Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-20, 22:17   #301
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja rozpuszczam, tylko nie jestem dobrym radca na ten temat bo sama poszukuje jeszcze sposobów na moje włosy !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 04:47   #302
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Tez nie wiem co mam zrobić, może dlatego, ze kręcą się tylko te co mi odrosły, a w ciąży i po ciąży jakiś czas nie chciały się kręcić i były takie sztywne... te co teraz mi rosną są miększe i kręcone... jak kiedyś.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok jednej i po drugiej ciąży moje włosy potrzebowały około roku, aby sie kręcić tak jak kiedyś. Będąc w ciąży miałam tylko lekko falowanie włosy 2a. Normalnie mam skręt mieszany -przewaga 3a z 2c.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 07:50   #303
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

wyłamię się i stwierdzam ,ze u mnie ciąże zupełnie nie wpłynęły na skręt

zdziwiona jestem, bo zawsze po fryzjerze potrzebowały chwili by dojśc do siebie a teraz kręcą się cały czas od góry do dołu, jak Paulownia osiągnełam chyba jakiś pułap i nie znam problemów przenawilżenia czy przeproteinowania
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 08:40   #304
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
zatrzymałam się na info, ześ w ciąży a tu ząbkowanie
szok i niedowierzanie


włoski zawsze masz takie miesiste
Młodzież zaczęła 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie nadążasz, Misiu .
Mój pierdzielnik po hennie. Znów zapuszczam wciągam drożdże już od tygodnia.
Cudny masz teraz kolorek

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Tez bylam u fryzjera niestety nie zrozumialam sie do konca z fryzjerka - prosilam o delikatne cieniowanie to niestety stracilam duzo wlosow, ale nie zaluje, bo w momencie pojscia do fryzjera bylam zdesperowana mocno, bo wlosy mi sie nie ukladaly, straczkowaly, ciagle mialam oklapniete, skretu prawie w ogole. Teraz objetosc jest, skret po chwili w koczku jest, ale gestosc koncowek jest kiepska, no i sa lekkie jak piorka. Teraz biore sie za przyspieszenie porostu, by moc koncowek troche sciac, by sie zagescily i sadze, ze za dwa/trzy miesiace juz z wlosami bedzie ok. I tak ostatnio non stop nosilam zwiazane, wiec teraz jak bede nosic to w sumie na jedno wyjdzie. Jak sie do nich przyzwyczaje to pewnie bede nosic rozpuszczone, chociaz w takie upaly to sie nie chce i tak
Mnie tak fryzjerka 2 razy załatwiła - miałam już fajną długość, bo prawie do zapięcia od dobrze dobranego stanika Prosiłam o warstwy i cieniowanie i jak najmniej z długości. A kończyłam z włosami do ramion, nie widziałam nawet co ona tam z tyłu robiła. A mi tak wolno rosną i kolejny rok zapuszczania w plecy. Teraz mam swoje jaguary i sama tnę, wczoraj w nocy mnie wzięło i lekka sama wycieniowałam, z długości poszło minimalnie i końcówki troszkę, bo już dawno nożyczek nie widziały

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość

Ooo, kogo ja widzę Bardzo lubię Twojego bloga


Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
A

Mi się coś dziwnego podziało, wyglądało m ito na przeproteinowanie więc w ruch poszły nawilżacze i emolienty, no lepiej jest ale czegoś mi tu brakuje. I tak myslę, czy to przeproteinowanie czy po prostu to suchośc od źle dobranego rodzaju protein. Używałam ostatnio mlecznych a wydaje m isię ze moje kłaki się po nich puszą i wysuszają. Jeśli użyję keratyny to się zwykle odpuszają i wyglądają dobrze szczególnie jeśli jeszcze dam kapkę oleju po spłukaniu mazideł, no nie wiem już, zgłupiałam
Hej hej Kochana
Pamiętam, że kiedyś bardzo chwaliłaś mleczne. U mnie nadal króluje keratyna

Cytat:
Napisane przez gonkam Pokaż wiadomość
Posluchałam klaudence i zamieniłam alterre na utra doux avokado i masło karite.
Czy jest jakaś zmiana... bosz już mnie wpieniają te kudły.

A i szukałam stylizatora, moje włosy nie lubią żeli.
wyczytałam o piance Wella shock waves i u mnie się nie sprawdza...nie trzyma mi włosów w koopie.
Rano są troszkę sklejone jak je wygniotę to są takie rozbuchane

Czy można przenawilżyć włosy? Bo jakieś rano są fajne ale potem wytrącają zbity skręt i się puszą jakby, odstają, jakby niczym ogarniane nie były.
Można przenawilżyć oj można U mnie odkąd włosy są zdrowe dzieje się to dość szybko, potem są spuszone, takie klejące, ciągnące, nie chcą się kręcić. Protein mogę używać co 2 mycie spokojnie i nic się nie dzieje i wtedy nie grozi mi przenawilżenie


Nie wiem, czy już pisałyście tutaj o tym żelu, ale zachwycam się nową isaną Uwaga tylko, bo nawilżający glikol wysoko w składzie, używam go zatem wymiennie z syossem power hold i patrzę na pogodę. Ale fajny jest, ładnie podkreśla skręt, ale nie jest tak mocny jak syoss. No i syossa czasem czuć na włosach, a tego nic a nic
Odżywka o'herbal też jest super, ma sporo nawilżaczy (panthenol, kwas mlekowy, ekstrakt z lnu) i proteiny mleczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20430156_675865695941356_8791051917340458491_n.jpg (134,7 KB, 23 załadowań)
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 09:06   #305
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Miskaa78 jak ktoś ma bardzo kręcone to chyba się nic nie dzieje... ale moje włosy są raczej wrażliwe... wystarczy, ze po myciu rozczesze je i podczas suszenia tez będę czesać... fakt nie będą całkiem proste, No ale takie prawie całe życie je tak traktowałam... dopiero na studiach dowiedziałam się, ze maja skręt... myślałam po prostu, ze mam jakiś koszmar na głowie... he he


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

U mnie za to pierwszy stały ząb u córki a synek tez ząbkowanie ma za sobą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 09:08   #306
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Eh a ja dzisiaj osiągnęłam obciążenie włosów mam tego dość. Umyłam wlosy alterra z granatem, nalozylam na 5 minuty kallosa aloesowego + vanila (ale tylko na długość i malo), zmylam i nalozylam odżywkę z alterry. Później trochę kremu Nivea do stylizacji i plopping i dzisiaj moje włosy sa obciążone przy skalpie mam tego dość i chyba będę nakładać na dlugosc odzywke zabezpieczającą a skalp będę myła szamponem z sls.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 09:13   #307
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

A ten krem do włosów co użyłam to Tahe botanic styling modelling cream


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Mi po myciu sama odżywka się nawet nie przeciąża nawet potrafię mieć puch... szamponu używam raz na jakiś czas ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 09:27   #308
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Ja kiedyś też myłam włosy odżywka ale wydaje mi się że przez te upały moje włosy zaczęły się przetłuszczac bo w sumie na skalp nic nie nakladam ani tak wysoko na wlosy a i tak jest obciążony.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 10:45   #309
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wyłamię się i stwierdzam ,ze u mnie ciąże zupełnie nie wpłynęły na skręt

zdziwiona jestem, bo zawsze po fryzjerze potrzebowały chwili by dojśc do siebie a teraz kręcą się cały czas od góry do dołu, jak Paulownia osiągnełam chyba jakiś pułap i nie znam problemów przenawilżenia czy przeproteinowania
Pjona, siostro u mnie po ciąży nic się specjalnego nie działo.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 10:49   #310
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Pjona, siostro u mnie po ciąży nic się specjalnego nie działo.
Dajecie mi nadzieję na przyszłość, Dziewczyny, bo jak tak czytam to dochodzę do wniosku że albo dzieci albo włosy... Dopiero mi się zaczęły kręcić, nie chcę żeby mi się znowu rozprostowaly w perspektywie kilku lat!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 10:52   #311
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

No niestety, dziecko to często poświęcenie urody, w mniejszym lub większym stopniu... to losowanie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 11:09   #312
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No niestety, dziecko to często poświęcenie urody, w mniejszym lub większym stopniu... to losowanie...
Lucky me nie dla mnie. Mój synek ma 3 lata a ja jestem laska jak się patrzy
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 11:11   #313
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Lucky me nie dla mnie. Mój synek ma 3 lata a ja jestem laska jak się patrzy
Haha i dobrze! Na pewno postawa ma duże znaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 11:16   #314
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Miskaa78 jak ktoś ma bardzo kręcone to chyba się nic nie dzieje... ale moje włosy są raczej wrażliwe... wystarczy, ze po myciu rozczesze je i podczas suszenia tez będę czesać... fakt nie będą całkiem proste, No ale takie prawie całe życie je tak traktowałam... dopiero na studiach dowiedziałam się, ze maja skręt... myślałam po prostu, ze mam jakiś koszmar na głowie... he he



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
akurat moje włosy po rozczesaniu są również prawie proste, tylko też idealnie spuszone od kilku lat jestem na tym wątku, nauczyłam się dbać o kłaczki, teraz jest cały czas dobrze
ofkors wymagają odżywiania, bo są pojaśnione, ale wiadomo nie mam problemów takich jak na początku, stałe zestawy, sprawdzone kosmetyki etc u mnie dają radę

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Pjona, siostro u mnie po ciąży nic się specjalnego nie działo.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Lucky me nie dla mnie. Mój synek ma 3 lata a ja jestem laska jak się patrzy
moje dzieci sie starzeją a ja wciąż piękna i młoda
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 13:04   #315
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Paulownia mówię ze to losowanie, ja niby tez łaska po 2 dzieci, ale zdrowie mi siadło za to... tarczyca, wrzody żołądka, wypadanie włosów, depresja... trochę tego się narobiło... każdy ciąże przechodzi inaczej... ale zawsze się to jakoś odbija, bo jednak to wysiłek dla organizmu... :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Teraz już 2 lata minęły, i zaczynam się w miarę dobrze czuć, wiec trochę mi zajął powrót do zdrowia po ciążach... inne za to tyją po 20-30 kg ale nie skarżą się na zdrowie... nie wiem co gorsze...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 16:08   #316
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
wyłamię się i stwierdzam ,ze u mnie ciąże zupełnie nie wpłynęły na skręt

zdziwiona jestem, bo zawsze po fryzjerze potrzebowały chwili by dojśc do siebie a teraz kręcą się cały czas od góry do dołu, jak Paulownia osiągnełam chyba jakiś pułap i nie znam problemów przenawilżenia czy przeproteinowania
zazdro
meczylam sie bardzo w ciazy i po, tak samo jak i wszystkie moje kreconowlose kuzynki
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Eh a ja dzisiaj osiągnęłam obciążenie włosów mam tego dość. Umyłam wlosy alterra z granatem, nalozylam na 5 minuty kallosa aloesowego + vanila (ale tylko na długość i malo), zmylam i nalozylam odżywkę z alterry. Później trochę kremu Nivea do stylizacji i plopping i dzisiaj moje włosy sa obciążone przy skalpie mam tego dość i chyba będę nakładać na dlugosc odzywke zabezpieczającą a skalp będę myła szamponem z sls.
wytrwalosci zycze, chyba nieczesto zdarza sie tak, ze trafia sie na "swoje" zestawy kosmetykow pielegnacji od razu. Mnie to zajelo dobrych kilka miesiecy metodami prob i bledow. Zawsze tez patrze na to, co sie dzieje za oknem, jaki punkt rosy. U mnie oblednie wilgotno,wiec bardzo czesto wlosy mi sie pusza i mam problemy z kolei, aby je dociazyc . Nawet te polecane bardzo dociazajace maski u mnie sprawdzaja sie srednio w tym zakresie. Plopping to przyklap totalny u mnie.
Skret mam raczej drobny, niezaleznie od kosmetykow,metod i fryzjera. Jak patrze na wasze locze, to czasami nachodzi mnie ochota na prostowanie keratynowe , bo juz dalam sobie sprawe, ze ani miniamlna, ani bogata pielegnacja nie zmienia mojego skretu.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 16:25   #317
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Lucky me nie dla mnie. Mój synek ma 3 lata a ja jestem laska jak się patrzy
Każda ciąża to wysiłek dla organizmu ale bądź co bądź nauczyłam się wykorzystywać każdą chwilę na pielęgnację a prysznic z 30 min zajmuje mi 10jestem bardziej pewna siebie i mniej uwagi poświęcam na jakieś mankamenty typu mało się skręciły czy np spuszyly cycki do przodu, włos pod kapelusz i podbijać świat z wózkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 16:38   #318
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Ciekawe czy włosy mogą się przestać kręcić z osłabienia organizmu np także podczas choroby albo stresu.
Mi się tak stało bo od ilości stresu jaką miałam również zdrowie padło. Włosy były w koszmarnej kondycji, nie kręciły się ani trochę ale nie dziwi mnie to absolutnie. Teraz już takiej dawki stresu nie mam, zdrowie ma się dobrze, loki wracają i są w lepszej kondycji U niektórych osób włosy skutecznie moga odzwierciedlać stan zdrowia.


natalkaa7522 jeśli myjesz włosy odżywką albo maską alterra granat to włosy będa obciążone bo ani maska ani odżywka z tej serii nie ma właściwości myjących a jeśli użyłaś szamponu z tej serii to może nie jest to szampno dla Ciebie i warto spróbować jakiegoś innego?
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2017-08-21 o 16:42
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 16:41   #319
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Każda ciąża to wysiłek dla organizmu ale bądź co bądź nauczyłam się wykorzystywać każdą chwilę na pielęgnację a prysznic z 30 min zajmuje mi 10jestem bardziej pewna siebie i mniej uwagi poświęcam na jakieś mankamenty typu mało się skręciły czy np spuszyly cycki do przodu, włos pod kapelusz i podbijać świat z wózkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo inspirujące
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 16:46   #320
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Bardzo inspirujące
Dziękuję no i każdej matce polecam min godzinę w tygodniu wyjścia samej z domu ale tylko na sprawy stricte odprężające (i nie, zakupy w biedro się nie liczą ) cokolwiek, jakkolwiek byle wyjść i być przez chwilę totalnym egoistą robienie sobie dobrze sprzyja zachowaniu zdrowej psychiki. Toteż właśnie wyszłam z rossa z dwoma odżywkami do włosów i niczym dzieciowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 16:52   #321
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mi się tak stało bo od ilości stresu jaką miałam również zdrowie padło. Włosy były w koszmarnej kondycji, nie kręciły się ani trochę ale nie dziwi mnie to absolutnie. Teraz już takiej dawki stresu nie mam, zdrowie ma się dobrze, loki wracają i są w lepszej kondycji U niektórych osób włosy skutecznie moga odzwierciedlać stan zdrowia.
Warto to wiedzieć, żeby nie panikować w takiej sytuacji że się prostują nagle

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dziękuję no i każdej matce polecam min godzinę w tygodniu wyjścia samej z domu ale tylko na sprawy stricte odprężające (i nie, zakupy w biedro się nie liczą ) cokolwiek, jakkolwiek byle wyjść i być przez chwilę totalnym egoistą robienie sobie dobrze sprzyja zachowaniu zdrowej psychiki. Toteż właśnie wyszłam z rossa z dwoma odżywkami do włosów i niczym dzieciowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Zachowam tą złotą radę na przyszłość A jakie odżywki kupiłaś?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:08   #322
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Kupiłam oherbal z lnem i isane profesjonal złotą sprawdzone i ulubione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:10   #323
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kupiłam oherbal z lnem i isane profesjonal złotą sprawdzone i ulubione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oho, moja lista zakupów w Polsce się niebezpiecznie wydłuża... Nic dziwnego, że potem jest 13 kg nadbagażu
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 17:21   #324
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Magda, zgadzam się z tobą w 100% : odkąd zaczęłam dbać o siebie czuje się dużo lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 20:05   #325
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
zazdro
meczylam sie bardzo w ciazy i po, tak samo jak i wszystkie moje kreconowlose kuzynki

wytrwalosci zycze, chyba nieczesto zdarza sie tak, ze trafia sie na "swoje" zestawy kosmetykow pielegnacji od razu. Mnie to zajelo dobrych kilka miesiecy metodami prob i bledow. Zawsze tez patrze na to, co sie dzieje za oknem, jaki punkt rosy. U mnie oblednie wilgotno,wiec bardzo czesto wlosy mi sie pusza i mam problemy z kolei, aby je dociazyc . Nawet te polecane bardzo dociazajace maski u mnie sprawdzaja sie srednio w tym zakresie. Plopping to przyklap totalny u mnie.
Skret mam raczej drobny, niezaleznie od kosmetykow,metod i fryzjera. Jak patrze na wasze locze, to czasami nachodzi mnie ochota na prostowanie keratynowe , bo juz dalam sobie sprawe, ze ani miniamlna, ani bogata pielegnacja nie zmienia mojego skretu.
Moje włosy sa bardzo specyficzne. To co kiedyś im służyło teraz totalnie im nie służy.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mi się tak stało bo od ilości stresu jaką miałam również zdrowie padło. Włosy były w koszmarnej kondycji, nie kręciły się ani trochę ale nie dziwi mnie to absolutnie. Teraz już takiej dawki stresu nie mam, zdrowie ma się dobrze, loki wracają i są w lepszej kondycji U niektórych osób włosy skutecznie moga odzwierciedlać stan zdrowia.


natalkaa7522 jeśli myjesz włosy odżywką albo maską alterra granat to włosy będa obciążone bo ani maska ani odżywka z tej serii nie ma właściwości myjących a jeśli użyłaś szamponu z tej serii to może nie jest to szampno dla Ciebie i warto spróbować jakiegoś innego?
Myłam szamponem i dodam ze w przeciągu 2 tygodni to 3 szampon jaki próbuje więc to nie chodzi o szampon a raczej chodzi ale o fakt ze wszystkie były dosyć łagodne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 20:39   #326
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Moje włosy sa bardzo specyficzne. To co kiedyś im służyło teraz totalnie im nie służy.

Często tak bywa. Ja mam inna pielęgnacje na każda porę roku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mi się tak stało bo od ilości stresu jaką miałam również zdrowie padło. Włosy były w koszmarnej kondycji, nie kręciły się ani trochę ale nie dziwi mnie to absolutnie. Teraz już takiej dawki stresu nie mam, zdrowie ma się dobrze, loki wracają i są w lepszej kondycji U niektórych osób włosy skutecznie moga odzwierciedlać stan zdrowia.

Tez tak mam, stres przemęczenie i włosy tracą skręt.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 00:01   #327
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

No i ciekawy temat się rozwinął A ja właśnie ostatnio się zastanawiałam, czy przypadkiem to nie przez antykoncepcję hormonalną tak mi się włosy zmieniły. Nawet nie wiem jak to opisać, po prostu zachowują się jak nie moje, ale od kiedy zaczęłam odczuwać skutki jej przyjmowania, to i włosy zaczęły mi się zmieniać. Chyba muszę odstawić i zrobić sobie badania.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Lucky me nie dla mnie. Mój synek ma 3 lata a ja jestem laska jak się patrzy
Super to napisałaś Uśmiechnęłam się czytając, tak pozytywnie
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 11:48   #328
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze ze to az dziwne ze włosy potrafią się przez ciążę przestać lub zacząć kręcić

Ja jestem strasznie zla bo ostatnio w ogole nie mogę domyc włosów. Nie ważne czy nakładam olej czy nie -nastepnego dnia są jakby nieświeże a włosy myję codziennie. Moze to te upały.. ale w sumie nigdy az takiego problemu nie miałam.
No właśnie mnie to zawsze zastanawia, czy jak kręcą mi się włosy całe życie to po ciąży tez w wyniku hormonów mogą zmienić skręt mimo że chyba kręcone mam uwarunkowane genetycznie? Bo i dziadek i babcia i mama wszyscy maja kręcone.
Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
To dajesz nadzieje, ze u mnie tez wszystko wróci do normy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wróci tylko czasu trzeba
Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Może jakoś luźno nie spinam ich mocno gumka, ja zawiązuje chusta... jak już mi się trochę rozpadną to żeby nie myć ich za często to robie koczka ale chustą...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokazaj
Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
No niestety, dziecko to często poświęcenie urody, w mniejszym lub większym stopniu... to losowanie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do prawdy nie wiem czemu to tak musi być... toż to naturalne jest to i uroda zostać powinna no
Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Oho, moja lista zakupów w Polsce się niebezpiecznie wydłuża... Nic dziwnego, że potem jest 13 kg nadbagażu
To tak jak moja
Cytat:
Napisane przez sailormaary Pokaż wiadomość
Magda, zgadzam się z tobą w 100% : odkąd zaczęłam dbać o siebie czuje się dużo lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odrobina egoizmu nie zaszkodzi, a dbanie o siebie zawsze pomaga nawet mały element typu szminka i juz czujesz się lepiej ;*
Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
No i ciekawy temat się rozwinął A ja właśnie ostatnio się zastanawiałam, czy przypadkiem to nie przez antykoncepcję hormonalną tak mi się włosy zmieniły. Nawet nie wiem jak to opisać, po prostu zachowują się jak nie moje, ale od kiedy zaczęłam odczuwać skutki jej przyjmowania, to i włosy zaczęły mi się zmieniać. Chyba muszę odstawić i zrobić sobie badania.

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------


Super to napisałaś Uśmiechnęłam się czytając, tak pozytywnie
No hormony robią swoje niestety, dlatego ja jakoś się boje przyjmować jakichkolwiek hormonów. Bo nie wiem czego bym się mogła po nich spodziewać.

Wysłane z aplikacji mobilnej.
Zapraszam na zakreconego bloga lavaniaviolablogspot.com

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

A przy okazji zapraszam na posta o stylizatorze o którym już tu wspominałam, cantu define & shine custard jeśli kogoś interesuje i szuka czegoś nowego do stylizacji http://lavaniaviola.blogspot.ie/2017...efekty-na.html

Wysłane z aplikacji mobilnej.
Zapraszam na zakreconego bloga lavaniaviolablogspot.com
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 12:29   #329
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
A przy okazji zapraszam na posta o stylizatorze o którym już tu wspominałam, cantu define & shine custard jeśli kogoś interesuje i szuka czegoś nowego do stylizacji http://lavaniaviola.blogspot.ie/2017...efekty-na.html

Wysłane z aplikacji mobilnej.
Zapraszam na zakreconego bloga lavaniaviolablogspot.com
To ja lecę, bo właśnie poszukuję stylizatora jako że żel chyba nie jest dla mnie

EDIT: O jak fajnie, to jest dostępne w Bootsie i to za jedyne 5.50 Tylko kurcze to masło shea mnie martwi, bo mam dość wysokoporowate włosy... wojownicza ksiezniczka, a u ciebie jak z porowatością?

Ej ej, a tą białą Elseve jeśli ona ma arganinę w składzie, ale Klaudenc mówi, że ona jest mocno humektantowa, to jak ja mam ją traktować? Jak proteinową czy humektantową? Na blogu Mysi ona jest wymieniona jako proteinowa

A w ogóle to mi się włosy mocniej stylizują po jednej stronie i trochę głupio to wygląda, co robić?

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2017-08-22 o 12:37
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 13:59   #330
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! część XXIII

Tez tak mam, ze włosy mocniej kręcą mi się po prawej, a z lewej słabiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:55:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.