potrzebuje porady..:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 13:24   #1
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29

potrzebuje porady..:(


Witam. Moje naturalne włosy to blond, pomalowanie na rudo było moją największą głupotą, ale za błędy się płaci. Dowiedziałam się, że bardzo trudno będzie wrocic do blondu, ale postanowiłam działać. Pomalowałam raz bardzo jasną i rozjaśniającą farbą blond z garniera i nic, wzieło mi tylko odrosty. Pomalowałam drugi raz- to samo. Postanowiłam więc dać sobie spokój, zwłaszcza że mam bardzo słabe włosy i poczekać az odrosną żeby móc złapać w kucyka i ściąć rude końce. No i przechodząc do setna to moje teraźniejsze odrosty są dużo ciemniejsze od mojego naturalnego koloru włosów. Wygląda to tragicznie. Końce jasno rude, potem blond ten co został z malowania i moje odrosty o mysim kolorze. Czyli jak to działa? Włosy od malowania ciemnieją? Prosze powiedźcie mi coś na ten temat. Jest coś co mogę zrobić, żeby nie mieć 3 kolorów na głowie?
kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:19   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: potrzebuje porady..:(

Włosy NIE ciemnieją od farbowania. Jedyne co możesz zrobić aby wrócić do naturalnego koloru to po prostu przestać farbować. Żadną farbą nie osiągniesz efektu sprzed farbowania, najwyżej podobny.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:31   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: potrzebuje porady..:(

Niestety tak się kończą samodzielne zabiegi
Żeby nie mieć kilku kolorów na głowie najrozsądniej zafarbować na kolor zbliżony do naturalnego Jak dwa razy samodzielnie rozjaśniałaś farbą to jedynym wyjściem jest wizyta u fryzjera.
Można zrobić ciemniejszy kolor (jasny brąz lub coś w tym stylu) lub jasne pasemka rozjaśniaczem. Szkoda, że nie wstawiłaś zdjęcia
Jeżeli masz taką możliwość to idź do fryzjera i poproś żeby coś poprawił


Włosy nie ciemnieją od farbowania Przy rozjaśnionych końcach naturalny odrost wydaje się bardzo ciemny Gdybyś miała np. czarne końce to odrost wydawałby się jasny Takie złudzenie Jak odrosną będą takie same jak przed
Jednak faktem jest, że włosy z wiekiem mogą robić się coraz ciemniejsze Farbowanie nie ma na to wpływu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:37   #4
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: potrzebuje porady..:(

Aha, czyli farbowanie nie ma wpływu na kolor włosów. To dobrze bo przestraszyłam się kiedy usłyszałam opinie moich koleżanek, którym rzekomo mocno pociemniały od farbowania.

Tak to fakt- domowe zabiegi nie zawsze wychodzą na dobre. A tak jak napisałam, za błędy się płaci i wiem o tym doskonale.

A co pofarbowania na brąz to nie ma mowy, mój naturalny kolor włosów to na prawdę bardzo jasny blond, nawet brwi i rzęsy mam jasne. A może jakiś ciemniejszy blond? tylko jaki..
kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:44   #5
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: potrzebuje porady..:(

dodaje zdjęcia.
kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.