oops.... za blado :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 19:31   #31
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: oops.... za blado :(

Pomijając kwestie jasnych kreacji na cudze wesele, ta sukienka zbytnio zlewa się ze skórą. Nie wyglądasz w niej dobrze niestety. Myślę, że nawet kolorowe dodatki nie nie uratują tej sukienki, bo ona ma kolor niemal jak Twoja skóra. Jeśli masz możliwość, to wymień ją na inną, tzn. w jakimś ciemniejszym kolorze. A jeśli nie, to radziłabym Ci poszukać czegoś innego.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 19:42   #32
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: oops.... za blado :(

możesz próbować, ale ta sukienka sie zlewa praktycznie z Twojuą skórą... jeżeli mozesz, to szukaj czegoś ciemniejszego.
btw. piękne włosy
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 19:49   #33
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez littlemagdalena Pokaż wiadomość
pokazalam mamie ten watek i tez wysmiala komentarze, cytuje, ''dewotek'' lol, idz w niej smialo na wesele!
No i...? komentarz trochę bez sensu...
Autorka wieszaka już kilka razy pisała, ze sukienka NIE JEST biała, a raczej brzoskwiniowa. Wg mnie jest bardziej codzienna, krótka, raczej się nadaje.
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:02   #34
littlemagdalena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 114
Dot.: oops.... za blado :(

przeciez ja pisze o tym samym

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

czy ja mowie, ze sukienka jest biala badz sie nie nadaje na wesele? przeciez tym komentarzem wlasnie wysmialam takie teorie
littlemagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:04   #35
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: oops.... za blado :(

Nie sądzę, żeby ktoś pomylił autorkę wieszaka z panną młodą. Dokładnie widać, że ta sukienka nie jest biała. Poza tym no nie wiem czy panna młoda założyłaby taką bardziej codzienną kieckę na swoje wesele Autorko, nie zważaj na te wszystkie komentarze plujące jadem, że masz nie zakładać jej, bo goście będą krzywo patrzeć itd. Sukienka jak najbardziej się nadaje na taką uroczystość. Według mnie idealnie komponowałyby się z tą sukienką malinowe lub koralowe dodatki.
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:07   #36
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: oops.... za blado :(

Nadaje się
Już mam za przeproszeniem dosyć tych komentarzy, że biały jest dla PM, że ktoś ją wywali ze ślubu, że nie wypada.... bleah. Zwłaszcza, że jest wyraźnie napisane, że nie jest biała, ponadto nijak nie przypomina ślubnej. Szukacie dziury w całym ;]

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez littlemagdalena Pokaż wiadomość
przeciez ja pisze o tym samym

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

czy ja mowie, ze sukienka jest biala badz sie nie nadaje na wesele? przeciez tym komentarzem wlasnie wysmialam takie teorie
koleżanka Vente chyba nie zrozumiała komentarza.
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:26   #37
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: oops.... za blado :(

skoro opalanie odpada to może samoopalacz ? ja stosuje z rossmana kosztuje ok 10 zł "sun ozon" nie robi plam na skórze a opalenizne uzyskuje sie po 2-3 h od zastosowania , stosuje od roku raz w tygodniu czasami 2 , uzyskasz ładną opaleniznę , ja mam jeszcze jaśniejszą karnację od Ciebie i w dzień mogę uzyskać ładny brązowy odcień skóry ,a co do sukienki złote dodatki jak najbardziej, i do tego buty w odcieniu brązu może z drewnianymi wstawkami pod kolor paska jednak naprawdę musiałabyś się albo opalić albo jak mowie użyć samoopalacza bo sukienka jest za jasna do Twojej karnacji
__________________

If the food don't kill ya , the service will.

Edytowane przez onanowaa
Czas edycji: 2012-06-17 o 20:29
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 20:28   #38
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: oops.... za blado :(

to może jakimś kolorem ożywić do tego chyba bd pasowało wszystko
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 20:37   #39
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: oops.... za blado :(

buty moga byc w kolorze paska
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 22:02   #40
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez ami_ Pokaż wiadomość
Dacie spokój, przecież ta sukienka nie wygląda na ślubną w żadnym przypadku. Poza tym brązowe dodatki? Myślę, że właściwie żadna PM nie zdecydowałaby się na brązowe dodatki, zresztą ta sukienka nie jest elegancka wcale taka i nie przypomina ślubnej. U mojej siostry na weselu dziewczyna miała BIAŁĄ tak białą sukienkę i wierzcie mi nikt nie pomylił jej z moja siostrą.
Śmiało możesz iść w niej na wesele. Takie jest moje zdanie.
Baw się dobrze.

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
co jak co, ale jakieś zasady obowiązują.
a gdzie sa spisane te zasady? jest jakas ksiega zasad dotyczacych kolow ubrac na weselach? pol swiata ubiera sie wlasnie na wesela i sluby mlodych na bialo i jest pieknie.
Cytat:
Napisane przez pluszysko Pokaż wiadomość
czytam te komentarze i własnym oczom nie wierzę... Niektóre osoby mnie przerażają tym, co piszą.. Droga autorko, nie przejmuj się, ludzka zjadliwość bywa duża. sukienka jest bardzo ładna (nawiasem mówiąc, gdzie ją kupiłaś?) Rzeczywiście wygląda nieco blado przy Twoim typie urody, dlatego dobierz do niej dodatki w żywym kolorze karmel/intensywny koral/chaber, kobalt/malina i będzie git Widać wyraźnie, że ona nie jest biała i że do białego koloru jej daleko.. i tylko ktoś podpity mógłby ją za taką uznać na weselu, szczególnie, że będzie z intensywnymi dodatkami... i na wesele, szczególnie o tej porze roku nadaje się jak najbardziej Nie wiem, jak ubierają się na wesele osoby, które piszą, że jest ona zbyt mało elegancka nie raz na weselu widziałam osoby ubrane NA PRAWDĘ mało elegancko, ale jakoś nikomu nie przeszkadzało to w dobrej zabawie.. Ludzie się bawili, tańczyli, śmiali, a nie "łypali" na to, jak kto był ubrany i nie komentowali się wzajemnie... No ale, może nie na każdym weselu jest taka miła atmosfera


jak widac niektorzy przychodza swietowac i bawic sie, a inni obgadywac sukienki i rzucac komentarze.
Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
Powariowałyście na punkcie tych białych sukienek i ze goście będą ja mylić z panna mloda. To co to ku ... za goście, którzy nie wiedza jak wyglada Panna Młoda Ja bym strzelała własnie w malinę, taki ciemniejszy pudrowy róż, ten pierwszy naszyjnik z posta emciu bardzo mi sie podoba.
Zbyt bezwiednie podażacie za moda

to zadna moda, jakies stare dziwne uklepane nawyki.

juz sie balam po tych pierwszych komentach, ale przywracacie mi wiare w ewolucje tego kraju
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-17, 23:24   #41
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: oops.... za blado :(

Jak pani młoda się nie obrazi za taki kolor to myślę, ze będzie git Myślę, ze jak panna młoda ma lsnic to czy to czerwien czy biel i tak wszystkich zakasuje i nikt jej nie przebije

Buty w brązie plus bizuteria złota, bedzie ladnie sie komponowac mozesz rowniez perełki w uszach miec.
A tak naprawde to kolor butów moze byc - czerwień, mięta, kobalt. W sumie wszystko pasuje, a torebka tego samego koloru lub w kolorze paska.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 23:29   #42
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: oops.... za blado :(

fajnie będzie wyglądać z butami i torebką w kolorze pomarańczowym, ale takie będzie Ci chyba ciężko znaleźć. Z czerwonymi też mi się wydaje że będzie fajnie, z resztą dużo tu kolorów pasuje , byle by był mocny kolor, nawet fiolet, niebieski. wydaje mi się ze z brązowymi, czarnymi, beżowymi będzie trochę nudno.
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 00:39   #43
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: oops.... za blado :(

No, na pewno w dniu ślubu panna młoda będzie dokładnie lustrować kto w czym przyszedł i jak bramkarz w klubie selekcjonować tych co mogą uświetnić przyjęcie swoją obecnością.
Tracę wiarę w kobiety - dewociarstwo się szerzy. To tylko jasna sukienka, zestawiona z żywymi kolorami będzie stanowiła BAZĘ.
Ubieraj śmiało, tylko postaw na jakieś ciekawe akcenty kolorystyczne. Masz piękny kolor włosów i skóry, wykorzystaj to
__________________

catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 00:59   #44
karinakarina
Raczkowanie
 
Avatar karinakarina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: oops.... za blado :(

Masz piękne włosy, karnację i sukienkę (mi się akurat to połączenie podobnych odcieni NIESAMOWICIE podoba, ale co kto woli) i skoro wszystko jest w brzoskwiniowo-rudo-różowej tonacji, ja bym koniecznie dała koralowe/malinowe/pomarańczowe dodatki. ew taką http://www.brzoska.nazwa.pl/macademian/out158/33.jpg torebkę jako jeden 'inny' akcent (to chyba h&m)
aha i mocno pomalowane oczy mogą temu zestawowi mocno zaszkodzić, dałabym intensywny róż albo pomarańcz na usta
karinakarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:47   #45
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: oops.... za blado :(

Myślałam o balsamie brązującym, żeby się lekko przyciemnić. A buty już mam upatrzone - http://www.czasnabuty.pl/product-pol...K51CS-P16.html te w załączniku. Teraz nie wiem, czy do tych butów zmienić pasek w sukience na koralowy czy zostawić brąz i do tego brązową torebkę pod pasek? Dziewczyny, ja naprawdę jestem zielona w tych tematach, więc proszę o wyrozumiałość i pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buts.jpg (35,2 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez arachnea
Czas edycji: 2012-06-18 o 10:59
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:48   #46
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez karinakarina Pokaż wiadomość
Masz piękne włosy, karnację i sukienkę (mi się akurat to połączenie podobnych odcieni NIESAMOWICIE podoba, ale co kto woli) i skoro wszystko jest w brzoskwiniowo-rudo-różowej tonacji, ja bym koniecznie dała koralowe/malinowe/pomarańczowe dodatki. ew taką http://www.brzoska.nazwa.pl/macademian/out158/33.jpg torebkę jako jeden 'inny' akcent (to chyba h&m)
aha i mocno pomalowane oczy mogą temu zestawowi mocno zaszkodzić, dałabym intensywny róż albo pomarańcz na usta
piękna torebka! przejdę się do h&m oblukać
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:28   #47
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: oops.... za blado :(

Śliczna sukienka, z River Island? Bo widziałam tam kiedyś podobną, zachwyciła mnie Idź w niej śmiało na wesele, chrumkam ze śmiechu jak czytam te komenatrze, jak to PMka przegoni wszystkie w jasnych sukienkach ze swojego ślubu. Dla mnie to jest niepoważne, jakby mnie ktokolwiek robił na ślubie wyrzuty z powodu, że mam koronkową, brzoskwiniową/kremową sukienkę, to bym wyśmiała po prostu. Na weselu to nie wypada mieć piersi na wierzchu i ukazywać bielizny, bo to na pewno zostanie obgadane.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:38   #48
SayYouDontWantIt69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: oops.... za blado :(

Blade jest piękne sukienka boska! A jak przeszkadza Ci bladość, to moze odwróć uwage wyrazitymi dodatkami ?
SayYouDontWantIt69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 13:48   #49
Sylwia139
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia139
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła, Poznań
Wiadomości: 1 872
GG do Sylwia139
Cool Dot.: oops.... za blado :(

nie przejmuj się tymi uwagami wyssanymi z palca. wyglądasz w niej pięknie, delikatnie myślę, że pasek może zostać brązowy, lub zamień go na ciemny morelowy albo koralowy
Sylwia139 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 13:49   #50
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: oops.... za blado :(

Nie wiem jaką panna młoda musi mieć sukienkę, żeby ktoś ją pomylił z autorką wieszaka

Sukienka jest bardzo ładna, ale faktycznie jesteś do niej trochę za blada. Może jakiś balsam brązujący? Tylko zacznij go stosować przynajmniej kilka/kilkanaście dni przed weselem.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 22:17   #51
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: oops.... za blado :(

Wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję!
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 16:50   #52
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a gdzie sa spisane te zasady? jest jakas ksiega zasad dotyczacych kolow ubrac na weselach? pol swiata ubiera sie wlasnie na wesela i sluby mlodych na bialo i jest pieknie.
Tak, są takie "księgi". Większość z savoir vivre w tytule. Tyle tylko, że obecnie tak zwane zasady dobrego wychowania mnóstwo ludzi ma po prostu w głębokim poważaniu, bo uważają je za jakieś starodawne zwyczaje i zabobony.

A to, że w innych krajach ludzie inaczej się ubierają, cóż, co kraj to obyczaj. My na pogrzeby chodzimy w czerni lub czymś ciemnym, dla innych to właśnie biały jest żałobnym kolorem.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:43   #53
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: oops.... za blado :(

skad sukienka? szukam podobnej..
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 23:18   #54
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez agrestt Pokaż wiadomość
skad sukienka? szukam podobnej..
toruński ryneczek rulez i nieziemska kwota 88 zł
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:03   #55
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: oops.... za blado :(

O kurczę, to Ci się udało! Hmmm Toruń w cholerkę daleko Sukienka bardzo mi się podoba.
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 16:37   #56
karinakarina
Raczkowanie
 
Avatar karinakarina
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 138
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Myślałam o balsamie brązującym, żeby się lekko przyciemnić. A buty już mam upatrzone - http://www.czasnabuty.pl/product-pol...K51CS-P16.html te w załączniku. Teraz nie wiem, czy do tych butów zmienić pasek w sukience na koralowy czy zostawić brąz i do tego brązową torebkę pod pasek? Dziewczyny, ja naprawdę jestem zielona w tych tematach, więc proszę o wyrozumiałość i pomoc
faajne te buty takie niby zwykłe, ale fajne. pasek zmienić koniecznie, brąz jakoś nie gra mi z czerwienią i morelą. torebka i pasek nie dokładnie pod kolor, tylko właśnie w takich jakichś ciepłych, pomarańczowo-czerwono-różowych barwach, żeby utrzymać tonację
karinakarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:46   #57
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez karinakarina Pokaż wiadomość
faajne te buty takie niby zwykłe, ale fajne. pasek zmienić koniecznie, brąz jakoś nie gra mi z czerwienią i morelą. torebka i pasek nie dokładnie pod kolor, tylko właśnie w takich jakichś ciepłych, pomarańczowo-czerwono-różowych barwach, żeby utrzymać tonację
Torebkę już kupiłam - malinowa pod kolor butów. Została i kwestia paska i naszyjnika. W I am widziałam taki koral połączony ze złotem, ale niestety nie mam zdjęcia, też o nim myślę
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:17   #58
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: oops.... za blado :(

kolor włosów pięęęęęęęekny!!!!
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-27, 15:07   #59
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: oops.... za blado :(

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
sukienka jest ładna, ale moim zdaniem nie pasuje do twojej karnacji wcale Praktycznie zlewa się z twoja skora, ja bym jednak kupiła coś w żywszym odcieniu, bo to zupełnie nie twoja paleta kolorystyczna. Sama mam raczej jasna skore, ciemniejsza od twojej, ale jednak i wiem, ze nijako wyglądam w takich barwach.
też tak sądzę, odcień Twojej skóry wygląda niezdrowo i troszkę kłuje mnie w oczy ale to mnie bo sama mam ciemne włosy i jasną bardzo karnację a sukienka ładna, ale dla mnie osobiście (żeby nie było że ja stara panna) troszkę jednak za jasna ale Twój wybór i to Ty masz się w niej nie krępować na weselu i ślubie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 13:10   #60
MojitoLover
Zadomowienie
 
Avatar MojitoLover
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 069
Dot.: oops.... za blado :(

kiepsko to wszystko rzeczywiscie wyglada. sukienka wybitnie nie pasuje do Twojej karnacji, poza tym sama w sobie jest taka nijaka. naprawde nie masz czegos innego w szafie?

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
na miejscu Panny Młodej pogoniłabym Cię z wesela, gdybyś przyszła na nie w białej sukience. Biel jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla PMki.
fajnie, ze zamiast zajmowac sie uroczystoscia twoim najwiekszym problemem bylyby stroje gosci.
__________________
I shopping.



Oh you fancy, huh?
MojitoLover jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.