Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-15, 21:09   #2731
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

zaraz moderacja będzie zmuszona zamknąć drugi wątek. a w sumie to dwa kolejne watki, bo na wszystkowątku też się temat toczy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 21:10   #2732
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zaraz moderacja będzie zmuszona zamknąć drugi wątek. a w sumie to dwa kolejne watki, bo na wszystkowątku też się temat toczy
Taak! Niech zamkną całe forum na kilka dni, żebyśmy ochłonęły 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 21:12   #2733
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Taak! Niech zamkną całe forum na kilka dni, żebyśmy ochłonęły 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam pewne wątpliwości, dla czyjego ochłonięcia tamten wątek został zamknięty i kogo tam faktycznie poniosło
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 21:12   #2734
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

WTF?!

Czyli oficjalnie PPŚ nowym zdziwieniowym?

Ja wiem, że żyję w państwie z kartonu, nie wiedziałam, że istnieje możliwość, że również mogę się na takim forum udzielać.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 21:59   #2735
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

A ja nie mogę się zalogować przez aplikację?

Czy odmowa dostępu to po prostu ban? :co jest:



Ja się nie nabijam, tylko pytam. Nie wiem może napisałam za dużo.
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 22:03   #2736
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się zalogować przez aplikację?

Czy odmowa dostępu to po prostu ban? :co jest:



Ja się nie nabijam, tylko pytam. Nie wiem może napisałam za dużo.
Mnie też nie działa. Tzn raz działa, raz nie i tak od dłuższego czasu. Już myślałam, że z moim internetem albo telefonem jest coś nie tak, bo na kompie śmiga.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 22:11   #2737
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie też nie działa. Tzn raz działa, raz nie i tak od dłuższego czasu. Już myślałam, że z moim internetem albo telefonem jest coś nie tak, bo na kompie śmiga.
Ok, może jakieś przeciążenie , bo już teraz mogę korzystać normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-15, 22:12   #2738
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie też nie działa. Tzn raz działa, raz nie i tak od dłuższego czasu. Już myślałam, że z moim internetem albo telefonem jest coś nie tak, bo na kompie śmiga.
Myslalam, że mnie całkiem zbanowali🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 22:15   #2739
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Nie wiedziałem że jest jakaś aplikacja miło się dowiedzieć
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-15, 22:21   #2740
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Tak sobie pomyślałam o Kasztance, że pewnie teraz śpi - to się zdziwi jak wstanie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 01:31   #2741
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Coraz bardziej wierzę w to, że mam w mieszkaniu jakieś portale do innych wymiarów. Jutro chyba sobie kupię jakieś okulary, bo nie jestem w stanie funkcjonować w słońcu. Gorzej, niż wampir.
Jak przez ostatnie 20+ lat nosilam soczewki to nie bylo tragedii, ale po operacji oczu tez jestem jak wampir, strasznie mnie swiatlo razi. Tak samo nigdy mi nie przeszkadzalo krojenie cebuli, a teraz jest dramat, lzy mi sie leja doslownie strumieniami - jakby te cebule wydzielaly z siebie jakis zracy kwas co najmniej

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Kiedyś mi się gacie adidasa zmechacily na tyłku podczas jednego lotu samolotem.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
Mnie sie po jednym dwugodzinnym locie zmechacily dresy Reeboka.
Po kolejnych kilku zalozeniach nadawaly sie tylko do noszenia po domu albo do kosza

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam o Kasztance, że pewnie teraz śpi - to się zdziwi jak wstanie
No wlasnie wrocilam od lekarza i tak czytam i sie zastanawiam co tu poszlo nie tak
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 05:04   #2742
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Posty o czapkach się uchowały 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uff, przeszłam przez cenzurę.


Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nie wiadomo, o co chodzi, bo nie ma postów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiem, ale to jest tak absurdalne zachowanie, że aż brak mi słów. Moderatorki tyle energii wkładały w to, żeby nas przekonać, że są sprawiedliwe, uczciwe i one wszystko robią po to, żeby zachować kulturę wypowiedzi. A teraz jedną akcją strzeliły sobie w stopę już na całego. Mija, Trzepotka - nie pozdrawiam! W ogóle są jeszcze jakieś inne moderatorki na tym forum? Ktoś wie?


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mnie też nie działa. Tzn raz działa, raz nie i tak od dłuższego czasu. Już myślałam, że z moim internetem albo telefonem jest coś nie tak, bo na kompie śmiga.

U mnie tak samo, ostatnio często aplikacja nie działa.


Dobra, lecę zająć się robotą, wrócę pewnie koło południa. Ciekawe jakie wątki zostaną zamknięte w tym czasie. Jakby się okazało, że już nie ma forum dla nas to było miło.

Edytowane przez Mimiko
Czas edycji: 2022-02-16 o 05:06
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 05:11   #2743
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Uff, przeszłam przez cenzurę.





Wiem, ale to jest tak absurdalne zachowanie, że aż brak mi słów. Moderatorki tyle energii wkładały w to, żeby nas przekonać, że są sprawiedliwe, uczciwe i one wszystko robią po to, żeby zachować kulturę wypowiedzi. A teraz jedną akcją strzeliły sobie w stopę już na całego. Mija, Trzepotka - nie pozdrawiam! W ogóle są jeszcze jakieś inne moderatorki na tym forum? Ktoś wie?





U mnie tak samo, ostatnio często aplikacja nie działa.


Dobra, lecę zająć się robotą, wrócę pewnie koło południa. Ciekawe jakie wątki zostaną zamknięte w tym czasie. Jakby się okazało, że już nie ma forum dla nas to było miło.
No na koncu Marigold wtrąciła 3 grosze i ogłosiła EOT 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 05:14   #2744
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Chcę się umówic w jedno miejsce na zabieg kosmetyczny. Wysłałam w to miejsce wiadomosc na messengera z pytaniami o wolne terminy. Dostalam odp, że umawianie wizyt tylko telefonicznie. Na stronie na fb mają, że z nimi można się kontaktować na messbw celu umówienia zabiegu... No to chyba jednak nie można.
W innym miejscu przez komunikator nie byli w stanie mi wysłać cennika usług, też telefonicznie musza go podać, cennik nie jest nigdzie ujawniony - dziwna praktyka, mnie takie coś odstrasza, jakoś mi to śmierdzi.
W trzecim miejscu bez problemu można się bez problemu umówić przez ig, podając minimum danych.
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 05:28   #2745
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89119269]Chcę się umówic w jedno miejsce na zabieg kosmetyczny. Wysłałam w to miejsce wiadomosc na messengera z pytaniami o wolne terminy. Dostalam odp, że umawianie wizyt tylko telefonicznie. Na stronie na fb mają, że z nimi można się kontaktować na messbw celu umówienia zabiegu... No to chyba jednak nie można.
W innym miejscu przez komunikator nie byli w stanie mi wysłać cennika usług, też telefonicznie musza go podać, cennik nie jest nigdzie ujawniony - dziwna praktyka, mnie takie coś odstrasza, jakoś mi to śmierdzi.
W trzecim miejscu bez problemu można się bez problemu umówić przez ig, podając minimum danych.[/QUOTE]

Nic nie jest mnie w stanie tak zrazic do miejsca (obojetnie czy mowa o restauracji czy o salonie kosmetycznym) jak robienie jakiegos sekretu z cen ktore nie sa podane nigdzie online i trzeba stracic czas i pofatygowac sie osobiscie do takiego przybytku zeby sie czegokolwiek dowiedziec, no dramat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 06:25   #2746
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nic nie jest mnie w stanie tak zrazic do miejsca (obojetnie czy mowa o restauracji czy o salonie kosmetycznym) jak robienie jakiegos sekretu z cen ktore nie sa podane nigdzie online i trzeba stracic czas i pofatygowac sie osobiscie do takiego przybytku zeby sie czegokolwiek dowiedziec, no dramat
Z Tego miejsca nr 2 do mnie zadzwonily, bo podałam numer. Odebralam, pani przedstawila cennik interesujacych mnie zabiegów bardzo szybko, po czym zapytała, czy umawiamy zabieg. Odparłam oczywiście że nie, bo nawet nie byłam w stanie zapamiętac tych cen, żeby sobie porównać z innymi miejscami
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 07:44   #2747
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
No na koncu Marigold wtrąciła 3 grosze i ogłosiła EOT ����

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ingrid, prosiłyście o wskazanie, gdzie było info- podałam. Ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które zaczynają od pyskówki i haseł jak spod dyskoteki "Ty się tak nie uśmiechaj"- no wybacz... I dziwi mnie też pamięć wybiórcza- o akcjach z edanem sprzed kilku miesięcy pamięta każda, ale już przypomnieć sobie, co pisał moderator parę dni wcześniej- żadna.



Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.



I żeby nie było wątpliwości- wypowiadam się jako użytkownik! I w celu uniknięcia dalszych zaczepek- nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat, bo i tak się czuję jakbym gadała do ściany.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-02-16 o 07:46
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 07:50   #2748
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Tyle, że edan nadal wesoło hasa sobie po forum
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 07:56   #2749
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o wskazanie, gdzie było info- podałam. Ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które zaczynają od pyskówki i haseł jak spod dyskoteki "Ty się tak nie uśmiechaj"- no wybacz... I dziwi mnie też pamięć wybiórcza- o akcjach z edanem sprzed kilku miesięcy pamięta każda, ale już przypomnieć sobie, co pisał moderator parę dni wcześniej- żadna.



Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.



I żeby nie było wątpliwości- wypowiadam się jako użytkownik! I w celu uniknięcia dalszych zaczepek- nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat, bo i tak się czuję jakbym gadała do ściany.
Po 1 wskazałaś post z ostrzeżeniem z 8-go lutego, a chyba nie ma tutaj użytkownika, który siedzi na forum 24h na dobę i zna każdy wpis, a po 2, nikomu nie chodziło o to, co Edan pisał x miesięcy temu, ale o to, że hasa po forum obecnie. Dzisiaj też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow

Edytowane przez j_fly
Czas edycji: 2022-02-16 o 07:59
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:11   #2750
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

dla mnie przekonanie niektórych moderatorek o swojej wyższości i władzy (na internetowym forum! ) jest lekko mówiąc śmieszno-straszne i może przydałby sie urlop od tej nie-pracy?

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A i jeszcze wrzucanie do postów bardziej wyszukanego słownictwa, żeby brzmieć mądrzej. W zestawieniu z treścią brzmi jakby nastolatka pisała posta przez godzine, żeby sie nie wydało ile ma lat. No przykro mi, ale taki mam odbiór.
Pisałam to już pińcet razy, to nie jest przedszkole tylko forum internetowe dla osób w przeróznym przedziale wiekowym. A część moderacji zachowuje się jak rozhisteryzowana młoda matka, którą przerosło macierzyństwo.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:16   #2751
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Nie tyle urlop, co po prostu regularna wymiana moderacji np. raz na pol roku, tak jak juz ktos pisal.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:25   #2752
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie tyle urlop, co po prostu regularna wymiana moderacji np. raz na pol roku, tak jak juz ktos pisal.
Kto będzie wybierał co pół roku nową moderację?
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:28   #2753
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o wskazanie, gdzie było info- podałam. Ja nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które zaczynają od pyskówki i haseł jak spod dyskoteki "Ty się tak nie uśmiechaj"- no wybacz... I dziwi mnie też pamięć wybiórcza- o akcjach z edanem sprzed kilku miesięcy pamięta każda, ale już przypomnieć sobie, co pisał moderator parę dni wcześniej- żadna.



Ogólnie to uważam, że nieźle strollowałyście tamten wątek i bardzo dobrze, że został zamknięty.



I żeby nie było wątpliwości- wypowiadam się jako użytkownik! I w celu uniknięcia dalszych zaczepek- nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat, bo i tak się czuję jakbym gadała do ściany.
To w końcu wypowiedziałaś się jako użytkownik czy.moderator? A post trzepotki był z 8 lutego i dotyczył wcześniejszej rozmowy. A wątek strollowalyscie wy, kasując wszystkie nasze komentarze. Czegoś takiego jeszcze tu nie widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:28   #2754
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie tyle urlop, co po prostu regularna wymiana moderacji np. raz na pol roku, tak jak juz ktos pisal.
Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:30   #2755
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tyle, że edan nadal wesoło hasa sobie po forum
Oczywiście i nadal będzie hasał popierany przez "moderatorki"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie tyle urlop, co po prostu regularna wymiana moderacji np. raz na pol roku, tak jak juz ktos pisal.
A pewno wymiana obecnej pseudomoderacji. Ale kto się na to będzie pisał żeby za friko wchodzić w d..ę co poniektórym użytkownikom.?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89119384]Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.[/QUOTE]O to to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:31   #2756
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89119384]Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.[/QUOTE]

Fakt, moglby byc problem ze znalezieniem tylu chetnych, zwlaszcza za friko Mnie by sie nigdy w zyciu nie chcialo, nawet za kase nie widze wiekszego sensu odwalania takiej roboty
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:34   #2757
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89119384]Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.[/QUOTE]
Dokladnie tak.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:35   #2758
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Wydaje mi się, że do propozycji nowego etatu w firmie trzeba znać kondycję finansową takiej firmy, przeprowadzić analizę finansową takiego rozwiązania
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:38   #2759
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89119384]Chciałoby Ci sie moderowac to forum? Bo mnie nie. Rozwiazaniem byloby zatrudnienie moda na umowe i placenie mu. Nie bylby uzytkownikiem forum tylko pracownikiem.[/QUOTE]

dopóki są chętni do bezpłatnego moderowania - co jest w ogóle zdziwieniem roku, bo chyba nawet nie chcę sobie wyobrażać powodów dla którego, komuś miałoby się opłacać tkwienie latami w tym bezpłatnym wolontariacie - to nic takiego nie nastanie

po co firma ma płacić za moderowanie, skoro maja ludzi, co im to za darmoszkę odwalą
poziom jest jaki jest, ale trochę stałych użytkowników się jeszcze trzyma, trolle radośnie hasają i ruch napędzają... po co zmieniać cokolwiek

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2022-02-16 o 08:39
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 08:45   #2760
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dopóki są chętni do bezpłatnego moderowania - co jest w ogóle zdziwieniem roku, bo chyba nawet nie chcę sobie wyobrażać powodów dla którego, komuś miałoby się opłacać tkwienie latami w tym bezpłatnym wolontariacie - to nic takiego nie nastanie

po co firma ma płacić za moderowanie, skoro maja ludzi, co im to za darmoszkę odwalą
poziom jest jaki jest, ale trochę stałych użytkowników się jeszcze trzyma, trolle radośnie hasają i ruch napędzają... po co zmieniać cokolwiek
Jedyny powod, jaki jestem w stanie w jakims sensie zrozumiec, to poczucie wladzy i kontroli nad szarymi uzytkownikami
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.