Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.2011 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 09:55   #3361
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

elilka - zdrowka

ja jutro z nati do alergologa... kolejnego... trzymajcie kciuki bo lepszego u nas nie ma... jak on nie pomoze to juz nie wiem kto...

walcze z mleczami na trawniku, a ze trawnik mam gigantyczny to juz powili nie wyrabiam i snia mi sie one po nocach ale strasznie oko cieszy ta czesc ktora na zolto juz nie kwitnie gorzej jak skoncze i bede musiala perz z warzywniaka usuwac
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2014-05-06 o 10:50
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:48   #3362
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Ellika- o kurcze poważne te wsze choroby-szybkiego powrotu do zdrówka

Monia- postaw na naturalność w ogródku
Kciuki za Nati
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:52   #3363
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

oliweczka - nie moge... perz zarasta mi warzywniak ze prawie trawnik jest, a mlecza jest wiecej niz trawy nie zastosuje zadnego herbicydu bo dzieci wiec zostaje żmudna dłubanina... za to kwietnik sam sobie rosnie, od czasu do czasu cos tam tylko wyrwe jak za wysokie. mam zamiar tak go zrobic by nie bylo ani kawalka wolnego miejsca - same kwiaty - wiec i chwasta nie bedzie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:23   #3364
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej

Monia ja nawet nie wiem o czym piszesz co to jest pesz,chodzi o dmuchawce ? Babka tzta jakis miod wiem,ze z mleczy robila ale na co i po co jest nie wiem. Trzymam kciuki mocne za nati alergologa. Oby byla poprawa...

Ja nigdy nie bylam na zaglach, zaglowkach. A wlasnie dzis skonczylam czytac ksiazke "Dom na klifie, i tam zachaczaja odrobine o zagle. Sorry za skladnie, z tableta nadaje.

Eliko zdrowka. Wiesz, ze moj chrzesniak michal tez ma zapalenie pluc teraz, a jego siostra karolinka angine (Imiona jak u ciebie maja mojej ciotki dzieci) . Kurujcie sie.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Robie placka po wegiersku wlasnie. Kurde, nie wiem jak go przelozyc, bo mi jak nalesnik wyszedl duzy.

Edit, przelozylam i rozwalilam...
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:29   #3365
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej
Marina z mleczy robi sie sok, dokladniej z kwiatów i jest super na przeziębienia, i z czarnego bzu tez.

Monia trzymam kciuki za Natalkę.

A my w niedziele chrzciny Miłoszka i juz rodzą się problemy, bo chrzestny leży w szpitalu bo ma kamien na nerce.
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:35   #3366
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

nie sok a syrop i z bzu i z akacji tez mozna. i z mlodych pedow sosny... ja mam juz 3 skrzynki zrobione takiego syropu. dodaje go prewencyjnie do mleka - tak jak zwykle dodaje miód

dmuchawce to mniszek czy tez mlecz

a perz to taka upierdliwa trawa ktora rozrasta sie kłaczami ktore moga miec i kilka metrów. i takie wlasnie mam na polu...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:56   #3367
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

To sie skompromitowalam A mi sie monia wydawalo, ze chodzi co o dmuchawce, bo sie z nich puch robi i to przeszkadza ale zedmuchawce to mlecz to wiem nawet ja hehe.
o widzicie, a ja myslalam,ze to miod byl.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 18:04   #3368
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

marina - w somie tp wyglada ten syrop troche jak miód i niektorzy tak na niego mowia
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:13   #3369
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Monia trzymam kciuki za alergolog.

My też już alergia
i prawdopodobnie Karol też jest alergikiem, tak jak Bartek.


Monia nie pokazuj mi nawet tych chwastów
Dziś pieliłam ogródek - 5 godzin!
ale mam juz malutkie marchewki, buraczki, koperek, rzodkiewkę i sałate.
Posiałam groch..
Ja co tydzien muszę w ogródku chwasty wyrywac, takie dziadostwo mam.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 20:00   #3370
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

aloha!!!

Ellika dużo zdrówka!

Monia daj znać po wizycie u alergologa!

nie pisałam ostatnio bo nie chciałam Wam smęcić - zdołowała mnie sytuacja z przedszkolem totalnie.
w lutym minęło 6 lat jak siedzę w domu i szczerze to mam już tego dość, ale nie będę przynudzać....

weekend majowy u nas chorobowy
Alę dopadła jakaś jelitówka
2 dni nic nie jadła, mało piła, temp. 40st. - biegunka + wymioty. całe 2 dni przeleżała, już jest lepiej natomiast teraz Hanię dopadło i mam stresa żeby na nas nie przeszło bo we wtorek mamy wylot...
co pozatym. przepadłam przy maszynie do szycia
uczę się cały czas i szycie sprawia mi frajdę
uszyłam dziewczynom firankę, woreczki na gumki do włosów i małe zabawki
dzisiaj uszyłam sobie torbę na zakupy już sprawdzona - zdała egzamin a Hania jak zobaczyła to od razu złożyła zamówienie

pokażę Wam kilka zdjęć jeszcze z Wielkanocy też
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1375094_747117861999234_7088349291287920742_n.jpg (42,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10258832_747218255322528_70636922971473675_n.jpg (45,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10342596_746327212078299_1635297520_n.jpg (51,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10342670_744833902227630_2010927616_n.jpg (31,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4190083.jpg (200,9 KB, 58 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 07:06   #3371
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Elliko zdrówka dla dzieci!!!

Monia, Gomra to się macie z tymi chwastami
monia kciuki za alergologa!! oby pomógł!!

Marinko wybacz, ale padłam z tym perzem-dmuchawcem
a co do żaglówek - to trzeba lubić.. ja tam pływania na zwykłej omedze się trochę cykam, ale już na jachciku jest całkiem przyjemne

Iwa
już miałam Cię wywoływać, bo coś podejrzewałam, że Ci humor nie dopisuje, po tej akcji z przedszkolem...szkoda, że tak wyszło, zwłaszcza, że taka byłaś pełna planów... mam ogromną nadzieje, że jeszcze się odmieni sytuacja! kiedy u Was będzie rekrutacja uzupełniająca??
choróbska dziewczynek współczuję.. zdrówka życzę Wam wszystkim, no i bardzo udanego wyjazdu!!!!! obyś się naładowała pozytywną energią
i za szycie!!! podziwiam i zazdroszczę umiejętności
a że dziewczynki masz śliczne, to już wiesz. ale tż też całkiem, całkiem

witam się
co się dzieje z tym majem?? wszystko kwitnie na potęgę, a pogoda taka, że nie wiadomo czy to wyjść czy zostać bo zaraz lunie... masakra jakaś. do tego chłodno... bynajmniej u nas. jakieś burze na dzisiaj zapowiadają, niebo zaciągnięte nieprzyjemnie... a my w sobotę się wybieramy na spływ kajakowy do Drawieńskiego P.N. i oby chociaż troszkę słoneczka było

Oliweczko zapomniałabym - oficjalne gratulacje dla oficjalnego przedszkolaka!!
a Jelenia Góra rzeczywiście bardzo ładna
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2014-05-07 o 07:07
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 08:10   #3372
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cześć dziewczynki

To i ja się w końcu odezwę, bo jak dalej będę się z zbierać, żeby wszystkie zaległości przeczytać w wszystkim odpisać, to nigdy nie wrócè

Elliko - przede wszystkim zdrowia dla dzieci! Ale masz zmartwienie, bardzo współczuję. Takie dwie poważne choroby A dzieci bardzo tym wymęczone?

Iwa - a pisałaś w końcu jakieś podania, odwołania?

U nas życie się toczy... Choć pogoda załamuje Tymuś (który od blisko dwóch miesięcy karze do siebie mówić Latarnio i nie pozwala po imieniu ) dostał się do przedszkola - piątego z naszej listy. Więc zachwycona nie jestem, bo piąte to wiadomo, że już był taki "odrzut". Pewnie tam nie pójdzie, waham się czy go w ogóle zapisywać.

Ja czasu nie mam totalnie, bo cały dzień aktywnie z nim, a wieczorami usiłuję trochę pracować i doprowadzam dalej dom do ładu. Tzn już niby wszystko dawno jest ok, ale to tu jeszcze przestawiam, to tam, wciąż coś mi do głowy przychodzi i zajęcie na kolekjne wieczory A że teraz z całej doby mam dlac "siebie" jakieś 1,5 h to brakuje tego czasu. A tak mało, bo się Latarnia przestawił tak, że zasypia tuż przed 23.
Ale poza tym wiosna, długie dni, konwalie, więc chce się żyć : D
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 08:22   #3373
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hejka.

Bella- i co zrobicie z chrzestnym?Kogoś innego weźmiecie?

Marinka- ale chociaż dobry ten placek?
Mi się ostatnio kompletnie nie chce nic gotować

Iwa- kiedy teraz będziesz się dowiadywać, czy się miejsce zwolniło w przedszkolu?
Oby Was nie rozłożyło przed wyjazdem.
Śliczne wyroby!!!

Pieleszko- dziękuję w imieniu Juli
Oj tak-pogoda szalona...u nas dzisiaj zapowiadają deszcz po południu, a na jutro burzę

Mateusz ostatnio wstaje 5-6tzn. dam Mu mleko i odkładam do łóżeczka- daję książki, maskotki i tak się bawi 1-2h, chyba że zacznie plakać, to wtedy Go wyjmuję, a ja w między czasie próbuję spać, ewentualnie szykuję się do pracy.
Juli z kolei ostatnio parę razy się zdarzyło zdrzemnąć w dzień i wtedy przesypia całą noc(już 9 nocy w pełni przespanych w tym roku), a jak się nie zdrzemnie, wybawi się do południa na placu, zjeździ na rowerze, a potem po południu ze mną wyjdzie, to płacze, marudzi, nic się Jej nie podoba...bo zmęczona...
Mam nadzieję, że bedzie chciała leżakować z dziećmi w przedszkolu, to i bardziej wypoczęta będzie.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Brumek- padłam z Latarnii z jakiej książeczki zaczerpnął
A Tymek!przepraszam Latarnia śpi w dzień?Czemu tak późno chodzi spać? Moi o 20 już śpią, chyba, ze Jula się zdrzemnie w dzień, to wtedy uśnie 21-21.30.

Brakuje Ciebie:-(
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:35   #3374
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dzień dobry

Pieleszko trzymam kciuki za sobotnią pogodę

haha Brumku z Latarni padłam
Ala z kolei zupełnie odwrotnie. Jak się do niej powie per Serduszko, Księżniczko czy jakkolwiek inaczej to się oburza, że ona jest Ala przecież
współczuję braku czasu i zagonienia
a masz już nowego szefa w pracy? czy pod tym względem są jakieś zmiany?

o rany Oliweczko, ale godzinę pobudki sobie Mateuszek wybrał

dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia.
do poniedziałku było w przedszkolu podpisywanie umów więc nic wcześniej nie było wiadomo.
zadzwoniłam dzisiaj bo przez tą jelitówkę dziewczyn to nie miałam nawet jak podejść i jest rekrutacja uzupełniająca.
do końca maja zbierają papiery i 13 czerwca wyniki.
załatwiamy pewną sprawę i mam nadzieję, że teraz się uda bo więcej punktów będziemy mieć....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:13   #3375
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cześć

ellika, zdrówka!

Brumek, latarnia? A czemu tak późno chodzi spać? Pewnie się w mamę wdał

Oliweczko, łączę się w bólu z pobudkami o 5 rano. Może to chwilowe.

Bartuś nadal zwykle o 5 wstaje, czasami do 6 dotrwa. W dzień już tylko raz śpi, właśnie drzemie. Ale że TŻ na urlopie to go bezlitośnie wykorzystuję, i wstaje sobie z synem

monia, jak tam alergolog?

Iwa, trzymam kciuki!

W poniedziałek jest znowu coroczna akcja badania znamion, właśnie się zapisałam na bezpłatną wizytę
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 10:49   #3376
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Iwa- trzymam kciuki za ponowną rekrutację!

Aniu- pierwszy raz słyszę o takiej akcji ale fajnie, że bierzesz udział. U nas zapewne to wstawanie jest chwilowe, bo cały tydzień przed świętami tak wstawał-raz nawet o 4 i już wogóle nie spał, kolejne tygodnie spał normalnie do 7-8, a teraz znowu...
Kiedyś Jula tez miała taki okres, że wstawała punkt 6 i koniec spania-tak z miesiąc to trwało, ale była młodsza od Mateuszka.

Chmurzy się-chyba zapowiadany deszcz przywieje.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 11:07   #3377
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej mamolki!!
wyjdę z krzaczorów bo aż wstyd

pochwale sie na wstepie, że dostalismy sie do przedszkola 1 wyboru
chociaż cały czas nie wiem czy dobrze zrobiłam decydując sie nie na Montessori

Marzenko jak mija majówka?
teksty Haniołka przezabawne, niesamowite skąd one je bierze, a tak poza tym to niezłe poczucie humoru ma

ja sie czuje nieco lepiej-dziękuję

Monia współczuje chwaściorów-osobiscie nienawidze działkowo ogródkowych robót

Oliweczko 5 godzina fajnie że chociaż pobawi sie w łóżeczku sam
Brumciu no jesteś wreszcie
mogę si ę pochwalić naszymi planami?! a najwyżej dostanę z z bacika-Brumek szykuje dom na wizytę telików Dzień dziecka spędzimy razem, udało mi sie upolowac bilety lotnicze za 300 zł za całą naszą trójkę w 2 strony
Jasio jeszcze nie wie-bedzie miał niespodziankę jak przyjedziemy na lotnisko

a w weekend udajemy sie do Poznania odwiedzić małą Zosie która urodziła sie kilka tygodni temu...
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:02   #3378
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Latarnia nie jest z żadnej bajeczki On po prostu nad życie kocha latarnie, światła uliczne, szlabany i znaki drogowe. Zna większość latarni w Warszawie No i oczywiście jako Latarnia nie ma nóg tylko podstawki, nie ma rąk tylko kreseczki, nie ma zębów tylko żaróweczki i nie ma pupy tyko ... poduszkę od latarni :haha:
Wszystkim przedstawia się, że jest Latarnią, a nie Tymusiem i nie chłopcem.

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Mateusz ostatnio wstaje 5-6tzn. dam Mu mleko i odkładam do łóżeczka- daję książki, maskotki i tak się bawi 1-2h, chyba że zacznie plakać, to wtedy Go wyjmuję, a ja w między czasie próbuję spać, ewentualnie szykuję się do pracy.
Juli z kolei ostatnio parę razy się zdarzyło zdrzemnąć w dzień i wtedy przesypia całą noc(już 9 nocy w pełni przespanych w tym roku), a jak się nie zdrzemnie, wybawi się do południa na placu, zjeździ na rowerze, a potem po południu ze mną wyjdzie, to płacze, marudzi, nic się Jej nie podoba...bo zmęczona...
Mam nadzieję, że bedzie chciała leżakować z dziećmi w przedszkolu, to i bardziej wypoczęta będzie.
O rany, ale wcześnie Ja ostatnio narzekam, bo od powrotu do domu Tymek wstaje ok 8, a nie jak dotąd ok. 9, czy nawet 9.20.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a masz już nowego szefa w pracy? czy pod tym względem są jakieś zmiany?

dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia.
do poniedziałku było w przedszkolu podpisywanie umów więc nic wcześniej nie było wiadomo.
zadzwoniłam dzisiaj bo przez tą jelitówkę dziewczyn to nie miałam nawet jak podejść i jest rekrutacja uzupełniająca.
do końca maja zbierają papiery i 13 czerwca wyniki.
załatwiamy pewną sprawę i mam nadzieję, że teraz się uda bo więcej punktów będziemy mieć....
Iwa, oficjalnie szefa nowego nie ma i wszystko się po prostu toczy...
Za rekrutację trzymam moooocno kciuki! Napisz w klubie., o co chodzi A Wy składaliście tylko do tego jednego przedszkola?

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Brumek, latarnia? A czemu tak późno chodzi spać? Pewnie się w mamę wdał

W poniedziałek jest znowu coroczna akcja badania znamion, właśnie się zapisałam na bezpłatną wizytę
Z tym spaniem to mu się na jesieni tak przestawiło. Coraz później i później, bo najlepsza zabawa była wlaśnie wieczorami.

My też korzystaliśmy kiedyś z tej akcji, super sprawa. Trzy razy z rzędu. Ale potem urodził się wiadomo kto i jakoś przestaliśmy

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Brumciu no jesteś wreszcie
mogę si ę pochwalić naszymi planami?! a najwyżej dostanę z z bacika-Brumek szykuje dom na wizytę telików Dzień dziecka spędzimy razem, udało mi sie upolowac bilety lotnicze za 300 zł za całą naszą trójkę w 2 strony
Jasio jeszcze nie wie-bedzie miał niespodziankę jak przyjedziemy na lotnisko

a w weekend udajemy sie do Poznania odwiedzić małą Zosie która urodziła sie kilka tygodni temu...
Ano tak właśnie będzie Caaały weekend razem
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:33   #3379
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Super, że się znowu spotkacie-tym razem w pełnym komplecie-noo prawie
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 12:41   #3380
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Brumku, Teliku miłego weekendu życzę!! ale Wam fajnie
Brumku padłam z latarni ma Twój synek wyobraźnię, oj ma moja Hania ma tak jak Ala Iwy - jak nazwę ją jakos inaczej to zaraz poprawia, że ona jest Hania!
specjalnie dla Ciebie zrobiłam kilka zdjęć Samotni, ale muszę je zgrać z aparatu i wstawić. może wieczorem się uda

Oliweczko nie wyobrażam sobie teraz pobudek o 5 rano

Aaniu też nie wiedziałam o takiej akcji. chyba mało nagłośniona?

Iwa trzymam kciuki!

napisałam (a w zasadzie się pochwaliłam ) Wam coś w klubie
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:53   #3381
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

P.był właśnie z Maciem na szczepieniu(5w1) płaczu co nie miara było, ale ogólnie ok- kawaler wazy 10700g i ma 82cm za 5 tygodni kolejne szczepienie...
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 17:48   #3382
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
Aaniu też nie wiedziałam o takiej akcji. chyba mało nagłośniona?
Dość mało, ale ja już któryś raz korzystam, więc zawsze sobie wyszukuję info. TUTAJ jest więcej, może któraś będzie chciała skorzystać
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
P.był właśnie z Maciem na szczepieniu(5w1) płaczu co nie miara było, ale ogólnie ok- kawaler wazy 10700g i ma 82cm za 5 tygodni kolejne szczepienie...
Duży facet

A ja dziś byłam z Adasiem w Starostwie po pewne papierki, weszliśmy do pokoju, blat wysoki, za blatem pani urzędnik, ani dzień dobry nie odpowiedziała, zapatrzona w swój komputer. Stanęłam więc i czekam. W końcu Adaś skomentował "Mamo, tu chyba nikogo nie ma!" (wysoko więc jej nie widział), dopiero na to pani momentalnie zareagowała i nas obsłużyła
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:20   #3383
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

dostalismy tone masci i lekow, mamy zrobione testy z krwii (caly panel atopowy) i kontrola w nast piatek. zobaczymy...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 23:29   #3384
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Aniu ja też pierwsze słyszę o tej akcji z badaniem znamion.
ja to się wybieram z tym jak sójka za morze bo mam ich trochę i chciałam je pokazać dermatologowi, ale póki co chodzę do dentysty i tarczycę na prostą wyprowadzam. znamiona też muszę "odhaczyć" ale to już po powrocie.

Telik gratuluję dostania się do przedszkola!
ale Jaś będzie miał niespodziankę

Brumku odnośnie naszego przedszkola to składałam jeszcze do dwóch (u nas do 3 można max) i w tym ze względu na Hanię mamy najwięcej punktów.
zresztą inne przedszkola oddalone już na taką odległość, że pozostaje tylko auto i nie ukrywam, że dla nas duużym ułatwieniem byłoby mieć dziewczyny razem w 1 miejscu (to prywatne przedszkole w którym wpisowe wpłaciłam też jest na osiedlu)
miejsca w przedszkolach były u nas jeszcze, ale jeździć po całym mieście w korkach to się mija z sensem

Oliweczko brawa za wagę i posturę Mateuszka

Monia oby leki pomogły!

Pieleszko dziękuję, nie powtórzę TŻ Twojego komplementu

idę spać
oglądaliśmy Robocoba (tak to się pisze?)
a w ciągu dnia uszyłam dziewczynom torebki i taką girlandę z serduszek
Ali próbowałam zrobić zdjęcie z normalną mimiką, ale jak widać - nie wyszło za bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5070140.jpg (104,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5070142.jpg (134,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5070148.jpg (103,8 KB, 45 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:53   #3385
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

monia oby tona leków pomogła Natalce!!!!

Oliweczko dla dużego synka

Aaniu Adaś to sobie umie w życiu poradzić

Iwa świetne te Twoje uszywki!

witam się
kolejny dzień koszmarnie niskiego ciśnienia, i zmieniającej się gwałtownie pogody.. nosz idzie się wykończyć!
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:38   #3386
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej!

Teliku fajne wam sie spotkanie szykuje. Jak sie czujesz?
Brumku moj ma podobne zagrywki wczoraj gadal caly wieczor, ze on pije piwko,kocha piwko, lubi...no nie wiem skad mu sieto wzielo. Ja nie pije wcale, a m. Sporadycznie. No tak sobie ubzdural. wczoraj tez mnie rozbawil jakims tekstem, ale nie pamietam juz.
Powiem Wam, ze od jakiegos czasu chodzimy do nowego lodopedy i mlody zdaniami nawija juz Tak strasznie sie ciesze.

Wow gomra tyle czasu ogrodek robic. Ja nienawidze, w ogole kompletnie sie nie znam na "gospodarce"
Kurde, zauwazylam, ze igor ma prochnice w dwoch czworkach lekka. Wiem, ze nie otworzy buzi dentyscie. Pewna jestem. Byl raz ze mna i napatrzyl sie na borowanie. Oby mnie nie czekala taka przeprawa jak twoja z bartusiem...
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:30   #3387
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a w ciągu dnia uszyłam dziewczynom torebki i taką girlandę z serduszek
Ali próbowałam zrobić zdjęcie z normalną mimiką, ale jak widać - nie wyszło za bardzo
Śliczne wyroby, no i modelki rzecz jasna!
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
kolejny dzień koszmarnie niskiego ciśnienia, i zmieniającej się gwałtownie pogody.. nosz idzie się wykończyć!
Oj, ja też nienawidzę takiej pogody, obudzić się przez cały dzień nie mogłam... :/

Kupiłam w Biedronce elektryczną szczoteczkę do twarzy Na Clarisonica mnie nie stać, więc nie porównam, ale za 19 zł - zakup bardzo udany, fajnie oczyszcza
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 08:49   #3388
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Hej

Marina- to nie dobrze z tą próchnicą-mimo wszystko wybierz się do dentysty z Igorkiem-może się uda?
za zdania

Aniu- tą oryginalną ma chyba Brumek?A na tą szczoteczkę nakłada się jeszcze jakiś żel, czy coś?Jaki jest efekt po czyszczeniu?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 17:10   #3389
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Aniu- tą oryginalną ma chyba Brumek?A na tą szczoteczkę nakłada się jeszcze jakiś żel, czy coś?Jaki jest efekt po czyszczeniu?
Bardzo fajnie czyści, ja nakładałam na nią żel do mycia. Jedynie ta końcówka ze szczoteczką (bo w sumie są 4 różne) mogłaby być bardziej miękka ale nie będę narzekać Generalnie jestem baaardzo zadowolona, twarz czyściutka i gładka

Marinko, brawa dla Igorka za postępy w mowie!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2014-05-09 o 17:24
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 17:40   #3390
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach". 07-08.20

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej!

Teliku fajne wam sie spotkanie szykuje. Jak sie czujesz?
Brumku moj ma podobne zagrywki wczoraj gadal caly wieczor, ze on pije piwko,kocha piwko, lubi...no nie wiem skad mu sieto wzielo. Ja nie pije wcale, a m. Sporadycznie. No tak sobie ubzdural. wczoraj tez mnie rozbawil jakims tekstem, ale nie pamietam juz.
Powiem Wam, ze od jakiegos czasu chodzimy do nowego lodopedy i mlody zdaniami nawija juz Tak strasznie sie ciesze.

Wow gomra tyle czasu ogrodek robic. Ja nienawidze, w ogole kompletnie sie nie znam na "gospodarce"
Kurde, zauwazylam, ze igor ma prochnice w dwoch czworkach lekka. Wiem, ze nie otworzy buzi dentyscie. Pewna jestem. Byl raz ze mna i napatrzyl sie na borowanie. Oby mnie nie czekala taka przeprawa jak twoja z bartusiem...
O Ogrodku ani mi nie mów, ja nie mam wprawy, zawsze to mama robiła takie rzeczy. Korystałam że dziecko u tesciowej. Nadwyrężyłam sobie ścięgno od tego schylania, i chodzić aż nie mogę.


A co do mleczaka, mleczak poboli a jak sie dziura na wylot do dziąsła zrobi (po kilku dniach bolesci) to już przestanie boleć. Także jakby dziecko nie dało zrobić to zawsze jest to koniec problemów. Chociaż wiadomo, lepiej żeby miało naprawionego zabka.
A stały wiadomo, trzeba naprawić. My cały czas czekamy aż sam będzie chciał iść naprawić
jeden zabek tylko.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2014-05-09 o 17:41
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.