Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-30, 09:00   #4531
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Ile u was trwa krwawienie? To moje 2 opakowanie i już dziś 4 dzień a ja nadal mam krwawienie. W tamtym miesiącu trwało zaledwie 3 dni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 09:31   #4532
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Ile u was trwa krwawienie?
Różnie, 3-6 dni.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 15:46   #4533
xzagubionax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 147
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Czy ibuprom zatoki wpływa na skuteczność tabletek vixpo?
xzagubionax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-30, 18:03   #4534
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 06:45   #4535
TryToChange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, a czy normalnym jest ze w przerwie między blistrami występuje tylko skąpe plamienie? To moje 3 opakowanie belary, pierwsze krwawienie tez było skąpe i trwało 2-3 dni, w tym miesiącu wszystkie objawy „okresowe” i tylko ciemne brązowe plamienie. Tabletki biorę zawsze regularnie, wiec nie wiem co może być nie tak ;(
TryToChange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 08:07   #4536
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 08:25   #4537
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

A wiecie czy Sinupret (tabletki ziołowe na zatoki ) mają wpływ na anty? Weszłam na tą stronę gdzie można sprawdzić interakcję,ale pokazało się ' brak informacji '

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-03, 17:56   #4538
TryToChange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dziękuję <3 Już zaczynałam się martwić
TryToChange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-05, 20:22   #4539
zielona naszywka
Raczkowanie
 
Avatar zielona naszywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, w ciągu dnia pobolewał mnie brzuch, miałam trochę wzdęty. O 20.30 wzięłam tabletkę (15). Ok. 21 przy nagłym i mocnym bólu brzucha, wypróżniłam się bardzo luźnym stolcem, wodnistym, w jakby to powiedzieć 3 ratach teraz z brzuchem już lepiej, aczkowiek nadal mam wrażenie, że coś mi tam "jeździ". Podpowiedzcie proszę, czy brać kolejna tabletkę, czy nie ma potrzeby, bo np. przez ten czas, nie zdążyła jeszcze wyjść z żołądka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So I hold back tears, move in the right direction.
zielona naszywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 07:06   #4540
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zielona naszywka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w ciągu dnia pobolewał mnie brzuch, miałam trochę wzdęty. O 20.30 wzięłam tabletkę (15). Ok. 21 przy nagłym i mocnym bólu brzucha, wypróżniłam się bardzo luźnym stolcem, wodnistym, w jakby to powiedzieć 3 ratach teraz z brzuchem już lepiej, aczkowiek nadal mam wrażenie, że coś mi tam "jeździ". Podpowiedzcie proszę, czy brać kolejna tabletkę, czy nie ma potrzeby, bo np. przez ten czas, nie zdążyła jeszcze wyjść z żołądka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co piszesz nie wygląda na to, że ta biegunka będzie trwała dniami, a więc bez obaw. Ja bym nie brała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 08:24   #4541
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Też bym nie brała.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-06, 11:47   #4542
zielona naszywka
Raczkowanie
 
Avatar zielona naszywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Nie wzięłam. Dziękuję za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So I hold back tears, move in the right direction.
zielona naszywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-06, 20:45   #4543
asterace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Witajcie. Przyszłam do Was się trochę poradzić, bo wizytę u ginekologa mam za 2 tygodnie i do tego momentu albo osiwieję, albo wyrwę sobie wszystkie włosy z głowy.
Mianowicie- jestem na etapie dobierania tabletek, jeszcze żadne mi nie zostały dopasowane odpowiednio.
Przy obecnych, Orlifique zaczęły się dziać rzeczy dziwne. Doczytałam, że po połączeniu opakowań może występować plamienie.
Faktycznie, występuje. Niestety coś więcej niż plamienie, prawie jak zwykłe krwawienie. I dochodzi do tego tylko przy ruchu- jest okrutny ból i właśnie wtedy to.
Po nocy, w praktycznym bezruchu budzę się bez żadnych niespodzianek, wystarczy, że trochę pochodzę i od razu mnie chwyta w podbrzuszu.

Połączyłam te opakowania, żeby na urlopie w górach mieć święty spokój, nie zwijać się z bólu i być normalnie aktywną. Wyszło jeszcze gorzej. Przez ostatnie dwa tygodnie mam tak dzień w dzień, czym to może być spowodowane?

Żeby było za mało stresu, wczoraj pękła nam gumka, po raz pierwszy, nie wiadomo kiedy. I już w ogóle ześwirowałam. Ufam tabletkom, ale przy takich objawach woleliśmy chuchać na zimne.
Mam się martwić czymś poważnym czy to po prostu wariujące hormony?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asterace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 15:09   #4544
Vexeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, przychodzę do Was z taką sprawą. Półtora tygodnia temu byłam u ginekologa i zdiagnozował u mnie małego mięśniaka 7mm. Powiedział że jajniki ładnie wyciszone wszystko pięknie. Czasami dostaje brązowe plamienie przy ostatniej tabletce albo zaraz po zakończeniu i dopiero potem leci ze mnie ciemnoczerwona krew. Gin stwierdził, że to normalne. Byłam teraz na wakacjach, przez tydzień w ostatni dzień rano 05.09 mieliśmy kolizje na drodze, stresu się najadłam dużo. Rano 06.09 zobaczyłam rozciągnięte kropelki krwi w śluzie, dzisiaj znowu to samo (wieczorem biorę 17 tabletkę z blistra). Możliwe że to wszystko przez stres i zmianę klimatu? Dzwonić do ginekologa? Nie wiem na ile to normalne? Przeszło mi przez myśl że to krwawienie implantacyjne - ale no nielogiczne skoro jajniki były wyciszone (tak szybko by się chyba nie aktywowały), tabletki brałam regularnie (może jeden dzień obsuwa o 2h ale to nie ma dużego wpływu, nie wymiotowałam ani nic takiego). Czy może to coś z tym mięśniakiem mogło się stać?
Vexeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-07, 21:18   #4545
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 20:04   #4546
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć, potrzebuję od was uspokojenia 23 sierpnia zaczęłam brać kolejne opakowanie tabletek. Biorę je równo o 21, bez opóźnień, bez wymiotów lub biegunek. W nocy 25 sierpnia odbyłam stosunek, jak i w kolejne 3 dni. Między 2 a 3 tygodniem brania tabletek zaczęłam odczuwać codziennie bóle w podbrzuszu, jak na okres, wysypało mnie na jednej stronie twarzy, zdarza mi się poczuć słabo oraz wydziela mi się spora ilość białego, lepkiego śluzu. Czy jakimś cudem przy konsekwentnym braniu tabletek mogłam zajść w ciążę?
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 20:59   #4547
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Cześć, potrzebuję od was uspokojenia 23 sierpnia zaczęłam brać kolejne opakowanie tabletek. Biorę je równo o 21, bez opóźnień, bez wymiotów lub biegunek. W nocy 25 sierpnia odbyłam stosunek, jak i w kolejne 3 dni. Między 2 a 3 tygodniem brania tabletek zaczęłam odczuwać codziennie bóle w podbrzuszu, jak na okres, wysypało mnie na jednej stronie twarzy, zdarza mi się poczuć słabo oraz wydziela mi się spora ilość białego, lepkiego śluzu. Czy jakimś cudem przy konsekwentnym braniu tabletek mogłam zajść w ciążę?
Nie ma szans na ciąże

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 20:20   #4548
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Stosuje tabletki antykoncepcyjne novynette 3 opakowanie obecnie jestem przy 17 tabletce i dziś zauważyłam na bieliźnie lekkie plamki krwi przy podcieraniu praktycznie nic. Czym to może być spowodowane? Ostatnie tygodnie miałam bardzo ciężkie, dużo pracy i praktycznie mało co jadłam może to mieć również wpływ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-12, 23:47   #4549
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-14, 09:41   #4550
domixxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 14
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! Tabletki zawsze biorę o godzinie 15. Czy mogę jednorazowo wziąć tabletkę 4-5 godzin wcześniej, a następnego dnia przyjąć ją już normalnie o 15? Będzie to trzeci tydzień, czy nie wpłynie to w żaden sposób na ochronę?
domixxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 12:46   #4551
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez domixxxx Pokaż wiadomość
Hej! Tabletki zawsze biorę o godzinie 15. Czy mogę jednorazowo wziąć tabletkę 4-5 godzin wcześniej, a następnego dnia przyjąć ją już normalnie o 15? Będzie to trzeci tydzień, czy nie wpłynie to w żaden sposób na ochronę?
Jeśli bierzesz tabletki dwuskładnikowe to możesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 13:52   #4552
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny ostatnio dwa razy pod rząd skróciłam przerwę. Raz zrobiłam 6 dni a później 5. Czy teraz mogę zrobić normalnie 7 czy mój organizm się przyzwyczaił do krótszych przerw?
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 15:43   #4553
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Pac11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio dwa razy pod rząd skróciłam przerwę. Raz zrobiłam 6 dni a później 5. Czy teraz mogę zrobić normalnie 7 czy mój organizm się przyzwyczaił do krótszych przerw?
Możesz zrobić 7 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 20:01   #4554
katarzynak95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez TryToChange Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy normalnym jest ze w przerwie między blistrami występuje tylko skąpe plamienie? To moje 3 opakowanie belary, pierwsze krwawienie tez było skąpe i trwało 2-3 dni, w tym miesiącu wszystkie objawy „okresowe” i tylko ciemne brązowe plamienie. Tabletki biorę zawsze regularnie, wiec nie wiem co może być nie tak ;(
tak, ja tez tak mialam podczas ostatniego krwawienia z odstawienia i również mnie to troszkę niepokoi.

Miesiąc wcześniej dostałam krwawienia 5 dni przed tygodniem placebo (gdy powinnam brać jeszcze 5 normalnych tabletek zanim zrobię przerwę). Dzwoniłam do mojej ginekolog i powiedziałam, że tego dnia miałam duży wysiłek fizyczny w bardzo wysokiej temperaturze, więc powiedziała, żebym zrobiła przerwę szybciej i nie kończyła juz opakowania. Po tej sytuacji kolejny miesiąc uprawialiśmy seks bez dochodzenia w środku. Jednak obawiam się, czy tabletki w ogóle na mnie działają, skoro mimo ich brania dostałam okres... Dodatkowo ten dziwny "brązowy okres". Czy myślicie, że nie ma się czym przejmować?
katarzynak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 22:48   #4555
TryToChange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Jest wszystko w porządku, konsultowałam to z moja gin - zrobiłyśmy usg dla spokoju i wyszło, ze moje endometrium ma 2 mm - wiec siła rzeczy krwawienia są znikome. Dodatkowo wysiłek fizyczny (codzienny trening) i dieta również robią swoje. Nie ma się co martwić 🤗🤗🤗
TryToChange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 16:46   #4556
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny czy to możliwe aby krwwiwenie z odstawienia wystąpiło 1 dniu przerwy? Wczoraj skończyłam tabletki a teraz patrzę a tu plamienia... Tabletki jakie mam to novynette. Obecnie to 3 opakowanie w tamtym miesiącu miałam 4 dnia a tutaj tak szybko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 06:56   #4557
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Zaraz mam wziąć tabletkę a jestem poza domem i właśnie się zorientowalam że nie mam przy sobie tabletek... to miała być ostatnia przed przerwą. Mam ją dzisiaj jeszcze wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 07:03   #4558
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Zaraz mam wziąć tabletkę a jestem poza domem i właśnie się zorientowalam że nie mam przy sobie tabletek... to miała być ostatnia przed przerwą. Mam ją dzisiaj jeszcze wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli zdążysz wziąć w oknie godzinowym, które przewiduje ulotka. Ja np. mam 12h.

Plus jeśli jest to ostatnia, to po prostu zacznij przerwę dzień wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 08:53   #4559
katarzynak95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tak, weź ja jak najszybciej. By była zachowane pełne działanie tabletek, trzeba wziąć wszystkie tabletki z blistra.
katarzynak95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 09:36   #4560
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez katarzynak95 Pokaż wiadomość
Tak, weź ja jak najszybciej. By była zachowane pełne działanie tabletek, trzeba wziąć wszystkie tabletki z blistra.
Nie, nie trzeba. Wystarczy 14. Nie rozsiewaj błędnych informacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.