Laser IPL, a jonoforeza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 23:03   #1
truskaffeczka
Przyczajenie
 
Avatar truskaffeczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13

Laser IPL, a jonoforeza


Witam, chciałabym zasięgnąć porady Otóż posiadam cerę naczynkową, skłonną do rumienia, praktycznie cały czas mam czerwone policzki, a problem nasila się m.in pod wpływem stresu, temperatury, wysiłku fizycznego. Wiem, że jedną z najskuteczniejszych metod jest laser IPL, jednak jest to drogi interes- 1 zabieg na całą twarz w dobrym salonie kosztuje 1000 zł, a na same policzki 600 zł. Dlatego chciałabym wykonać jeden zabieg laserem na policzki, a następnie poddać się serii zabiegów jonoforezy ( koło 10 zabiegów) gdyż są znacznie tańsze, a podobno także są polecane do cery naczynkowej. Moje pytanie: Czy jest w ogóle sens tak robić? Czy mogę liczyć na znaczne zniwelowanie rumienia na twarzy? Proszę o pomoc
truskaffeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 18:06   #2
truskaffeczka
Przyczajenie
 
Avatar truskaffeczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Laser IPL, a jonoforeza

up, czy ktoś może mi pomóc?
truskaffeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:54   #3
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Laser IPL, a jonoforeza

niestety wydaje mi sie ze nie zlikwidujesz rumienia, taka twoja uroda i tyle. laserem oczywiscie pizbedziesz sie juz istniejacych popękanych naczynek, ale niestey jesli masz tendencje do pekania to za chwile popękaja nastepne. jedno co moge doradzic to wzmacniac naczynia preparatami doustnie, unikac skoków temperatur, chronic skóre przed mróz, wiatr, czy słońce, unikac sauny itp. co moze powodowac nadmierna prace naczyn i co w konsekwencji ich pekanie. w zakładach kosm. sa dostepne zabiegi wzmacniajace naczynia jak sono czy jono foreza, stosuj regularnie w seriach a na pewno efekt bedzie lepszy niz laser bo to trzeba pielegnowac i nie dopuszczac do nowych pekniec a nie tylko usuwać
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.