Body Jet - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 21:02   #31
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez fobia_1 Pokaż wiadomość
Ja jestem po BodyJet. Robiłam brzuch i boczki. BodyJet to nie jest metoda powiększania piersi, tylko usuwania tłuszczu, który później można przeszczepić np w piersi. (ja tego nie robiłam)
Zdecydowałam sie na BodyJet ponieważ jest zdecydowanie mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja, przy BJ używa się strumienia wody, w minimalnym stopinu niszczy newy czy naczynia krwionośne więc w efekcie siniaki są mniejsze
Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, zabieg robiłam w zeszłym roku w kwietniu.
A jak skutki uboczne-ryzyko zatorów zminimalizowane?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:27   #32
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Body Jet

Witaj
Ja zatorów nie miałam... po zabiegu nalezy wykonać serią masaży limfatycznych(zrobiłam 15), dzięki nim obrzęki i siniaki szybciej "schodzą", bo nie czarujmy sie one są, ale niewielkie. Moja koleżanka kilka lat wcześniej robiła tradycyjna liposukcję ud i miała koszmarne siniaki, właściwie można by powiedzieć "czarniaki". Obe stwierdziłysmy że BodyJet jest zdecydowanie łagodniejszym zabiegiem
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:17   #33
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez fobia_1 Pokaż wiadomość
Witaj
Ja zatorów nie miałam... po zabiegu nalezy wykonać serią masaży limfatycznych(zrobiłam 15), dzięki nim obrzęki i siniaki szybciej "schodzą", bo nie czarujmy sie one są, ale niewielkie. Moja koleżanka kilka lat wcześniej robiła tradycyjna liposukcję ud i miała koszmarne siniaki, właściwie można by powiedzieć "czarniaki". Obe stwierdziłysmy że BodyJet jest zdecydowanie łagodniejszym zabiegiem
A masaże limfatyczne brałas zwykłe ręczne czy endermologię?
największy strach jest przed powikłaniami ale skoro piszesz że nie ma się czego bać to może nie jest tak źle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:34   #34
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A masaże limfatyczne brałas zwykłe ręczne czy endermologię?
największy strach jest przed powikłaniami ale skoro piszesz że nie ma się czego bać to może nie jest tak źle
Masaże ręczne, wykonane przez doświadczonego masażystę, endermologii sobie po takim zabiegu nie wyobrażam... byłaby zbyt bolesna....nie wiem czy jest wogóle polecana od razu po odsysaniu, mój lekarz twierdzi że nic nie zastąpi sprawnych rąk masażysty
Wiesz, bać się nie ma czego... to prawda... ale z powikłaniami musisz liczyć się zawsze... no tak to juz jest.... pocieszające jest to że zdarzają się bardzo rzadko, a jak zabieg wykonuje doświadczony lekarz to już wogóle ryzyko jest minimalne. Ja się bałam... jak każdy chyba.... strach jest naturalnym uczuciem przed zabiegiem, ale teraz jak patrzę na efekt to.... zrobiłabym to jeszcze raz napewno
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 17:40   #35
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez fobia_1 Pokaż wiadomość
Masaże ręczne, wykonane przez doświadczonego masażystę, endermologii sobie po takim zabiegu nie wyobrażam... byłaby zbyt bolesna....nie wiem czy jest wogóle polecana od razu po odsysaniu, mój lekarz twierdzi że nic nie zastąpi sprawnych rąk masażysty
Wiesz, bać się nie ma czego... to prawda... ale z powikłaniami musisz liczyć się zawsze... no tak to juz jest.... pocieszające jest to że zdarzają się bardzo rzadko, a jak zabieg wykonuje doświadczony lekarz to już wogóle ryzyko jest minimalne. Ja się bałam... jak każdy chyba.... strach jest naturalnym uczuciem przed zabiegiem, ale teraz jak patrzę na efekt to.... zrobiłabym to jeszcze raz napewno
Z tego co wiem bardzo dużo osob jest chetnych na body jet.
I ryzyko powikłań jest poodbno przy tej metodzie minimalne, praktycznie zerowe.
No i efekty zadowalające
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:00   #36
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Body Jet

Hej
Ja tłuszczu nie przeszczepiałam ale rozmawiałam z lekarzem na ten temat, więc przeszczepia się tylko nieuszkodzone komórki tłuszczowe(dlatego BodyJet, ponieważ zwykła liposukcja niszczy wszystkie), po przeszczepie część tłuszczu się wchłania, część zostaje, więc do ostatecznego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów (wszystko w zależności od organizmu).
Jeżeli chodzi o to jak szybko ten pierwszy tłuszcz się wchłania to też zależy od indywidulanych uwarunkowań, u jednych kobiet to będzie kilka tygodni u innych kilka miesięcy.
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:58   #37
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Czyli podsumowując zabieg jest bezpieczny?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 08:20   #38
fobia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Body Jet

martynka to z tymi tygodniami to trochę na wyrost napisałam, po prostu chciałam ci pokazać że każda z nas jest inna (każda wyjątkowa) a zabieg wszczepienia tłuszczu zwykle kończy sie na 2 razach, pierwszy efekt trwa zazwyczaj kilka miesięcy, no chyba że zaczęłabys sie po zabiegu odchudzać to wtedy migiem efekt minie

Dziewczyny sam zabieg jest bezpieczny, ale wiąże się ze znieczuleniem, więc należy zrobić wszystkie konieczne badania i zeznać całą prawdę anestezjologowi

Gdyby któraś z was chciała namiar na "mojego" lekarza służe informacją

Edytowane przez fobia_1
Czas edycji: 2011-02-03 o 08:21
fobia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:52   #39
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Wiadmo że badania trzeba bo w końcu przed każdym zabiegiem powinno się zrobić badania.
Ale miałam na myśli o to że raczej jakichs powikłań po zabiegu nie ma, że jest raczej bezpieczny i nie wiąże sie z ryzykiem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 20:54   #40
avka
Przyczajenie
 
Avatar avka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Body Jet

Cześć
Postanowiłam podzielić się z Wami moimi doświadczeniami odnośnie Body Jeta.
Profil na Wizażu założyłam na namową Siostry (doświadczonej Wizażanki) aby napisać coś na temat zabiegu.
Rok temu, w lutym zdecydowałam się zrobić zabieg.
Zrobiłam brzuch i boczki oraz plecy ale tylko dolną część.
Wszystko odbywało się w znieczuleniu ogólnym.
Pozbyłam się aż 4,5 litra tłuszczu.
Miałam 5 nacięć, które nie były zszywane i sączyła się z nich wydzielina przez kilka dni.
Nie było tak różowo jak to piszą na różnych forach - przez kilka dni ciekło ze mnie cały czas, zmieniałam opatrunki co kilka minut.
Nie mogłam siadać, kłaść się, leżeć, cały brzuch mnie bolał.
Chodziłam przygarbiona.
Z racji tego że dużo tłuszczu miałam wyssane i wiadomo jak to brzuch - jak się siada to on się marszczy to miałam nierówności, ale po masażach udało mi się je zredukować, choć nadal miejscami są delikatnie wyczuwalne pod skórą.

Jednak efektami jestem zachwycona.

Kilkanaście dni temu zdecydowałam się na Body Jet ud wewnętrzych, bryczesów i kolan wewnętrznych.
Tutaj pozbyłam się 1,5 litra tłuszczu, ale efekty widać już. Od razu po zabiegu byłam bardzo spuchnięta, miałam mocny obrzęk, ogromne, spuchnięte kolana.
Ale to powoli mija, powoli obrzęk przechodzi i widać efekty.
W przypadku nóg miałam malutkie szwy więc już tak mocno nie ciekło.

Oczywiście siniaki, obrzeki i opuchlizna to norma, utrzymują się kilka tygodni a na efekty zabiegu trzeba czekać.

W razie pytań chętnie odpowiem szczerze i w miarę obiektywnie, bo na pewno nie udało mi się napisać tu wszystkiego

Pozdrawiam
avka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:07   #41
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Body Jet

jak szybko wróciłaś to poprzedniego trybu życia? ile kosztował zabieg?

i jeszcze jedno- jak wyglądają przygotowania do takiego zabiegu (konsultacje)?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 20:04   #42
avka
Przyczajenie
 
Avatar avka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Body Jet

Byłam na konsultacji, zrobiłam badania krwi i tyle. Spis badań dostaje się przed zabiegiem.
Płaciłam łącznie za wszystko 20 tys.
Brzuch bolał mnie jakiś tydzień, ciężko mi było się ruszać a nogi podobnie.
avka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 22:37   #43
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez martynka_m Pokaż wiadomość
a tak w ogole przy okazji uslyszalam, ze super efekty daje przeszczepianie tluszczu pod skore twarzy ze bardzo odmladza
Akurat tu się odezwę bo wiem że przeszczep tłuszczu pod skóre twarzy nie odmładza a na dodatek dłuższy czas ma się zgrubienia gulki. Nie bede wchodziła w szczegóły.
Do odmładzania stosuje się kwas hialuronowy, botoks, peelingi, fraxele itd ale nie tłuszcz.
No ale to nie wątek o tym
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 11:28   #44
A S T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Body Jet

Cześć dziewczyny czytałam o noszeniu bielizny uciskowej po zabiegu i mam pytanie. Jaki jest koszt takiej bielizny? A może dostaje się ją od kliniki w której przeprowadzany jest zabieg? Jestem na etapie podejmowania decyzji. A może polecicie mi jakąs klinike w Warszawie?
A S T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:56   #45
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body Jet

Cześć Agata,

starałam się przeczytać co tu się wypisuje o Body Jet, ale nie mam siły. Długo mi zabrała decyzja o napisaniu poniższych rzeczy, ale napisze to na każdym forum!!!!!!!!!!!
Miałam Body Jet i wyglądam tak fatalnie, że sobie nie wyobrażasz. Kto chce wyślę foty na priv!!!

Zabieg był komfortowy, bezbolesny, dni po też były ok, ale jak zeszłą opuchlizna to zaczęło być tragicznie: ubytki w tkance - z jednym miejscu lekarz wybrał tłuszcz do mięśnia a w niektórych zostawił go nadmiar. Mój tyłek i uda wyglądają od ponad roku jak stary materac z górami i dolinami. Pod dotykiem (nie naciskiem) czuje się takie grudy, że jak to piszę to mi łzy same lecą.
Od ponad roku chodze na setki zabiegów, z których część na prawdę pomogła ale nie tak żeby efekt był "normalny". Poza tym że już nie mam kasy żeby na nie wszystkie chodzić.
Lekarz mnie "zlał". Powiedział, że to się zdarza i że widzi asymetrię, ale trzeba się było tego spodziewać. Na drugą rozmowę (chciałam zwrotu kosztów żeby mieć na poprawkę u innego - poleconego specjalisty) zawezwał Panią prawnik i zaczął mnie straszyć.
Horror i wszystkim odradzam. Po tym zabiegu zaczęłam czytać wszystko o metodach liposukcji i wyniknęło z tej lektury, że od Body Jet to nawet zwykła, klasyczna liposukcja jest lepsza. Poszperam w dokumentach i zamieszczę link do tych materiałów jak znajdę.

Życzę temu lekarzowi najgorszych rzeczy - nawet nie tej klinice bo Panie potraktowały mnie bardzo dobrze, ale menager i lekarz - masakra!!!!

Nie róbcie sobie zabiegu - nie tą metodą - jest wiele lepszych.
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 07:52   #46
Mantissa_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Body Jet

Cześć Crazy

A gdzie robiłaś ten zabieg bo aż mnie ściska w dołku jak to czytam......?
Mantissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:44   #47
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Body Jet

Crazy,

skoro tak zle zabieg zostal wykonany to podaj nam nazwisko lekarza lub choc nazwe kliniki. Takie anonimowe informacje na nic sie przydadza :-(

Poza tym jak to straszyl Cie prawnikami? Co podpisalas przed?

Przykre co piszesz ale nie potepialabym zabiegu jako taiego - i nei zgodze sie ze liposukcja tradycyjna bezpieczniejsza - ona rowniez moze sie skonczyc jak twoj przyadek...
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:02   #48
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body Jet

Już donoszę : Maestria Kraków - facet (nie chce mi się szukać imienia bo nie "poniosę"...) Tam jest Pani dr i Pan dr, którzy te zabiegi wykonują i to ten "przemiły" Pan.
Oczywiście że podpisałam zgodę, która zakłada że nie będę rościć pretensji ale to jest błąd lekarski a nie skutek towarzyszący który zwyczajowo się zdarza. bez wchodzenia w szczegóły ( w USG wyszły zwapnienia o wielkości do 5 cm!) bo dużo musiałabym napisać: mała ilość płynu, zbyt głębokie ruchy kaniulą naruszające mięśnie, zbyt mocne ruchy rozrywające tkankę łączną...pewnie masz racje że sam zabieg może być ok ale poczytaj jak woda pod ciśnieniem zachowuje się w tkance i jakie struktury "wymywa" - ja zrobiłam to za późno i żałuję,

Pozdr.
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:18   #49
basiak1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 73
Dot.: Body Jet

Crazy to straszne co piszesz ja sie też zastanawialam nad tym zabiegiem i nawet dopytywałam mojego lekarza i on mi powiedział ze w Warszawie to robi dobry specjalista ale jakoś odpuscilam temat i zapisalam się na siłkę i walczę dzielnie. W tej klinice Maestria nie ma żadnego plastyka to jak to tak? wolno ogólnym chirurgom robić takie zabiegi?
__________________
dr Kasprzykwyrównanie asymetrii i utworzenie fałdu pod lewą piersią
okrągłe natrelle 325 i 375
basiak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 23:59   #50
rewolta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Body Jet

Dość wspominkowo temat wpadł mi w oko . Robiłam zabieg Body Jet niecały rok temu i chyba moje odczucia są najbardziej zbliżone do tych Avki (powyżej) - owszem bolało, ja dodatkowo byłam jeszcze zła, bo mi w ubranku, które trzeba nosić po zabiegu było gorąco...W sumie nic dziwnego, skoro do boju ruszyłam latem w największe upały Same jednak wiecie, że jakoś latem sylwetka bardziej zaprząta umysł człowieka...

W sumie to piekielnie się bałam, czy efekty spełnią oczekiwania i czy żadnych problemów nie będzie ...bo zdecydowałam się również na przerzucenie tego tłuszczu na piersi. Ostateczny efekt super, ale trochę musiałam na niego poczekać... Różnica diametralna.
rewolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 08:59   #51
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Body Jet

rewolta a ten tluszczyk z piersi to chyba po czasie "znika"? )

z ciekawosci mozesz napisac ile cie to kosztowalo i w jakim miescie robilas?

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez magdziulla Pokaż wiadomość
Mogę polecić xxx - świetna lecznica, jedna z najstarszych w Warszawie tego typu. Od znajomych słyszałam o tej klinice same superlatywy - sama robiłam tam akurat inny zabieg, ale moja koleżanka była na body-jet, bo mają akurat promocję 30% z okazji 10-lecia istnienia.
O to w moim sasiedztwie ) weszlam sobie na stronie a tam wyskakuje info o rabacie ktory sie skonczyl 30 kwietnia ;(
__________________
nie poznaje wizazu

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-11-04 o 19:42
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 16:51   #52
rewolta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Body Jet

@Mantisa - bez przesady z tym znikaniem - z czasem jest go odrobinę mniej, ale za to dobrze ułożony. Dla mnie wystarczy, dla mego faceta też . A z tego, co wiem reimplementację można powtarzać jak się ma potrzebę .

Zabieg robiłam Warszawie, właśnie w Twoim sąsiedztwie .
rewolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 09:34   #53
Piwna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Body Jet

Witam
Mam pytanie do wszystkich którzy robili sobie brzuszek tą metodą po ilu tygodniach można np. pójść na basen chodzi mi o siniki i gojenie ???
I jeszczejedno czy ktoś robił sobie jakiś zabieg tą metodą w Poznaniu u dr Ilona Osadowskiej i może wydac opinie ?
Piwna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 20:24   #54
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Body Jet

witam,
ja tez do was z pytaniami do osób po zabiegu- jakie są efekty końcowe?
chodzi mi o to, czy np. po miesiącu-dwóch widać efekt w postaci np. ubrań mniejszych o rozmiar/dwa?
Możecie coś napisać na ten temat...a i jeszcze jedno- czy któraś przeszczepiała swój tłuszczyk do UST?
bo podobno to też można zrobić?
czy można body-jet zrobić na "pelikany" czyli tylną część ramion?
pozdrawiam
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 10:21   #55
wasabi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
O to w moim sasiedztwie ) weszlam sobie na stronie a tam wyskakuje info o rabacie ktory sie skonczyl 30 kwietnia ;(
Mantisa oni mają 30% zniżki na te zabiegi jeszcze bo obchodzą jakiś jubileusz najlepiej zadzwonić i zapytać.
Nie wiem czy to dla pacjentów starych czy nowych hmm


Znalazłam was przypadkowo - szukałam coś na temat zwisu brzusznego.
Jestem laikiem w tych wszystkich zabiegach, czy ja dobrze zrozumiałam że swój tłuszcz można wykorzystać do powiększenia piersi?
wasabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 05:49   #56
crazy13
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Body Jet

Rany,

dziewczyny co się z Wami dzieje?
Napisałam o własnych doświadczeniach po to żeby was uchronić od tych przykrości, które ja mam do dzisiaj a Wy kombinujecie jak tu przeszczepić tłuszcz z jednego miejsca do drugiego...ach KOBIETY!!!!!

Dalszy ciąg mojej historii wygląda tak:
1. tłuszcz na udach odrósł
2. nierówności są ekstremalne
3. kolejne próby kontaktu z Maestria (teraz Instytut Bielenda!!!!) spełzły na niczym - Pan dr po którymś telefonie powiedział że ma koszmary jak widzi mój numer - bez komentarza
4. czytałam doniesienia medyczne na temat zgonów po przeszczepie tłuszczu, ale jak ktoś się nie boi to może warto

szukałam lekarza, który podejmie się jakichkolwiek działań na te moje zgrubienia i niestety nawet w Gliwicach (tam mieszkają moi parents Pani chirurg plastyk tylko się skrzywiła jak się rozebrałam i powiedziała: nie da się!!!

Ale ostatnio trafiłam do takiej fajnej lekarki..kurcze nie pamiętam nazwiska, ale sprawdzę w instytucie Face and Body u siebie w krakowie i ona zaproponowała że możemy robić zastrzyki Aqualyx. Zrobiła próbny zabieg i coś mi się zdaje...albo mi się zdaje, że te uda się zmniejszyły.

Czy któraś z was to robiła, widziała efekty, czy bez sensu??????

Proszę help
crazy13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:45   #57
wasabi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez crazy13 Pokaż wiadomość
Rany,

dziewczyny co się z Wami dzieje?
Napisałam o własnych doświadczeniach po to żeby was uchronić od tych przykrości, które ja mam do dzisiaj a Wy kombinujecie jak tu przeszczepić tłuszcz z jednego miejsca do drugiego...ach KOBIETY!!!!!

Dalszy ciąg mojej historii wygląda tak:
1. tłuszcz na udach odrósł
2. nierówności są ekstremalne
3. kolejne próby kontaktu z Maestria (teraz Instytut Bielenda!!!!) spełzły na niczym - Pan dr po którymś telefonie powiedział że ma koszmary jak widzi mój numer - bez komentarza
4. czytałam doniesienia medyczne na temat zgonów po przeszczepie tłuszczu, ale jak ktoś się nie boi to może warto

szukałam lekarza, który podejmie się jakichkolwiek działań na te moje zgrubienia i niestety nawet w Gliwicach (tam mieszkają moi parents Pani chirurg plastyk tylko się skrzywiła jak się rozebrałam i powiedziała: nie da się!!!

Ale ostatnio trafiłam do takiej fajnej lekarki..kurcze nie pamiętam nazwiska, ale sprawdzę w instytucie Face and Body u siebie w krakowie i ona zaproponowała że możemy robić zastrzyki Aqualyx. Zrobiła próbny zabieg i coś mi się zdaje...albo mi się zdaje, że te uda się zmniejszyły.

Czy któraś z was to robiła, widziała efekty, czy bez sensu??????

Proszę help

ja nie chcę nic powiększać a już na pewno piersi - oddam nawet z jedne rozmiar , tak mnie zastanowiło to przerzucenie tłuszczu z brzucha na piersi i tyle
czytałam ostatnio o tym Aqualyx tylko to pewnie droga przyjemność i trzeba powtarzać
wasabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:44   #58
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez magunia77 Pokaż wiadomość
Witam, faktycznie można robić liposukcję metodą body jet w znieczuleniu miejscowym i jest to do zniesienia, jestem tego przykładem, a o ile wiem można również w znieczuleniu ogólnym. Ja miałam zabieg liposukcji ud i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowałam się na Medycynę Urody dr U. Brumer, na Bemowie, a zabieg przeprowadzał dr Szymański i to był doskonały wybór. Wyjątkowo przyjaźni lekarze i bardzo profesjonalne podejście. Metoda jest mało inwazyjna, oczywiście jest się trochę obolałym przez jakiś czas i trzeba nosić elastyczne ubranko, ale dla efektu naprawdę warto się chwilę pomęczyć. Poza tym istnieje możliwość powiększenia np. piersi podczas takiego zabiegu. A to wielki bonus jeśli ktoś ma z tym problem. Bardzo polecam a gdyby ktoś miał jakieś pytania to chętnie pomogę.
pozdrawiam
hej,
z tego co widzę to od twojego zabiegu minął już prawie rok; powiedz jak teraz wygląda twoje ciało, czy tłuszczyk "wrócił" itp itd
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 12:19   #59
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez monikaskwa Pokaż wiadomość
hej,
z tego co widzę to od twojego zabiegu minął już prawie rok; powiedz jak teraz wygląda twoje ciało, czy tłuszczyk "wrócił" itp itd
DZiewczyny, Kobiety!
co wy z tym WRACANIEM tłuszczu??
kurcze przeczytajcie w jakiejkolwiek anatomii człowieka o budowie komórek tłuszczowych.
Raz "wyrwane" z organizmu NIE ODRASTAJĄ
nie mają takiej możliwości, nie namnażają się!
komórek tłuszczowych mamy tyle samo gdy przychodzimy na świat i gdy się z niego zwijamy (chyba że sobie zrobimy liposukcję gdzieś po drodze), one mogą tylko zwiększać lub zmniejszać swoją objętość.
A to czy są mniejsze czy większe zależy od sposobu odżywiania i stylu życia.
Gdy ktoś wykona liposukcję (odessanie komórek tłuszczowych) to tych komórek już nie ma i nie ma co odrastać.
Jesli zostaną mu w miejscu poddanym liposukcji jeszcze jakies komórki tłuszczowe i ta osoba nie będzie dbać o zdrowy tryb życia- to TE POZOSTAŁE komórki tłuszczowe zwiększą swoją objętość i znów możemy być otłuszczeni w tym miejscu!
Ale komórki tłuszczowe NIE ODRASTAJĄ!
Oczywiście ważne jest też to, ze jesli cały tłuszcz z danej partii ciała się odessie np. dajmy na to z brzucha, to już na brzuchu nie bedziemy mieć sadła, ale jesli nie będziemy o siebie dbać to np. otłuści się kark, ramiona, uda i inne miejsca gdzie komórki tłuszczowe ZAWSZE były (ale małe, a teraz powiększyły swoje rozmiary)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:08   #60
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Body Jet

Hej,

tak wiem, że jak się "wyrwie" komórki tłuszczowe z organizmu to nie mają szansy powrócić chodziło mi o to żeby magunia77 podzieliła się z nami swoimi wrażeniami o swoim ciele po upływie dłuższego czasu.
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 21:42:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.