Dojrzała kobieta :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-11-02, 12:49   #3991
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Żyjeta baby?
Co tu taka cisza?
Na laser się zapisałam w listopadzie.
Jupi...
La Mary widziałaś nowości w stajni Dermaquest?
https://www.topestetic.pl/dermaquest...ynoxylem-30-ml
Drogie .
Ponoć ulepszone składy.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-02, 15:26   #3992
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

zyje, Miszka, jeszcze obijam sie, czytam, co u Was nowego Kosmetyki...odwyk poki co...to znaczy poki co jestem twarda...
To serum dermaquestu wyglada swietnie...ale jego cena juz nie Poza tym - nie kupuje nic poza rzeczami, ktore realnie sie koncza. czyli...zel pod prysznic, papier toaletowy...Wczoraj zaczełam tez ten retinol z Pauli, skoro mamy juz listopad, czyli retinol akurat powinien wejsc do gry. no i staram sie zuzywac zapasy. duze zapasy. wielkie zapasy Jak mnie cos kusi - otwieram szuflady i tłumacze sobie, ze nic nei potrzebuje
Pogoda zmienna, od ciezkiej mgły i totalnej wilgoci o poranku przez słonce i błekitne niebo do szarosci i wilgoci po południu...Nic mi sie nie chce przy takich skokach cisnienia, wiec przekonałam sama siebie, ze moge troche poczytac. zapasy ksiazek mam mniejsze nic kosmetykow...ale tylko troche...U mnie jest tak, ze jak nie czytam to nie czytam, a jak zaczne to juz siedze dniami i nocami...Lubie zuzywac zapasy, naprawde, obojetnie, czego
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-02, 18:55   #3993
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zyje, zyje.... ale jakies takie to zycie.....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-03, 08:14   #3994
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Zyje, zyje.... ale jakies takie to zycie.....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co się dzieje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-03, 08:31   #3995
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Zyje, zyje.... ale jakies takie to zycie.....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sova byle do wiosny

Jestem, jestem Miszka. Dopiero co wróciliśmy znad morza. W pracy ciągnę z kolegą ten projekt a właściwie odwalam całą robotę
Miszka, Ty chyba wspominałaś kiedyś o tej fototerapii BBL Bo mam wiedzę a mnie ten zabieg nie dotyczy. Na twoim miejscu rozważyłabym zabieg laserowy, droższy niestety ale na pewno skuteczniejszy. A czy ten BBL nie wpłynie na szybsze wchłanianie wie kwasu?
https://www.marekwasiluk.pl/przebarw...iwe-przypadki/

Ja bardzo lubię jesienne klimaty, spacer (z psem, na rowerze) po alejce pokrytej liśćmi, powietrze przepełnione ich zapachem przypomina mi dzieciństwo. Żałuję momentami, ze nie mam już małego dziecka bo z przyjemnością rzuciłabym się w ten barwny dywan z liści
Wczorajszy wieczór probowałam sobie umilić filmem Zaginione miasto https://www.filmweb.pl/film/Zaginion...to-2022-868024 W koncepcji film przygodowy, w praktyce totalne odmóżdżenie. Pół filmu ze spokojem można przespać, reszty się domyśleć Sandra Bullocknadal piękna choć gra jedną miną Botoksowa prawda bywa niestety okrutna. Tak czy siak mimo gościnnego (?) występu w filmie B.Pitta film słaby.

Nowinki z Dermaquest juz jakiś czas na rynku są Nie tylko widziałam ale testowałam retinole. Specjalnej różnicy w konsystencji, mniemam że w działaniu nie ma (nie wliczając zapachu) porównując np. do Medik8 Retinal. Natomiast cenowo (za 15 ml!!) lepiej i taniej wypada medik8. Tak że preferuje taniutki Medik8. Na razie nic mnie nie kusi bo stosuję juz retinol (a trochę tego mam...) dokupiłam ostatnio kremy pielęgnacyjne, ponownie wodę winogronową Caudalie (woda jak woda ale uzależniłam wie od rozpylacza) więc mam podobne podejście do Kamy pas!

Moja przyjaciółka kupiła bilety do teatru. Za dwa tyg. wybieramy się na spektakl, będziemy się ukulturalniać. Ceny biletów nie zdrożały póki co..
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-03, 08:41   #3996
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-11-18 o 13:05
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-03, 18:02   #3997
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Co się dzieje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gosiu zycie sie dzieje.... tak po prostu jesien chyba nie jest moja ulubiona pora roku, zdecydowanie wole slonko i lato
A serio....zle sie zaczelam czuc, zoladek zaczal fiksowac, troche jelita....wiec wedrowka po lekarzach no nie lubie odsylania od jednego do drugiego, dobrze ze mamy pakiet pzu i mam wizyty szybciej... ale i tak jeszcze chwile to potrwa zanim sie cokolwiek dowiem... poki co sa podejrzenia: alergia na pszenice.... super, tyle ze ona jest wszedzie...i jak zyc?

LaMary super fota

Kosmetycznie mam odwyk... mowoe sobie caly czas, ze nic nowego mi nie potrzeba... po czym rano zamowilam nowy podklad i pomadke... hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 20:12   #3998
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zdrówka Sova Ja też mam mnóstwo chodzenia po lekarzach i to różnych, wszystko na raz mi się sypie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-04, 07:41   #3999
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry w piątek
Jakoś chłodno się zrobiło. Czyżby już teraz miała u mnie zagościć jesień, którą znamy? Jeśli tak to szkoda. Chociaż ja nadal się nie poddaję i z uporem zakładam kozaki na gołe nogi a do tego spódnica, sukienka lub spodenki

Sova dużo zdrowia, Gosia również
Ja w przyszłym tygodniu robię wyniki, a 15 mam wizytę u kardiologa. Zobaczymy co i jak.
Póki co przytyłam, o zgrozo muszę odstawić słodycze. Coś wyjątkowo dobrze mi smakują tej jesieni


LaMary jak ja ci zazdroszczę tego wyjścia do teatru wieki temu nie byłam. W sumie jakoś tak się porobiło, że nigdzie dawno nie byłam. A to brak czasu, bo zawsze coś, a to brak ochoty No i tego morza też zazdroszczę Zazdrośnica ze mnie jak nic Ale bardzo się cieszę, że ty korzystasz i wstawiasz nam takie piękne foty chociaż oko można pocieszyć i pomarzyć

Kosmetycznie mam bana. Nic nie kupuję, przynajmniej taki mam plan. Wykończyłam już chyba połowę kremu z retinolem, więc pewnie w grudniu będę nowa ja
Nadal czeka na mnie w zapasie tubka kremu polecanego przez LaMary. Póki co ten krem zostanie ze mną na dłużej. To juz 3cia tubka. No i krem polecany przez Anyż również Chociaż tego kolejną tubkę kupię na wiosnę, bo jest lżejszy

Niestety znowu poległam perfumowo i zamówiłam 2 buteleczki
Pudrowego Rodrigeza i Chanel Coco. Jakoś tak nie mogłam sie oprzeć. Coś kiepsko ze mną i moją silną wolą
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-04, 13:10   #4000
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Gosiu zycie sie dzieje.... tak po prostu jesien chyba nie jest moja ulubiona pora roku, zdecydowanie wole slonko i lato
A serio....zle sie zaczelam czuc, zoladek zaczal fiksowac, troche jelita....wiec wedrowka po lekarzach no nie lubie odsylania od jednego do drugiego, dobrze ze mamy pakiet pzu i mam wizyty szybciej... ale i tak jeszcze chwile to potrwa zanim sie cokolwiek dowiem... poki co sa podejrzenia: alergia na pszenice.... super, tyle ze ona jest wszedzie...i jak zyc?

LaMary super fota

Kosmetycznie mam odwyk... mowoe sobie caly czas, ze nic nowego mi nie potrzeba... po czym rano zamowilam nowy podklad i pomadke... hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sova padłam ze śmiechu a zaczęłaś zdanie tak zasadniczo...

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Zdrówka Sova Ja też mam mnóstwo chodzenia po lekarzach i to różnych, wszystko na raz mi się sypie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gosia wybrzmiało złowrogo

Piątek, piąteczek, piatuniooo Ja juz w domu... podgrzewam krupnik bom głodna

Aussie biorę ten komplement, dziękuję. A ja powiem, że mnie do dziś zżera zazdrość z Twoich 30 urodzin spędzonych w Bangkoku. No i prawda została objawiona
A dolega cos Tobie, ze musisz do kardiologa? czy badanie kontrolne? Ja muszę zrobić morfologię, którą robię od 2 miesięcy
I musiałabym odstawić burgery i czekoladki wedlowskie Pawełek z adwokatem Na szczęście nie doszło jeszcze do tragedii, że przegryzam jedno drugim. No ale osiągam wtedy pełną wewnętrzną harmonię hehe... A takie diety Aussie nieźle komponują się z czarną sukienką (czarny wyszczupla)

Odświeżamy ponownie temat perfum. Wdzięczny temat Co to za pudrowy Rodriguez? Bo one dla mojego nosa chyba wszystkie pudrowe Coco bardzo lubię, niestety większość zapachów Chanel przyprawia mnie o ból głowy. Nuty zielone jak np. No 19 nie działa na mnie migrenogennie i kapka Gabrielle, którą zresztą mam. Zreszta to mój letni nabytek, a chwilę wcześniej musiałam (nie inaczej hehe) zamawiać kolejne Czerwone pantofelki Akurat tych perfum nie może zabraknąć na półce.
https://www.fragrantica.pl/perfumy/J...oes-51569.html
Jeśli już pojawiłaby się pokusa to przygarnęłabym najnowszą Rubikona Puredistance. Niepotrzebnie w perfumerii poprosiłam... ten sam "nos " co w Red ale cena https://www.fragrantica.pl/perfumy/P...-11-63017.html

Życzę przyjemności w używaniu Coco i Rodrigueza.

I cieszę się, że rekomendowany przeze mnie krem pasuje. Kupiłam chwilę temu ich nowość https://luxusnatury.pl/kremy/3533-te...eam-200ml.html
Zresztą chyba wspominałam... To jest dopiero pojemność. Na razie trudno o opinię jednak wydaje mi się, że mogłabym już polecić, bardzo lubię.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-04, 15:53   #4001
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova, alergie na gluten mozesz sobie sprawdzic, ale i tak bym Ci polecała testy w kierunku SIBO - jesli reakcja dotyczy nie tylko glutenu ale i innych potraw. Niestety, dranstwa jest coraz wiecej...Po wykluczeniu celiakii warto włąsnie wykluczyc sibo przez testy wodorometanowe - przynajmniej nie jest to specjalny stres czy wielki koszt...SIBO nie jest nadal szeroko rozpoznawalne czy znane, mimo, ze ma to spory procent społeczenstwa.
Pogoda wariuje, to i przyroda głupieje, z mojej magnolii jednoczesnie opadaja pozołkłe liscie i startuja piekne pączki
Juz chwaliłam moj multicooker ninja, ale i tak powtorze, ze mi sie podoba Dzis zrobilam barszcz - wszystko wrzucam do gara, nastawiam na szybkowar i potem mam juz gotowa zupe bez zadnego pilnowania, 30 min dałam na cisnieniu. przelewam do drugiego garnka zupe, a do multicookera wstawiam cwiartki kurczaka przyprawionego, ( zamiast wody na dno wlewam sok pomaranczowy, boski sos powstaje)i szybkowar. jak sie wyłaczy - zmieniam pokrywe, wylewam sos i przypiekam rzeczonego kurczaka na chrupiaco. wszystko szybko i czysto łatwe zmywanie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

a ten tani( tanszy) krem z retinolem z medik8 to ktory...? tak sobie tylko pytam...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-04, 17:35   #4002
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Widzisz Kama, o tym nie pomyslalam.... dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-04, 18:28   #4003
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Witam z lampką wina Mąż umówił się z kolegami na whisky a ja piję do lustra

Byłam dziś w sklepie Max Mara, przymierzałam wełniany płaszcz i gdybym nie miała na stanie kupiłabym... ale rozważam

Kama wpis o multicookerze przedni, nie pisz o nim więcej bo kupię
ten taniutki krem z Medik Eight to ten: https://www.topestetic.pl/medik8/cry...etinowym-30-ml wspominałam o nim, ze mam (tę podlinkowaną trójeczkę), chociaż używam teraz Transparent Lab. jestem wrażliwa na zapachy a medik8 jest dosyć mocno perfumowany ale tak w ogóle jest świetny. I na pewno zużyję. Kolejna w pielęgnacji byłaby szóstka czyli Retinal6, z tym że skorzystałam z próbki (dostałam kilka z Topestetic) i retinal podsuszył mi lekko cerę. Nie wiem, czy ją przebodźcowałam, czy może level za dużo Tak że na razie ciągnę retinal 0,03 % . Zrobię zdjęcie pielęgnacji przy okazji bo wiem, że fotki muszą być, bez nich zakupy się nie liczą

Sova zdrówka

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-11-04 o 18:35
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 10:41   #4004
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry ☕️
Miłego weekendu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 15:10   #4005
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny!

Dawno nie pisalam, ale mam bardzo ciezka sytuacje w domu

Od 6 tyg jestem w Polsce. Moja najmlodsza siostra ma bialaczke ( ostra szpikowa).
Niestety jest w grupie ryzyka I sama chemia nie wystarczy, musi miec przeszczep szpiku.

Jak sie dowiedzialam, wszystko rzucilam I przylecialam.
Porobilysmy juz z druga siostra testy, po dlugich3 tyg okazalo sie, ze ja niestety nie moge byc dawca, a druga siostra ma zgidnosc w 50%. Lekarze biora ja wiec pod uwage ( przeszczep haploidalny) ale na razie chca znalezc tzw. genetycznego blizniaka, daja sobie 2 miesiace . Jesli nie znajda, to nasza srednia siostra bedzie dawca. Te haploidalne przeszczepy sa wykonywane od 2013 bodajze I rowniez z sukcesem, choc jest zawsze wieksze ryzyko odrzutu.

Siostra miala juz chemie indukcyjna, bardzo intensywna, przez 7 dni 24 h/ dobe, wszystko sie powiodlo. Byla przez 5 tyg w szpitalu na izolatce, ale poprawily sie wyniki I ja wypuscili na 2 tyg. Jej 3 letni synek nie posiadal sie z radosci!!

Siostre jeszcze czeka chemia konsolidacyjna no I ten przeszczep.
Chemia tu w Lodzi, przeszczep w Gliwicach, jeszcze duzo nas czeka, ale walczymy!

Moja Mamusia z kolei miala juz 10 chemii, jeszcze 8 zostalo, znosi bardzo dobrze, wyniki bardzo sie poprawily, a CA markery ma juz w normie

Ja wracam do Stanow pod koniec listopada.

No to tyle u mnie, nie wiem kiedy sie odezwe, nie mam nastroju do pisania, mam tez zaleglosci z czytaniem.

Pozdrawiam serdecznie, duzo zdrowia zycze!



Sent from my iPhone


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 15:31   #4006
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, ściskam Duzo na raz, jednoczesnie 2 ciezkie choroby. Dobrze, ze mama idzie prawidłowo na leczenie...Oby dla siostry znalezli jeszcze wieksza zgodnosc szpiku, choc oczywiscie 50% drugiej siostry to tez duzo...No i zapewne ta najbardziej zaangazowana i energiczna osoba od załatwiania wszystkich spraw zdrowotnych jestes Ty...? Dobrze, ze Cie maja...Ale dla Ciebie to ogromne obciazenie i podwojny stres Mam nadzieje, ze dla mamy i siostry wszystko sie skonczy wyleczeniem, sciskam mocno...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 17:29   #4007
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign sciakam cie mocno... Trzymaj sie dziewczyno bo faktycznie sytuacja ciezka... Mocno trzymam kciuki za dawce i za leczenie obu ci bliskich babeczek
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 18:00   #4008
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, przytulam wirtualnie, dużo zdrowia dla mamy i siostry


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-05, 18:19   #4009
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, dzieki za link, dobrze poszukałam...i juz wiem, ze nie musze kupowac, bo mam całe opakowanie Zabiore sie don, jak skoncze retinol Pauli, ktory pierwszy wpadł mi w łapke. tak mi sie wydawało, ze niemozliwe, by ktos wychwalał retinol...a ja bym nie kupiła
Przy okazji polece Wam wino Kupiłam jakis czas temu, bardzo mi zasmakowało, az zrobiłam fotke i zaczełam go poszukiwac...Okazało sie, ze kupiłam w lidlu, ale aktualnie u nas go nie ma, to zaangazowałam szwagra, by rozejrzał sie w innych miastach
Wino czerwone połsłodkie, idealnie uderzajace w moj gust - nie lubie słodkich, nie lubie wytrawnych, a to jest wyposrodkowane I cena baaardzo przyzwoita
https://winnicalidla.pl/aroma-de-corazon-red.html
dzis mam dzien wydawania pieniedzy...płyna szerokim strumieniem...pomine juz, ze zus moj i tz ( do pasji doprowadza mnie składka zdrowotna, w ktorej płące naprawde duza kase, a lecze sie tylko prywatnie), podatki, opłaty za zrobienie powyzszych wyliczen...Potem tz wspomniał, ze chce buty trekkingowe z goretexu...kupione na all, zobaczymy. Ja nie znalazłąm w winnicy lidla rzeczonego wina( tylko stacjonarnie), za to zamowiłam jakies ciekawe likiery, juz pod katem prezentow swiatecznych...
https://winnicalidla.pl/amarula-vega...0-7l-15-5.html
https://winnicalidla.pl/amarula-rasp...0-7l-15-5.html
Potem pomyslałąm, ze przyjaciołka lubi porcelane to zajrzałam do sklepu z porcelana i znowu jakis Villeroy Bosch trafił mi do koszyka...W oko rzuciły mi sie 2 ebooki w empiku...Tesciowa zamowiła kolagen jako prezent na swieta...I dałą pieniadze dla bratanicy, to kupiłam zestaw z the body shopu...Strach wchodzic na jakakolwiek strone, bo znowu cos kupie

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2022-11-05 o 18:34
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-05, 21:48   #4010
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign chyba ściągnęliśmy siebie myślami
Wiele się wydarzyło.... trzymam kciuki za was wierzę, że będzie dobrze

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 07:10   #4011
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
LaMary, dzieki za link, dobrze poszukałam...i juz wiem, ze nie musze kupowac, bo mam całe opakowanie Zabiore sie don, jak skoncze retinol Pauli, ktory pierwszy wpadł mi w łapke. tak mi sie wydawało, ze niemozliwe, by ktos wychwalał retinol...a ja bym nie kupiła
Przy okazji polece Wam wino Kupiłam jakis czas temu, bardzo mi zasmakowało, az zrobiłam fotke i zaczełam go poszukiwac...Okazało sie, ze kupiłam w lidlu, ale aktualnie u nas go nie ma, to zaangazowałam szwagra, by rozejrzał sie w innych miastach
Wino czerwone połsłodkie, idealnie uderzajace w moj gust - nie lubie słodkich, nie lubie wytrawnych, a to jest wyposrodkowane I cena baaardzo przyzwoita
https://winnicalidla.pl/aroma-de-corazon-red.html
dzis mam dzien wydawania pieniedzy...płyna szerokim strumieniem...pomine juz, ze zus moj i tz ( do pasji doprowadza mnie składka zdrowotna, w ktorej płące naprawde duza kase, a lecze sie tylko prywatnie), podatki, opłaty za zrobienie powyzszych wyliczen...Potem tz wspomniał, ze chce buty trekkingowe z goretexu...kupione na all, zobaczymy. Ja nie znalazłąm w winnicy lidla rzeczonego wina( tylko stacjonarnie), za to zamowiłam jakies ciekawe likiery, juz pod katem prezentow swiatecznych...
https://winnicalidla.pl/amarula-vega...0-7l-15-5.html
https://winnicalidla.pl/amarula-rasp...0-7l-15-5.html
Potem pomyslałąm, ze przyjaciołka lubi porcelane to zajrzałam do sklepu z porcelana i znowu jakis Villeroy Bosch trafił mi do koszyka...W oko rzuciły mi sie 2 ebooki w empiku...Tesciowa zamowiła kolagen jako prezent na swieta...I dałą pieniadze dla bratanicy, to kupiłam zestaw z the body shopu...Strach wchodzic na jakakolwiek strone, bo znowu cos kupie
Co to za kolagen?
Też mam takie dni niestety

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 09:53   #4012
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

https://allegro.pl/oferta/kolagen-ar...er-12263762059
ja biore z tego beauty wersje
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 15:43   #4013
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Już zamówiłam dzięki

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 17:29   #4014
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Oj, się narobiło Reign Trudne chwile dla Ciebie i bliskich. Dużo siły kieruję w Twoją stronę i bliskich. Zdrowia dla siostry i mamy. Również dla Ciebie, w tym trudnym momencie życia pamiętaj, żeby zadbać tez o siebie Ściskam mocno.

Kama ciekawa jestem porównania retinoli Pauli Choice i Medik8. Zakupy online powodują, że cierpi też mój portfel, czy konto

Dziś była u nas cudna, słoneczna pogoda, zimno ale nie mroźno. I jak zwykle weekend przeciekł mi między palcami. Do południa byłam w kinie. Nie, nie na Listach do M. Na pewno nie uwierzycie ale nie widziałam żadnej części Byłam z córką i jej koleżanką na... Minionkach Z przyjemnością oglądnęłam. Film bawi, mnie rownież. Poczułam, że znowu mam 13 lat Zaliczyłam tez dziś długi spacer z mężem po naszej Starówce, cudna ta jesień
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 17:32   #4015
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie będziesz zadowolona z zakupu

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-11-28 o 08:29
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-06, 19:34   #4016
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Fajnie, ze przyszły tydzien jest krotszy, rozleniwiłąm sie
I zajrzałąm dzis z małymi porzadkami do szafki z kosmetykami, to u mnie najskuteczniej podtrzymuje obietnice bana kosmetycznego. nie zawsze działą...ale pomaga A stamtąd na mnie wyjrzały pudełka i słoiki: ZERO SER, jestesmy full na najblizsze 2 lata, do wyboru do koloru! ZAPOMNIJ O KREMACH, mozesz sie tapetowac do woli dwa lata..Z tyłu wtorowały maski, pilingi, zele do demakijazu..Zamknełam szafke...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-08, 09:54   #4017
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

dzień dobry

U nas dziś słoneczna pogoda Zrobiłam małą przerwę od pracy i delektuję się kawą. Niestety ze słodyczy do kawy mam tylko dżem

Kupiłam wczoraj w Hebe serum Nacomi z ceramidami, zakupy na szybko, bo wpadłam do sklepu tylko po żel do mycia ciała. zwróciły na siebie uwagę te procenty ceramidów, aż 5% . A mam w domu serum z 1%, głupia ja, kupuję drogie kosmetyki a tu taka perełka. Gdzie haczyk W domu zrobiłam rzetelny risercz ceramidowego tematu bo lubię wiedzieć i to jednak bardzo upraszcza mi życie I wyjaśniło się, że rzeczonych ceramidów jest zdecydowanie mniej... czyżby zatajanie prawdy odszyfrowałam nazwę SK... coś tam... że to zbitka stężeń nie tylko ceramidów ale też innych substancji. Tyle że ja nie muszę mieć tej wiedzy. a producent powinien zamieścić klarowną informację na produkcie, no nie?

https://www.hebe.pl/nacomi-ceramidy-...000381697.html


https://www.sohoglam.pl/blog/1-piele...ch-i-nie-tylko

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-11-08 o 10:02
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-08, 10:00   #4018
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Pielęgnacja uzupełniająca przy retinolach. Nacomi nie zasłużyło na zdjęcie 😉

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2022-11-28 o 08:29
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-08, 11:27   #4019
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

no oczywiscie ze powinna byc pełna informacja, a nie mylaca. ja bym nie zrobiła Twoich badan i byłabym przekonana, ze mam 5%, jak na obrazku Oczywiscie kwestia jeszcze, jak sie bedzie sprawdzac i jak dopasuje Ci do Twoich upodoban. najdrozszy i najlepszy kosmetyk ktorego nie lubimy...to sredni kosmetyk...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-11-08, 16:53   #4020
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Robiłam dzisiaj badania przed wizytą u kardiologa. Wygląda na to, że raczej na moje oko wszystko w normie. Cukier ok, tarczyca również. Jedynie cholesterol powyżej normy. Chociaż z tego co już kiedyś tam czytałam, to tak może być w mojej sytuacji- ćwiczenia 5 razy w tygodniu. Zobaczymy co powie lekarz.

LaMary kusisz kobieto, kusisz. Ale będę nieugięta. Muszę zdejmować zawartość szuflady

Ps Charlie ostatnio nie pogardził masłem orzechowym. Hmmm, chyba nie ma uczulenia na orzeszki ziemne

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.