Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-12, 19:17   #4801
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Oczywiście, ze koty sliczne, wszystkie Kazda z nas ma najpiękniejsze na swiecie...
no właśnie medytowałam nad tymi ciasteczkami od Zastrzezonej, ale wiem już, jaki los spotkał pierniczki - były dobre to były jedzone Dlatego kuszą...ale może będę twarda.
Caffee, patrzyłam tez na ten drugi kosmetyk od Blithe, ale zostałam tylko przy apricot. Ile ja tego mam, ile ja mam...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 19:30   #4802
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hey dziewczyny

Oh my goshhh! ja to myslalam, ze mam za duzo kosmetykow, ale widze, ze przy Was jestem minimalistka

A jak slicznie macie poukladane, jak z pudeleczka Ja mam ciagle balagan, tylko do zdjecia ulozylam, zeby widac bylo co jest co

Kasztanko dziekuje za polecenie Essie, super kolory, chyba sobie tam cos zamowie
Matrixyl daje tylko na czolo i okolice oczu i ja jestem akurat zadowolona. Kiedys dawalam tez w bruzdy nosowo wargowe ( a raczej ich cienie ), ale po liftingu wolumetrycznym ten problem odpadl

p4w dobrze wiedziec, ze kolejna osoba poleca Clive nie znam, szukalam z ciekawosci, ale nic nie znaklazlam procz perfum, natomiast wyszukiwarka wskazala olejki Clove, wiec nie wiem, czy to to mialas na mysli Tego peptydowego kremu nie ma na zdjeciu, bo wkleilam tylko sera. Dorobilam nowe zdjecia, to Ci wsadze, zebys widziala jak wyglada, serio rewelacyjny krem
Z Timeless chyba jeszcze nic nigdy nie mialam...

Cinde sliczna ta Twoja kiciunia
Super, ze z cera lepiej!

Dircikowa a co to za pyszny sernik? Moja siostra tez sie nauczyla robic takie na zimno z beza i brzoskwinkami, ponoc pycha

Kamlisa to daj znac jakie to prasowane serum jest.
Oj, to u mnie troszke drozszy jest Whamisa niz w Polsce, ja placilam $40, a za Blithe $46.
Sliczny Sprytus

Pani _Robot chyba czytasz w moich myslach nie dalej jak wczoraj, mialam zapytac o te kosmetyki Kiehl's, ale zapomnialam. chcialam podpytac, bo tak mi sie wlasnie wydawalo, ze Kasztanka i LaMary chyba kiedys chwalily. Ostatnio Sephora bombarduje mnie emailami i kusi rabatem. No i ten Kiehl's mi tez ciagle wyskakuje...No to nie wiem, brac, czy nie brac? W sumie mam jeszcze kremy, ale nie az tyle ile ser ..

Kasztanka wspolczuje kanapy Mamy ten sam problem. My wlasciwie mamy malo mebli, dom jest uzadzony raczej minimalistycznie, no ale mamy jeden wielki skorzany naroznik w jednym salonie i rowniez skorzany komplet wypoczynkowy w drugim. Tez drogo kosztowaly, zwlaszcza naroznik, niestety Lola lubi sobie na nich robic pazury. Oscar nigdy nie drapal, a Lolka sobie nie zaluje Nawet wyprula poszewke od spodu jednego fotela i sobie zrobila hamak!!! Tez pryskalismy takim sprayem (kiedys nawet go tu wklejalam dla Gosi)na poczatku, ale tez nie byl do konca dobry. No juz trudno, bez kotow bym nie mogla zyc, a meble to rzecz nabyta

Caffeine no, a teraz Ty wabisz! Whamisa rowniez uwielbiam, to wlasnie z Twojego polecenia kupilam
Sliczne ciasteczka, chetnie sie poczestuje

Dziewczyny musze sie pochwalic, bo zadowolenstwo ze mnie tryska Moj kochany mezus kupil mi dzis bilety do Polski. Jednak poddalam sie sugestii rodzinki i z nimi pojade nad morze polskie Wieki cale nie bylam. Ostatnio w 2004, w Gdyni, maz mi sie wtedy oswiadczyl Lece wiec w czerwcu na 3 tyg. W dodatku okazalo sie, ze moglam miec lot bez przesiadek Musieli dodac nowe loty (moze dlatego, ze Polska juz bezwizowa), bo zawsze mialam przesiadki. Tzn. od kad mieszkam na Florydzie, jak mieszkalam w NY, to latalam z JFK do Warszawy, rowniez bez przesiadki. Teraz z Miami do Warszawy.
Strasznie sie ciesze i juz sie nie moge doczekac
Oczywiscie skorzystam z okazji i podczas mego pobytu znow zahacze o ME Ale tym razem chyba sie udam do miejsca, ktore polecaly Cinde i Miszka Tesciowa mojej siostry tez tam chodzi i rowniez polecala. Ona ma niecale 60 lat, a wyglada na 40 pare, serio, swietnie sie trzyma i piekna z niej kobieta, a przy tym strasznie mila i taka kochana
Od razu mam swietny humor A ostatnio chodzilam wsciekla i plulam jadem na poczte! Do tej pory pluje i przeklinam...pamietacie te ubraneczka, ktore kupilam na Gwiazdke dla mojego kochanego siostrzenca?? Wyslalam na pocz. grudnia, w dodatku zaplacilam prawie $80 za priorytet. mialo dojsc w 6-10 dni roboczych, czyli powinni byli dostac na czas, a nawet przed czasem. Zgadnijcie kiedy przyszla paczka?? cholerne 2 dni temu!!!! Jasnista mnie trafila od razu!!! ehhhh...no trudno, bylo minelo.

Co robicie dzis na obiad?? Moj maz bedzie robil mussake, ciekawe jak mu wyjdzioe, bo to pierwszy raz

Milej niedzieli zycze

Ahh, jeszcze Wam tylko powiem, ze strasznie lubie ten nasz topik i Was i zawsze jak sobie Was poczytam, to mi lepiej i mam lepszy humor Jestescie kochane

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-01-17 o 22:30
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 21:12   #4803
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanko dziekuje za polecenie Essie, super kolory, chyba sobie tam cos zamowie.
Essie ma świetne lakiery, a ich top coats, to już w ogóle są super . Robiłam sobie paznokcie przed Sylwestrem, akurat skonczył mi się ich top coat, ale sam lakier jest tak dobrze napigmentowany i dający mocny połysk, że tak naprawdę baza nie była potrzebna. Dla utrwalenia kupiłam jednak w UK tę: https://www.zalando.pl/essie-essie-g...1f001-s11.html

Dopiero teraz przeczytałam, ze akurat ta, którą nabyłam, nadaje się do ich kolekcji Gel Couture, ale u mnie świetnie sprawdziła się również do ich standardowego lakieru. Przy okazji promocji, nabyłam również odcień Mademoiselle do paznokci u rąk.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Pani _Robot chyba czytasz w moich myslach nie dalej jak wczoraj, mialam zapytac o te kosmetyki Kiehl's, ale zapomnialam. chcialam podpytac, bo tak mi sie wlasnie wydawalo, ze Kasztanka i LaMary chyba kiedys chwalily. Ostatnio Sephora bombarduje mnie emailami i kusi rabatem. No i ten Kiehl's mi tez ciagle wyskakuje...No to nie wiem, brac, czy nie brac? W sumie mam jeszcze kremy, ale nie az tyle ile ser ..
Kiehl's jest... okay (ale tylko okay). Pare lat temu (5-6), jak Kiehl's robił się popularny, zakupiłam ich Midnight Recovery Concentrate i krem pod oczy z awokado - serum byłam wierna przez 3 lata. Aktualnie, wydaje mi się, że w ostatnim czasie na rynku 'wypłynęły' mocniejsze marki, i skuteczniejsze. Gdybym miała na coś teraz wydawać pieniądze, to bym z chęcią potestowała więcej od REN i/lub Murad, Niod też, bo bardzo podoba mi się działanie tego serum CAIS. Albo może też coś od Paula's Choice, którą Miszka tak poleca (w przeciwienstwie do Kiehl's wszystkie te marki sa cruelty-free).

Cieszę sie, że Ci się humor poprawił Wyczekiwanie na upragniony wyjazd może faktycznie fajnie podnosić na duchu . A jak tym razem ukryjesz ME przed mężem jak będzie w Polsce z Tobą?

Co do obiadu, to u nas dzisiaj tradycyjnie - rosół . W sumie rzadko robimy - pare razy do roku.

Partnera mam w połowie Greka, a nigdy nie jadłam jeszcze musaki.

Aha, Kasztanka, wyświetliła mi się reklama butów na Insta i od razu pomyślałam o Tobie: https://www.instagram.com/charliestoneshoes/

Caffee, kiedy masz dokładnie urodziny? Wiem, że w styczniu, ale którego dokładnie? .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-01-12 o 21:20
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 21:40   #4804
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mam ochotę na ten krem Chlebuś.
Kama gdzie kupowałaś?


Kasztanka śliczny Ten Twój kociak.
Faktycznie ma coś z maine coona.
Wszystkie sierściuchy cudne i do wykochania



I piękne Wasze zbiory pielęgnacji
Poczułam sie świńsko zaniedbana(brak dermaquest)i niechlujna w porządku na moich półkach

Cindy mnie kusi maska Flavanone mud.
Zresztą co mnie nie kusi przy Was...


Reing

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-13 o 14:00
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-12, 23:45   #4805
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Caffe, jakie ladne ciasteczka

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87497786]
Aha, Kasztanka, wyświetliła mi się reklama butów na Insta i od razu pomyślałam o Tobie: https://www.instagram.com/charliestoneshoes/
[/QUOTE]

Znam Charlie Stone, niestety nie sa dla mnie zbyt wygodne i troche za drogie jak na jakosc i materialy.
Ale wzory maja faktycznie piekne, bardzo mi sie wizualnie podobaja.

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kasztanka śliczny Ten Twój kociak.
Faktycznie ma coś z maine coona.
Wszystkie sierściuchy cudne i do wykochania
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Kasztanko dziekuje za polecenie Essie, super kolory, chyba sobie tam cos zamowie
Matrixyl daje tylko na czolo i okolice oczu i ja jestem akurat zadowolona. Kiedys dawalam tez w bruzdy nosowo wargowe ( a raczej ich cienie ), ale po liftingu wolumetrycznym ten problem odpadl


Kasztanka wspolczuje kanapy Mamy ten sam problem. My wlasciwie mamy malo mebli, dom jest uzadzony raczej minimalistycznie, no ale mamy jeden wielki skorzany naroznik w jednym salonie i rowniez skorzany komplet wypoczynkowy w drugim. Tez drogo kosztowaly, zwlaszcza naroznik, niestety Lola lubi sobie na nich robic pazury. Oscar nigdy nie drapal, a Lolka sobie nie zaluje Nawet wyprula poszewke od spodu jednego fotela i sobie zrobila hamak!!! Tez pryskalismy takim sprayem (kiedys nawet go tu wklejalam dla Gosi)na poczatku, ale tez nie byl do konca dobry. No juz trudno, bez kotow bym nie mogla zyc, a meble to rzecz nabyta

Dziewczyny musze sie pochwalic, bo zadowolenstwo ze mnie tryska Moj kochany mezus kupil mi dzis bilety do Polski. Jednak poddalam sie sugestii rodzinki i z nimi pojade nad morze polskie Wieki cale nie bylam. Ostatnio w 2004, w Gdyni, maz mi sie wtedy oswiadczyl Lece wiec w czerwcu na 3 tyg. W dodatku okazalo sie, ze moglam miec lot bez przesiadek Musieli dodac nowe loty (moze dlatego, ze Polska juz bezwizowa), bo zawsze mialam przesiadki. Tzn. od kad mieszkam na Florydzie, jak mieszkalam w NY, to latalam z JFK do Warszawy, rowniez bez przesiadki. Teraz z Miami do Warszawy.
Strasznie sie ciesze i juz sie nie moge doczekac
Oczywiscie skorzystam z okazji i podczas mego pobytu znow zahacze o ME Ale tym razem chyba sie udam do miejsca, ktore polecaly Cinde i Miszka Tesciowa mojej siostry tez tam chodzi i rowniez polecala. Ona ma niecale 60 lat, a wyglada na 40 pare, serio, swietnie sie trzyma i piekna z niej kobieta, a przy tym strasznie mila i taka kochana
Od razu mam swietny humor A ostatnio chodzilam wsciekla i plulam jadem na poczte! Do tej pory pluje i przeklinam...pamietacie te ubraneczka, ktore kupilam na Gwiazdke dla mojego kochanego siostrzenca?? Wyslalam na pocz. grudnia, w dodatku zaplacilam prawie $80 za priorytet. mialo dojsc w 6-10 dni roboczych, czyli powinni byli dostac na czas, a nawet przed czasem. Zgadnijcie kiedy przyszla paczka?? cholerne 2 dni temu!!!! Jasnista mnie trafila od razu!!! ehhhh...no trudno, bylo minelo.

Co robicie dzis na obiad?? Moj maz bedzie robil mussake, ciekawe jak mu wyjdzioe, bo to pierwszy raz

Milej niedzieli zycze

Ahh, jeszcze Wam tylko powiem, ze strasznie lubie ten nasz topik i Was i zawsze jak sobie Was poczytam, to mi lepiej i mam lepszy humor Jestescie kochane
Zazdroszcze dostepnosci WSZYSTKICH kolorow Essie, chociaz wydaje mi sie, ze wszystkie lakiery Essie wypuszczone na amerykanski rynek maja cienki pedzelek, ktory doprowadzalby mnie do szalu, mam gdzies 3 lakiery Essie z takim pedzelkiem i mimo, ze kolory bardzo mi sie podobaja, to ich nie uzywam, bo jestem przyzwyczajona do szerokiego pedzelka, ktorym wystarczy machnac ze 2 razy i gotowe

Hamak z podszewki mnie rozwalil, ale nie byloby mi do smiechu, gdyby to moje kocie dziwadlo wpadlo na taki pomysl. Za to jak tylko idzie do salonu, to idzie prosto do kanapy i probuje ja drapac, mimo, ze go gonimy stamtad Spryskalam kanape kocimietka, i na razie zamknelam biuro, w ktorym on spi.

Zazdroszcze polskiego morza, kocham Gdynie Mam nadzieje, ze bedziesz miala udany pobyt

Zazdroszcze tez gotujacego meza, jak zwykle
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 06:04   #4806
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość


p4w dobrze wiedziec, ze kolejna osoba poleca Clive nie znam, szukalam z ciekawosci, ale nic nie znaklazlam procz perfum, natomiast wyszukiwarka wskazala olejki Clove, wiec nie wiem, czy to to mialas na mysli Tego peptydowego kremu nie ma na zdjeciu, bo wkleilam tylko sera. Dorobilam nowe zdjecia, to Ci wsadze, zebys widziala jak wyglada, serio rewelacyjny krem
Z Timeless chyba jeszcze nic nigdy nie mialam...

Cinde sliczna ta Twoja kiciunia
Super, ze z cera lepiej!

Dircikowa a co to za pyszny sernik? Moja siostra tez sie nauczyla robic takie na zimno z beza i brzoskwinkami, ponoc pycha

Kamlisa to daj znac jakie to prasowane serum jest.
Oj, to u mnie troszke drozszy jest Whamisa niz w Polsce, ja placilam $40, a za Blithe $46.
Sliczny Sprytus

Pani _Robot chyba czytasz w moich myslach nie dalej jak wczoraj, mialam zapytac o te kosmetyki Kiehl's, ale zapomnialam. chcialam podpytac, bo tak mi sie wlasnie wydawalo, ze Kasztanka i LaMary chyba kiedys chwalily. Ostatnio Sephora bombarduje mnie emailami i kusi rabatem. No i ten Kiehl's mi tez ciagle wyskakuje...No to nie wiem, brac, czy nie brac? W sumie mam jeszcze kremy, ale nie az tyle ile ser ..

Kasztanka wspolczuje kanapy Mamy ten sam problem. My wlasciwie mamy malo mebli, dom jest uzadzony raczej minimalistycznie, no ale mamy jeden wielki skorzany naroznik w jednym salonie i rowniez skorzany komplet wypoczynkowy w drugim. Tez drogo kosztowaly, zwlaszcza naroznik, niestety Lola lubi sobie na nich robic pazury. Oscar nigdy nie drapal, a Lolka sobie nie zaluje Nawet wyprula poszewke od spodu jednego fotela i sobie zrobila hamak!!! Tez pryskalismy takim sprayem (kiedys nawet go tu wklejalam dla Gosi)na poczatku, ale tez nie byl do konca dobry. No juz trudno, bez kotow bym nie mogla zyc, a meble to rzecz nabyta

Caffeine no, a teraz Ty wabisz! Whamisa rowniez uwielbiam, to wlasnie z Twojego polecenia kupilam
Sliczne ciasteczka, chetnie sie poczestuje

Dziewczyny musze sie pochwalic, bo zadowolenstwo ze mnie tryska Moj kochany mezus kupil mi dzis bilety do Polski. Jednak poddalam sie sugestii rodzinki i z nimi pojade nad morze polskie Wieki cale nie bylam. Ostatnio w 2004, w Gdyni, maz mi sie wtedy oswiadczyl Lece wiec w czerwcu na 3 tyg. W dodatku okazalo sie, ze moglam miec lot bez przesiadek Musieli dodac nowe loty (moze dlatego, ze Polska juz bezwizowa), bo zawsze mialam przesiadki. Tzn. od kad mieszkam na Florydzie, jak mieszkalam w NY, to latalam z JFK do Warszawy, rowniez bez przesiadki. Teraz z Miami do Warszawy.
Strasznie sie ciesze i juz sie nie moge doczekac
Oczywiscie skorzystam z okazji i podczas mego pobytu znow zahacze o ME Ale tym razem chyba sie udam do miejsca, ktore polecaly Cinde i Miszka Tesciowa mojej siostry tez tam chodzi i rowniez polecala. Ona ma niecale 60 lat, a wyglada na 40 pare, serio, swietnie sie trzyma i piekna z niej kobieta, a przy tym strasznie mila i taka kochana
Od razu mam swietny humor A ostatnio chodzilam wsciekla i plulam jadem na poczte! Do tej pory pluje i przeklinam...pamietacie te ubraneczka, ktore kupilam na Gwiazdke dla mojego kochanego siostrzenca?? Wyslalam na pocz. grudnia, w dodatku zaplacilam prawie $80 za priorytet. mialo dojsc w 6-10 dni roboczych, czyli powinni byli dostac na czas, a nawet przed czasem. Zgadnijcie kiedy przyszla paczka?? cholerne 2 dni temu!!!! Jasnista mnie trafila od razu!!! ehhhh...no trudno, bylo minelo.

Co robicie dzis na obiad?? Moj maz bedzie robil mussake, ciekawe jak mu wyjdzioe, bo to pierwszy raz

Milej niedzieli zycze

Ahh, jeszcze Wam tylko powiem, ze strasznie lubie ten nasz topik i Was i zawsze jak sobie Was poczytam, to mi lepiej i mam lepszy humor Jestescie kochane
oj, przepraszam - to sie pisze bez e - Cliv https://www.hebe.pl/search?lang=pl_PL&q=cliv
ale jak masz SKII i Blithe, to nastepna esencja nie jest Ci potrzebna
ide czytac o kremie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 10:25   #4807
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze koty sliczne, wszystkie Kazda z nas ma najpiękniejsze na swiecie...
no właśnie medytowałam nad tymi ciasteczkami od Zastrzezonej, ale wiem już, jaki los spotkał pierniczki - były dobre to były jedzone Dlatego kuszą...ale może będę twarda.
Caffee, patrzyłam tez na ten drugi kosmetyk od Blithe, ale zostałam tylko przy apricot. Ile ja tego mam, ile ja mam...
Pobłogosławię to zdanie
ja zaraz też zrobię zdjęcie mojej hrabiance

Kasztanka, Twoja kolekcja zapiera dech w piersi. Przez dłuższy czas byłam na bezdechu przyglądając się kolekcji, aż się sama wprawiłam w zdumienie że tak długo można wytrzymać bez dopływu tlenu
Chyba z Kamą rządzicie w ilości kosmetyków...

Pani Robot Twojej pielęgnacji również niczego nie brakuje, a do tego jaka harmonia panuje...

U mnie podobnie jak u Reign ład i porządek tylko do zdjęcia
Totalny bałagan i na domiar złego często pielgrzymuję z kosmetykami miedzy łazienkami więc u mnie na porządku dziennym codzienny kipisz
Reign, interesująca twoja pielęgnacja Miło mi że służą Tobie proponowane przeze mnie kosmetyki, mamy podobny typ cery.
Reign, korzystanie z ME niestety nie zwalnia nas z odpuszczania sobie konserwacji cery Takie np. serum przedłuży efekty zabiegu...

Wspominałam Wam chyba, że kupiłam ostatnio produkty naturalne, serum wegan i krem Nacomi... no porażka... na pewno sprawdziłaby się ta pielęgnacja u młodej, bardzo młodej osoby ale u mnie już niekoniecznie, do tego dostałam uczulenia na czole i szyi...
Wracam do sprawdzonej pielęgnacji -dermokosmetyków.
Przyznam się bez bicia że wycisnęłam z minionego Black Friday czy Cyber Monday ostatnie soki... przeceny
Teraz powinnam przyjąć skuteczną strategię Kamy
ŻADNYCH ZAKUPÓW...
Kupiłam m.in. krem Paula's Choice
https://www.topestetic.pl/paulas-cho...y-suchej-50-ml

Serum z Dermomedica, zdecydowanie jest lepsze od serum TO z argireliną.
https://www.topestetic.pl/dermomedic...eptydami-30-ml

Oraz wspomniana już esencja Blithe.
Krem Paulas Choice na razie mnie nie zachwyca ale na pewno koi moją podrażnioną cerę po zastosowaniu natury
Zaczęłam dopiero stosować, jak się sprawdzi kupię wspomniane przez Miszkę serum, z tej serii.
Opinię o ich skuteczności ( albo ich braku...) wystawię za jakiś czas
Liczę, że ta pielęgnacja się sprawdzi, że to nie będą kolejne puste hasła marketingowe
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 10:33   #4808
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

A to moja kocia arystokratka
Mam dzisiaj wolny dzień, mam dwie sprawy do załatwienia... a tak mi się nie chce...
miłego dnia

Załącznik 7703844

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-16 o 19:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 13:33   #4809
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tez wrzuce troche kociego spamu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B9EB4C05-FF4B-4419-ADCF-D5E911FECAA3.jpg (72,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62F10E90-3F30-4244-B54A-F1DEF5CC334C.jpg (68,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1501.jpg (123,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1477 (1).jpg (88,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1473.jpg (192,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2378BB0F-EE01-41A8-B290-42D315C6D7BC.jpg (102,2 KB, 46 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 13:34   #4810
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary, bo zle kupiłaś
Z P.Choice trzeba było wziąść serum omega,nie krem.


https://www.topestetic.pl/paulas-cho...ga-3-6-9-30-ml

Genialny jest też ten toner:


https://skinadvisor.pl/paulas-choice...ojrzalej-118ml

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-13 o 13:57
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 14:28   #4811
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez wrzuce troche kociego spamu
Trzeba
Uroczy jest

A teraz kaaawa... tylko muszę ją sobie przygotować

U mnie dzisiaj na obiad ( Reign pytałaś...) rosół (z dnia poprzedniego) oraz zamówiłam pierogi z dostawą do domu
Nie miałam za bardzo czasu na przygotowania

Miszka, mam tonik, dwie esencje to jak na mnie rozpasanie a zakup kremu był nieprzypadkowy, wszystkie moje kremy denkowałam. I chciałam już odmiany, całym rokiem używałam Dermaquest (4 opakowania ale często stosowałam na dzień i na noc). Potrzebowałam zmiany a poza tym nie chciałabym być młodsza od mojej córki
Tak, przymierzałam się do serum jednak mam tego sporo, chociaż znowu nie tak dużo jak Kasztanka

Reign mam pytanie, jak nazywa się ten grzebyk do kołtunów? Myślę że może przydałby mi się ale dla psa
Czesanie kota z wszelakich kołtunów opanowałam do perfekcji. Mistrzynią jestem powiem skromnie ale rozczesywanie psa to juz dla mnie wyzwanie, niestety. Pies nie ma podszerstka, więc sierść jest jak włos, lekko pociągnę i psina piszczy... a kołtuny psa kochają

za moment wezmę się za ogarnięcie świątecznych bibelotów, schowam choinkę i inne świecidełka. czas na nie. Wiosna nadeszła przecież...
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 14:38   #4812
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Akurat to serum Pauli jest kremowe,więc spokojnie może Ci krem zastąpić.
Toner jest absolutnie doskonały.
Mleczna konsystencja potęguje przyjemność używania.

No i skład ,który de facto jest jak zawsze w Pauli perfekcyjnie dobrany.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 14:52   #4813
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Akurat to serum Pauli jest kremowe,więc spokojnie może Ci krem zastąpić.
Toner jest absolutnie doskonały.
Mleczna konsystencja potęguje przyjemność używania.

No i skład ,który de facto jest jak zawsze w Pauli perfekcyjnie dobrany.
Miszka nie wątpię że ten toner jest świetny, esencja whamisa czy Blithe też
Do esencji Whamisa musiałam się przekonać, to nie była miłość od pierwszego miziania natomiast Blithe miało upiększyć i pobudzić skórę do roboty i chyba to robi Do tego w esencji pływa mnóstwo maleńkich "ziarenek" czyli kapsułek z wit. E. Do tego ma w składzie aż 8 rodzajów fasoli ( nie miałam pojęcia że tyle jest...ale jak sie tak zastanowić mhy...) oraz pulpę z fasoli, stąd taka konsystencja (gęstość zbliżona do Whamisa). Czyli patrząc na INCi Blithe czuję przesyt
Ja jak zwykle próbuję nadać mojej opowieści jakąś głębię... z wypożyczeniem samochodu też... chociaż nadal podtrzymuję, że to był stary wóz seat. Zresztą Ibiza
Wracając do esencji...jeśli miałabym porównać konsystencję esencji Whamisa i Blithe, to są bardzo zbliżone. Whamisa może bardziej się klei na twarzy zanim wchłonie się... ale to taki niuans.
I pachną inaczej. W Blihte wyczuwam w tle miętę... ciekawa jestem wrażeń Reign


I akcesoria dla zwierząt:

Załącznik 7703882

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-16 o 19:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 15:06   #4814
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

To ta esencja?:
https://btyaly.com/reviews/mini-revi...-bean-essence/
Wharmisy nie lubię.
Dałam córce.
Chyba jestem tu jedyną,której nie podpasowała

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-13 o 15:17
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 15:10   #4815
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tak, ta:

Załącznik 7703884


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-01-16 o 19:00
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 15:40   #4816
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miszka, ja zdjęc moich kosmetykow nie umieszczę, bo to po prostu pozapychane półki, albo szuflady a nie estetyczne zbiory Dzis skończyłam serum czarne z Collistara - z zadowoleniem wywaliłam opakowanie, nie wróce, ale mogę ocenic Obiecałam sobie, ze nie otworze nowego serum poki nie skoncze obecnie otwartych - mam z TO rosweratrol, jakies lekko brazujace i witamina C z galactomyces, to skoncze z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku - dawka witaminy C. Dla przyjemności - jest olejek z decleora, a na wieczor serum, krem albo olejek retinolowy…
Miszka, krem jest na stronie doktor
https://sklep.drchlebus.pl
Reign, super, ze odwiedzisz rodzine, polskie morze i estetyczna za jednym zamachem Od razu widać Twój dobry humor
Caffee, Zastrzezona, gdzies mi się zagubił ten link z ciasteczkami, przypomnijcie, please
Jak dobrze, ze NIE MUSZE kupować ten esencji Blithe
Obiad zrobiłam na jutro. Jak zwykle...pełna kombinacja. mam nadzieje, ze jesteście odporne kulinarnie...?
Paczka warzyw na patelnie greckich hortexu. pokrojone dwa moj kotleciki mielone. poł puszki krojonych pomidorow. trochę mleka. pl;aster mozzarelli. reszta malutka sera typu cheddar. dwie łyzki duże krupniku meza, który był tak gesty, ze wczoraj zblemndowałam wszystko i zrobiłam krem. i dwie łyzki cebuli zaprawionej z miodem, który to sok maz popijał na katar. Co ma się zmarnować I dodam - jadalne.
Lamary, twoja panna tofa ktycznie arystokratka
Kasztanka, u Twego wiewióra ogon wskazuje poziom kociego zadowolenia ze zwiedzania świata i ze zorganizowania sobie domu

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2020-01-13 o 15:47
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 16:46   #4817
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama też piekłam te ciasteczka maślane. Są naprawdę wyborne
Niestety zdjęcia ciasteczkom nie zrobiłam

https://www.domowe-wypieki.pl/przepi...ane-ciasteczka
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 16:54   #4818
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

dzięki Oczywiście już zaczynam kombinować, co można modyfikować
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 17:45   #4819
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Od kiedy pamiętam Kama i Declor
Twoja miłość i wierność olejkowi jest godna pozazdroszczenia.
Mnie najdłużej zatrzymał przy sobie Kanebo,reszta jest zmienną ,w dużej mierze uzależnioną od Waszych wpisów
Idę na jaja.
Sadzone.
Fit na boczusiu

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2020-01-14 o 10:47
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 18:34   #4820
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
A to moja kocia arystokratka
Mam dzisiaj wolny dzień, mam dwie sprawy do załatwienia... a tak mi się nie chce...
miłego dnia
Przepiękna

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez wrzuce troche kociego spamu
Śliczny Według mnie wcale nie jest mały na swoje 5-6 miesięcy. Szczupły - tak, ale na wielkość jest okay . Podpasiesz go i dojdzie do siebie

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Obiad zrobiłam na jutro. Jak zwykle...pełna kombinacja. mam nadzieje, ze jesteście odporne kulinarnie...? Paczka warzyw na patelnie greckich hortexu. pokrojone dwa moj kotleciki mielone. poł puszki krojonych pomidorow. trochę mleka. pl;aster mozzarelli. reszta malutka sera typu cheddar. dwie łyzki duże krupniku meza, który był tak gesty, ze wczoraj zblemndowałam wszystko i zrobiłam krem. i dwie łyzki cebuli zaprawionej z miodem, który to sok maz popijał na katar. Co ma się zmarnować I dodam - jadalne.
Hardcore .

Ja dzisiaj zrobiłam pomidorową na wczorajszym rosole.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 19:16   #4821
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Ciasteczka maślane!
Zastrzeżona - nigdy więcej
A czemuż to? czyżby smakowały?

Jak doczytam Wasze wiadomości to napiszę więcej

Śliczny kociak Kasztanko, wszystkie nasze koty śliczne, Pani R tylko pieskowa

Aussie trzymam kciuki, żeby Wam się podobał wyjazd i wszystko się udało 🙂

Mój wypad kosztował trochę stresu i logistyki, ale zapomniałam o tym dzisiaj rano, chociaż dwa dni wcześniej pukałam się w głowę; po co mi to było 😉

Nie wiem czemu te zdjęcia takie przekręcone, jak to robicie, że Wasze w pionie 🙂?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 317484CE-3E9C-4F50-B8D9-16462E348D28.jpg (96,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AAB4FB47-C413-4CD2-8035-C8D0E2435018.jpg (134,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A5F9EC8F-285B-423E-BAF2-B43DEE67BE7A.jpg (100,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72062C19-E054-40E6-BC10-648A5FB57A5D.jpg (185,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 610712DF-8B11-4E9F-93A6-8562724BD61F.jpg (178,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BA0C9F65-F261-4582-AA6C-D5AC299A028C.jpg (182,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4F54D934-A698-4BDC-875F-F706FC5BB613.jpg (74,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13803956-CE2A-4079-8E06-24559778C088.jpg (98,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BE8B3616-E5FE-4E47-8973-9B7864140F5E.jpg (75,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A94D5B9F-3AAC-49E1-94F8-A4B1EB5BBB70.jpg (138,7 KB, 32 załadowań)
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2020-01-13 o 20:01
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 20:44   #4822
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie rozumiałam tego boomu na Chloe Nomade... Zrobiłam drugie podejście po wielu miesiącach i już wszystko rozumiem I chcę, choć akurat teraz wybija na mnie niepokojąco słodka nuta. Za to z Bvlgari Splendida Tubereuse miłości nie będzie.

Zastrzeżona piękne widoki

Wasze kociaki też piękne. Melduję, że u mnie wczorajszy rosół na jutro Znalazłam dietę, która mi zdrowotnie pasuje i nie mogę dokonać przemiany w pomidorową.

Co do spędzania wolnego czasu, to jestem zachwycona serialem Grace i Frankie, który ktoś nazwał "Przyjaciółmi 40 lat później". Podoba mi się, jak bohaterowie potrafią ze sobą rozmawiać. Dużo ciepłych uczuć w lekkiej formule.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 20:49   #4823
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nie rozumiałam tego boomu na Chloe Nomade... Zrobiłam drugie podejście po wielu miesiącach i już wszystko rozumiem I chcę, choć akurat teraz wybija na mnie niepokojąco słodka nuta. Za to z Bvlgari Splendida Tubereuse miłości nie będzie.

Zastrzeżona piękne widoki

Wasze kociaki też piękne. Melduję, że u mnie wczorajszy rosół na jutro Znalazłam dietę, która mi zdrowotnie pasuje i nie mogę dokonać przemiany w pomidorową.

Co do spędzania wolnego czasu, to jestem zachwycona serialem Grace i Frankie, który ktoś nazwał "Przyjaciółmi 40 lat później". Podoba mi się, jak bohaterowie potrafią ze sobą rozmawiać. Dużo ciepłych uczuć w lekkiej formule.
Mnie się Nomade nie podoba, dostałam w prezencie i posłałam dalej. A szkoda, bo flakon i nazwa cudne

Serial lubię, a jeśli Ci się podoba to obejrzyj Kominsky Method, bardzo dobry i w podobnym klimacie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 21:06   #4824
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Melduję, że u mnie wczorajszy rosół na jutro Znalazłam dietę, która mi zdrowotnie pasuje i nie mogę dokonać przemiany w pomidorową.
Jaka to dieta dokładnie? . Skoro pomidory nie, to czyżby wykluczała rośliny psiankowate?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-13, 22:32   #4825
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość

...
Caffee, Zastrzezona, gdzies mi się zagubił ten link z ciasteczkami, przypomnijcie, please

Kama, nie polecam tych ciasteczek - zbyt tłuste, w piekarniku pociły się jak szalone

ale ok:
https://www.domowe-wypieki.pl/przepi...ane-ciasteczka

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
A czemuż to? czyżby smakowały?
He, he - Tż po kontemplacji proporcji składników w przepisie tylko wzniósł oczy do nieba

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Zastrzeżona - jak wyjazd? opowiadaj!

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez wrzuce troche kociego spamu

Taki spam to ja poproszę bez ograniczeń

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mnie się Nomade nie podoba, dostałam w prezencie i posłałam dalej. A szkoda, bo flakon i nazwa cudne
...mnie też nie zachwyca
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 00:04   #4826
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Maz skonstruowal maly plotek miedzy salonem a przejsciem do biura, zeby chronic kanape. Nauczenie sie, jak pokonac plotek zajelo Bowiemu kilka godzin i teraz znowu mamy problem z kanapa
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 08:13   #4827
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Grace and Frankie świetny a Kominsky super - przyjaciel Douglasa

Widzicie Nomade nie taki śliczny. Mam flakon już kilka mcy i każde podejście bolesne.

Koty macie świetne.
Ja nie mam zwierząt, ale prowadzę taki tryb życia że skrzywdziłambym istotę. W pełni świadomie rezygnuje w chwili obecnej z posiadania sierściucha.

Mój ból pleców zasygnalizował mi, że słabnie mi garnitur mięśniowy. Pokornie wracam do intensywniejszych zajęć.
Raz w tyg zajęcia typu joga a z dwa razy planuje intensywniejszy ruch.
Tym samym lecę na trening

Miłego dnia. Chciałabym aby przez chwile był słoneczny bo u mnie słońca brak już od dłuższego czasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2020-01-14 o 12:00
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 13:36   #4828
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona, pięknie
Kasztanka, bystry kot szybko rozgryzie takie przeszkody. Kiedys mój kot obserwował, jak mąz robi kotochron - czyli nocna ochrone drzwi przed kotem, nader skomplikowana. Musiałabys widzieć to natężenie uwagi w kocim spojrzeniu, jak mu się przyglądała. I co noc szybciej pokonywała krzesłowo-poduszkowo-kocowe przeszkody, by dorwać się do drzwi i klamki...Pewnie uważała, ze pan się z nia bawi, dając jej takie zagadki...Kiedys tez w kociej wolierze zobaczyłam obluzowana siatke, z małą przerwa przy murze. popatrzyłam na to miejsce, mysle - niedobrze, Majunia może to rozgryźć. Patrze na kotke, kotka patrzy na mnie, ja na luke, kotka na luke - i 10 sekund później już był piękny skok, ledwie ja zdazyłąm powstrzymac przed wyjściem. Czyli swiadomie oceniła sytuacje, wodzac wzrokiem za moim spojrzeniem...Także płotek...mała szansa...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 16:17   #4829
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

Pozdrawiam z pracy
Wczoraj jakos nie mialam czasu na pisanie, choc tez wyjatkowo mialam wolne, ot poprosila mnie srodowa pielegniarka zeby ja jutro zastapic, a ona za mnie pracowala wczoraj.

Cinde dziekuje za info o khiels, to nie kupie co do wylotu, to lece sama, nie mozemy tak dlugo zostawic domu I kotow samych, takze mam nadzieje, ze znow nic nie zauwazy tylko bede mu sie znow bardzo podobac

Miszka

Kasztanka sliczny Wasz synek
Ja tez kocham Gdynie, ale bedziemy w Jastarni( oni co roku do Jastarni lubila). Spryciarze te kociska

P4w dziekuje ale masz racje, na razie co mam wystarczy wczoraj wlasnie dostalam blithe I faktycznie bardzo przyjemna, troszke mi jednak przypomina whamisa.

LaMary no Twoja arystokratka jak zwykle urocza
To do rozczesywania sie nazywa detangling rack tutaj ( grabki do rozczesywania??)
Pierogi bym zjadla

Wysle to I pozniej dopisze


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Kamlisa hehe interesujaca potrawa u nas znow moussaka bo maz nagotowal jak dla wojska

Zastrzezona cudowne widoki samych przyjemnosci zycze, bawcie sie dobrze

Anyzku wspolczuje bolu plecow tez mam ten problem przez prace, ale cwiczenia mi tez wlasnie pomagaly

Nie pamietam co tam jeszcze mialam napisac.... ahhh zrobilam wczoraj znow microneedling I dzis strasze czerwona twarza

Pozdrawiam I milegi dnia zycze


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-14, 19:41   #4830
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign jak muska smakowała ?
Bardzo lubię, szczególnie wersje z
cynamonem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

A z plecami już zdecydowanie lepiej. Dwa dni ćwiczeń i jest dobrze. Teraz systematyczność tylko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.