O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-09, 12:43   #211
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Joł, kopę lat - kogo znam, witam resztę i pragnę dołączyć

Postanowiłam wrócić do "cackaniny" bo ostatnio moje włosy trochę przeszły: wypadanie przez tarczycę, rozdwojone końcówki od gumki do włosów, nieudane farbowanie drogeryjnym chłamem po tym jak wycofali mi dotychczasową farbę profesjonalną...
Już podcięłam i znalazłam sensowną farbę.
Hej! Kilka razy Cię wspominałyśmy
Nadal śliczne masz włosy
Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość

To pokazuję całe.
Załącznik 6067226
Cudowne, długość, gęstość, stan

Wrzucam fotkę acz kolor przekłamany, są bardziej złoto-brązowe i nie takie jaskrawe. Taki marchewkowy naturalny rudy.

A pozawłosowo - siedzę sobie na zwolnieniu na okoliczność drugiej ciąży więc mam czas na pierdoły [/QUOTE]
Gratuluję!



Ja muszę podjąć się jakiejś większej pielęgnacji, wszędzie są moje włosy, przy każdym czesaniu na umywalce widzę pełno małych połamanych końcówek..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 13:35   #212
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Czego nie dopowiem to dowyglądam.
I jak? Już po?

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Jestem asystą prac biurowych . Zajmuje się dokumentami i obsługą klienta w biurze.
Oby pierwsze pozytywne wrażenia zostały już na stałe przy tej pracy. Ja mam w środę ważne spotkanie więc trzymać kciukole

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
To pokazuję całe.
Załącznik 6067226
Jak zwykle pikne!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

One doprawdy cały czas wyglądają tak samo Chociaż systematycznie podcinałam żeby zrównać i teraz brakuje mi do szczęścia 10 cm. Wróciłam więc do picia pokrzywy.
Sprężystość też siadła po roku (chyba?) bez olejowania - od jutra zacznę.

Co tam jeszcze... farbę mi wycofli więc jestem na etapie testów, obecnie jest Allwaves 8.04 i już się nastawiam na henna gloss bo ponoć szybko wypłukuje się do sikowatego o czym poczytałam już po zakupie... Ale sam kolor przezacny. W kolejce czeka miedziano-złoty HS.

Wrzucam fotkę acz kolor przekłamany, są bardziej złoto-brązowe i nie takie jaskrawe. Taki marchewkowy naturalny rudy.

A pozawłosowo - siedzę sobie na zwolnieniu na okoliczność drugiej ciąży więc mam czas na pierdoły
Siemka Red!

Coś mi się zdaje, że porowatość Ci spadła, przez co wydają się jeszcze gładsze
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 13:59   #213
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ile to ja widziałam pięknych włosiąt tutaj

Ja nałożyłam olej z pestek moreli, później jako maska Kallos Omega i odżywka Timotei Drogocenne Olejki na d/s
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:08   #214
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Miranda

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaje, że porowatość Ci spadła, przez co wydają się jeszcze gładsze
Hej
Hm, może i tak, podejrzanie łatwo się rozprostowują.

Właśnie nałożyłam Babydream z hialuronem, teraz widzę, że mi tego brakowało
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 14:29   #215
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez dilula Pokaż wiadomość
To brzmi jakby była w czepku urodzona
Dziękuję
To brzmi jak kumulacja, lep na facetów i niesprawiedliwość w jednym.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53050420]będzie majster Scar [/QUOTE]

Wszyscy dookoła się tym podniecają tylko ja nie.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
I jak? Już po?
Przeeed, w przyszłym tygodniu dopiero. Już mnie męczy to czekanie.


Dzisiaj zaczynają się ME w siatkówce to poszłam po piwo do Kaufa, a tu niespodzianka, wpadł mi do koszyka Garnier Goodbye Damage po 4,23. Nie wiem jak to się stało, ja wcale go nie chciałam, przecież mam bana na kupowanie.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 16:14   #216
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Miranda kaj to zdjęcie?

Scar a są u Ciebie w kaufie inne garniery? U mnie tylko GD innych nie ma
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 16:25   #217
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Scar a są u Ciebie w kaufie inne garniery? U mnie tylko GD innych nie ma
Oprócz dwóch wersji w tej podejrzanej promocji (Goodbye Damage i Przeciw twardej wodzie) to nie ma żadnych innych.
A mogliby jakąś partię tych nowych w niebieskich opakowaniach rzucić, nie obraziłabym się, żeby od razu na promocję po 4 złote. Chciałabym przetestować, chociażby dla zapachu.


PS. W ogóle to od momentu Kascyskowej recenzji chodzi za mną ten Kallos Multivitamin i znalazłam go dziś stacjonarnie, 5 minut z buta od mojego domu, za okrągłe 12 złotych. Spać nie będę mogła teraz..
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-09, 16:43   #218
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Wszyscy dookoła się tym podniecają tylko ja nie.
na kilka dni przed obroną mówiłam, że to będzie master of disaster

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
PS. W ogóle to od momentu Kascyskowej recenzji chodzi za mną ten Kallos Multivitamin i znalazłam go dziś stacjonarnie, 5 minut z buta od mojego domu, za okrągłe 12 złotych. Spać nie będę mogła teraz..
chce odlewkę Multivitamin?
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 21:22   #219
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja znów wypadłam z obiegu :Lol:



Ale jutro będę ładować baterie, jadę z M. w góry - odpoczniemy i pogadamy, bo ostatnio trochę się mijamy. Dziś jeszcze byłam na zakupach przed pracą, zaczyna brakować mi miejsca w szafie z ubraniami
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 00:19   #220
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja znów wypadłam z obiegu :Lol:



Ale jutro będę ładować baterie, jadę z M. w góry - odpoczniemy i pogadamy, bo ostatnio trochę się mijamy. Dziś jeszcze byłam na zakupach przed pracą, zaczyna brakować mi miejsca w szafie z ubraniami

Miłego wypoczynku! Ja właśnie wróciłam z 8 dniowego urlopu i mam takiego powera do sprzątania i ogarniania, że boję się co się będzie jutro w mieszkaniu działo .


Red, dobrze widzieć Twoje włosy!


Say, i jak testy odlewek zapachów?
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 05:47   #221
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
jestem na etapie testów, obecnie jest Allwaves 8.04
W mojej opinii, a zaprawioną w bojach farbowiczką jestem, Allwaves ma znakomite farby. Prawie bez wad, a już kolory ma najładniejsze w porównaniu do innych. To "prawie" dotyczy tej jednej, jedynej wady, którą znalazła : moc koloru jest wyjątkowo krótkotrwała . Z tego to powodu przerzuciłam się na farby i oksydant z firmy Oyster.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
W ogóle to od momentu Kascyskowej recenzji chodzi za mną ten Kallos Multivitamin i znalazłam go dziś stacjonarnie, 5 minut z buta od mojego domu, za okrągłe 12 złotych.
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53053712] chce odlewkę Multivitamin[/QUOTE]
I ja też ! I ja też ! A tak po prawdzie, to dla mnie może być całe opakowanie
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 08:58   #222
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Scar najlepszego! Zdrówka, szczęścia, piniądzów, miejsca na wszystkie włosowe dobroci i spełnienia marzeń
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 09:57   #223
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
Red, dobrze widzieć Twoje włosy!


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
W mojej opinii, a zaprawioną w bojach farbowiczką jestem, Allwaves ma znakomite farby. Prawie bez wad, a już kolory ma najładniejsze w porównaniu do innych. To "prawie" dotyczy tej jednej, jedynej wady, którą znalazła : moc koloru jest wyjątkowo krótkotrwała . Z tego to powodu przerzuciłam się na farby i oksydant z firmy Oyster.
O Oyster nawet nie słyszałam. A próbowałaś By Fama albo HS?
Ja w międzyczasie (znaczy jak leciała do mnie paczka z Allwaves) doczytałam, że All niszczy włosy, szybko się wypłukuje a 8.04 w ogóle robi sikowaty, więc w afekcie kliknęłam dwie różne tubki HS jeszcze nim doleciało Allwaves
Teraz trochę żałuję bo żadnych zniszczeń nie widzę, kolor super, na długości mogłabym zniwelować ewentualną sikowatość henna glossem, a na dodatek chyba wzięłam jeden zbyt ciemny kolor HS - znowu wyjdzie ciemna miedź. No ale nic to, pod koniec tubki All przetestuję HS na pasemku i najwyżej dokupię jakiś złocisty blond.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 10:33   #224
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ależ ja glupia, czesto robie racuszki bananowo-owsiane, ale jakoś nigdy nie wpadłam na to by zrobić z tego przepisu cisteczka, a sa pyszne!
2 banany rozgniatam widelcem, dodaje szklanke płatków owsianych, łyżkę miodu opcjonalnie (zależy jak słodko chcemy) i orzechów włoskich zmielonych jak na mąke tak z 30 g. Pyszne są! Pieką się 15 min w 180 stopniach
szybko, pysznie, pożywnie

A tak włosowo to melduję, ze wykończam mlecznego kallosa, a co za tym idzie będę mogła kupić multivitamine jak znajdę stacjonarnie

A byłam wczoraj w intermarche i się okazało, ze tam są kallosy! Ale tylko algae, omega i silk szampony i maski, maski za 14 zł, także nie mają wielkiego jakieś przebicia cenowego
I były tez jakies takie inne litrowe, nie widziałam ich wczesniej, następnym razem jak będę to zrobię zdjęcia
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 12:09   #225
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja znów wypadłam z obiegu :Lol:



Ale jutro będę ładować baterie, jadę z M. w góry - odpoczniemy i pogadamy, bo ostatnio trochę się mijamy. Dziś jeszcze byłam na zakupach przed pracą, zaczyna brakować mi miejsca w szafie z ubraniami
udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I ja też ! I ja też ! A tak po prawdzie, to dla mnie może być całe opakowanie
odezwij się na PW

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Ależ ja glupia, czesto robie racuszki bananowo-owsiane, ale jakoś nigdy nie wpadłam na to by zrobić z tego przepisu cisteczka, a sa pyszne!
2 banany rozgniatam widelcem, dodaje szklanke płatków owsianych, łyżkę miodu opcjonalnie (zależy jak słodko chcemy) i orzechów włoskich zmielonych jak na mąke tak z 30 g. Pyszne są! Pieką się 15 min w 180 stopniach
szybko, pysznie, pożywnie

A tak włosowo to melduję, ze wykończam mlecznego kallosa, a co za tym idzie będę mogła kupić multivitamine jak znajdę stacjonarnie

A byłam wczoraj w intermarche i się okazało, ze tam są kallosy! Ale tylko algae, omega i silk szampony i maski, maski za 14 zł, także nie mają wielkiego jakieś przebicia cenowego
I były tez jakies takie inne litrowe, nie widziałam ich wczesniej, następnym razem jak będę to zrobię zdjęcia
już wiem, co upiekę dla Tż z okazji imienin dziękuję za przepis

ja właśnie wczoraj wykończyłam odlewkę tego Kallosa, którego dostałam od Ciebie

co Ty gadasz! Żałuję, że wcześniej tego nie przeczytałam, to podreptałabym jak byłam w mieście, w poniedziałek się skoczę do swojego intermarche

chciałam kupić dzisiaj drożdże, ale nie było ich w sklepie obok domu, to był znak
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 05:45   #226
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O Oyster nawet nie słyszałam.
To włoska firma. Jak na moje wyjątkowo kapryśne, grymaśne i rozpaskudzone upodobania kosmetyki tej firmy są godne uwagi. Używam też ichnich szamponów i odżywek. Jakby powiedziała moja sąsiadka : "ku.ewsko drogie". Ja uważam, że warte swojej ceny. Dobre, a ich wydajność równoważny koszty ponoszone na drogeryjne dobrocie.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch
A próbowałaś By Fama albo HS?
Tych z By Fama - tak i więcej nawet kijem ich nie dotknę; tych z Hair Style - nie, bo nie mogę namacalnie znaleźć palety, "moja" hurtownia fryzjerska ich nie prowadzi.

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53060594] odezwij się na PW [/QUOTE]
Biegnę ! Lecę !
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 06:50   #227
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Wreszcie wolny weekend i wreszcie się wyspalam. W dodatku posprzatalam i mam czas na gotowanie. Trochę dzisiaj po pracuje, ale poza tym mam totalny chill. Szkoda, że każdy weekend nie może być taki idealny.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 07:50   #228
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Wreszcie wolny weekend i wreszcie się wyspalam. W dodatku posprzatalam i mam czas na gotowanie. Trochę dzisiaj po pracuje, ale poza tym mam totalny chill. Szkoda, że każdy weekend nie może być taki idealny.
U mnie pierwsza wolna sobota od 1 września zapowiadana jest na 7 listopada Tak to w tygodniu praca + korki, w weekend: korki.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 07:54   #229
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja miałam zjazdy 3 tygodnie pod rząd, więc od 7 do 20 nie było mnie w domu. Zdecydowanie wolalabym korki, bo to lubię i kasa wpada. Najważniejsze dla mnie było to, żeby móc wstać trochę później niż o 6. Udało się, więc jest mega pozytywnie. W dodatku mozna popelnić się w łóżku bezkarnie.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 09:17   #230
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Scar najlepszego! Zdrówka, szczęścia, piniądzów, miejsca na wszystkie włosowe dobroci i spełnienia marzeń
Ależ mnie teraz miło. Dziękuję!
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 09:21   #231
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Tych z By Fama - tak i więcej nawet kijem ich nie dotknę; tych z Hair Style - nie, bo nie mogę namacalnie znaleźć palety, "moja" hurtownia fryzjerska ich nie prowadzi.
A czym By Fama podpadła? Podobno to to samo co HS.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 10:24   #232
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Och, Red jak miło cię tu widzieć twoja włosowa historia u Anwen to moja ulubiona lektura motywacyjna do zapuszczania moich fal. Zaraz koło Ewalucji.
Ja muszę sie znów zahennowac bo mi kolorek wypłowiał
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 11:30   #233
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Mnie też ostatnio coraz bardziej kusi wrócenie do hennowania
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 11:44   #234
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Paulownia, dzięki

Przez chwilę również kusiło mnie hennowanie ale poczytałam sobie wątek o hennie, gdzie dziewczyny co rusz robią kąpiel rozjaśniającą bo henna za bardzo im ciemnieje - i mi się odechciało. Wystarczy mi gloss co jakiś czas jak farba się wypłucze do żółtego odcienia.

Przez Was kupiłam olej z orzechów włoskich.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:02   #235
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przez Was kupiłam olej z orzechów włoskich.
Dzięki nam
Poza tym, jak to? przecież nikt o nim nie mówił, chyba że mówił?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:10   #236
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Poza tym, jak to? przecież nikt o nim nie mówił, chyba że mówił?
Nie mówił, to tak siłą skojarzeń
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:17   #237
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Biegnę ! Lecę !
Już odpisałam

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Przez chwilę również kusiło mnie hennowanie ale poczytałam sobie wątek o hennie, gdzie dziewczyny co rusz robią kąpiel rozjaśniającą bo henna za bardzo im ciemnieje - i mi się odechciało. Wystarczy mi gloss co jakiś czas jak farba się wypłucze do żółtego odcienia.
Ja mam w planach w najbliższym czasie kupić cassie, zobaczymy co mi na włosach stworzy i o ile stworzy

Kupilam drożdże i mam w planach pić je
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:29   #238
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kot mi się rozchorował
Sprzedaliśmy samochód

Nie było czasu na włosy
Dziś kupiłam cudną sukienkę i płaszczyk, jest weekend, siedze sama w domu, bo musze troszkę popracować więc pewnie coś maznę na włosy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:17   #239
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja mam sie z henna OK bo trzymam sie ciemnych rudości i żadnego ciemnienia sie nie boje.
Olej z orzechów włoskich i ja mam - mój ulubieniec, stoi nieotwarty i czeka aż wykończę śliwkowy i sezama.
Klaki na razie cały czas kryzys odrasta ciagle cieniowanie, prawa strona kiepsko sie kręci i ciagle jakieś dziury i odstawacze muszę odczekać pare miesięcy ten najgorszy okres zapuszczania.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:23   #240
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

A ja sie zastanawiam nad grzywka i obcięciem ogólnie włosów na krócej...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.