Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 09:26   #1
Shalo
Raczkowanie
 
Avatar Shalo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Liverpool/UK
Wiadomości: 56

Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia


Drogie użytkowniczki!

Po pierwsze chciałam się przywitać, obserwuje forum od jakiegoś czasu jednak ten post jest moim pierwszym!

Temat posta może być nieco mylący, zdecydowałam się jednak napisać bo zauważyłam, że wiele z Was również marzy o pełnych ustach tak jak ja. Osobiście interesuje się tematem od prawie dwóch lat, pisałam do wielu lekarzy w całej Polsce i nie tylko. Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem i prosić o porady.

Pierwszy raz powiększałam usta w Wielkiej Brytanii, wbrew pozorom wyszło mi to chyba taniej jak w Polsce (a przynajmniej cena porównywalna). Rok temu zapłaciłam 320 funtów (ok 1575 zł) za 2ml Juvedermu. Byłam zadowolona jedynie przez pierwsze pare dni, zaraz gdy przyjechałam z zabiegu jeden z kolegów od razu stwierdził, że "chyba miałaś jakiś botox w tym Londynie!" co znaczy, ze efekt musiałbyć zauważalny. Jednak po zejściu opuchlizny usta wydawały się w zasadzie takie same (może ciut większe). Materiał bardzo szybko skupił się w małe kuleczki na rozległości górnej wargi i dwie większe w dolnej. Pisałam do kliniki w Londynie, ale kontakt był utrudniony, szczególnie, że musiałam wtedy też pracować. Do tej pory pozostały mi ze 2 lub 3 małe zgrubienia, które jednak przesuneły sie w tył wargi i nie są już widoczne. Z tego powodu niechętnie raczej decydowałabym sie na Aquamid i tego typu substancje. Na szczęście Juvederm powinnien mi całkowicie zniknąc do września, a taki Aquamid zostaje później na całe życie.

Mimo to pisałam do klinik z zapytaniem o ten środek. Otrzymałam odpowiedzi potwierdzające moje obawy. Klinkia w Warszawie odpowiedziała asekuracyjnie:

"Istnieje mozliwość, że preparat ten [Aquamid] jak każdy żel, będzie wędrował w ustach"

Lekarz ze Szczecinia powiedział wprost:

"Aquamid na pewno przemieści sie z czasem"

Nastepnie zdecydowałam się na napisanie do doktora Bromy, wysłalam mu zdjęcie moje i wymarzonych ust (podobaja mi sie wargi Ani Przybylskiej). Doktor doradził mi zmniejszenie dystansu między wargą górna a nosem, cenę zabiegu określił rok temu na około 3 tys złotych.
Wadą zabiegu jest dosyć wysoki koszt i blizna, która prawdopodobnie utworzy się nad górną wargą. Czytałam o metodzie podcinania skóry pod nosem, tak by warga podniosła się w górę, ale nikt w Polsce chyba tego nie oferuje. Czy macie jakieś informacje odnoście tej procedury?

Zapytałam się o metodę powiększania własnym tłuszczem, gdyż wydawała mi się bardzo naturalna (po co ten tłuszcz w udzie skoro może on pieknie wypełniać mi wargę ). Każda z nas wie, że podobno aż 70% tłuszczu wchłania się w okresie do 3 miesięcy. Doktor Broma doinformował mnie, że jeżeli się odchudzasz to tłuszczyk może nawet wchłonąć się całkowicie! Ja jestem całe życie na diecie więc to nie dla mnie.

W Wielkiej Brytanii jedną z popularniejszych metod jest wstawianie w usta implanów, o które też się oczywiście dowiadywałam. Ceny są jednak kosmiczne - jest to około 1000 funtów (5 tys złotych) za jedną wargę. Klinika w Szczecinie też oferuje ten zabieg (jako "nowość") w bardzo podobnej cenie. Poza tym zabieg ma dużo plusów - implant na pewno nie zwinie się w jakieś kulki i mozna go po paru latach bezpiecznie wyciagnąć.

Zależy mi na czymś trwałym bo nie mam czasu ani funduszów by biegać co parę miesięcy na "dostrzyki". Poza tym preparaty te nie dają odpowiedniego efektu, jedynie "pompują" usta w kaczy dziobek zamiast nadac im pełniejszy, większy wygląd. Proszę o porady, czy znacie jeszcze jakieś inne metody - coś trwałego, bezpiecznego co da ładny efekt do 5 tys złotych za dwie wargi? Słyszałam pogłoski o jakiś niciach? I jaki efekt daje korium - czytałam na forum, że jest to raczej powiekszenie subtelne. Czy nie dałoby rady wepchnąc więcej tej skóry w usta?

Wiem, że to strasznie dłuuugi post ale pomyślałam, że podzielę się latami "badań" Jeżeli ktos chciałby zdjęcia przed i po Juve oraz moich kuleczek chętnie zamieszczę dla przestrogi przed Aquamidem i innymi kwachami!

Pozdrawiam serdecznie wszytskie miłe uzytkowniczki
Shalo
Shalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:05   #2
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

bardzo fajnie to wszystko opisalas .

slyszalam kiedys o tym, ze mozna skore jakos wyhodowac . nie jestem pewna, ale chyba amazonki, gdy chca zrekonstruowac piers/piersi to maja cos wszczepiane, co rozciaga albo wlasnie hoduje? skore..

przyznam szczerze, ze ja bym sie bala wlasnie jakos wstrzykiwac sobie jakies substancje, chociazby ten silikon jakis.
te nici tez brzmia niezle, ale dotychczas nic o nich nie slyszalam .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:32   #3
Shalo
Raczkowanie
 
Avatar Shalo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Liverpool/UK
Wiadomości: 56
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
bardzo fajnie to wszystko opisalas .

slyszalam kiedys o tym, ze mozna skore jakos wyhodowac . nie jestem pewna, ale chyba amazonki, gdy chca zrekonstruowac piers/piersi to maja cos wszczepiane, co rozciaga albo wlasnie hoduje? skore..

przyznam szczerze, ze ja bym sie bala wlasnie jakos wstrzykiwac sobie jakies substancje, chociazby ten silikon jakis.
te nici tez brzmia niezle, ale dotychczas nic o nich nie slyszalam .
Dziekuję pięknie za odpowiedź Wspaniała (zaiście! ). Nie za bardzo orientuję się w amazonkach, ale jeżeli jest to jakieś nowe cudo plastyki to zaraz wygoogluję
Shalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 17:37   #4
szuszun
Raczkowanie
 
Avatar szuszun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Question Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

hmmm..ja mam dość duże usta ale jeśli ktoś ma małe i cienkie to może być to dobre rozwiązanie jeśli ktoś ma usta wcale nie duże i grube ,cienkie i małe ale średnie to nie powinien bo nielicznym podobają sie takie napompowane usta np. mi nie podobaja się usta A. Jolie zapraszm do mnie na forum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post13378099
__________________
Czekam na Lato !
szuszun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:48   #5
WARKOCZ1
Przyczajenie
 
Avatar WARKOCZ1
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Cytat:
Napisane przez Shalo Pokaż wiadomość
Drogie użytkowniczki!

Po pierwsze chciałam się przywitać, obserwuje forum od jakiegoś czasu jednak ten post jest moim pierwszym!

Temat posta może być nieco mylący, zdecydowałam się jednak napisać bo zauważyłam, że wiele z Was również marzy o pełnych ustach tak jak ja. Osobiście interesuje się tematem od prawie dwóch lat, pisałam do wielu lekarzy w całej Polsce i nie tylko. Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem i prosić o porady.

Pierwszy raz powiększałam usta w Wielkiej Brytanii, wbrew pozorom wyszło mi to chyba taniej jak w Polsce (a przynajmniej cena porównywalna). Rok temu zapłaciłam 320 funtów (ok 1575 zł) za 2ml Juvedermu. Byłam zadowolona jedynie przez pierwsze pare dni, zaraz gdy przyjechałam z zabiegu jeden z kolegów od razu stwierdził, że "chyba miałaś jakiś botox w tym Londynie!" co znaczy, ze efekt musiałbyć zauważalny. Jednak po zejściu opuchlizny usta wydawały się w zasadzie takie same (może ciut większe). Materiał bardzo szybko skupił się w małe kuleczki na rozległości górnej wargi i dwie większe w dolnej. Pisałam do kliniki w Londynie, ale kontakt był utrudniony, szczególnie, że musiałam wtedy też pracować. Do tej pory pozostały mi ze 2 lub 3 małe zgrubienia, które jednak przesuneły sie w tył wargi i nie są już widoczne. Z tego powodu niechętnie raczej decydowałabym sie na Aquamid i tego typu substancje. Na szczęście Juvederm powinnien mi całkowicie zniknąc do września, a taki Aquamid zostaje później na całe życie.

Mimo to pisałam do klinik z zapytaniem o ten środek. Otrzymałam odpowiedzi potwierdzające moje obawy. Klinkia w Warszawie odpowiedziała asekuracyjnie:

"Istnieje mozliwość, że preparat ten [Aquamid] jak każdy żel, będzie wędrował w ustach"

Lekarz ze Szczecinia powiedział wprost:

"Aquamid na pewno przemieści sie z czasem"

Nastepnie zdecydowałam się na napisanie do doktora Bromy, wysłalam mu zdjęcie moje i wymarzonych ust (podobaja mi sie wargi Ani Przybylskiej). Doktor doradził mi zmniejszenie dystansu między wargą górna a nosem, cenę zabiegu określił rok temu na około 3 tys złotych.
Wadą zabiegu jest dosyć wysoki koszt i blizna, która prawdopodobnie utworzy się nad górną wargą. Czytałam o metodzie podcinania skóry pod nosem, tak by warga podniosła się w górę, ale nikt w Polsce chyba tego nie oferuje. Czy macie jakieś informacje odnoście tej procedury?

Zapytałam się o metodę powiększania własnym tłuszczem, gdyż wydawała mi się bardzo naturalna (po co ten tłuszcz w udzie skoro może on pieknie wypełniać mi wargę ). Każda z nas wie, że podobno aż 70% tłuszczu wchłania się w okresie do 3 miesięcy. Doktor Broma doinformował mnie, że jeżeli się odchudzasz to tłuszczyk może nawet wchłonąć się całkowicie! Ja jestem całe życie na diecie więc to nie dla mnie.

W Wielkiej Brytanii jedną z popularniejszych metod jest wstawianie w usta implanów, o które też się oczywiście dowiadywałam. Ceny są jednak kosmiczne - jest to około 1000 funtów (5 tys złotych) za jedną wargę. Klinika w Szczecinie też oferuje ten zabieg (jako "nowość") w bardzo podobnej cenie. Poza tym zabieg ma dużo plusów - implant na pewno nie zwinie się w jakieś kulki i mozna go po paru latach bezpiecznie wyciagnąć.

Zależy mi na czymś trwałym bo nie mam czasu ani funduszów by biegać co parę miesięcy na "dostrzyki". Poza tym preparaty te nie dają odpowiedniego efektu, jedynie "pompują" usta w kaczy dziobek zamiast nadac im pełniejszy, większy wygląd. Proszę o porady, czy znacie jeszcze jakieś inne metody - coś trwałego, bezpiecznego co da ładny efekt do 5 tys złotych za dwie wargi? Słyszałam pogłoski o jakiś niciach? I jaki efekt daje korium - czytałam na forum, że jest to raczej powiekszenie subtelne. Czy nie dałoby rady wepchnąc więcej tej skóry w usta?

Wiem, że to strasznie dłuuugi post ale pomyślałam, że podzielę się latami "badań" Jeżeli ktos chciałby zdjęcia przed i po Juve oraz moich kuleczek chętnie zamieszczę dla przestrogi przed Aquamidem i innymi kwachami!

Pozdrawiam serdecznie wszytskie miłe uzytkowniczki
Shalo
Ja bym chciala zobaczyc zdjecia,bo planuje sobie powiekszyc usta.Z gory dziekuje.moj email.warkocz1@wp.pl
WARKOCZ1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 04:36   #6
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

ja Ci przesle, dziewczynom z wawy proponuje pojsc na darmowe konsultacje do dr Widerkiewicza
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:55   #7
Rooooma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Mosina
Wiadomości: 101
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Tak bardzo fajnie to opisałas
Ja osobiście wypełniałam własnie juvedermem ubytki nosa także efekt przeszedł moje oczekiwanie rewelacja:d
A usta moja koleżanka robiła i też jest bardzo zadowolona aż jej zazdroszcze..!!! i miała wypełniane tym tymczasowym.. z tego co się orientuje stały preparat aquamid nie wchodzi w gre jesli chodzi o usta! ale jak wiadomo zawsze w każdej dziedzinie zdania na ten temat są podzielone..
A tylko tam korzystałas z tych zabiegów?? czy w Pl tez?
Rooooma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 18:41   #8
AnnaKow373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

martinka_81 jaką metodą powiększałaś usta? Wyślij mi proszę zdjęcia przed zabiegiem i aktualne (e-mail: xx

Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-09 o 08:58 Powód: email
AnnaKow373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 09:48   #9
Ines12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Ja miałam powiększane usta kwasem w MTTEstetica w Krakowie, bardzo ładny i naturalny efekt i nie miałam dużej opuchlizny. Cena waha się od 1000 do 1300 zł.
Ines12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 16:18   #10
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

hej, ja robilam usta juz 3 razy, pierwszy raz Juvederm 1mil i po 3 miesiacach Juvederm znowu 1 mil. Efect byl ladny ale naturalny, za 3 razem probowalam Teosyal Kiss 1 mil i roznica bylam znacznie wieksza. Juvederm daje naturalne efekty, Teosyal musze powiedziec ze bardziej przypadl mi do gustu, aczkolwiec pan doktor zmasakrowal mi usta tak ze siniaki trzymaly sie do tygodnie heh.
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 20:46   #11
ariciia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

I tak wygladaja teraz jestem bardzo zadowlona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (107,0 KB, 181 załadowań)
ariciia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 09:37   #12
Jowix88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Nigdy nie robilam ust Juvedermem, a o aquamidzie słyszałam, że bardzo szybko sie wchłania. Mi zabieg robiła dr Magdalena Tyc w Krakowie kwasem princess volume, jestem jakieś 3 msc po zabiegu. Miałam wstrzyknięty ml, więc efekt jest bardzo naturalny. Usta są równie, nie ma grudek i tego nietetycznego daszku przy uśmiechu - lekarka bardzo długo i dokładanie rozmasowywała preparat. O niciach słyszałam dużo dobrego w kontekście poprawy owalu twarzy, natomiast nie wiem nic na temat powiększania ust nićmi. Napiszesz o tym coś więcej?
Jowix88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 19:13   #13
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Hmm z tymi kwasami to bywa różnie, zależy dużo od organizmu, no ja w każdym razie nie do końca przekonana jestem. W dr Osuch Clinic jest inna opcja liplift, to jest jakby podniesienie górnej wargi, żeby poprawić wygląd np. gdy są mało proporcjonalne czy zbyt wąskie. Nacina się pod nosem, warga się podnosi, jakby otwiera, a usta są pełniejsze. Wyglądają bardzo naturalnie, a blizna się chowa pod nosem, no i efekt raz na zawsze bez konieczności dostrzykiwania co chwila. Nie myślałaś o takim wyjściu?
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 07:52   #14
Milenka898
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Słyszłam, ze to ile preparatu należy wstrzyknąć to bardzo indywidualna sprawa i zależy np. od kształtu ust, efektu na którym nam zależy i róznych innych czynników. Trzba trafić na dobrego lekarza
Milenka898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-10, 08:14   #15
AlwaysCocoChanel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 161
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Ja słyszałam i czytalam tylko o Juvedermem. W Krakowie w klinikach tylkoten praparat widziałam. 1ml jest ok i nie ma efektu kaczki, chyba, ze ktoś ma bardzo wąkie usta to moze byc widac.
AlwaysCocoChanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 08:33   #16
Milenka898
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Zaufany salon to podstawa. Trzeba sie o wszytsko dopytac. Zadbać też, zeby lekarz zrobil zdjęcie przed i po. Dodatkowy wypełnia sie karte wskazac i przeciwskazan, zeby miec ppewnosc, ze nic nie moze sie wydazyć złego
Milenka898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 05:37   #17
kinishin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Powiększanie Ust - https://allegro.pl/listing?string=Powiększan ie%20ust&order=qd

Edytowane przez kinishin
Czas edycji: 2022-08-27 o 12:36
kinishin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 12:45   #18
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Cytat:
Napisane przez kinishin Pokaż wiadomość
Zapisałam się na powiększanie ust w przyszłym tyg. dokładnie wypełnianie

kwasem hialuronowym. Tylko delikatnie chcę powiększyć górna wargę.

Mam pytania:

- czy to bardzo boli?

- jak długo trzyma się opuchlizna? bo mam tylko 2 dni na "dojście do siebie" a

potem wracam do pracy

- jak długo się utrzymuje efek
- raczej nie boli (ale przyjemne też nie jest)
- mi najgorsza opuchlizna zeszła właśnie po 2 dniach
- powinno się utrzymać około pół roku

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-14, 22:29   #19
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
- raczej nie boli (ale przyjemne też nie jest)
- mi najgorsza opuchlizna zeszła właśnie po 2 dniach
- powinno się utrzymać około pół roku

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja muszę dostawać znieczulenie dentystyczne, bo wyję z bólu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-01, 16:54   #20
edytasokolow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Powiększanie ust (Juvederm, Aquamid i tłuszczyk)- moja historia

Witam, interesuje mnie jak długo utrzymuje się efekt Juvederm na ustach, moi znajomi i opis produktu mówią xx , że efekt utrzymuje się od 8 do 18 miesięcy, ale ja od 4 miesięcy nic nie zauważyłam. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-09 o 08:58 Powód: reklama
edytasokolow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-04 03:57:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.