AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 20:35   #1831
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Platifiz rozrabiasz z oxydantem 6% lub 9% (inaczej woda utleniona :P:P( w proporcji 1 miarka do 100ml Oxydantu!( to jest bardzo wazne jak sie rozrabia i w jakis proporcjach.
dzis jestem po szkoleniu z Loreal to moge mowic bo juz wszystko wiem hehehe
no a gdzies przeczytalam, ze "nie woda utleniona a oxydant" pewnie chodzilo o oxy z tej samej marki/linii, bo zawsze wydawalo mi sie ze oxy to inaczej woda utleniona
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:46   #1832
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no a gdzies przeczytalam, ze "nie woda utleniona a oxydant" pewnie chodzilo o oxy z tej samej marki/linii, bo zawsze wydawalo mi sie ze oxy to inaczej woda utleniona
oxy to jest woda utleniona ta rozrobiona co sie je uzywa do farbowania wiesz tylko poprostu ladniej brzmi oxydant (profesjonalnie( niz woda utleniona i tlumacz kazdemu ze to nie jest woda utleniona taka normalna tylko z perhydrolu haha :P:P zawsze sie powinno przy "lepszych" markach tzn.Loreal uzywac tych samych produktow bo sie uzupelniaja :P jakbyscie chciały cos jeszcze wiedziec to pytajcie,sluze pomocą jak tylko bede wiedziec
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 20:48   #1833
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
oxy to jest woda utleniona ta rozrobiona co sie je uzywa do farbowania wiesz tylko poprostu ladniej brzmi oxydant (profesjonalnie( niz woda utleniona i tlumacz kazdemu ze to nie jest woda utleniona taka normalna tylko z perhydrolu haha :P:P zawsze sie powinno przy "lepszych" markach tzn.Loreal uzywac tych samych produktow bo sie uzupelniaja :P jakbyscie chciały cos jeszcze wiedziec to pytajcie,sluze pomocą jak tylko bede wiedziec
ja to chcialabym wiedziec cos o zabiegach odzywczych/nawilzajacych dla wlosow np loreal. Bylam kiedys na ampulkach loreala kilka razy, ale moze znasz cos innego jeszcze (z innych firm), co mozna kupic i samemu w domu sobie zrobic? czy tez wszystkie zabiegi nie daja az takich cudow?
albo jakies ciekawostki fryzjerskie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 21:10   #1834
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Dobra... to w takim razie pytanie... czy jak pojde na tego platinium, zeby mi sciagnely kolor, to to nie zadziala tak jak rozjasniacz z dżoany? tzn wiadomo o co kaman. czy to faktycznie jest tak malo drastyczne dla wlosow jak dekoloryzator nie wiem z goldwella, czy tam z tego renee?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 21:29   #1835
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja to chcialabym wiedziec cos o zabiegach odzywczych/nawilzajacych dla wlosow np loreal. Bylam kiedys na ampulkach loreala kilka razy, ale moze znasz cos innego jeszcze (z innych firm), co mozna kupic i samemu w domu sobie zrobic? czy tez wszystkie zabiegi nie daja az takich cudow?
albo jakies ciekawostki fryzjerskie
ogolnie to teraz Ci nie odpowiem na wszystko bo ide spac za moment bo jestem zmeczona ta podroza juz:P

Hm..Wedlug mnie nawilzajace to super są ampolki wlasnie z loreala( lepsze nawilzajace niz z kerastase,lepsze wlosy widze sa pozniej(
Szampon i Maska absolut repert (niewiem jak to sie pisze dokladnie( ale naprawde bardzo fajne...
ampolki z loreal na kolor tez super...

kerastase cement odbudowa.. rewelacja... na problemy skorne tez Biotic z Kerastase jest b.dobry,Pixelis na kolor i z Kerastas te ampoly ogolnie bardzo fajne są,
Dla zniszczonych wlosow to Joiko oczywiscie ten 4 stopniowy z szamponami i maska (niewiem czy mozna kupic gdzies w skl. fryz(

i dzis na szkoleniu bylo mowione o bardzo fajnej masce do wlosow bardzo suchych i zniszczonych odbudowywujaca wlos,zaczyna sie zabieg u fryzjera a przedluza dzialaniem w domu maska...tylko musze zerknac jak sie nazywa bo nie pamietam teraz...

Szampon z Kerastas do wlosow tlustych u nasady i suchych na koncach bardzo fajny... i bardzo wydajny..cala gama zielona z cementem na odbudowe...
szampon przeciwlupierzowy z Kerastase tez super jest.

tyle narazie z tych co pamietam o nich zawsze ;P ktore sa moimi takimi namber1 :P no i ogolnie duzo kosmetykow z Loreala jest super, np pianka od nasady unoszaca...super jest. Lakier do wlosow puszacych sie .... guma do wlosow z meskiej serii pajeczynka jest rewelacja... i narazie tyle jak cos bede testowac to bede mowić ;p jeszcze jest spray chroniacy przed wysoka temperatura z loreala bardzo fajny...

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Dobra... to w takim razie pytanie... czy jak pojde na tego platinium, zeby mi sciagnely kolor, to to nie zadziala tak jak rozjasniacz z dżoany? tzn wiadomo o co kaman. czy to faktycznie jest tak malo drastyczne dla wlosow jak dekoloryzator nie wiem z goldwella, czy tam z tego renee?
nie porownojmy jakiejs dżoany do Loreala ... platinium zawiera wosk pszczeli ktory pielegnuje wlosy podczas dekoloryzacj...jest lagodniejszy, a i tak dobrze sciaga kolor czyt. rozjasnia.Wlosy są blyszczace po nim i miekkie a nie matowe i wysuszone * chodziaz wiadomo ze to nie jest ampolka nawilzajaca wiec super nawilzenia sie nie mozna spodziewac...
jeszcze sa tam rozne "witaminki" do wlosow he
sa dwa rozowy jest bez amoniaku,niebieski z amoniakiem przez co jest troche silniejszy...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

ide spac dobranoc!
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 21:31   #1836
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
nie porownojmy jakiejs dżoany do Loreala ... platinium zawiera wosk pszczeli ktory pielegnuje wlosy podczas dekoloryzacj...jest lagodniejszy, a i tak dobrze sciaga kolor czyt. rozjasnia.Wlosy są blyszczace po nim i miekkie a nie matowe i wysuszone * chodziaz wiadomo ze to nie jest ampolka nawilzajaca wiec super nawilzenia sie nie mozna spodziewac...
jeszcze sa tam rozne "witaminki" do wlosow he
sa dwa rozowy jest bez amoniaku,niebieski z amoniakiem przez co jest troche silniejszy...

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

ide spac dobranoc!
hjahaha nie no, zartuje z ta dzoana oczywiscie bo tak to chyba nic wlosow nie masakruje dobra, to w takim razie chyba przejde sie do tego loreala. buah i co? myslisz, ze tobie tez robili tym platinium? bo jak tak, to ide tam robic, a jak nie... to chyba i tak tam pojde
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 21:47   #1837
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

oo zainteresowaly mnie te produkty:
*i dzis na szkoleniu bylo mowione o bardzo fajnej masce do wlosow bardzo suchych i zniszczonych odbudowywujaca wlos,zaczyna sie zabieg u fryzjera a przedluza dzialaniem w domu maska...tylko musze zerknac jak sie nazywa bo nie pamietam teraz...
*pianka od nasady unoszaca...super jest.
*Lakier do wlosow puszacych sie
fajnie gdybys podala nazwy jak bedziesz miala czas, to poczytalabym troche o tych produktach
dobranoc

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Agg kurde sama nie wiem, to bylo prawie rok temu. W tym salonie pracuja na lorealu, welli, hmm w sumie z ciekawosci moge jutro tam zadzwonic i zapytac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 21:49   #1838
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Agg kurde sama nie wiem, to bylo prawie rok temu. W tym salonie pracuja na lorealu, welli, hmm w sumie z ciekawosci moge jutro tam zadzwonic i zapytac
to zadzwon jak mozesz i spytaj sie czym robia ten dekolor. bo ja jestem ciekawa, czy to tylko ten salon we wro jest taki cofniety czy o co kaman bo ja wlasnie nie pamietam czy tam wczesniej w tym cenniku na stronie bylo napisane ze to platinium czy wlasnie nie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 22:01   #1839
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
to zadzwon jak mozesz i spytaj sie czym robia ten dekolor. bo ja jestem ciekawa, czy to tylko ten salon we wro jest taki cofniety czy o co kaman bo ja wlasnie nie pamietam czy tam wczesniej w tym cenniku na stronie bylo napisane ze to platinium czy wlasnie nie
oks zapytam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 06:40   #1840
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

dzieeeeeeeeeeeeeeeen dobryyyyyyyyyyyyy........ .....!!!!!!!! nie spimyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! nienawidze mojej pracy za to, ze trzeba wstawac po 7
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 08:49   #1841
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

cześć mam wolne a od godziny już nie spie , ide zrobić śniadanko
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 09:05   #1842
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
dzieeeeeeeeeeeeeeeen dobryyyyyyyyyyyyy........ .....!!!!!!!! nie spimyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!! nienawidze mojej pracy za to, ze trzeba wstawac po 7
haaa slonce to odstap mi ja, ja ja chetnie przygarne

witam was w mega depresyjnym nastroju, wszystko jest do dupy wszedzie sie tylko trzeba nawkur***.
Nic mi sie nie uklada, kompletnie nic!!
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2011-04-09 o 09:08
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:35   #1843
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
hjahaha nie no, zartuje z ta dzoana oczywiscie bo tak to chyba nic wlosow nie masakruje dobra, to w takim razie chyba przejde sie do tego loreala. buah i co? myslisz, ze tobie tez robili tym platinium? bo jak tak, to ide tam robic, a jak nie... to chyba i tak tam pojde
hehe powiem Wam ze sciagalysmy ostatnio mojej menager kolor z ciemnego brazu tym slabszym rozowym platinium i sciaglo jej kolor rozniusienko i bardzo ladnie ! a wlosy ma jak po farbie a nie dekoloryzacji:P
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:39   #1844
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Witam Piękne Panie



Znowu się kłócę z TZ, ✂✂✂✂a nienawidzę tego, że nie potrafie w sobie znaleźć na tyle siły, by móc odejść od niego
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:44   #1845
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Witam Piękne Panie



Znowu się kłócę z TZ, ✂✂✂✂a nienawidzę tego, że nie potrafie w sobie znaleźć na tyle siły, by móc odejść od niego:mur:

Mam to samo, wczoraj o polnocy zamowilam taxi i przyjechalam do domu, on sie stara ale ze mnie wylewa sie zółć za te wszystkie złe rzeczy ktore sie juz wydarzyly w tym zwiazku, niewiem czy potrafie z nim byc w takiej nienawisci jaka ze mnie wyplywa Nie poznaje siebie i słow jakie ze mnie wypływaja
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:49   #1846
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

hej
Cytat:
Napisane przez kociaczek88 Pokaż wiadomość
cześć mam wolne a od godziny już nie spie , ide zrobić śniadanko
ja wstalam dzisiaj o 6, obudzilo mnie zapalenie pecherza i latalam na kibelek a mialam dzisiaj isc z kolezankami na basen buuuu, ale moj skarbek mi obiecal ze mnie jutro wezmie do aquaparku mam nadzieje, ze do jutra mi przejdzie
Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Witam Piękne Panie



Znowu się kłócę z TZ, ✂✂✂✂a nienawidzę tego, że nie potrafie w sobie znaleźć na tyle siły, by móc odejść od niego
to jest bardzo ciezkie, wiem co czujesz, ja trzy lata tkwilam w czyms takim
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mam to samo, wczoraj o polnocy zamowilam taxi i przyjechalam do domu, on sie stara ale ze mnie wylewa sie zółć za te wszystkie złe rzeczy ktore sie juz wydarzyly w tym zwiazku, niewiem czy potrafie z nim byc w takiej nienawisci jaka ze mnie wyplywa Nie poznaje siebie i słow jakie ze mnie wypływaja
oj Siwus zastanow sie ty nad tym wszystkim, bo to kiepsko wyglada naprawde
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:50   #1847
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo zainteresowaly mnie te produkty:
*i dzis na szkoleniu bylo mowione o bardzo fajnej masce do wlosow bardzo suchych i zniszczonych odbudowywujaca wlos,zaczyna sie zabieg u fryzjera a przedluza dzialaniem w domu maska...tylko musze zerknac jak sie nazywa bo nie pamietam teraz...
*pianka od nasady unoszaca...super jest.
*Lakier do wlosow puszacych sie
fajnie gdybys podala nazwy jak bedziesz miala czas, to poczytalabym troche o tych produktach
dobranoc

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Agg kurde sama nie wiem, to bylo prawie rok temu. W tym salonie pracuja na lorealu, welli, hmm w sumie z ciekawosci moge jutro tam zadzwonic i zapytac
ta "seria"nazywa się Fiberaceutic
http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...-pielegnacyjna
zaczyna sie to robić u fryzjera ktory myje szamponem specjalnym wlosy,przez szczykawke ampolke naprowadzasz na wlosy i zeby przedluzyc dzialanie klientka zakupuje maskę i stosuje ja w domu trzymajac 3 minutki na wloskach...
wazne jest to zeby uzywac wszystkich produktow bo sama maska nie wiele da jak sie kupi ją.

pianka- LOREAL PIANKA VOLUME LIFT 3 nakladac ja na głowę...
a ten lakier zerkne jak bede w pracy i napiszę ..
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:52   #1848
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
hej

ja wstalam dzisiaj o 6, obudzilo mnie zapalenie pecherza i latalam na kibelek a mialam dzisiaj isc z kolezankami na basen buuuu, ale moj skarbek mi obiecal ze mnie jutro wezmie do aquaparku mam nadzieje, ze do jutra mi przejdzie

to jest bardzo ciezkie, wiem co czujesz, ja trzy lata tkwilam w czyms takim

oj Siwus zastanow sie ty nad tym wszystkim, bo to kiepsko wyglada naprawde
hejj a wlasnie myslalam o Tobie zakochańcu.
mowie ci, wykanczam sie swoja agresją.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 09:55   #1849
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
hejj a wlasnie myslalam o Tobie zakochańcu.
mowie ci, wykanczam sie swoja agresją.
uuu to nie dobrze
ja pije kawke i sprzątam taki mam syf i robię porządki z ciuchami
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 09:56   #1850
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

ja siedze, burczy mi w brzuchu a mam tak gardlo scisniete z nerwów ze niewiem czy cos przełkne
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:12   #1851
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cześć Ślicznoty

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mam to samo, wczoraj o polnocy zamowilam taxi i przyjechalam do domu, on sie stara ale ze mnie wylewa sie zółć za te wszystkie złe rzeczy ktore sie juz wydarzyly w tym zwiazku, niewiem czy potrafie z nim byc w takiej nienawisci jaka ze mnie wyplywa Nie poznaje siebie i słow jakie ze mnie wypływaja
Siwa, jesteś za ładna, za młoda i za fajna żeby męczyć się z facetem.
Może po prostu to nie to, tyle czasu próbujecie i ciągle musisz się o coś denerwować.
A jeśli nie dasz sobie szansy to jak się przekonasz, ze gdzies tam jest ktoś z kim uda Ci się stworzyć fajną relację i związek..

Cytat:
Napisane przez kociaczek88 Pokaż wiadomość
uuu to nie dobrze
ja pije kawke i sprzątam taki mam syf i robię porządki z ciuchami
mi też z całego tygodnia braku czasu się taki burdelo w pokoju zrobił, że nie wiem od czego zacząć
począwszy od ściągnięcia mega prania, które zrobiłam z suszarki
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:13   #1852
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Ja sie witam

Za dwie godzinki ruszamy na lotnisko
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:14   #1853
Magdolina1986
Rozeznanie
 
Avatar Magdolina1986
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 915
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mam to samo, wczoraj o polnocy zamowilam taxi i przyjechalam do domu, on sie stara ale ze mnie wylewa sie zółć za te wszystkie złe rzeczy ktore sie juz wydarzyly w tym zwiazku, niewiem czy potrafie z nim byc w takiej nienawisci jaka ze mnie wyplywa Nie poznaje siebie i słow jakie ze mnie wypływaja

Mam dokładnie tak samo i to jest chore, żeby dalej tkwić w takim związku...
Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
hej

to jest bardzo ciezkie, wiem co czujesz, ja trzy lata tkwilam w czyms takim
Ale udało Ci sie od tego uwolnić i to jest najważniejsze, ja nie potrafię, choć bardzo bym chciała
Jestem wściekła o to na siebie, ale naprawdę nie potrafie, to jest silnijesze ode mnie, jak jakiś popierzony nałóg ...
__________________
"Jutro...? Jutro będę ideałem"

And I wonder why
I'm addicted to love
One day I will run away from you and this love ...


DuKaM
Faza IV
Magdolina1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:21   #1854
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
ta "seria"nazywa się Fiberaceutic
http://www.fryzjerzy.com/kosmetyczne...-pielegnacyjna
zaczyna sie to robić u fryzjera ktory myje szamponem specjalnym wlosy,przez szczykawke ampolke naprowadzasz na wlosy i zeby przedluzyc dzialanie klientka zakupuje maskę i stosuje ja w domu trzymajac 3 minutki na wloskach...
wazne jest to zeby uzywac wszystkich produktow bo sama maska nie wiele da jak sie kupi ją.

pianka- LOREAL PIANKA VOLUME LIFT 3 nakladac ja na głowę...
a ten lakier zerkne jak bede w pracy i napiszę ..
oo dzieki, poczytam sobie

Agg dzwonilam do salonu, Pani powiedziala ze robia tym co Dotka napisala, ale nie pytalam juz o formule, czy rozowa czy niebieska

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Ja sie witam

Za dwie godzinki ruszamy na lotnisko
hehe czyli jednak jedziecie tym po 17 ehh ja mowie Wam, to kobiety rzadza swiatem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 10:56   #1855
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Witam wszystkie AG

ja dziś wychodzę do baru, wreszcie

i jak zwykle nie wiem w co się ubrać, jak się umalować, jak ułożyć włosy.

Najbardziej mnie wkurza fakt, że tak mega wieje, normalnie huragan
I jak zostawie rozpuszczone proste włosy..to zanim tam dojde to będe mieć szopę, w kitce to samo bo latająca grzywa..i w ogóle jakoś się nie czuje w kitce
Czy wy macie jakieś sposoby,żeby włosy rozpuszczone trzymały sie gładko na wietrze?? Bo czasami mijam takie dziewczyny, mi włosy lataja na każdą strone, a im nic nie drgnie

Lakier??

Ale już chyba wiem w co się ubiore...napewno tunika w szaro-czarną panterkę...tylko jaki lakier na paznokciach?? Kawa z mlekiem czy czerwień?? Ja to mam problemy


musze się wykąpać, umyć włosy, odżywki itd, wyregulować brwi bo się zapuściłam
__________________





coolasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:03   #1856
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
hej

u mnie dziś strasznie wieje ja chce wiosne

też mnie dziś głowa boli
http://allegro.pl/zara-sliczna-rozow...553165319.html zakochałam się w tej marynarce kto mi kupi? pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis
Też mi się bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez Magdolina1986 Pokaż wiadomość
Witam Piękne Panie



Znowu się kłócę z TZ, ✂✂✂✂a nienawidzę tego, że nie potrafie w sobie znaleźć na tyle siły, by móc odejść od niego
Ja mam tez znowu to samo ;/ i nie wiem co dalej
On mnie tak kocha a ja mam wątpliwości ciagle;/

Mam straszny katar ;/ oczy mnie szczypią , soczewki za krotko trzymalam w płynie ..
Ogolnie to mega mi się podobają bo mam brązowe takie duuże ;d
zupełnie inaczej wyglądam , jeszcze jak sie opale mmm ;d
Muszę kupić sobie podkład , ale oczywiście ost. kasa poszła na impreze ..

Wczoraj na tej imprezce tańczyłam z 2 chłopakami , a co potańczyc można ; d jeden taki skejcik pokazał mi palec w buzi
Drugi taki fajny łapał mnie za bioderka i tak fajnie tanczyliśmy ale jak sam tańczył to masakra śmiac mi sie chcialo. Ogolnie spodobał mi się ten chłopak , ale nic nie zaszło wiadomo jestem zajęta , Tż by mnie zabił jakby zobaczył jak z nim tańczyłam
Najlepsze było to , że jak przestałam tanczyc i z kumpelą piłysmy to on tanczył z inna laska , my wychodzimy z klubu a on przed klubem sie z nią liże a ona mu jakby to ładnie powiedzieć - sprawia przyjemność ręką wypiałam laske , mi to sie w głowie nie mieści co te laski potrafią robić na imprezach

Wiatr jest straszny , wczoraj wyszłam to miałam szope , związałam włosy na 'łyso' w kite i było dobrze
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe

Edytowane przez Majka007
Czas edycji: 2011-04-09 o 11:04
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:13   #1857
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo dzieki, poczytam sobie

Agg dzwonilam do salonu, Pani powiedziala ze robia tym co Dotka napisala, ale nie pytalam juz o formule, czy rozowa czy niebieska

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------


hehe czyli jednak jedziecie tym po 17 ehh ja mowie Wam, to kobiety rzadza swiatem
duzo salonow sciaga nim kolor,jest naprawde bardzo fajny i bardzo ladnie sciaga kolor.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:01   #1858
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Cześć Ślicznoty



Siwa, jesteś za ładna, za młoda i za fajna żeby męczyć się z facetem.
Może po prostu to nie to, tyle czasu próbujecie i ciągle musisz się o coś denerwować.
A jeśli nie dasz sobie szansy to jak się przekonasz, ze gdzies tam jest ktoś z kim uda Ci się stworzyć fajną relację i związek..



mi też z całego tygodnia braku czasu się taki burdelo w pokoju zrobił, że nie wiem od czego zacząć
począwszy od ściągnięcia mega prania, które zrobiłam z suszarki
Nie zrozumialyscie mnie, układac sie układa. lepiej niz kiedykolwiek, poprostu nie radze sobie ze swoimi nerwami, emocjami i nie wiem co zrobic czuje ze jestem juz blisko zalamania nerwowego, chwile sie smieje a nagle mam pierdykniecie w glowe i jest ostra jazda zaczynam wyzucac z siebie potok slow, ktorych sie potem wstydze, robie i mowie tak zeby zabolalo, wywlekam stare brudy ... chodze wkur** na caly swiat, zastanawiam sie co jest ze mna nie tak ze mis tak dziwnie zycie uklada, nie moge znalesc pracy i wogole wsyzstko jest do du***, chodze caly czas zmeczona, szybko sie mecze, wstaje i mam wrazenie jakbym byla cala noc na nogach

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Też mi się bardzo podoba


Ja mam tez znowu to samo ;/ i nie wiem co dalej
On mnie tak kocha a ja mam wątpliwości ciagle;/

Mam straszny katar ;/ oczy mnie szczypią , soczewki za krotko trzymalam w płynie ..
Ogolnie to mega mi się podobają bo mam brązowe takie duuże ;d
zupełnie inaczej wyglądam , jeszcze jak sie opale mmm ;d
Muszę kupić sobie podkład , ale oczywiście ost. kasa poszła na impreze ..

Wczoraj na tej imprezce tańczyłam z 2 chłopakami , a co potańczyc można ; d jeden taki skejcik pokazał mi palec w buzi
Drugi taki fajny łapał mnie za bioderka i tak fajnie tanczyliśmy ale jak sam tańczył to masakra śmiac mi sie chcialo. Ogolnie spodobał mi się ten chłopak , ale nic nie zaszło wiadomo jestem zajęta , Tż by mnie zabił jakby zobaczył jak z nim tańczyłam
Najlepsze było to , że jak przestałam tanczyc i z kumpelą piłysmy to on tanczył z inna laska , my wychodzimy z klubu a on przed klubem sie z nią liże a ona mu jakby to ładnie powiedzieć - sprawia przyjemność ręką wypiałam laske , mi to sie w głowie nie mieści co te laski potrafią robić na imprezach

Wiatr jest straszny , wczoraj wyszłam to miałam szope , związałam włosy na 'łyso' w kite i było dobrze
a co oznacza gest palec w buzi ??

co do drugiego to niestety jest mnustwo dzi*ek i one wlsnie psuja opinie porzadnym kobietom. U mnie klasyfikacja ma sie tak, rodzaj żeński jest dzielony wlasnie na k*wy i kobiety, bo k*wa to nie kobieta - to śmieć
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:06   #1859
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie zrozumialyscie mnie, układac sie układa. lepiej niz kiedykolwiek, poprostu nie radze sobie ze swoimi nerwami, emocjami i nie wiem co zrobic czuje ze jestem juz blisko zalamania nerwowego, chwile sie smieje a nagle mam pierdykniecie w glowe i jest ostra jazda zaczynam wyzucac z siebie potok slow, ktorych sie potem wstydze, robie i mowie tak zeby zabolalo, wywlekam stare brudy ... chodze wkur** na caly swiat, zastanawiam sie co jest ze mna nie tak ze mis tak dziwnie zycie uklada, nie moge znalesc pracy i wogole wsyzstko jest do du***, chodze caly czas zmeczona, szybko sie mecze, wstaje i mam wrazenie jakbym byla cala noc na nogach

Ja mam tak samo identycznie!!! I to jest tak ze czasami 2 tygodnie jest dobrze a pozniej znow mam taki stan :| Albo ciagle tak jest ;/ I sama siebie nie rozumiem . Bo nic sie nie poprawia tylko z czasem robie jeszcze gorsze rzeczy.. Z tym zmeczeniem mam identycznie po prostu moge sie podpisac pod kazdym Twoim slowem!!
__________________


Edytowane przez Kimi_
Czas edycji: 2011-04-09 o 13:39
Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 12:45   #1860
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

dziewczyny, gdzies kiedys czytalam ze na taki stan pomaga guarana dostepna w tabletkach w aptece- ale nie probowalam, wiec sie nie wypowiadam czy dziala. Ale tez tak czasami mam ze wstane, cos porobie i jestem zmeczona jakbym pol nocy nie spala. Ostatnio to w ogole potrafie wstac o 9, zjesc sniadanie, pojsc do sklepu, pozniej zrobic obiad a po obiedzie tak mnie muli ze musze sie polozyc i np spie 1-2h a przeciez rano budze sie sama z siebie, bez budzika a moze u mnie to starosc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.