Czy ktoś wie co to może być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 11:03   #1
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531

Czy ktoś wie co to może być?


Szukając zdjęć rezultatów różnych kuracji przeciwtrądzikowych wpadłam na tę stronę: http://www.pryszcze.twojecele.pl/ i zastanawiam się cóż to takiego może być, bo poprawa pokazana na zdjęciach jest niesamowita, ale sam fakt tajemniczej kuracji, której opis otrzymamy po zapłaceniu 49zł daje do myślenia i budzi podejrzliwość. Dlatego też zwracam się do was, może ktoś znalazł gdzieś informacje na temat tego co to takiego jest?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 12:00   #2
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Czy ktoś wie co to może być?

Moim zdaniem to jakieś naciąganie ludzi i nic więcej. Zdjęcia bardzo podejrzane( na jednym ciemny kolor skóry, na drugim bardzo jasny). Przecież przyczyny trądziku są różne i nie każdy przypadek da się załatwić jedną kuracją. Nie piszą nawet co obejmuje ta kuracja. Czy dietę, czy przesyłają jakieś cudowne mazidła, czy jeszcze coś innego? Dla mnie bez sensu jest ta cała reklama.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:25   #3
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy ktoś wie co to może być?

Zacznijmy od tego, ze to jest to samo zdjecie tylko w roznym zblizeniu, Osoba zamieszczajaca ta reklame nie pofatygowala sie aby chociaz troche "uwiarygodnic" oszustwo. Zdjecie pierwsze jest przerabiane, wszystkie pryszce sa efektem obrobki graficznej, nie ma w tym zadnego cudu.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:44   #4
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Czy ktoś wie co to może być?

W sumie to nie przyjarzałam się aż tak dokładnie temu zdjęciu, ale rzeczywiście są identyczne (oczywiście oprócz pryszczy). Założyłam wątek, bo trace już nadzieję na to, że uda mi się pozbyć trądziku i jak widać potrafię zainteresowac się nawet tak ewidentnym oszustwem... Przepraszam za zaśmiecanie forum
__________________
Odwiedzaj codziennie http://www.pajacyk.pl/
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:24   #5
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Czy ktoś wie co to może być?

Zawsze warto pytac Po to zalozono to forum i taka jest jego idea, by pomagac sobie nawzajem.
Skoro masz powazny problem z tradzikiem to nie zmagaj sie z nim sama, popros o rade specjalistow - dermatologa i kosmetyczke. Odpowiednio dobrana pielegnacja i ewentualne leczenie farmakologiczne w koncu przyniesie efekty. Niestety trzeba byc systematycznym i troche poczekac ale przeciez dla zdrowej skory warto
Pozdrawiam i zycze powodzenia
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.