Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 11:40   #1141
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję właśnie o coś takiego mi chodziło a nie wiedziałam jak to dokładnie nazwać.
proszę
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:08   #1142
emocunt16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

czasem też tak mam
ostatnio poszłam na miassto po buty nike dunk wzięłam 500zł i kur** nigdzie nie było Oo
oblazłam wszystkie skate shopy w krakowie i znalazłam tylko jedne w każdym sklepie te same a do tego podobne do tych które już mam ,różniły się tylko kolorami sznórówek i znaczka.
w efekcie wydałam to 500zł na inne rzeczy.
kilka dni później przechodziłąm obok jednego skate shopu z koleżanką i wstąpiłąm.zgadnijcie co zobaczyłam?
3 pary kolorowych nike dunk`ów .
myślałam że się zabije!

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MeryLu17 Pokaż wiadomość
a czy ktoś wie gdzie mozna kupic dzinsowa kamizelke podobna do tej na zdjeciu??

te kamizelki są wszędzie
ostatnio widziałam taką w stradivariusie i bershce,są też w new yorkerze.w ny są też takie w panterkęi w kratkę
emocunt16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:08   #1143
Vivelith
Zadomowienie
 
Avatar Vivelith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
tego typu portmonetki sa w mango - czarne i zlote - kosztuja 69 zl z tego co pamietam...
Dziękuję za informację
__________________
A smooth sea never made a skilled sailor.
Vivelith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:45   #1144
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

marzy mi sie t-shirt z ustami na biuscie
Na allegro znalazlam tylko w paski... a wolalabym w jednolitym kolorze.
Prosze o pomoc
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:24   #1145
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez jagusia15 Pokaż wiadomość
poszukuje takiej spódnicy , widzial ktos ? Załącznik 2354713
ponawiam
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:59   #1146
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
marzy mi sie t-shirt z ustami na biuscie
Na allegro znalazlam tylko w paski... a wolalabym w jednolitym kolorze.
Prosze o pomoc
Bialy t-shirt z sexownymi ustami jest obecnie w kolekcji River Island (20euro) i Dorothy Perkins (27 euro). Sa cuudne!
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 00:06   #1147
aguSxD
Rozeznanie
 
Avatar aguSxD
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: drugi koniec świata.
Wiadomości: 507
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

dziewczyny, nie wiecie może gdzie znajde kostiumy z górą bikini lub bardotką, ale stabilne, usztywniane, w dużych rozmiarach i najlepiej takie które przy wszelkich manewrach nie spadaja? wolalabym sklepy nie internetowe, bo mam mało czasu i wolałabym przymierzyć. cena nie gra roli
z góry dziękuje ;]
__________________
I think there is beauty in everything. What ‘normal’ people would perceive as ugly, I can usually see something of beauty in it.
— Alexander McQueen
aguSxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 01:15   #1148
Ignessa
Raczkowanie
 
Avatar Ignessa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 132
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

ach... od dwóch lat próbuję znaleźć, poszukuję, wypatruję... rzemyków! najlepiej brązowych.. prostych lub z delikatnymi zdobieniami, retro na przykład.
no NIGDZIE nie mogę znaleźć.
jak na złość.
__________________
"Kobiety są tak trudne do przejrzenia, ponieważ każda z nich stanowi wyjątek od reguły."

Ignessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:38   #1149
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Bialy t-shirt z sexownymi ustami jest obecnie w kolekcji River Island (20euro) i Dorothy Perkins (27 euro). Sa cuudne!
a gdzies w Polsce albo na allegro w naszych ZŁOTYCH a nie euro moge znalezc??
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:50   #1150
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Szukam botków na platformie o podobnym fasonie tylko (daj boże) na trochę niższym obcasie, całych jednolitych, najlepiej zamszowych (albo pseudozamszowych )
Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Te ze zdjęcia poniżej są z Topshopu i kosztują 80 funtów.


P.S Na Bucikowo.pl wolę nie zamawiać, bo choć widziałam tam podobne, to natknęłam się też na dosyć długą listę ludzi, którzy butów od nich nie otrzymali...



edit: szukam jeszcze bransolet podobnych do tych marca jacobsa (zdjęcie z www.leblogdebetty.com)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32A06VBLK_large.jpg (77,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg robe-sequins-hm.jpg (124,1 KB, 27 załadowań)
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:24
la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:16   #1151
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

dziewczyny a widzialyscie takie klapki chabrowe na bardzo płaskiej podeszwie i w kostce sa takie zabudowane ? piekne sa a widzialam u takiej jednej dziewczyny
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:07   #1152
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez DeBourbon Pokaż wiadomość
dziewczyny a widzialyscie takie klapki chabrowe na bardzo płaskiej podeszwie i w kostce sa takie zabudowane ? piekne sa a widzialam u takiej jednej dziewczyny
widziałam w zarze chabrowe zabudowane na kostce z frędzelkami , nie wiem ile kosztują niestety nie spojrzałam...
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*






la dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:53   #1153
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez DeBourbon Pokaż wiadomość
dziewczyny a widzialyscie takie klapki chabrowe na bardzo płaskiej podeszwie i w kostce sa takie zabudowane ? piekne sa a widzialam u takiej jednej dziewczyny
tak, ja takie widzialam

http://allegro.pl/item677186494_hitt...dz_roz_38.html
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:58   #1154
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

pumpy do kolan, ale nie takie obwisłe w kroku i nie dresowe. Ktoś widział...?
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:27   #1155
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Marzy mi się torebka, taka jak na zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1247743907

Ktoś wie skąd jest? Dziewczyna ze zdjęcia jest z Polski, więc podejrzewam, że jest zdobycie nie jest niemożliwe
edit: Już wiem, że jest z Zary. Niestety, pewnie już nieosiągalna.
Poza tym, namiary na jakąś małą, pikowaną torebkę, też będą bardzo mile widziane , niekoniecznie czarną, ale na łańcuszku, lub cienkim pasku.
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu

Edytowane przez CharLizZie
Czas edycji: 2009-07-17 o 15:30
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:42   #1156
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Marzy mi się torebka, taka jak na zdjęciu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1247743907

Ktoś wie skąd jest? Dziewczyna ze zdjęcia jest z Polski, więc podejrzewam, że jest zdobycie nie jest niemożliwe
edit: Już wiem, że jest z Zary. Niestety, pewnie już nieosiągalna.
Poza tym, namiary na jakąś małą, pikowaną torebkę, też będą bardzo mile widziane , niekoniecznie czarną, ale na łańcuszku, lub cienkim pasku.
jeszcze niedwano coś w tym stylu było w zarze na dziale młodzieżowym, ewentualnie top shop - sama tam kupowałam.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:41   #1157
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

A mi się marzą już od dawna zwykłe, klasyczne ciemne jeansy o prostych nogawkach i nigdzie nie ma. Wszędzie pełno rurek, szwedów, spodni z ozdobami, cekinami, przetarciami, a ja chcę takie normalne. No i oczywiście żeby miały fajny materiał, a nie jakiś byle jaki. Bardzo wybredna w tym względzie jestem. Mogę zapłacić za nie nawet z 300 zł, ale żeby były idealne. Marzenie.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:54   #1158
Fancy Rebel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 270
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Dostaje mnie cholera gdy sobie pomyślę, że nigdzie gdzie do tej pory szukałam nie mogę znaleźć ciekawych trampek Converse'a. Kompletna czystka i nieporozumienie. W takich chwilach czuję się jakbym żyła w kraju trzeciego świata. Dwa, trzy modele na krzyż prócz klasycznych jednobarwnych i człowiek ma się czuć usatysfakcjonowany
Fancy Rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 20:45   #1159
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
A mi się marzą już od dawna zwykłe, klasyczne ciemne jeansy o prostych nogawkach i nigdzie nie ma. Wszędzie pełno rurek, szwedów, spodni z ozdobami, cekinami, przetarciami, a ja chcę takie normalne. No i oczywiście żeby miały fajny materiał, a nie jakiś byle jaki. Bardzo wybredna w tym względzie jestem. Mogę zapłacić za nie nawet z 300 zł, ale żeby były idealne. Marzenie.
ja mam takie z house'a ale kupiłam je na zimowych wyprzedażach. Ale jakies levisy, wranglery na pewno takie mają!
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 21:33   #1160
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Wranglery ostatnio mietzyłam, ale takich prostych nie było, tylko lekko zwężane w kolanie, a na dole rozszerzane. W levisie też nic specjalnego nie znalazłam. Big stara nie lubię. Może za bardzo wybrzydzam, ale mam sto par jeansów, które leżą w szafie , a ja chodzę w jednej parze, bo w tamtych zawsze coś nie tak
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:58   #1161
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Wranglery ostatnio mietzyłam, ale takich prostych nie było, tylko lekko zwężane w kolanie, a na dole rozszerzane. W levisie też nic specjalnego nie znalazłam. Big stara nie lubię. Może za bardzo wybrzydzam, ale mam sto par jeansów, które leżą w szafie , a ja chodzę w jednej parze, bo w tamtych zawsze coś nie tak
Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
A mi się marzą już od dawna zwykłe, klasyczne ciemne jeansy o prostych nogawkach i nigdzie nie ma. Wszędzie pełno rurek, szwedów, spodni z ozdobami, cekinami, przetarciami, a ja chcę takie normalne. No i oczywiście żeby miały fajny materiał, a nie jakiś byle jaki. Bardzo wybredna w tym względzie jestem. Mogę zapłacić za nie nawet z 300 zł, ale żeby były idealne. Marzenie.
Ja tez jestem taka wybredna I rzeczywiście trudno znaleźć taki klasyk mody jakim są ciemne proste jeansy. Jakiś czas temu upolowałam w Levisie model standard czy jakoś tak za 3 stówki.Teraz są to moje ulubione jeansy. Jak się szuka to się znajdzie, znam z widzenia dziewczynę, która ma kilka par świetnie skrojonych jeansów,prostych,ciemnych , dopasowanych.Na tym polega sztuka, by wchodzić do sklepu z konkretną wizją zakupu i nie siedzieć 4 godziny, bo ekspedientki zachwalają i znajdują coraz to nowe rzeczy do upchnięcia klientowi. Mam kilka ulubionych marek,resztę sklepów, o których wiem,że i tak tam nic nie ma w moim stylu - omijam szerokim łukiem.Szkoda czasu, by potem po całodniowym maratonie wrócić do domu z torbą,która dokończy swój żywot na dnie szafy. Tylko te złośliwe miny sprzedawczyń, kiedy odmawiam przymierzenia barachła typu dziurawe jeansy w okropnym szaroburym kolorze Już się oduczyłam kompromisów modowych, kupowania,żeby coś kupić i zapychania szafy, w której nagle okazuje się,że nie ma prawie nic sensownego i komponującego się z resztą. Jeśli nie ma tego, co mnie interesuje, to nie kupuję czegokolwiek typu "prawie jak moja wymarzona bluzka".
ps. ten model Levisów może być teraz w outletach.
__________________


Edytowane przez scarlettmonroe
Czas edycji: 2009-07-18 o 15:00
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:08   #1162
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Szukam sukienki podobnej do tych w załączniku. Może któraś z Was widziała ? Kolor nie ważny. Nie chodzi dokładnie o taki krój, tylko o to żeby była maxi i miała jednolity kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64174543-07.jpg (11,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60044866-05.jpg (11,6 KB, 11 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 15:16   #1163
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja tez jestem taka wybredna I rzeczywiście trudno znaleźć taki klasyk mody jakim są ciemne proste jeansy. Jakiś czas temu upolowałam w Levisie model standard czy jakoś tak za 3 stówki.Teraz są to moje ulubione jeansy. Jak się szuka to się znajdzie, znam z widzenia dziewczynę, która ma kilka par świetnie skrojonych jeansów,prostych,ciemnych , dopasowanych.Na tym polega sztuka, by wchodzić do sklepu z konkretną wizją zakupu i nie siedzieć 4 godziny, bo ekspedientki zachwalają i znajdują coraz to nowe rzeczy do upchnięcia klientowi. Mam kilka ulubionych marek,resztę sklepów, o których wiem,że i tak tam nic nie ma w moim stylu - omijam szerokim łukiem.Szkoda czasu, by potem po całodniowym maratonie wrócić do domu z torbą,która dokończy swój żywot na dnie szafy. Tylko te złośliwe miny sprzedawczyń, kiedy odmawiam przymierzenia barachła typu dziurawe jeansy w okropnym szaroburym kolorze Już się oduczyłam kompromisów modowych, kupowania,żeby coś kupić i zapychania szafy, w której nagle okazuje się,że nie ma prawie nic sensownego i komponującego się z resztą. Jeśli nie ma tego, co mnie interesuje, to nie kupuję czegokolwiek typu "prawie jak moja wymarzona bluzka".
ps. ten model Levisów może być teraz w outletach.
Widzę, że znalazłam bratnia duszę Chyba będe musiała pożądnie rozejrzeć się za levisami, byłam ostatnio w outlecie Factory we Wrocławiu, strasznie się napaliłam, że kupię 2-3 pary, ale nic nie znalazłam Jedne mi sie nawet podobały, ale po pierwsze nie były ciemne, po drugie nie mój krój (w pasie ledwo się dopięłam, a w udach luźnawe). Ale masz rację, kto szuka ten znajdzie I na pewno nie skuszę się na żaden model zastępczy
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:25   #1164
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
Szukam sukienki podobnej do tych w załączniku. Może któraś z Was widziała ? Kolor nie ważny. Nie chodzi dokładnie o taki krój, tylko o to żeby była maxi i miała jednolity kolor.

a u mnie w Opolu jest kilka takich starych sklepów, gdzie zawsze mają takie sukienki. Poszukaj u siebie sklepów które docelowo mają klasyczne ubrania albo sukienki jak na wesela.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 19:23   #1165
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Widzę, że znalazłam bratnia duszę Chyba będe musiała pożądnie rozejrzeć się za levisami, byłam ostatnio w outlecie Factory we Wrocławiu, strasznie się napaliłam, że kupię 2-3 pary, ale nic nie znalazłam Jedne mi sie nawet podobały, ale po pierwsze nie były ciemne, po drugie nie mój krój (w pasie ledwo się dopięłam, a w udach luźnawe). Ale masz rację, kto szuka ten znajdzie I na pewno nie skuszę się na żaden model zastępczy
Ja po wakacjach rozglądnę się za jeszcze jedną parą z grubszego materiału. Miałam kupić 2 wersje tego modelu, ale ta bardziej zimowa miała niezbyt ładny kolor. Szczerze mówiąc zdziwiłam się,że tak ładnie na mnie leżą, bo przedtem szyli bardzo duże w udach i na tyłku, przynajmniej tak mi się wydawało.No i od tego czasu kształty mi się zmieniły, ale nadal nie chce mi się wierzyć,że właśnie w Levisie kupiłam tak dobrze dopasowane u góry spodnie.
Co do tematu wątku - coraz trudniej kupić klasyczne, proste ubrania bez cekinów, wielkich napisów i w nieżarówiastych kolorach. Za zwykłym bawełnianym topem czy T-shirtem nadającym się dla kogoś starszego niż gimnazjalistka czasem też trzeba się najeździć. Królują bezkształtne worki,kicz, fatalne kroje nie uwzględniające,że kobieta ma jakiekolwiek kształty, a wzrost przeciętnej Polki jest niższy niż 170 parę cm. Koszule - tragedia przez duże, a nawet wielkie T. Często nie uwzględniają istnienia biustu i odstają na plecach u dziewczyn nawet 170cm wzrostu.Przy 160 cm - ich wygląd woła o pomstę do nieba. Ostatnio ograniczam się do Orsaya(cudem trafi się od czasu do czasu jakiś mniej wielbłądowaty egzemplarz, a nawet jedna bluzka koszulowa,która nie odstaje ani cm), Zara(niestety coraz bardziej przestawia się na gorszej jakości kolorowe fatałaszki, ale rzeczy, które wciąż produkuje w Europie, co prawda droższe od reszty kolekcji, ale raczej są na poziomie) i Mexx. Żakiety - przy zakupie żakietów dopada mnie frustracja niebezpiecznie zmierzająca ku stanom depresyjnym... Nie uwzględniają ani istnienia biustu ani wzrostu przeciętnej Polki ani jakichkolwiek zasad projektowania i kroju, czasem można poczuć się w nich jak w betonowej zbroji, o ruchu ręki mozna pomarzyć.
Podsumowując - jest wiele rzeczy,o których mogę sobie pomarzyć
A projektanci powinni przestać projektować "na młodych chłopców" i uwzględnić w swoich wiekopomnych dziełach kobiecą sylwetkę, Zastanawiam się, po co kobiety powiększają sobie biust, skoro potem czeka ich rzeźnia z szukaniem pasujących na nie ubrań
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 19:29   #1166
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

o z tym biustem to racja, masakra żeby coś kupić. Mnie ostatnio wkurzało to, że mając pieniądze na zakupy po obejściu całej galerii nic nie kupiłam ani ja, ani kumpela. Wszystko z tych beznadziejnych lejących się materiałów, czasami nawet nie mają lamówek te rzeczy i wyglądają jakby były niedokończone. A kupić letnią tunikę ale nie lejący się wór podkreślający garbienie się, tylko taką dopasowaną w biuście i na cienkich ramiączkach, a na dole luźną to w ogóle masakra. Albo beznadziejny materiał, albo prawie przezroczysta. Chociaż w tym roku niemodne są więc nawet nie ma czego pooglądać:/

I wkurza mnie niemiłosiernie, że wszystko jest takie albo bardzo krótkie albo za duże (jak kobieta ma 160 to nic nie znajdzie, a jak ma 173 jak ja to wszystko jest za krótkie) - a jak ma się oponkę to już w ogóle coś niepodkreślającego znaleźć to masakra. W ogóle w lumpeksach prędzej coś znajduję niż w sklepie. I za beznadziejne gatunkowo ubrania liczą sobie 150 zł np. za bluzkę albo 100 (h&m w tym przoduje).
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-07-18 o 19:30
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 19:54   #1167
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ja co prawda nie mam problemów z duzym biustem, to raczej wszystko pasuje, ewentualnie wisi ale zgadzam się z wami, że aby dostać coś normalnego, nieszmatowatego, nie na jeden sezon (ze względu na jakość i styl), trzeba się nieźle napocić. Niby sklepy napakowane ciuchami, ale jak przyjdzie co do czego, to wybór niewielki, bo tak jak piszecie albo cekiny, albo workowate kroje, albo wszystko dla nastolatek i na dodatek na jedno kopyto w wielu sklepach. A ceny rzeczywiście zabójcze. Jeden z tego pożytek, że nie wydaje się tyle kasy, bo czasami nie ma na co, chociaż by się chciało A wracając jeszcze do jeansów - z nimi jest najgorzej, przynajmniej dla mnie. Szczególnie jeśli chodzi o jakość i wygląd materiału.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:33   #1168
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Marzę o balerinkach Party Black z DeeZee w rozmiarze 39, o takich: http://www.deezee.pl/shop,show,650
tylko tam największy jest 37 ;/ na allegro też nic nie znalazłam, macie jakieś pomysły gdzie jeszcze mogę je upolować?
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 08:03   #1169
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Ponowię tutaj:

Szukam w Krakowie zwykłych, prostych sandałków na płaskiej podeszwie, tych podobnych do rzymianek, gladiatorek, połowa miasta je ma a ja w żadnym sklepie nie widziałam. Bardzo proszę o cynk! Będę wdzięczna
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 10:03   #1170
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Smile Dot.: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami

Może widziałyście gdzieś podobne buty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gucci 14388850.jpg (38,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gucci 80449259.jpg (35,3 KB, 5 załadowań)
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 09:16:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.