Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 15:18   #541
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto pokusi się o opinie nt. tego bukietu? Oczywiście każda opinia mile widziana, ale z chęcią poczytam kogoś kto zajmuje się florystyką profesjonalnie.

Bukiet na mikrofonie z eustom.
Może to tylko kwestia zdjęcia, ale popracowałabym jeszcze trochę nad tym, żeby bukiet był idealną kulką, bo minimalnie kanciasto wygląda. Pilnuj też, żeby nie zostawiać prześwitów - na zdjęciu widzę dwa, ale pod innym kątem mogłoby być więcej, a lepiej, żeby gąbki nie było widać. Dobrze jest "upakować" pomiędzy większymi kwiatami drobne pączki - te od eustomy idealnie się nadają
Pamiętaj, żeby kwiaty przed włożeniem do gąbki przycinać na skos (lepiej piją wodę), wkładać głęboko i nigdy nie próbować dwa razy wkładać łodyżki w to samo miejsce (nie będzie trzymać a kwiat dostanie mniej wody). Dobrze jest też mocować kwiaty cienkim drucikiem do tego stelaża od mikrofonu - ja przynajmniej tak robię zawsze z "cięższymi" kwiatami, żeby nic nie wyleciało przy gwałtowniejszym ruchu
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:31   #542
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Może to tylko kwestia zdjęcia, ale popracowałabym jeszcze trochę nad tym, żeby bukiet był idealną kulką, bo minimalnie kanciasto wygląda. Pilnuj też, żeby nie zostawiać prześwitów - na zdjęciu widzę dwa, ale pod innym kątem mogłoby być więcej, a lepiej, żeby gąbki nie było widać. Dobrze jest "upakować" pomiędzy większymi kwiatami drobne pączki - te od eustomy idealnie się nadają
Pamiętaj, żeby kwiaty przed włożeniem do gąbki przycinać na skos (lepiej piją wodę), wkładać głęboko i nigdy nie próbować dwa razy wkładać łodyżki w to samo miejsce (nie będzie trzymać a kwiat dostanie mniej wody). Dobrze jest też mocować kwiaty cienkim drucikiem do tego stelaża od mikrofonu - ja przynajmniej tak robię zawsze z "cięższymi" kwiatami, żeby nic nie wyleciało przy gwałtowniejszym ruchu
Dziękuje bardzo za opinie i cenne wskazówki Faktycznie w tym bukieciku prześwity są ale ja też je widzę i zdaje sobie z nich sprawę. A są bo bukiet robiłam ot tak i nie miałam więcej kwiatów.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:40   #543
Dorothii28
Przyczajenie
 
Avatar Dorothii28
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Dziewczyny a co powiecie na takie wiązanki? Waham się którą wybrać, ale coraz bardziej skłaniam się ku liliom a dla Was, która lepiej się prezentuje? I co w ogóle sądzicie o takich wiązankach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 258mp.jpg (34,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,9 KB, 66 załadowań)
Dorothii28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 18:38   #544
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez Dorothii28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na takie wiązanki? Waham się którą wybrać, ale coraz bardziej skłaniam się ku liliom a dla Was, która lepiej się prezentuje? I co w ogóle sądzicie o takich wiązankach?
To sa bukiety typu kamelia - tez z roz to tzw. rozamelia. Sa to bukiety niesamowicie pracochlonne i wymagajace sporych umiejetnosci - zdecydowanie nie dla laikow. Wbrew pozorom kazdy platek musi sie znalezc na konkretnym miejscu, platek po platku.

Nie nadaje sie moim zdaniem do zrobienia samemu w domu przez amatora.
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 09:19   #545
agneta55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Lubię układać bukiety i często tworzę własne kompozycje, ale nie odważyłam się, żeby swój bukiet ślubny wykonać własnoręcznie. Ja miałam bukiet z różnych kwiatów, bo akurat taka była moda. Zauważyłam jednak, że obecnie dominują bukiety ślubne wykonane z jednego rodzaju kwiatów, najlepiej w jednym kolorze. Byłam ostatnio na weselu i panna młoda miała taki bukiet w pastelowych kolorach i muszę przyznać, że wyglądała bardzo romantycznie...Więcej o bukietach ślubnych możecie poczytać tutaj: http://www.weselewawa.pl/#!Jaki-wybr...f293e8d8d6fb68

Edytowane przez agneta55
Czas edycji: 2016-06-09 o 10:12
agneta55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 12:47   #546
tosia_ka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 32
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

też bym się nie zdecydowała na wykonani samodzielnie bukiety bo jak się rozleci gdzieś po drodze to aż tak fajnie nie będzie
tosia_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 13:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.