cera nastolatek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 11:27   #1
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Talking

cera nastolatek


wiem, że istnieją juz pobobne wątki, ale mi chodzi o to żeby własnie nasolatki pisały czego używają na trądzik, wyprystki itp.
piszcie jaki macie rodzaj cery i co stosujecie
czekam na wazse info
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:49   #2
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

to może ja zaczne
codziennie rano i wieczorem pianka do mycia twatzy under20 wieczorkiem mleczko nivea young i czasami tonik nivea young... ostatnio kupiłam kremik jakis matująco - nawilżający czy cos takiego był dość drogi ale opłacało się!!! firmy la roche-posay krostki pojawiają sie w strefie "T" ale bardzo malutkie i łątwo schodza... aaa i jeszcze raz w tygodniu peeleng under20 dobry na zanieczyszczenia(czarne kropeczki) przy nosie ale zawsze pamiętajcie najlepszy jest nivea soft załatwia wszytskie sprawy jak dla mnie:P

Edytowane przez Balbinka91
Czas edycji: 2006-06-14 o 12:51
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:54   #3
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: cera nastolatek

Ja mam cerę mieszaną: policzki są IDEALNE - nie za suche, nie za tłuste - a nos, czoło i bordę najtłustsze. Nie mam zadnych problemów z cerą, nawet się nie błyszczy, tylko na nosie mam wągry, i to tylko w postaci czarnych kropeczek, które nigdy nie przekształcają się w nic poważnego. Czasem wyskakuje mi jakaś krostka w strefie T.
Twarz myję mydłem dla dzieci, rumiankowym, nie używam toników ani kremów. Jak mi się zachce to robię jakąś maseczkę, ale to bardzo rzadko. Cera nie sprawa mi żadnych problemów, więc nie przywiązuję do niej zbytniej uwagi - można nawet powiedzieć, że jestem z niej dumna
Przyznam jeszcze, że kiedyś miałam problem z łuszczącą się skórą z nosa. Odkąd przeszłam na zdrowy styl życia (mniej cukru, tłuszczu, zdrowe odżywianie, świeże powietrze, ćwiczenia fizyczne), krostki pojawiają się tylko podczasx okresu. Smaruję je wtedy maścią Clindacne w początkowej fazie rozwoju, jeśli już jakaś dojrzeje, a nie zdążę jej posmarować, to wyciskam (oczywiście w sterylnych warunkach, z dezynfekcją i posługując się chusteczką)
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:12   #4
yaGódka
Raczkowanie
 
Avatar yaGódka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 179
Dot.: cera nastolatek

Ojć.Moja codzienna toaleta zajmuje mi zawsze sporo czasu.
Rano jak mi się zachce,a co najważniejsze nie zapomne to przecieram twarz sokiem z cytrynki.Kiedy się to wchłonie,myje buźke żelem z serii Iwostin Purrtin i wycieram papierem toaletowym:P Następnie wklepuje krem BIODERMINE i drugi krem PIĘKNO NATURY Kolastyny pod oczy i nad oczy :P Kiedy przychodze z budy do domu najczęsciej zostawiam twarz w spokoju,ale kiedy mi się nudzi nakładam różne maseczki (typu drożdżową,cynamonową,ogór kową) ale przed tym oczywiście myje twraz i robie piling Ostatnio zaczęłam taplać twarz w rozgotowanej cebuli (ponoć dobre na blizny).Co do wieczornej toalety to oczywiscie mycie twarzy,nałozenie kremu bambino na czoło i na reszte twarzy specjalnej papki z apteki.
To by było raczej na tyle.
pzdr
yaGódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:24   #5
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: cera nastolatek

Cera przetłuszczająca się w sterfie T,pryszczy dość mało
Rano myję twarz żelem Ziaja Tin Tin, wycieram chusteczką i nakładam krem Daxa Perfecta do cery mieszanej.
Wieczorem żel Ziaja+krem oczyszczający St.Ives(jeśli mi się chce), maseczka Dermaglinu lub Eris zwęrzająca pory(też jeśli mi się chce) i krem Lynsanel Active i to by było na tyle
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:05   #6
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

a może ktos tu zajrzy ??
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116934
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:53   #7
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez Amanda:)
Cera przetłuszczająca się w sterfie T,pryszczy dość mało
Rano myję twarz żelem Ziaja Tin Tin, wycieram chusteczką i nakładam krem Daxa Perfecta do cery mieszanej.
Wieczorem żel Ziaja+krem oczyszczający St.Ives(jeśli mi się chce), maseczka Dermaglinu lub Eris zwęrzająca pory(też jeśli mi się chce) i krem Lynsanel Active i to by było na tyle
Amando, jeśli uzywasz Lysanelu, na dzień obowiazkowo wysokie filtry! Przy kazdej kuracji kwasami i retinoidmai to obowiązek. Pisze to dlatego, żebys uniknęła nieprzyjemnych powikłam w przyszłosci Zajrzyj prosze na forum Biochemii.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 12:50   #8
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

mam ochote zrobic sobie jakąs przyjemna maseczke no i żeby dala tez jakies efekty np.oczyszczające
macie cos sprawdzonego?? jak tak podajcie co i cene
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:11   #9
margolinka
Raczkowanie
 
Avatar margolinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51
Dot.: cera nastolatek

Ja myje twarz tonikiem Under20
i to narazie tyle
Chce cos kupic z serii Nivea young
ale nie wiem czy sie oplaca??
jak myslicie??
Czy nivea young jest dobry dla nastek??
margolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:17   #10
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: cera nastolatek

Wiem,siostra mnie o tym informowała Jak na razie staram się unikać słońca a od wakacji rezygnuje z kawasów na rzecz kremu ananasowego A.Scheller'a, który ma niezły skład.Jak na razie to jestem spłukana więc filtrów nie kupię
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Amando, jeśli uzywasz Lysanelu, na dzień obowiazkowo wysokie filtry! Przy kazdej kuracji kwasami i retinoidmai to obowiązek. Pisze to dlatego, żebys uniknęła nieprzyjemnych powikłam w przyszłosci Zajrzyj prosze na forum Biochemii.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:45   #11
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: cera nastolatek

A to dobrze Ale w krem z filtrem na lato warto byłoby zainwestować szczególnie jeśli wczesniej używałas kwasów. Jeśli kupiłabyś np. taki 100 ml za ok 38 zł na allegro, to nawet wyszłoby taniej niż przy zakupie normalnego kremu, który kosztuje ok. 30 zł, a tu jeszcze mas zochronę anty UV Mam nadzieję, ze pomyślisz nad tym

PS zdaj relacje z używania tego krmeu ananasowego.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 14:56   #12
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: cera nastolatek

Shadi, ja Ci mogę zdać relację Mało po czym miałam taki alergiczny wysyp jak po tym kremie, myślałam, że sobie buzię rozdrapię. W ogóle zauważyłam, że on miał genialne recenzje przed zmianą - bo wcześniej był tylko nawilżający, a potem już nawilżająco-matujący - może dlatego mi nie pasował, matujące nie dla mnie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 18:48   #13
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: cera nastolatek

Przeliczyłam swoje fundusze-1,51 więc na filtr mnie nie stać
Kupie pod koniec czerwca kiedy dostane jakąś kasę siostra pomoże mi coś wybarć.
A tego kremu już używałam i jest całkiem niezły ale chciałam sobie Lynsanelem oczyścić cere a jego używać dla podtrzymania efektu
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
A to dobrze Ale w krem z filtrem na lato warto byłoby zainwestować szczególnie jeśli wczesniej używałas kwasów. Jeśli kupiłabyś np. taki 100 ml za ok 38 zł na allegro, to nawet wyszłoby taniej niż przy zakupie normalnego kremu, który kosztuje ok. 30 zł, a tu jeszcze mas zochronę anty UV Mam nadzieję, ze pomyślisz nad tym

PS zdaj relacje z używania tego krmeu ananasowego.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 23:06   #14
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez Rayne
Shadi, ja Ci mogę zdać relację Mało po czym miałam taki alergiczny wysyp jak po tym kremie, myślałam, że sobie buzię rozdrapię. W ogóle zauważyłam, że on miał genialne recenzje przed zmianą - bo wcześniej był tylko nawilżający, a potem już nawilżająco-matujący - może dlatego mi nie pasował, matujące nie dla mnie.
Oooo uczulenie i matujący, to nie dla mnie... Ostatnio ciagle jakieś uczulenia mam I w doatku żaden mat mi tu niepotrzebny Pomyśle nad tym marchewkowo pomaranczowym, bo musze miec cos nawilzajacego szczegolnei na lato, alkoholem w DP się nie nawiożę
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 23:09   #15
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: cera nastolatek

Tzn wiesz, pewnie nie każdy tak zareaguje - no, ale komu ja to mówię . W każdym razie mam wrażenie, że krem został niepotrzebnie ulepszony - dawno temu miałam okazję wypróbować zwykły nawilżający i był w porządku, a ten teraz - nawilżająco-matujący - jest jakiś dziwny.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 06:26   #16
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: cera nastolatek

A krem masz w takim szklanym pojemniku.? Ja swój kupiłam już jakiś czas temu i na opakowaniu jest napisane tylko "harmonizujący i regulujący" dla "cery zanieczyszczonej , tłustej, mieszanej".A o matowieniu nie ma już mowy, zrtesztą nie matuje

Cytat:
Napisane przez Rayne
Tzn wiesz, pewnie nie każdy tak zareaguje - no, ale komu ja to mówię . W każdym razie mam wrażenie, że krem został niepotrzebnie ulepszony - dawno temu miałam okazję wypróbować zwykły nawilżający i był w porządku, a ten teraz - nawilżająco-matujący - jest jakiś dziwny.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:13   #17
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

te nivea są dobre ale na naprawde małow yprysków jesli masz ich juz troche wiecej to to nic nie daje za to mleczko do demakijażu jest swietne
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 16:13   #18
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez margolinka
Ja myje twarz tonikiem Under20
i to narazie tyle
Chce cos kupic z serii Nivea young
ale nie wiem czy sie oplaca??
jak myslicie??
Czy nivea young jest dobry dla nastek??

te nivea są dobre ale na naprawde małow yprysków jesli masz ich juz troche wiecej to to nic nie daje za to mleczko do demakijażu jest swietne
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 18:26   #19
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: cera nastolatek

Amando, niestety co było na moim kremie napisane - nie pamiętam, bo oddałam go już na Targowisku - ale jeśli masz taką wersję, to wydaje mi się, że to właśnie ta starsza i lepsza. U mnie na kartoniku było już matujący jak byk - tamtą starą pamiętam, używałam jej dawno temu i lubiłam, a teraz już go nie ruszę. Oczywiście Tobie może służyć i nowa wersja, jeśli ją kiedyś kupisz - i oby tak było.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 21:12   #20
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: cera nastolatek

Cerę mam mieszaną. Na policzkach zero pryszczy- tylko rozległe rumieńce. Rano i wieczorem żel+tonik do twarzy- obecnie under20 przeciw trądzikowi (wcześniej był ten różowy, nivea visage young, clean%clary). Na dzień krem do cery naczynkowej obkurczający. Na wypryski maść- clindacne
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 21:27   #21
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: cera nastolatek

ja mam cerę mieszaną. mam trądzik podskórny na czole, czasami wyskoczy mi cos na nosie lub policzku. twarz myję żelem Effeclar La Roche Posay. potem nakladam krem, albo eris under twenty nawilż.-mat. albo pharmaceris sebostatyczny. toniku ostatnio nie używam. jeśli wyskoczy mi pryszcz to używam czegoś punktowego, np. żel punktowy avon clearskin czy sztyft na wypryski z drzewem herbacianym. jeśli jest to jakaś ropna krostka to antybiotyk, który przypisała mi dermatolog- davercin.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 07:25   #22
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: cera nastolatek

To chyba ja mam tą starą wersję bo na opakowaniu nie ma słowa o matowieniu, ale to chyba lepiej skoro ta nowa jest gorsza
A tej nowej to już nie kupie bo szkoda mi kasy. Wydałam na ten 45 zł bo miał dobry skład i recenzje a jeśli okaże się że po tym nowym mnie wysypie? Wole nie eksperymentować

Cytat:
Napisane przez Rayne
Amando, niestety co było na moim kremie napisane - nie pamiętam, bo oddałam go już na Targowisku - ale jeśli masz taką wersję, to wydaje mi się, że to właśnie ta starsza i lepsza. U mnie na kartoniku było już matujący jak byk - tamtą starą pamiętam, używałam jej dawno temu i lubiłam, a teraz już go nie ruszę. Oczywiście Tobie może służyć i nowa wersja, jeśli ją kiedyś kupisz - i oby tak było.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:17   #23
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez kate1991
ja mam cerę mieszaną. mam trądzik podskórny na czole, czasami wyskoczy mi cos na nosie lub policzku. twarz myję żelem Effeclar La Roche Posay. potem nakladam krem, albo eris under twenty nawilż.-mat. albo pharmaceris sebostatyczny. toniku ostatnio nie używam. jeśli wyskoczy mi pryszcz to używam czegoś punktowego, np. żel punktowy avon clearskin czy sztyft na wypryski z drzewem herbacianym. jeśli jest to jakaś ropna krostka to antybiotyk, który przypisała mi dermatolog- davercin.
możesz mi polecić jakis krem punktowy??
z góry dzięki
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:04   #24
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez Balbinka91
możesz mi polecić jakis krem punktowy??
z góry dzięki
myślę, że mogę polecić ci żel na wypryski avon clearskin, nakładasz na noc, w czasie snu robi sie z tego taka błonka, a rano to zrywasz. mimo że nie przepadam za avon'em to ten żel jest niezły. ew. możesz kupić w aptece maść cynkową.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:13   #25
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: cera nastolatek

ja mam wrażliwą i skłonna do alergi cere... z trądzikiem w stefie "T" nie potrafie sobie z nim poradzić... ehhh ja używam z rana: Odświeżakący Żel z Nivea Visage (taki sobie, poprzedniejsza wersja była suuuper!) + tonik nivea young + krem nawilżający na dzień Nivea Visage (wspaniały! polecam! buźka jest suuuper nawilżona!) jak wracam to czasem to wszystko zmywam tym samym :P a na wieczór to jest to samo tylko kilka razy w tygodniu używam peelingu z AVON'u (polecam!!) z Clearskin, i do tego na noc maść Benzacne (polecam najpierw 5%, potem 10%) lub punktowy z AVON'u.Raz czy dwa razy maseczka z drody i/lub zmaseczka z Ziaji. Co ja moge polecic? otoz mi pomagal: zel z eveline, pianka z clean & clean, zel punktowy z 20 (ta starsza wersja), aha! bardzo dobry jest krem z 18! takie niebieskie pudeleczko! Pomaga! ;p aaa... i seria z Nivea young jest taka sobie... Bardzo mi sie nie podoba ten zel wash off :/ strasznie piecze mnie skrora po nim... i to chyba wszystko ;-) pozdrawiam!
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 07:33   #26
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Exclamation Dot.: cera nastolatek

ja teraz w lato mam cere mieszana nos mam straszliwie tłusty ( z wągrami ) i czoło obsypane w maluteńki krostki , na policzkach mam dziwną żecz bo od koncika oka mam schodzaca linie ( pod ukosem w str. drugiego koncika) chrosteczek małych , ale skurke mam przy oczach strasznie wrażliwą ( przy oczach) na brodzie nie mam ani jednogo syfka , od niedawna stosuję "terapię" firmą Cerasa mało znana ale dobra , (te produkty znajdziecie w sklepie "plus" ) rano tonik oczyszczający (różowy) później maseczkę która matuje skurę ( strasznie szczypie ale efekty są ) kremik nawilżający do kontur oczu , krem nawilżający , i na wieczuł tonik oczyszczająco zmywający makijaż i zarazem naciąga lekko skurę na noc aby rano była świerza (biały) i to wszystko wszystkie te kosmetyki są cholernie tanie za cały zestaw zapłaciłam 16 zł!! !! !!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:02   #27
Balbinka91
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 30
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez kate1991
myślę, że mogę polecić ci żel na wypryski avon clearskin, nakładasz na noc, w czasie snu robi sie z tego taka błonka, a rano to zrywasz. mimo że nie przepadam za avon'em to ten żel jest niezły. ew. możesz kupić w aptece maść cynkową.

dzieki ja raczej kupie ta masc cynkowa bo nie kupuje nic z avonu
Balbinka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 19:24   #28
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: cera nastolatek

Cytat:
Napisane przez yaGódka
Ostatnio zaczęłam taplać twarz w rozgotowanej cebuli (ponoć dobre na blizny).
yaGódka mozesz cos wiecej o tej cebuli napisac? pierwsze slysze a mam sporo blizn wiec moze naprawde w koncu cos pomoze
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 09:49   #29
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: cera nastolatek

mam cerę tłustą, w zeszłym roku zaczęłam leczyć tradzik u dermatologa i większych problemów z buzią narazie nie mam mam wrazenie ze moja cera poprawiła się odkąd zredukowałam mój arsenał kosmetyków do minimum.rano i wieczorem używam żelu do twarzy Pure Zone oraz żelu drzewo herbaciane i Grejpfrut z avonu.rano nakładam krem nawilżająco matujący z Pure Zone. wieczorem uzywam peelingującego żelu do mycia twarzy Clearsil oraz nakładam Acnefan na zmiane z benzacne.2 razy w tyg robię peeling(ogórkowy z ziaji-świetny za grosze) i maseczkę(eris-zwęzająca pory).
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:53   #30
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: cera nastolatek

Ja rano i wieczorem uzywam zelu do mycia twarzy la roche-posay TOLERIANE(cera normalna),rano uzywam kremu oceanic OLIGOVITAL(cera normalna)a wieczorem krem olay COMPLETE CARE(cera normalna)na noc..peeling raz w tyg.peeling enzymatyczny AA oceanic a dzisiaj sobie zapodam maseczke beauty milky bielendy..zeby sie nie swiecic uzywam skrobie na krem rano i tyle mojej pielegnacji..przepraszam! !od czasu do czasu samoopalacz na twarz na noc bo sie nie opalam a nie chce byc biala jak ta maka co sie nia osypuje
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:58.