Body Jet - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 13:02   #61
fiory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
Wiadomości: 3
Dot.: Body Jet

a jeśli zdecyduje sie na Body Jet przy wszczepieniu tluszczu w piersi to co po jakims czasie? ktos wie, slyszal opinie?
fiory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:40   #62
wiewiora500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Body Jet

Cytat:
Napisane przez fiory Pokaż wiadomość
a jeśli zdecyduje sie na Body Jet przy wszczepieniu tluszczu w piersi to co po jakims czasie? ktos wie, slyszal opinie?
Witam wszystkich. Ponieważ sama szukałam informacji na temat liposukcji w internecie, i niestety ciężko było mi znależć odpowiedzi na nurtujące pytania, postanowiłam podzielić się z wami moimi doświadczeniami. Otóż 6 dni temu miałam liposukcję wodną Body-Jet z brzucha , którą wykonała dr. Osadowska w Poznaniu. Zabieg został wykonany w znieczuleniu miejscowym i uważam że znieczulenie ogólne jest zbyteczne i bezsensowne. Może opowiem dokładnie jak to się odbywa: najpierw pani doktor robi miejscowe znieczulenie, potem wykonuje nacięcie ok 0,5 cm, po chwili przez to nacięcie wkuwa się pod skórę i wpuszcza płyn, który jednocześnie znieczula oraz rozpuszcza tłuszcz. Takich nacięć miałam zrobionych 6. Po krótkiej chwili zaczyna odsysanie tłuszczu, w ten sam sposób w który zostało wpuszczone znieczulenie. W sumie odessano mi około 1 litra tłuszcz, przy czym wpuszczono mi 2 litry płynu. Po odessaniu zostały mi założone pojedyncze szewki. Minęło 6 dni, jeszcze jestem opuchnięta, ale brzuch już jest super. Codziennie robię przez 8 dni zastrzyki przeciwzakrzepowe. We wtorek jadę na kontrole. Jaki dalej będą efekty opisze. Gdyby ktoś miał pytania, piszcie z przyjemnością odpowiem.
wiewiora500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:01   #63
tiphi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Body Jet

Przeczytałam cały wątek i aż ciarki mnie przeszły przy wypowiedzi crazy13. Nie wiem, czy jakbym to przeczytała przed zabiegiem, zdecydowałabym się na niego...
Na szczęście u mnie nie było żadnych problemów. Robiłam brzuch i zabieg przebiegł wzorowo Było to kilka miesięcy temu i efektami mogę cieszyć się do dzisiaj. Myślę, że w przypadku takich zabiegów warto zasięgnąć opinii znajomych albo poczytać takie fora, zebrać wszystkie możliwe opinie, żeby nie mieć później problemów. xxxxxxx Przed zabiegiem przeczytałam o nim dużo opinii, wszystkie pozytywne i moje doświadczenia je potwierdzają

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-22 o 19:27 Powód: reklama
tiphi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 17:33   #64
amstafflove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Body Jet

dziewczyny, czy którąś robiła body jet tylko na brzuch bez boczkow? czy to coś daje? ja powinnam zrobic brzuch i boki ale nie stać mnie na dwie okolice i teraz boję się, że robiąc brzuch nie będę zadowolona skoro boki zostaną..
amstafflove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 00:52   #65
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Body Jet

Hej wszytskim,

Super wątek. Nie ma to jak informacje z pierwszej ręki. Czy możecie się podzielić wrażeniami, efektami po czasie? Minęło już trochę od kiedy wątek został założony. Bardo Was proooosze

Czy powtarzałyście zabieg? A jak wrażenia po przeszczenieniu tłuszczu w wiadome obszary? Ach i miałam zapytać , czy wiecie ile obszarów można zrobć w trakcie jednego zabiegu? I wogóle...ile mniej więcej cm można sie pozbyć (brzuch, talia, boczki, uda - orientacyjnie)? Czy zabieg trzeba powtarzać? Nie biorę pod uwagę znieczulenia ogólnego/sedacji, więc zabieg wydaje się być idealnym rozwiązaniem

Czy ktoś ma doświadczenia ze skin clinic w warszawie? Czy możecie polecić jeszcze inną klinikę w warzawie?
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-23, 20:42   #66
pacjentkapacjentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1
Dot.: Body Jet

Zrobiłam u dr Osadowskiej liposukcję brzucha. Oszpeciła mnie, mój brzuch wygląda tragicznie
pacjentkapacjentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 21:42:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.