Zmniejszenie piersi - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-12, 12:31   #3991
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Foca75 Pokaż wiadomość
Kulka tobie życzę żeby jeszcze trwał remont bloków bo na oddziale pusto, jak pisałam wcześniej więcej personelu niż pacjentów. Cisza, spokój, nawet w toalecie pachnie 😀 bo salowa z nudów kilka razy na dobę sprząta

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Lawenda15 jaki stan ducha teraz u ciebie, ty nie miałaś drenow o ile pamiętam i ja też nie mam, ale obok leży dziewczyna operowana przez kogo innego i ma.
W czerwcu to z tego co wiem będzie już po remoncie, ale mam nadzieję, że będzie równie miło
Ja jestem zapisana do dr.Charytonowicz- bardzo sympatyczna kobieta, chociaż z tego co widzę jeszcze nikt z forum u niej chyba nie był.
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 17:07   #3992
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Foca,
u mnie cały czas w porządku, goiło się szybko i bezproblemowo. Nie miałam drenów - jako jedyna z 5 pacjentek - taka metoda operacji, że nie były potrzebne.
Pewnie już w domu jesteś?

Ja też zadowolona z operacji i opieki w orłowskim.

Wybrałam Warszawę ze względu na dogodny dojazd (pendolino), no i lekarzy dobrymi opiniami.
Kulka
dr Daria Charytonowicz chyba nie ma jeszcze zbyt długiego stażu i dlatego o niej mało piszą. Ciekawe z kim operuje, może z mężem, a to doświadczony lekarz http://plasticsurgery.com.pl/pl/
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 18:17   #3993
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Fatysia2018 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, należę już do szczęśliwego grona kobiet z małymi piersiami. W poniedziałek była operacja, a dziś już wskoczyłam w staniczek pooperacyjny. Szpital super, opieka super. Można go nazwać klinika szczęścia. Nawet nie sądziłam, ze będę miała tak szczęśliwa, ze odczuje tak wielka różnice. Jest mi lekko luźno i przyjemnie!!Wszystkim tym które sie wahają, nie są pewne swojej decyzji polecam!! Dziewczyny, to jest zupełnie nowe życie. Chodzę z przyklejonym uśmiechem do twarzy!!!
Witaj Fatysia po drugiej stronie mocy Z jakiego rozmiaru ta zmiana? Szybkiego gojenia i tak trzymaj z tym uśmiechem
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 08:20   #3994
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzień dobry
Myślę o operacji zmiejszenia piersi tylko obawiam się czy nadaje rozmiar biustu to 65GG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 09:13   #3995
Jastarenka
Raczkowanie
 
Avatar Jastarenka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 107
Dot.: Zmniejszenie piersi

I jak tu nie wierzyć w pecha, 13-stego, piątek???
Opryszczka mi dziś wyszła.
Z domu za to wyszedł Hascovir.

Macie jakieś inne sprawdzone sposoby?

Ps. Nie jestem przesądna. Mam w domu dwa czarne koty .
Jastarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 10:33   #3996
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Tak, metoda bez drenów mnie zaskoczyła ale taka to metoda właśnie, obok była pacjentka z drenami to zależy od operatora. Ja byłam tym samym sposobem operowala co ty lawenda15. Jestem już w domku, co prawda troszkę słaba jestem i wczoraj miałam niewysoka temperaturę 37,6 a dziś osłabienie 36,1 ale dochodzę do siebie. Nic nie boli, tylko swedzi, a Warszawę wybrałam bo tu mieszkam no i dzięki jednej z dziewczyn z kafeterii i dzieki lawenda15 . W poniedziałek jadę na kontrolę, W domu niewiele robię bo się trochę boję o szwy. Najgorsze jest spanie na placach, co godzinę się budzę że względu na ból w dole kręgosłupa, dziś to chyba na siedząco będę spała.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 12:10   #3997
aciaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez jastinka75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,długo nie pisałam, sprawy rodzinne zupełnie pozbawiły energii, ale nie będę pisać o tym. Muszę się pochwalić, bo dopiero teraz ochłonęłam po wizycie i jeszcze migrena wykluczyła mnie z życia.
Na konsultacji byłam 5 stycznia a już 20 marca mam termin.
Początkowo miał być czerwiec ale mi bardzo zależało, bo w maju mam komunię u chrześniaka,czyli zjazd rodzinny, no i znalazł ten jedyny w marcu. Co prawda nie jest to Łęczna ale myślę,że w Policach profesor zna się na rzeczy. Zastanawiałam się długo czy jechać do tych Polic na konsultację. Tym bardziej,że ode mnie to daleko i dojazd kiepski ( 3 pociągi w jedną stronę)no i najważniejsze, tutaj na forum tylko Marta75L była operowana przez profesora. Szukałam jakichkolwiek opinii o szpitalu zanim pojadę na wizytę. Opinie są różne jeśli chodzi ginekologię i położnictwo a szczególnie po tym incydencie z in vitro. Oddział chirurgii plastycznej pod okiem profesora to już inna historia. Postanowiłam zaryzykować a boję się ryzyka jak nie wiem co Póki co nie żałuję. Profesor to bardzo ciepły człowiek i bardzo konkretny.Przedstawił wszystkie za i przeciw,ale to obowiązek każdego lekarza. Oczywiście nie to świadczy o kompetencji. Dlatego z jednej strony cieszę się a z drugiej mam cykora,ale to chyba normalne.
Gratuluję!!!
Mam pytanie o Twoje wymiary i wagę i wzrost. Jeśli można
Moja siostra była 12.01 na konsultacji w Policach i w zastępstwie przyjmował inny lekarz. Potratował Ją bardzo nie miło... Nie zakwalifikował Jej bo ma 1 kg nadwagi.. BMI 25,2 rozmiar 70J
Rozważa wizytę prywatnie u prof. Tylko czy On nie mam podobnych kryteriów?
Pozdrawiam
aciaa_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 13:19   #3998
Marta75L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez aciaa_a Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!
Mam pytanie o Twoje wymiary i wagę i wzrost. Jeśli można
Moja siostra była 12.01 na konsultacji w Policach i w zastępstwie przyjmował inny lekarz. Potratował Ją bardzo nie miło... Nie zakwalifikował Jej bo ma 1 kg nadwagi.. BMI 25,2 rozmiar 70J
Rozważa wizytę prywatnie u prof. Tylko czy On nie mam podobnych kryteriów?
Pozdrawiam
Nie wiesz który lekarz przyjmował Twoją siostrę (podejrzewam już na kogo trafiła)? Musiała mieć strasznego pecha. Ja jak byłam na konsultacji to też miałam nadwagę i to nie 1 kg a 5 kg i nie było z tym żadnego problemu. Profesor przyjmuje prywatnie w Sonomedzie w Szczecinie, może niech się siostra tam umówi na wizytę?
Marta75L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 13:29   #3999
jastinka75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez aciaa_a Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!
Mam pytanie o Twoje wymiary i wagę i wzrost. Jeśli można
Moja siostra była 12.01 na konsultacji w Policach i w zastępstwie przyjmował inny lekarz. Potratował Ją bardzo nie miło... Nie zakwalifikował Jej bo ma 1 kg nadwagi.. BMI 25,2 rozmiar 70J
Rozważa wizytę prywatnie u prof. Tylko czy On nie mam podobnych kryteriów?
Pozdrawiam
aciaa_a Ja miałam to szczęście, że konsultował mnie sam profesor. O nadwadze nie wspomniał. Mam dość dużo zmian w kręgosłupie i może to było priorytetem. Oczywiście mam nadwagę BMI 29. Przydałoby się zjechać z 10 kg nawet. Mój biust nie pomniejsza się wraz ze spadkiem wagi a jedynie obwód pod biustem i mam 75 M. Spróbuj prywatnie.Zajrzyj na pw

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Marta75L co tam u Ciebie ? Wszystko ok ? Byłaś na kontroli ?
Ja już nie mogę się doczekać i już nie mam wątpliwości tak jak na początku. Dziękuję Ci za wsparcie

Edytowane przez jastinka75
Czas edycji: 2017-01-13 o 13:32
jastinka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 13:55   #4000
aciaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kochane dziękuję Wam bardzo za odpowiedź!
Niestety nie zna nazwiska. Dość młody i na niebiesko ubrany. Nic więcej.
Pierwszy lekarz dał jej skierowanie na oddział od razu na podstawie dokumentacji medycznej bez badania i kazał udać się do Owego Typka na umówienie terminu. I właśnie On Ją odrzucił.
Skierowanie nadal ma.
aciaa_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 19:46   #4001
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Foca
miałam dokładnie tak samo - podwyższona temperatura przez jeden dzień. Szwy porządne zakładają ale staraj się trzymać ręce blisko tułowia jak coś robisz. Spanie na plecach to mordęga, ja dość szybko zaczęłam spać "lekko na boku" z dodatkowym małym jaśkiem pod głową. Trzymaj się ciepło, niech dobrze goi
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 22:14   #4002
Marta75L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez jastinka75 Pokaż wiadomość
aciaa_a Ja miałam to szczęście, że konsultował mnie sam profesor. O nadwadze nie wspomniał. Mam dość dużo zmian w kręgosłupie i może to było priorytetem. Oczywiście mam nadwagę BMI 29. Przydałoby się zjechać z 10 kg nawet. Mój biust nie pomniejsza się wraz ze spadkiem wagi a jedynie obwód pod biustem i mam 75 M. Spróbuj prywatnie.Zajrzyj na pw

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Marta75L co tam u Ciebie ? Wszystko ok ? Byłaś na kontroli ?
Ja już nie mogę się doczekać i już nie mam wątpliwości tak jak na początku. Dziękuję Ci za wsparcie
jastinka75 na kontroli nie bylam bo mialam bardzo ciezki tydzien w pracy ale mam zamiar pohsc w pon lub wtorek 😀 ciesze sie ze sie juz nie wahasz! Teraz jakas dietka i w kwietniu bedziesz laseczka ze hej 😀 buziaki 😚
Marta75L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 07:54   #4003
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Lawenda15 powiedz dziewczyno, czy tobie do pierwszej kontroli też kazali nic nie ruszać? Nie zmieniać opartrunkow,jak długo kazali nosić biustonosz po operacyjny? Należy kupić drugi na zmianę? Ciebie pytam bo ten sam zespół nas operowal, tymi samymi metodami.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:00   #4004
MartaJed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Karolina109 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Myślę o operacji zmiejszenia piersi tylko obawiam się czy nadaje rozmiar biustu to 65GG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę biustonosz 65G - 65 GG i się zakwalifikowałam
MartaJed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:01   #4005
Karolina109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 44
Dot.: Zmniejszenie piersi

MartaJed dziękuję dałaś mi nadzieję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolina109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:03   #4006
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

MartaJed ja przed ciaza tez mialam taki rozmiar wiec dalas mi nadzieje ze jak wroce po karmieniu do tego rozmiaru to tez mam szanse a w ktorym szpitalu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 15:38   #4007
Fatysia2018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dziewczyny, chciałam lekko zmienić panująca opinie nr. Dr. Antonova z Łęcznej. Wiele z nas pisało, ze jest gburowaty i nieprzyjemny w obyciu. Jestem totalnie innego zdania. Jestem już w Łęcznej od prawie tygodnia i miałam okazje już kilka razy mieć z nim kontakt. Jest konkretny i nieco małomówny, ale uważam ze to kwestia podejścia. Ja każde spotkanie z nim miło wspominam, czasem pozartowalismy sobie nawet, a na dodatek jest bardzo dobrym fachowcem. Także, dziewczyny nie bójcie sie go, wystarczy uśmiech na twarzy i same sie przekonacie, ze doktor jest miłym konkretnym człowiekiem.
Pozdrawiam Was serdecznie

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_rut Pokaż wiadomość
Witaj Fatysia po drugiej stronie mocy Z jakiego rozmiaru ta zmiana? Szybkiego gojenia i tak trzymaj z tym uśmiechem
Hej, przed operacja miałam rozmiar 75 I/J
Teraz po operacji podobno wyszło C/d. Wszystko sie jeszcze ma ulezec do 6 miesięcy, tak czy inaczej jestem bardzo szczęśliwa
Fatysia2018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 19:53   #4008
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Foca,
dokładnie tak jak piszesz, nic nie ruszać, nie zmieniać, nie moczyć. Bardzo mi to odpowiadało, że nie trzeba z opatrunkami kombinować. Dr Ulatowski kazał stanik pooperacyjny nosić jak najdłużej - nie określił ile czasu. Na początku silimę nosiłam cały czas (prałam i suszyłam na kaloryferze), później dokupiłam jeszcze dwa: jeden okazał się za luźny i używam go do spania, drugi jest pooperacyjny ale taki mniej zabudowany. Dobrze się w nich czuję i używam ich do dziś. Pod zimowymi ubraniami jest ok. Taki normalny stanik to chyba dopiero na wiosnę kupię
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-14, 21:10   #4009
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez lawenda15 Pokaż wiadomość
Foca,
dokładnie tak jak piszesz, nic nie ruszać, nie zmieniać, nie moczyć. Bardzo mi to odpowiadało, że nie trzeba z opatrunkami kombinować. Dr Ulatowski kazał stanik pooperacyjny nosić jak najdłużej - nie określił ile czasu. Na początku silimę nosiłam cały czas (prałam i suszyłam na kaloryferze), później dokupiłam jeszcze dwa: jeden okazał się za luźny i używam go do spania, drugi jest pooperacyjny ale taki mniej zabudowany. Dobrze się w nich czuję i używam ich do dziś. Pod zimowymi ubraniami jest ok. Taki normalny stanik to chyba dopiero na wiosnę kupię
Dzieks,o taką odpowiedź chodziło
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-15, 09:19   #4010
mona556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi

Witam.
Jestem tak zła, że dopiero teraz siadam do podzielenia sie z Wami swoją przygoda w Orłowskim. Wizytę miałam przed świętami i zostałam spławiona i to dosłownie. Pomimo biustu 85 k, prześwietlenia kręgosłupa( kyfozy, zmian zwyrodnieniowych, dyskopatii itp.), pan doktor nawet nie spojrzał na mój biust tylko stwierdził, że uwaga!!! to nie są wskazania.Według niego powinnam mieć zaświadczenie od neuroortopedy o konieczności zmniejszenia biustu (mnóstwo jest tych specjalistów przecież) i rezonans kręgosłupa. ☠☠☠☠a mać myślałam, że stamtąd wyjdę. Siedziało ich dwóch i nawet nie wiedziałam co mam na to wszystko powiedzieć. Potem zaczęła się gadka, że no przecież taka operacja to kosztuje i mogę sobie zobaczyć ile w internecie i oni nie robią operacji estetycznych. Po prostu szkoda gadać. Będę próbować w Łęcznej, bo na Orłowski patrzeć nie mogę. Pewnie trafił mi się kompletny ignorant bez powołania lekarskiego. Jak można nawet nie obejrzeć pacjenta. Oj dziewczyny nie wiem, co mam teraz robić. Jestem strasznie zła, a kręgosłup boli okropnie.
mona556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 19:24   #4011
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

aż niewiarygodnie, dopiero stamtąd wyszłam i nie moge6sie nachwalic personelu, ciekawe na kogo trafiłaś, bo to wręcz niewiarygodnie brzmi
Cytat:
Napisane przez mona556 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem tak zła, że dopiero teraz siadam do podzielenia sie z Wami swoją przygoda w Orłowskim. Wizytę miałam przed świętami i zostałam spławiona i to dosłownie. Pomimo biustu 85 k, prześwietlenia kręgosłupa( kyfozy, zmian zwyrodnieniowych, dyskopatii itp.), pan doktor nawet nie spojrzał na mój biust tylko stwierdził, że uwaga!!! to nie są wskazania.Według niego powinnam mieć zaświadczenie od neuroortopedy o konieczności zmniejszenia biustu (mnóstwo jest tych specjalistów przecież) i rezonans kręgosłupa. ☠☠☠☠a mać myślałam, że stamtąd wyjdę. Siedziało ich dwóch i nawet nie wiedziałam co mam na to wszystko powiedzieć. Potem zaczęła się gadka, że no przecież taka operacja to kosztuje i mogę sobie zobaczyć ile w internecie i oni nie robią operacji estetycznych. Po prostu szkoda gadać. Będę próbować w Łęcznej, bo na Orłowski patrzeć nie mogę. Pewnie trafił mi się kompletny ignorant bez powołania lekarskiego. Jak można nawet nie obejrzeć pacjenta. Oj dziewczyny nie wiem, co mam teraz robić. Jestem strasznie zła, a kręgosłup boli okropnie.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 19:27   #4012
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez mona556 Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem tak zła, że dopiero teraz siadam do podzielenia sie z Wami swoją przygoda w Orłowskim. Wizytę miałam przed świętami i zostałam spławiona i to dosłownie. Pomimo biustu 85 k, prześwietlenia kręgosłupa( kyfozy, zmian zwyrodnieniowych, dyskopatii itp.), pan doktor nawet nie spojrzał na mój biust tylko stwierdził, że uwaga!!! to nie są wskazania.Według niego powinnam mieć zaświadczenie od neuroortopedy o konieczności zmniejszenia biustu (mnóstwo jest tych specjalistów przecież) i rezonans kręgosłupa. ☠☠☠☠a mać myślałam, że stamtąd wyjdę. Siedziało ich dwóch i nawet nie wiedziałam co mam na to wszystko powiedzieć. Potem zaczęła się gadka, że no przecież taka operacja to kosztuje i mogę sobie zobaczyć ile w internecie i oni nie robią operacji estetycznych. Po prostu szkoda gadać. Będę próbować w Łęcznej, bo na Orłowski patrzeć nie mogę. Pewnie trafił mi się kompletny ignorant bez powołania lekarskiego. Jak można nawet nie obejrzeć pacjenta. Oj dziewczyny nie wiem, co mam teraz robić. Jestem strasznie zła, a kręgosłup boli okropnie.
W szoku jestem :| musialas faktycznie wyjatkowo trafic :/ ciekawe czemu tak Cie potraktowano :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 20:17   #4013
mona556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi

Trafiłam na doktora Pietrasika, drugi lekarz nie wiem jak się nazywał. Jestem załamana, ze tak mnie potraktowano. Czulam się jak idiotą, dali mi do zrozumienia, że chce sobie zrobić ładne cycki. Nigdy w ten sposob nawet nie pomyslalam. Chce się pozbyć ciężaru, bólu i wiecznych obtarc skóry. A żądania opinii neoroortopedy i renozansu magnetycznego według mnie to kpina. Dlaczego od innych tego nie chcą. Nie wiem i nie rozumiem dlaczego mnie tak potraktowano.
mona556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-15, 20:54   #4014
lawenda15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi

Było ich dwóch...może chciał się popisać przed kolegą. Ale pechowo trafiłaś, współczuję. To już od zwykłego ortopedy zaświadczenie nie wystarczy?
O neuroortopedzie to nawet nie słyszałam
Mona
W żadnym wypadku nie zniechęcaj się i nie poddawaj...

Edytowane przez lawenda15
Czas edycji: 2017-01-15 o 21:03
lawenda15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 14:04   #4015
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi

Mona, nie poddawaj się, omiń go szerokim łukiem. Powinno wystarczyć skierowanie od lekarza poz, zaświadczenie od ortopedy i duży obwisły biust. Ja po pierwszej kontroli. Był dziś mój ulubiony doktorek. Wszytko ok, goję się, a za tydzień zdjęcie szwów
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 15:47   #4016
MartaJed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misja0181 Pokaż wiadomość
MartaJed ja przed ciaza tez mialam taki rozmiar wiec dalas mi nadzieje ze jak wroce po karmieniu do tego rozmiaru to tez mam szanse a w ktorym szpitalu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rok po ciąży wróciłam do staników, które nosiłam przed ciążą więc niby rozmiar ten sam, tylko że w ciąży miałam jeszcze 2 rozmiary większy więc skóra tak się rozciągnęła, że z w miare kształtnych zrobiły się zwisy do pępka..

Na konsultacji byłam w Łęcznej i zakwalifikowali mnie bez problemu, tylko gorzej jest chyba zdobyć skierowanie, jak już to masz to bez obaw. Ja byłam u rodzinnego, który mnie odesłał, drugi raz u ortopedy, który mnie wyśmiał i tylko dzięki temu forum dostałam namiar na ortopedę, który mi wypisał skierowanie, ale gdyby nie to to bym pewnie już odpuściła temat.. więc jak będziesz już się zabierać to nie odpuszczaj
MartaJed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 22:46   #4017
Sysia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kulka, ja tez mam operacje na czerwiec,a dokladnie na 19 czerwca, trzeba wczesniej polechac na wizyte z anestozjologiem?pierwsza slysze czy to konieczne? Ktoras z was tak miala?

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Czy bralyscie jeszcze jakies leki przed operacja? Typu wit C,lub witaminy?
Sysia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 22:49   #4018
Foca75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 25
Smile Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Sysia1985 Pokaż wiadomość
Kulka, ja tez mam operacje na czerwiec,a dokladnie na 19 czerwca, trzeba wczesniej polechac na wizyte z anestozjologiem?pierwsza slysze czy to konieczne? Ktoras z was tak miala?
Sysia, no niestety koniecznie bo to anestezjolog odpowiada za twoje funkcje zyciowe, to on musi wiedzieć ile i jakiego środka znieczulajacego Ci podać, musi zrobić z tobą wywiad, wiedzieć o tobie dużo więcej niż operator. To on jest twoim lekarzem prowadzącym w okresie okołooperacyjnym i musi Cię zakwalifikować do operacji, a jeżeli twój stan zdrowia z jakiegoś powodu nie pozwoli na operacje to on może ją oodroczyć i skierować do specjalisty. Różnie jest. Ja robiłam badania tydzień przed zabiegiem i miałam podwyższony cukier i już byłam w stresie, na szczęście mam czujna lekarz rodzinną i od razu zrobiliśmy inne badania wykluczając cukrzycę bo nieuregulowana by mnie zdyskwalifikowała.
Foca75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 22:52   #4019
joannasew73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi

Aż ciężko czytać, że mogą tak traktować ludzi jak pisze mona
człowiek się zastanawia, kto tu jest dla kogo
Pacjent nie idzie do szpitala dla widzimisię, ale nawet jeśli to robi ( medycyna estetyczna i płaci) to tez jest drugim człowiekiem, któremu choćby z tego powodu należy się empatia i zrozumienie.
Trzeba się za tym nachodzić, zbierając całą dokumentacje, nie wystarczy rozmowa i zrozumienie czyichś problemów, trzeba jeszcze utrudniać- tak jakby przynajmniej któryś z lekarzy pokrywał koszt zabiegu z własnej pensji.
Ja nie mam problemu, ma go dopiero 15 letnia córka i juz mi się włos na głowie jeży co usłyszymy gdy zgłosimy się z powodu fanaberii ( jakby biust 75 K u nastolatki był normą) !!!

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Mona nie poddawaj się i zgłaszaj się do innego szpitala
Nie wszędzie są takie dupki!!!
joannasew73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 23:49   #4020
kulka230488
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Sysia1985
Kulka, ja tez mam operacje na czerwiec,a dokladnie na 19 czerwca, trzeba wczesniej polechac na wizyte z anestozjologiem?pierwsza slysze czy to konieczne? Ktoras z was tak miala?


to się miniemy w szpitalu
do anestezjologa się trzeba zapisać- ja będę właśnie jutro dzwonić i się umawiać na termin

Edytowane przez kulka230488
Czas edycji: 2017-01-16 o 23:51
kulka230488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.