bibułki Lancome - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-15, 21:07   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

bibułki Lancome


kochane wizazanki czy ktoras z was uzywal różu w bibułkach lancome.uwielbiam rozswietlona buzke (odkad nie mam pryszczy!) i kusi on mnie niezmiernie. nie chce jednak kupic bubla i dlatego prosze was o rade! [img]icons/1cmok.gif[/img] dla wszytskich
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-19, 16:57   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: bibułki Lancome

Witaj moja droga,
ja również mam słabość do różnego rodzaju rozświetlaczy. Wypróbowałam już te bibułki, nie są najgorsze, ładnie rozświetlają buzię ale są nieco niepraktyczne. Bardzo brudzą łapki, ciężko je równomiernie nałożyć, łatwo tu o jakąś wpadkę. Uzywam jedynie podkładu bez pudru i osobiście wolę róże i rozświetlacze w formnie sztyftu. Ubóstwiam Guerlaina - tam było sporo tego typu cudeniek, choć nie wiem czy niektóre już może przestały byc produkowane. Ja miałam sztyft Terracota (już nie ma), piekny złocisty Sophistic - to właściwie podkład, boski! - oraz takie małe coś pod nazwą shiny shine - to jest nadal ma różne kolorki, można stosować na oczy, usta i policzki, ma piękne złociste drobinki. Polecam również Aquablush Chanel, choć jest to bardziej róż niż rozświetlacz, niemniej jednak pieknie ozywia buzię
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.