problem ze skora na wargami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 11:04   #1
fioletowa tygrysica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16

problem ze skora na wargami


Mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic juz od wielu lat...
skora tuz nad gorna warga jest nieznacznie jasniejsza od calej twarzy..najgorzej jest po wysilku fizycznym bo cala twarz jest wtedy intensywnie zcerwona a to miejsce pozostaje blade - wygladam jakbym miala jasne wasy !
Jest jeszcze jedno - gdy tylko jest mi za cieplo wlasnie w tym miejscu poce sie i caly podklad splywa - na reszcie twarzy pozostaje nietkniety ...i znowu ten koszmarny efekt "wasow"..zbliza sie lato i juz sie boje jak to bedzie wygladac...
Czym to moze byc spowodowane?Czy jest jakis sposob zeby ta roznica nie byla tak widoczna? i co z tym poceniem sie? czy mozna jakos temu zaradzic?
fioletowa tygrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 20:14   #2
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: problem ze skora na wargami

Cytat:
Napisane przez fioletowa tygrysica Pokaż wiadomość
Mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic juz od wielu lat...
skora tuz nad gorna warga jest nieznacznie jasniejsza od calej twarzy..najgorzej jest po wysilku fizycznym bo cala twarz jest wtedy intensywnie zcerwona a to miejsce pozostaje blade - wygladam jakbym miala jasne wasy !
Jest jeszcze jedno - gdy tylko jest mi za cieplo wlasnie w tym miejscu poce sie i caly podklad splywa - na reszcie twarzy pozostaje nietkniety ...i znowu ten koszmarny efekt "wasow"..zbliza sie lato i juz sie boje jak to bedzie wygladac...
Czym to moze byc spowodowane?Czy jest jakis sposob zeby ta roznica nie byla tak widoczna? i co z tym poceniem sie? czy mozna jakos temu zaradzic?

hmm jak nie podklad to moze samoopalacz?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:11   #3
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: problem ze skora na wargami

Ja mam podobnie z tym ze zaczelam to zauwazac niedawno-problem z czerwienieniem sie, i po uzyciu samoopalacza. Czasem wygladam wlasnie jakbym miala wasy Ale na szczescie nie jest to tak bardzo widoczne. Wydaje mi sie ze to moze miec zwiazek z unaczynieniem skory. Chyba nic sie nie zrobi. Ja chcialam pudrowac sie tam ciemniejszym pudrem-czasami pomaga. Ale ja czesto mam tak ze na poczatku nie widac roznicy miedzy polikami a ta skora i gdybym przypudrowala ciemniejszym pudrem to mialabym z kolei ciemne wasy To nie wyglada tak tragicznie-nie rzuca sie w oczy. Duzo osob tak ma. CHyba ze masz to bardzo mocno. Tak ze np jak sie czerwienisz to wygladasz jak flaga polski Biala skora nad wargami a reszta czerwona. Nie wiem co na to poradzic-sama sie z tym zmagam i jestem ciekawa odpowiedzi.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

No i zapomnialam dodac-wydaje mi sie, ze od samoopalacza sie pogorszylo ale nie jestem pewna.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 09:22   #4
fioletowa tygrysica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16
Dot.: problem ze skora na wargami

asik123456789 - no wlasnie po wysilku czy jak jest bardzo cieplo wygladam jak to okreslilas "jak flaga Polski" wiec sytuacja nie do pozazdroszczenia...

Justitia - szczerze mowiac to jestem moze jakims ewenementem i nigdy nie uzywalam samoopalacza wiec zupelnie nie mam wprawy w jego nakladaniu (czytaj boje sie ze bede w paski)...tym bardziej ze asik napisala ze to nie pomaga...myslalam wlasnie o solarium...to pewnie troche rozwiazaloby problem do czasu az sie nie zaczerwienie...


a czy mozna cos poradzic zeby w tym miejscu tak sie nie pocic - wtedy nie bedzie problemu splywajacego podkladu...
fioletowa tygrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.