściło. Pewnie dlatego mi tak dużo naliczyli Nie mogę się doczekać aż przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak dojdzie Oni mają stronę internetową i niby na niej darmowa dostawa jest . Jak allegro mi nie wypali to przez stronę zamówię.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 19:15   #553
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
O ja! co tyle kosztowało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pełne zamówienie apteczne, reszta ubranek (bo nie mam nic), koszule dla mnie, zamówienie z jukki (kocyki, rożek, kokon, do łóżeczka rzeczy, poduszka do karmienia) i łóżeczko z materacem. No i poszło, jak trzeba to trzeba . Ale fajnie, bo niewiele zostało. Może się uda, że w lutym już będę gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 19:57   #554
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Daj znać jak dojdzie Oni mają stronę internetową i niby na niej darmowa dostawa jest . Jak allegro mi nie wypali to przez stronę zamówię.
Dam znać na pewno. Tylko planowana przesyłka jest na 17-20.01 więc poczekamy trochę.
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Pełne zamówienie apteczne, reszta ubranek (bo nie mam nic), koszule dla mnie, zamówienie z jukki (kocyki, rożek, kokon, do łóżeczka rzeczy, poduszka do karmienia) i łóżeczko z materacem. No i poszło, jak trzeba to trzeba . Ale fajnie, bo niewiele zostało. Może się uda, że w lutym już będę gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo to zaszalałaś ładnie to teraz to już praktycznie mógłby być koniec marca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 19:57   #555
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Pełne zamówienie apteczne, reszta ubranek (bo nie mam nic), koszule dla mnie, zamówienie z jukki (kocyki, rożek, kokon, do łóżeczka rzeczy, poduszka do karmienia) i łóżeczko z materacem. No i poszło, jak trzeba to trzeba . Ale fajnie, bo niewiele zostało. Może się uda, że w lutym już będę gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie dałabym rady tak wydać na raz 3000zl, mniej boli jak się wydaje to na raty mi zostały jeszcze koszule dla mnie, staniki, zamówienie apteczne, laktator, śpiworek do łóżeczka, kocyki i pieluchy tetrowe. Dzisiaj zamówiłam pampersy na allegro, Pampers premium care 240szt r. 2 za 120zl. Resztę chyba mam a jak jednak nie mam a okaże się niezbędne to będę dokupowac po porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:00   #556
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja jeszcze potrzebuje kilka rzeczy z apteki, wanienkę, i kilka rzeczy kupię w poniedziałek w Lidlu i finito. Na połowę lutego teść ma zrobić mi komode przewijak i łóżeczko. Potem zostanie jeszcze pranie i można rodzić.
Aaaaa i staniki ale to zamierzam chwilę przed porodem kupić.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Haneczka1122334445
Czas edycji: 2020-01-10 o 20:02
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:06   #557
Rybaa
Raczkowanie
 
Avatar Rybaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Właśnie ze te kółka małe, że amortyzacja symboliczną i dziecko wytrzesie. Ale z drugiej strony w opiniach często pojawia się że amortyzacja dobra (tzn jak na miasto). Pamiętam że jak przesieslismy się z gondoli na paskach do parasolki elodi details (tam była amortyzacja tylko na tylne koła, kółka małe) to była gigantyczna różnica we wstrząsach. W spacerowce to różnicy dużej już nie robi, bo dziecko już dużo większe (w mieście). Ale u noworodka się obawiam. Najlepsza opcja to poczekać aż dojedzie do sklepu, postawić oba wózki obok siebie i przetestować tą amortyzację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Prezenty to co innego ale gadżety i dekoracje?? W styczniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

A to bym się też nie zastanawiała nad niczym innym, muuvo to dla Ciebie najlepsza opcja a ładny, zgrabny jest i skretny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie wlasnie sprzedawca chwalił tę amortyzację, mowilam w jakich warunkach zamierzam jezdzic i zdecydowanie polecal.
Wiesz, kazdy dobiera co innego, w zaleznosci od oczekiwan


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Rybaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:19   #558
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Zaszalałam dziś z wyprawką 3000 zł nie moje. Został wózek, przewijak, wanienka i stanik z Lidla do karmienia . Aż jestem spokojna, że większość pozamawiana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za co te miliony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Już doczytałam. Dużo. Myślałam że wózek i fotelik w tym jest bo to najwięcej chyba kosztuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:24   #559
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Mi babka w sklepie mówiła że 2.0 cieszy gdzieś z kilogram z hakiem. A w opisach w internecie i wg przedstawicieli muuvo z grupy na fb to 0,25kg.
Z tą gondola to jest tak że na 2.0 możesz zamontować gondole że starego quicka albo XL że slicka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa to pan mówił że można montować ze slicka ale mi się nie podoba ta gondola. A co do wagi to mówił że różnica prawie 2kg. I dla mnie odczuwalnie to by się mogło zgadzać. Niby nie dużo a jednak wersja stara mi bardziej pasuje. Sama waga to jedno ale jakoś lepiej mi się go prowadziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 20:42   #560
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
za co te miliony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Już doczytałam. Dużo. Myślałam że wózek i fotelik w tym jest bo to najwięcej chyba kosztuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale samo zamówienie apteczne na 1000 zł (wszystko tam mam łącznie z laktatorem, pampersami, okryciami itd) i łóżeczko z materacem też 1000 bo wzięliśmy to z komodą i z możliwością potem rozłożenia żeby było dla większego dziecka nawet do 7 lat. Jak się tak zliczy z ubrankami, pieluchami i tym wszystkim to wychodzi kolejny. Chciałam na raty a potem ogarnęłam, że w planach mam spakowanie torby koło 30 tc.
To widzę, że nie tylko mi już niewiele zostało z wyprawki. Piąteczka! Ale te kwoty to bolą jednak na raz kupić. Jakoś tak po trochu to się nie zauważa, że aż tyle człowiek wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 20:51   #561
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Angel podziwiam za to że już prawie gotowa jesteś. Ja dopiero zaczynam
Mam ubranka, trochę kupiłam trochę po synku, sporo dostanę (babcia ma już cała paczkę ).
Mam kilka kocyków, przewijak, dla mnie koszule do szpitala. I to tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 21:11   #562
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
No ale samo zamówienie apteczne na 1000 zł (wszystko tam mam łącznie z laktatorem, pampersami, okryciami itd) i łóżeczko z materacem też 1000 bo wzięliśmy to z komodą i z możliwością potem rozłożenia żeby było dla większego dziecka nawet do 7 lat. Jak się tak zliczy z ubrankami, pieluchami i tym wszystkim to wychodzi kolejny. Chciałam na raty a potem ogarnęłam, że w planach mam spakowanie torby koło 30 tc.
To widzę, że nie tylko mi już niewiele zostało z wyprawki. Piąteczka! Ale te kwoty to bolą jednak na raz kupić. Jakoś tak po trochu to się nie zauważa, że aż tyle człowiek wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zaszalałaś tak na raz. Ale masz rację, jak się wszystko zsumuje, to tyle wychodzi. Ja kupuję na raty. Jak poleci co jakiś czas 300zł, to nie czuć tego, a jak nagle 3000zł,to już tak .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-01-10 o 21:12
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 21:18   #563
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Pełne zamówienie apteczne, reszta ubranek (bo nie mam nic), koszule dla mnie, zamówienie z jukki (kocyki, rożek, kokon, do łóżeczka rzeczy, poduszka do karmienia) i łóżeczko z materacem. No i poszło, jak trzeba to trzeba . Ale fajnie, bo niewiele zostało. Może się uda, że w lutym już będę gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie jak się zaliczy z ciuszkami to wyjdzie.. Ale w razie co to już masz przygotowane zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Aaa to pan mówił że można montować ze slicka ale mi się nie podoba ta gondola. A co do wagi to mówił że różnica prawie 2kg. I dla mnie odczuwalnie to by się mogło zgadzać. Niby nie dużo a jednak wersja stara mi bardziej pasuje. Sama waga to jedno ale jakoś lepiej mi się go prowadziło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm to to już drugi sprzedawca, muszę na to zwrócić szczególną uwagę, jak będzie cięższy to biorę starszy ten szary z kwiatkami i olać już te ciut większe kółka.
A może pamiętasz bo ja teraz już nie, kosz na zakupy jest taki sam - że cześć ma siateczke? Czy nie kojarzysz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 21:37   #564
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
No ale samo zamówienie apteczne na 1000 zł (wszystko tam mam łącznie z laktatorem, pampersami, okryciami itd) i łóżeczko z materacem też 1000 bo wzięliśmy to z komodą i z możliwością potem rozłożenia żeby było dla większego dziecka nawet do 7 lat. Jak się tak zliczy z ubrankami, pieluchami i tym wszystkim to wychodzi kolejny. Chciałam na raty a potem ogarnęłam, że w planach mam spakowanie torby koło 30 tc.
To widzę, że nie tylko mi już niewiele zostało z wyprawki. Piąteczka! Ale te kwoty to bolą jednak na raz kupić. Jakoś tak po trochu to się nie zauważa, że aż tyle człowiek wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My poszliśmy po świętach obejrzeć wózki a wszyszliśmy z wózkiem i fotelikiem z bazą czytaj 2,5 tysia nie nasze. Mąż tydzień wychodził ze stanu przedzawałowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 21:39   #565
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Może bym się tak nie pospieszyla ale serio z tymi nerkami jest nieciekawie, może być konieczne leżenie w szpitalu z cewnikiem i kroplówkami. A wtedy to zdać się na męża, ehe to by człowiek w klapkach zimą chodził.
Kto zrobi tak dobrze wyprawkę jak nie my mamuśki aż się wierzyć nie chce, że już 3 trymestr zaczynamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 21:42   #566
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Benetta chyba część koszyka była z siateczka na pewno zanotowałam że kosz duży, łatwy dostęp i pan pokazywał że można wyjąć z niego środek i jest taka torba na zakupy która się potem idealnie w ten kosz wpasowuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 22:11   #567
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Benetta chyba część koszyka była z siateczka na pewno zanotowałam że kosz duży, łatwy dostęp i pan pokazywał że można wyjąć z niego środek i jest taka torba na zakupy która się potem idealnie w ten kosz wpasowuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo to tego nie wiedzialam

Teraz mi się reklama pokazała wózka espiro only. To zajrzałam. Może się któraś zainteresuje, parametry wydają się być super - 11kg, fajna amortyzacja, pompowane koła, kosz na zakupy pełny i zamykany, cena jakoś 1800. Tylko brzydki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Zmienie temat trochę. Mój syn ma teraz duży strach przed śmiercią, a tak się układa że się temat ciągle gdzies pojawia. Właśnie skończyliśmy mega długą rozmowę w wyrku przed snem. W tych rozmowach bardzo ułatwia mi fakt, że jesteśmy wierzący, więc opowiadam, że po śmierci jest niebo, itd wie też o szatanie i piekle. Dziś w przedszkolu np dzieci rozmawiały między sobą na te tematy i mi zadawał mnóstwo pytań, a bo Alicja powiedziała to a Łukasz tamto i się rozmowa zaczęła. Więc zaraz mogę mu odpowiedzieć na to piekło aniołem stróżem i modlitwą i że Pan Bóg wszystko widzi i wie że jest dobrym chłopcem i ma dobre serduszko. Na koniec pomodlilismy się, wymyślilismy gdzie w pokoju mógłby siedzieć mój anioł stróż a gdzie jego, pomarzylismy że może w niebie się lata i że jest niewidzialna podłoga (? &#129315 i już spokojnie zasnął.

Zmierzam do tego że tak sobie teraz sama siedzę i się zastanawiam jak sobie radzą osoby niewierzące w takich rozmowach o śmierci z dziećmi? Bo mi już bania dymi bo ważyłam każde słowo żeby go wyciszyć a jednocześnie jakieś herezji nie wymyślić . Ale jednak mam dużo możliwości, przekazując jednocześnie wiarę.
Ale jeśli ktoś nie wierzy to jak ogarniacie temat, jak dzieci przyjmują śmierci i ten temat? Jest u nas któraś niewierząca i przerabiała już ten temat z dzieckiem? Pytam z ciekawości teraz, absolutnie nie chce teraz dyskutować o słuszność wiary i przekonań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 22:26   #568
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Może bym się tak nie pospieszyla ale serio z tymi nerkami jest nieciekawie, może być konieczne leżenie w szpitalu z cewnikiem i kroplówkami. A wtedy to zdać się na męża, ehe to by człowiek w klapkach zimą chodził.
Kto zrobi tak dobrze wyprawkę jak nie my mamuśki aż się wierzyć nie chce, że już 3 trymestr zaczynamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooooo ja tak samo mam jakiegoś stracha że nie dotrzymam do terminu. Teraz lecę na acardzie, dupku i magnezie i nospie a i tak brzuch się stawia. Jakbym w razie czego miała lubemu zostawić temat wyprawki to młody miałby kocyk kilka pieluch i dwa pajace, o reszcie rzeczy on nawet nie ma pojęcia że istnieją.
Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Oooo to tego nie wiedzialam

Teraz mi się reklama pokazała wózka espiro only. To zajrzałam. Może się któraś zainteresuje, parametry wydają się być super - 11kg, fajna amortyzacja, pompowane koła, kosz na zakupy pełny i zamykany, cena jakoś 1800. Tylko brzydki :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Zmienie temat trochę. Mój syn ma teraz duży strach przed śmiercią, a tak się układa że się temat ciągle gdzies pojawia. Właśnie skończyliśmy mega długą rozmowę w wyrku przed snem. W tych rozmowach bardzo ułatwia mi fakt, że jesteśmy wierzący, więc opowiadam, że po śmierci jest niebo, itd wie też o szatanie i piekle. Dziś w przedszkolu np dzieci rozmawiały między sobą na te tematy i mi zadawał mnóstwo pytań, a bo Alicja powiedziała to a Łukasz tamto i się rozmowa zaczęła. Więc zaraz mogę mu odpowiedzieć na to piekło aniołem stróżem i modlitwą i że Pan Bóg wszystko widzi i wie że jest dobrym chłopcem i ma dobre serduszko. Na koniec pomodlilismy się, wymyślilismy gdzie w pokoju mógłby siedzieć mój anioł stróż a gdzie jego, pomarzylismy że może w niebie się lata i że jest niewidzialna podłoga (? &#129315 i już spokojnie zasnął.

Zmierzam do tego że tak sobie teraz sama siedzę i się zastanawiam jak sobie radzą osoby niewierzące w takich rozmowach o śmierci z dziećmi? Bo mi już bania dymi bo ważyłam każde słowo żeby go wyciszyć a jednocześnie jakieś herezji nie wymyślić . Ale jednak mam dużo możliwości, przekazując jednocześnie wiarę.
Ale jeśli ktoś nie wierzy to jak ogarniacie temat, jak dzieci przyjmują śmierci i ten temat? Jest u nas któraś niewierząca i przerabiała już ten temat z dzieckiem? Pytam z ciekawości teraz, absolutnie nie chce teraz dyskutować o słuszność wiary i przekonań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się za bardzo nie znam na wychowywaniu dzieci i raczej nie po drodze mi do kościoła ale kiedyś duże wrażenie zrobiła na mnie książka niebo istnieje naprawdę. (bardzo lekko i szybko się ją czyta) Na jej podstawie został nakręcony film. Może w niej znajdziesz jakieś podpowiedzi jak o tym rozmawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 22:32   #569
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Oo tak, jak ja bym mojemu kazała zrobić wyprawkę to mały napewno miałby kupiona mała wędkę i wodery na ryby no i w sierpniu chodziłby w zimowej czapce, tak mu ostatnio tatuś chciał zamówić czapkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 23:03   #570
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U nas też może w końcu coś ruszy z wyprawką, przynajmniej te większe rzeczy typu wózek czy nosidło. Mieliśmy z mężem długą, oczyszczającą rozmowę, akurat dotycząca czegoś innego, ale mam wrażenie, że przy okazji zmotywowało go to do innych spraw. Mam nadzieję, że ten zapał się utrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.