Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-05, 21:12   #1561
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez missnothing_1 Pokaż wiadomość
Z tą fiksacją Tomka w kwestii brydża można było to przewidzieć. W sumie to on widzi swoją osobę głównie przez pryzmat bycia kimś dobrym w brydża. Tylko trochę dziwne, że nie interesuje go co interesuje żonę...
Jeśli ma Aspergera to nic dziwnego, że to to nie interesuje.
Aneta w tym odcinku wow. Na duży plus. Mam. Wrażenie, że ona zamieniła się z Kasia na charaktery. Szok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 21:15   #1562
missnothing_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 46
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Jeśli ma Aspergera to nic dziwnego, że to to nie interesuje.
Aneta w tym odcinku wow. Na duży plus. Mam. Wrażenie, że ona zamieniła się z Kasia na charaktery. Szok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie sądziłam, że Aneta i Robert wejdą w buty Anity i Adriana, ale wyglądają na dość zdrowo zaczynających relację. Oczywiście wizualnie przypadli sobie do gustu, co pomagało im tam na pewno, ale... Nie wygląda na to, żeby którekolwiek z nich czuło się zmuszane i jakoś tak coraz swobodniejsi są. Faktycznie Aneta zupełnie inny człowiek dzisiaj. No i w zapowiedzi kolejnego... No chyba się robi romantiko.
missnothing_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 21:21   #1563
doyotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeju, pierwszy raz się wypowiadam, ale aż mnie nosi...

Wszyscy dają sobie szanse się poznać, próbują przynajmniej, a Kasia od razu tak jakby skreśliła Pawła! Na ślubie tak cukierkowo, a teraz mur.... Strasznie mi się serce kraje jak widzę to, szkoda chłopaka...

No nic, pozostaje czekać na dalsze odcinki
doyotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 21:31   #1564
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez doyotkaaa Pokaż wiadomość
Jeju, pierwszy raz się wypowiadam, ale aż mnie nosi...

Wszyscy dają sobie szanse się poznać, próbują przynajmniej, a Kasia od razu tak jakby skreśliła Pawła! Na ślubie tak cukierkowo, a teraz mur.... Strasznie mi się serce kraje jak widzę to, szkoda chłopaka...

No nic, pozostaje czekać na dalsze odcinki
Strasznie dziwny zwrot akcji u niej. Albo coś kręci.
Robert jak zwykle na plus. Zawsze podobali mi się faceci z takim charakterem jak on. Wszędzie go pełno, ale taki luzak. Uwielbiam go słuchać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 21:50   #1565
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja się w sumie Kasi nie dziwię, że się czuje przytłoczona plus, że się czuje głupio, że nie ma nic dla Pawła i nie ma mu jak się odwdzięczyć.


Tomasz zbyt skupiony jedynie na sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 21:54   #1566
missnothing_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 46
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oby Kaśka nie okazała się takim drugim Adamem.
missnothing_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 22:22   #1567
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Tomasz super ciekawostkę zaserwował Julii Julia 100% zażenowania. Dziwna scena, ale przynajmniej chłopak ma dobre podejście - niczego nie udaje
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 23:07   #1568
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja się w sumie Kasi nie dziwię, że się czuje przytłoczona plus, że się czuje głupio, że nie ma nic dla Pawła i nie ma mu jak się odwdzięczyć.


Tomasz zbyt skupiony jedynie na sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No świetne podejście naprawdę... przytłoczona, za szybkie tempo... dlatego właśnie poszła do programu, gdzie na start bierze się ślub i to rok od własnego ślubu (który nie doszedł do skutku).
To mi sie kupy nie trzyma to tłumaczenie. Ona ma jakiś problem większy z tym. On żadnego tempa nie zarzucił, kupił jej prezent ślubny, ot kulturalny gest. Idąc na spacerze złapał za rękę. A ona przestraszona. Musi mieć jakiś uraz.
Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Tomasz super ciekawostkę zaserwował Julii Julia 100% zażenowania. Dziwna scena, ale przynajmniej chłopak ma dobre podejście - niczego nie udaje
To była perełka odcinka :-D Love <3

Julka: to był taki magiczny moment, piliśmy szampana w tej pięknej scenerii, on szukał mnie wzrokiem...
Tomasz: czy wiesz, że samobójcy z wieży Eiffla umierali w locie? Musieli mieć ciekawe doświadczenie

xD xD xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 23:42   #1569
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88936114]No świetne podejście naprawdę... przytłoczona, za szybkie tempo... dlatego właśnie poszła do programu, gdzie na start bierze się ślub i to rok od własnego ślubu (który nie doszedł do skutku).
To mi sie kupy nie trzyma to tłumaczenie. Ona ma jakiś problem większy z tym. On żadnego tempa nie zarzucił, kupił jej prezent ślubny, ot kulturalny gest. Idąc na spacerze złapał za rękę. A ona przestraszona. Musi mieć jakiś uraz.To była perełka odcinka :-D Love <3

Julka: to był taki magiczny moment, piliśmy szampana w tej pięknej scenerii, on szukał mnie wzrokiem...
Tomasz: czy wiesz, że samobójcy z wieży Eiffla umierali w locie? Musieli mieć ciekawe doświadczenie

xD xD xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Empatyzuje z nią totalnie, bo mi się przypomniało jak się jakiś czas temu poczułam w ten sposób, że jednocześnie rozczulona gestem, a z drugiej strony czując się zakłopotana, że nic dla kogoś nie mam.


Ale też myślę, że rok od zakończenia tak powaznego związku, że wybierała suknię na tamten ślub to może być zdecydowanie zbyt szybkie tempo na tego typu decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 07:08   #1570
doyotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Empatyzuje z nią totalnie, bo mi się przypomniało jak się jakiś czas temu poczułam w ten sposób, że jednocześnie rozczulona gestem, a z drugiej strony czując się zakłopotana, że nic dla kogoś nie mam.


Ale też myślę, że rok od zakończenia tak powaznego związku, że wybierała suknię na tamten ślub to może być zdecydowanie zbyt szybkie tempo na tego typu decyzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, chyba zdecydowanie za szybko....

Szczególnie, że Julia i Aneta też dostały prezenty (Aneta bukiet róż na ślubie) i jakoś nie odwalają...
doyotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 07:51   #1571
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Przy Tomku chyba była taka scena pokazana że Mocak do niego dzwonil i pytał czy wizualnie musi być 100 procent to co podał w ankiecie a Tomek odpowiedział że nie, bo dla niego wygląd to sprawa drugorzędna. I wtedy Mocak mu powiedział że w takim razie mają dla niego żonę. To chyba była taka scena zabezpieczająca ich właśnie przed przyszła krytyka że dobrali wbrew niemu

Ja coś przeczuwam że Kasia zaraz przestanie być taka słodka i będą z nią akcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie same przeczucia, że Kasia jest taka słodka na początku, a potem pokaże pazurki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 08:29   #1572
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88936114]No świetne podejście naprawdę... przytłoczona, za szybkie tempo... dlatego właśnie poszła do programu, gdzie na start bierze się ślub i to rok od własnego ślubu (który nie doszedł do skutku).
To mi sie kupy nie trzyma to tłumaczenie. Ona ma jakiś problem większy z tym. On żadnego tempa nie zarzucił, kupił jej prezent ślubny, ot kulturalny gest. Idąc na spacerze złapał za rękę. A ona przestraszona. Musi mieć jakiś uraz.To była perełka odcinka :-D Love <3

Julka: to był taki magiczny moment, piliśmy szampana w tej pięknej scenerii, on szukał mnie wzrokiem...
Tomasz: czy wiesz, że samobójcy z wieży Eiffla umierali w locie? Musieli mieć ciekawe doświadczenie

xD xD xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja tam myślę że oni jej w ogóle nie powinni brać do programu. W pierwszym odcinku mi się podobała, myślałam sobie o fajna dziewczyna, uśmiechnięta, wie czego chce, no taka pozytywna. Później jak była wzmianka że wcześniej w tym samym salonie wybierała suknie na swój ślub to już coś mi świtało że będą jakieś dramy.
Zobaczymy jak się ulozy, sama jestem ciekawa. A najbardziej śmieszą mnie właśnie takie teksty że to wszystko za szybko, jak tam nie mówię żeby od razu seksy ale kurcze przytulanie czy łapanie za rękę to przecież normalny rozwój początkowych par...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 09:31   #1573
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie Paweł pozytywnie zaskakuje: ma dużo cierpliwości, zrozumienia. Fajne gesty robi - i z tym naszyjnikiem, i jak obejmował Kasię na spacerze. Jakoś tak po wcześniejszych odcinkach myślałam, że będzie większą ciapą.
Julka też mega z zachowania - bardzo jest dyplomatyczna i umie wybrnąć z wielu sytuacji bez pretensji do Tomka.
Szkoda, że ich drugie połówki, są jakie są i myślę, że mają małe szanse na przetrwanie jako para.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 09:57   #1574
doyotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Szczególnie, że wydaje mi się specjalnie materiał tak zmontowany, żeby pokazać jak wyglądała sprawa ze starym związkiem Kasi...

A zauważyliście ten fragment jak jest jakieś zbliżenie na koniec ich części i czy mi się wydawało czy tam był dźwięk przychodzącego SMS-a?
doyotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 09:59   #1575
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez doyotkaaa Pokaż wiadomość
Szczególnie, że wydaje mi się specjalnie materiał tak zmontowany, żeby pokazać jak wyglądała sprawa ze starym związkiem Kasi...

A zauważyliście ten fragment jak jest jakieś zbliżenie na koniec ich części i czy mi się wydawało czy tam był dźwięk przychodzącego SMS-a?
Ale chyba oni nie mają zakazu telefonów? Wolno im je normalnie mieć, z tego co kojarzę to wszyscy uczestnicy mieli telefony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 10:25   #1576
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Zawsze normalnie mieli telefony i nie raz było jak np. fitWojtek z podróży poślubnej gdzieś dzwonił chyba do tego Oskara . Oni nie są w żaden sposób odcięci od świata przecież.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 10:37   #1577
doyotkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Bardziej myślałam, że to może taka zapowiedź tych rzekomych SMSów od byłego narzeczonego Kasi?
doyotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 11:02   #1578
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Obejrzałam.

Julia i Tomek. Julia zaczyna zyskiwać moją sympatię. Mimo młodego wieku jest bardzo wyważona, dyplomatyczna, nie księżniczkuje. Szkoda, że dobrali jej Tomka. Ciekawostka Tomka to mega face palm Mina Julki mówiła wszystko



Kasia i Paweł. Wielkie zaskoczenie. Kasia zachowuje się jak ta żona Maćka, wszystko na nie. Nie potrafi się zdystansować od swoich aktualnych emocji, to bardzo niedojrzałe. Natomiast Paweł jednak nie otrzyma przydomka typowego kluska. Bardzo fajne zachowanie, jest opiekuńczy, romantyczny, nie oczekuje atencji, potrafi planować, nie przejmuje się, że to czy tamto Kasia woli inaczej lub robi inaczej tylko znajduje dobre strony danej sytuacji. Jestem pewna, że jeśli im nie wyszło na pewno dzięki programowi znajdzie fajną towarzyszkę życia, bo na razie robi sobie nieświadomie dobrą reklamę Mam nadzieję, że szybko wyliże rany po programie.


Aneta i Robert. Nadal świetnie się ich ogląda, moja ulubiona para, kibicuję im. Miałam banana na buzi jak Robert spojrzał na Anetę w samochodzie, gdy ona zatopiona była w telefonie, normalnie jak zakochany kundel, totalne zauroczenie, strzała Amora i te sprawy Ona też jest bardzo na tak. Oczarowała mnie ich otwartość w stosunku do siebie, rozumienie własnych dowcipów, gotowość na nawiązanie relacji, rozsądne podejście, a jednocześnie dopuszczenie do czucia tego, co się tam powoli rodzi. Bardzo jestem ciekawa kolejnego odcinka.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 12:52   #1579
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez doyotkaaa Pokaż wiadomość
Szczególnie, że wydaje mi się specjalnie materiał tak zmontowany, żeby pokazać jak wyglądała sprawa ze starym związkiem Kasi...

A zauważyliście ten fragment jak jest jakieś zbliżenie na koniec ich części i czy mi się wydawało czy tam był dźwięk przychodzącego SMS-a?
Też zwróciłam uwagę na ostatni moment fragmentu ich materiału w programie. Słychać dźwięk smsa co w kontekście spojlerów może być jego zapowiedzią.

Po wczorajszym odcinku wszyscy uczestnicy na plus poza Kasią. Nie wiem o co jej chodzi z tą bliskością, że za szybko. Dla mnie to normalne poznawanie się pary tym bardziej w takim programie. Według mnie ona już buduje dystans i nie chce związku z Pawłem. Nic takiego się nie stało a zmiana jej zachowania od dnia ślubu do podróży poślubnej diametralna i niezrozumiała. Za to Paweł nie jest taki bez charakteru jak mi się do tej pory wydawało. Nadal nie mój typ ale myślę, że znajdzie sobie dziewczynę po programie bo punktuje swoim zachowaniem wobec żony.

Bardzo podobała mi się Julka w tym odcinku. Bardzo ładnie się wysławia, nie jest cichą myszką, umie trafnie ocenić partnera, trochę jajcara z niej. Taka fajna znajoma z niej na pewno jest. Tomek dla mnie też bardzo spoko. Zaczynam zmieniać zdanie o nim, poza kulturą, którą niewątpliwie ma myślę, że są kobiety które zakochają się w jego intelekcie. Można by go trochę "podrasować" w kwestii wyglądu bo faktycznie teraz to typowy nerd z niego. Jedynie czego mi brakuje między tą parą to właśnie zachowywania się jako para chociaż w minimalnym stopniu. Rozmów o nich, poznawania się, jakieś chemii. Tu tego nie ma i nie wiem czy będzie.

Robert to fajny facet jest - w tym odcinku zwróciłam na niego bardziej uwagę. Mega sympatyczny, luzak ale ze spokojem i cierpliwością. Fajne poczucie humoru i duża otwartość na partnerkę. Zaskoczona byłam ich porankiem a szczególnie Anetą. Widać, że zaskoczyło między nimi. Jak ich oglądałam to przypomniała mi się Aneta z Adrianem i Agnieszka z Wojtkiem. Ogółem tak było między parami które przetrwały w małżeństwie. Podobne zachowania, małe gesty, brak sztucznego dystansu. Na ig oboje wrzucają dużo zdjęć i postów odnośnie ślubu więc to kolejna rzecz która może świadczyć, że są razem.

A i ta ciekawostka Tomka jak dla mnie spoko może dziwna jestem ale lubię takie rzeczy. Może niefartem jest powiedzenie tego w tej scenerii ale chyba nie ma się o co spinać.
Sądzę, że w następnych odcinkach będzie jeszcze ciekawiej widząc zapowiedzi np. Anety i Roberta.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-06, 14:36   #1580
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeszcze mi się podobała pewność siebie Julii. Taka pozytywna. Widać to w jej postawie, sposobie poruszania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:11   #1581
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Jeszcze mi się podobała pewność siebie Julii. Taka pozytywna. Widać to w jej postawie, sposobie poruszania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to jest bardzo atrakcyjna dziewczyna , tylko ten kolor włosów nadał jej taką karynowatość.

W internecie pojawiła się teoria, że Paweł posunął się za daleko podczas nocy poślubnej i dlatego Kasia teraz jest jaka jest 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 15:19   #1582
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Bo to jest bardzo atrakcyjna dziewczyna , tylko ten kolor włosów nadał jej taką karynowatość.

W internecie pojawiła się teoria, że Paweł posunął się za daleko podczas nocy poślubnej i dlatego Kasia teraz jest jaka jest 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie mnie się ona zupełnie nie podoba. Ale jej pewność siebie już tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 17:36   #1583
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dooglądałam . I ojej, Robert to naprawdę fajny facet jest i strasznie przyjemnie się patrzy na jego i Anetę.


A Kasia położy swoją relację nie gadając co czuje i unikając czułych gestów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 18:04   #1584
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
No właśnie mnie się ona zupełnie nie podoba. Ale jej pewność siebie już tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważam, że Julia teraz, w stylu "domowym" wygląda o niebo lepiej niż na ślubie. Ta kieca z dekoltem i fryzura na Khalesee to były niewypały, a bluza i koczek - super. Ona ma bardzo ładną buzię, krągłości jej nawet pasują. Moim zdaniem zdecydowanie może się podobać, choć chyba nie Tomkowi.

Aneta i Robert - idzie w dobrym kierunku, będzie dobrze. Oboje fajnie wypadli w ostatnim odcinku, widać tę chemię między nimi.

Paweł - słodziak, podoba mi się, choć pierwsze wrażenie miałam średnie. Dziś widzę go inaczej, pewnie dzięki jego charakterowi i cierpliwości do Kaśki. I dołeczkom Nie jest to mój typ, ale doceniam zalety.
A Kaśka zrobiła klasycznego fikołka emocjonalnego. Wiem, co ona czuje, o ile nie ma to nic wspólnego z smsami do byłego. Zdarzało mi się tak blokować, zamykać na kogoś i wtedy nie ma zmiłuj się, czego by ktoś nie zrobił, to widzi się tylko złe strony. U mnie to działa tak, że po jakimś czasie dostrzegam jakąś wadę i tak się na niej fokusuję, że o niczym innym nie mogę myśleć. Ostatni przypadek jaki pamiętam, to pewien facet, policjant 35+, bardzo bardzo przystojny, wysoki, dobrze zbudowany, więc na początku miałam motylki. Gadało się ok, póki spotykaliśmy się w knajpkach i u mnie, to wszystko mi grało. Ale pierwsze spotkanie u niego i cyk, blokada. Bo typ okazał się żyć w wynajętej kawalerce, w ktorej był nieprawdopodobny pier***nik. Nawet nie, że brudno, ale nawalone rzeczy piętrowo, kanapa zasłaniająca pół wejścia do łazienki (na stałe XD), ciuchy za kanapą, lodówka ze zgniłymi warzywami i ogólnie dramat. Coś jak u Przemkorożca w akademiku XD a tu przecież dorosły, od 15 lat pracujący i samodzielny człowiek. Tak się zablokowałam, że tego wieczora nawet nie dałam się dotknąć, zwiałam pod byle pretekstem i to był koniec znajomości. Na szczęście nie wzięłam z nim dzień wcześniej ślubu

Może on Kaśce też czymś podpadł tak bardzo, że się zafiksowała. Może jej powiedział, że pracuje fizycznie? Zgaduję, nie wiem. Ale bardziej obstawiam, ze napisała byłemu "wzięłam dziś ślub" i on jej coś takiego odpisał, że jej myśli nie są już przy Pawle.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2021-10-06 o 18:10
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 20:05   #1585
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dobra, obejrzałam przy gotowaniu i w sumie ten odcinek na plus, zaczynam się bardziej interesować. Uważam, że dla odmiany w tej edycji wysłali ich do naprawdę fajnych miejsc i chyba nie oszczędzali tak mocno. Jak na warunki pandemiczne to naprawdę jest ok.

Aneta i Robert - no tutaj widzę między nimi chemię i jestem prawie pewna, że im się udało. Aneta wzbudziła nieco więcej sympatii jak dla mnie w tym odcinku, widać, że po prostu dosyć asekuracyjnie podchodzi do relacji, ale tutaj dobrali ich w porządku, bo sądzę, że poczucie humoru i luzacki styl bycia Roberta ją rozluźni. Widać, że fizycznie sobie odpowiadają.

Tomek i Julia - to ja pisałam półżartem, półserio, że on ma Aspergera, ale coś po tym odcinku wydaje mi się, że może tak być. Nie chcę diagnozować go przez telewizję, ale no jest osobą specyficzną dosyć, widać u niego fiksację, też to powiedzenie, że przewidywał przyjęcie na 2-3 godziny, a było inaczej - i podkreślenie tego faktu kilka razy - wskazuje dla mnie na przyzwyczajenie do rutyny. I niezmiernie zdziwiło mnie, jak powiedział "weszłem do pokoju" .
Julia za to na plus, uważam, że właśnie w codziennej stylizacji wygląda nawet ładnie w tych włosach, ponownie uważam ją za najładniejszą uczestniczkę. Ma w sobie jakiś urok. I zauważyłam, że daję się manipulować telewizji, bo odebrałam ją jako straszną histeryczkę, a tutaj widzę u niej zupełnie inne cechy; pewnie stresowała się przed ślubem i telewizja to wyolbrzymiła.
Sama nie wiem, co o nich sądzić, ale w moim odczuciu nie oglądało się ich źle w tym odcinku. Widzę jakąś nić porozumienia i teraz słabo wierzę w spoilery, że Tomek będzie po Julii jeździł. Julia też dużo publikuje o programie i na tę chwilę nie wiem, czy gdyby program spowodował u niej jakąś traumę, to tak chętnie by robiła domysły, czy jest sama, czy też nie.

Kasia i Paweł - tutaj po prostu masakra jak dla mnie. Rozumiem, że można się do kogoś zniechęcić, ale do takiego programu trzeba przyjść z bardzo otwartą głową. Tutaj nie wiem, czy to montaż, ale facet nie robi nic złego i nie stawał na głowie - po prostu przygotował kolację, dał jej prezent - jeśli dla niej to jest coś, co wprawia ją w zdumienie, to w jakich ona związkach wcześniej była? Niestety, Kasia w ogóle nie wzbudza mojej sympatii i pod kątem wyglądu też uważam, że ma bardzo oryginalny typ urody i jak to wrednie nie zabrzmi, to fajnie, że jednak przy mniej klasycznej urodzie spodobała się bardzo swojemu mężowi i o nią zabiega, nawet biorąc pod uwagę jej dziwaczne zachowanie. Zaczyna dla mnie brzmieć jak Iga, co się dziwiła, że jej Karol kwiaty przyniósł.
A co do pracy Pawła - cóż, czy Kasia nie mówiła, że pracuje na stacji?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 20:38   #1586
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja zrozumiałam że kiedyś pracowała na stacji a teraz to w sumie nie wiadomo gdzie 🤷

A co do Instagrama to wygląda jakby obowiązywal ich jakis kontrakt bo w zeszłym tygodniu było oznaczanie sukien ślubnych, a w tym torty chyba że tak się zgadaly między sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 20:47   #1587
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Aneta wrzuciła badzo trafne podsumowanie braku działań ekspertów. Zna program od podszewki i wie jakie są jego słabe strony. Jak widać nic się nie zmieniło od jej edycji.

Edytowane przez Lyse
Czas edycji: 2021-10-21 o 16:22
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 21:11   #1588
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Lyse Pokaż wiadomość
Aneta wrzuciła badzo trafne podsumowanie braku działań ekspertów. Zna program od podszewki i wie jakie są jego słabe strony. Jak widać nic się nie zmieniło od jej edycji.
Trafna obserwacja, ale widziałam fragment amerykańskiej edycji, w której fajną babkę dobrali do narcyza, który jeździł po jej wyglądzie, fundował jej huśtawki emocjonalne i tym podobne. Niby eksperci byli, nawet mu dosadnie powiedział bodajże pastor, co o nim sądzi, ale co z tego - show must go on. Także to nie tylko specyfika polskiej edycji. Pewnych osób nie powinni brać do tego programu - w tej edycji jak na razie na pewno Kasi, bo Tomasz na razie powiedzmy jest dla mnie akceptowalny, niczego nie odwala, zobaczymy dalej; w poprzedniej na pewno Igi, a do Macieja dobrać kobietę tylko podzielającą jego poglądy; na pewno nie powinni brać Adama.

A jeśli chodzi o Mosaka, to może i lepiej, że nie jeździ po uczestnikach i nie obdarowuje ich swoimi seksistowskimi radami. Bardziej Chorzewską powinni angażować, trochę wątpię w jej krystaliczność i zupełnie dobre intencje, bo wydaje mi się, że bardzo chce siebie wypromować, ale przynajmniej nie plecie trzy po trzy tak jak on.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 05:44   #1589
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dooglądałam . I ojej, Robert to naprawdę fajny facet jest i strasznie przyjemnie się patrzy na jego i Anetę.


A Kasia położy swoją relację nie gadając co czuje i unikając czułych gestów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak Robert tak! Brałabym go bez zastanowienia.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-08, 10:12   #1590
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

To ja będę w opozycji, do mnie Robert wizualnie zupełnie nie przemawia, kompletnie nie mój typ. Ale fakt, że na niego i Anetę się bardzo miło patrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.