Nowa ja....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 18:44   #1
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45

Nowa ja....?


Hej, od jakiego czas przegladam watki na tym forum, poszukujac inspiracji dla wlasnej zmiany... ale jestem w kropce
Mam 25 lat, nie bardzo dobrze czuje sie ze swoim wygladem i swoim stylem.... Nie mam na siebie pomyslu, dlatego chcialabym was prosic o pomoc
W przeszlosci probowalam roznych fryzur i kolorkow na mojej glowie, ale dzieki tym probom wiem, ze lepiej mi w ciemnych wlosach Moje naturalne wlosy wlasnie odrastaja po ciezkim leczeniu (wygralam walke z chloniakiem! z czego jestem najbardziej dumna) tazke ciezko jest mi cokolwiek o nich powiedziec, po za tym ze sa krotkie i moaja brazowy kolor
Oczy.... sa ciemno brazowe i niestety zasloniete przez okulary
Moja sylwetka - jestem raczej typowa gruszka i jak na gruszke przystalo mam na czym siedziec. Koszmarem dla mnie jest kupienie dobrze dopasowanych jensow lub szortow tu odstaje tam za ciasne.
Make up - lubie sie malowac, ale nie niem czy robie to w odpowiedni sposob i czy efekt koncowy jest dla mnie korzystny.
Styl ubierania sie- nieokreslony... Lubie styl sportowy, lubie sie czuc dziewczeco, kobieco, ale ostatnio nie mam na siebie pomyslu, w niczym nie czuje sie dobrze. W mojej szafie przewaza czern i szarosc
Dlatego chcialabym was prosic o pomoc w zaczeciu wszystkiego od nowa, chorobe zwalczylam wzorowo z usmiecham na ustach, bo jestem malym wojownikiem (tak mnie nazywa moj TZ ) i nie chce sie dolowac tylko dlatego, ze zle sie czuje ze swoim wygladem po tym wszystkim
Na koniec chcialabym przeprosic za brak polskich znakow i z gory podziekowac za wszlekie rady
Ps. Zdjecia ktore zamieszcze to sa zdjecia z okresu zanim zachorowalam jak i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0249.jpg (60,3 KB, 438 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1471.jpg (99,8 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1525.jpg (100,4 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1712.jpg (70,7 KB, 386 załadowań)
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 19:08   #2
Anna_Mo
Przyczajenie
 
Avatar Anna_Mo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nowa ja....?

Szczerze gratuluję optymizmu i wygranej chorobą!

Ja obecnie też jestem na etapie poszukiwania własnego stylu i myślę, że fajnie jest poeksperymentować na początek z kolorami, wzorami... Nie mówię o inwestowaniu od razu w całą szafę nowych ubrań , ale wystarczy wybrać się na zakupy i wziąć do przymierzalni sporo rzeczy i próbować! Inspiracji jest wiele, chociażby w Internecie, w gazetkach reklamowych, w rozmaitych pisemkach... Ostatnio mam taktykę - kupić jedną nową, fajną rzecz, a w zamian oddać dwa stare ciuszki. I tak powoli zaczyna mi się klarować moja domowa "kolekcja ubrań", która jeszcze do niedawna była ZUPEŁNIE bez wyrazu.

A oczy ciemne i duże, super może jest opcja, żeby zamienić okulary na soczewki?

Co do włosów - popieram naturalny kolor!!!
Anna_Mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:03   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowa ja....?

Fajnie , by było gdybyś podkreśliła w sobie kobiecość, którą masz (mówię zarówno o twarzy, jak i figurze). W makijażu kieruj się głównie na oczy i usta, bo cerę masz przepiękną Jeśli masz problem z zakupem odpowiednich spodni - to może postaw na jakąś luźniejszą sukienkę lub też spódnicę? Co do włosów - na pewno spróbuj zapuszczać, postaw na jakieś ciepłe kolory (kasztanowy, karmelowy brąz), ale Twój naturalny jest bardzo ładny, nie zmieniaj go radykalnie, możesz dodać parę refleksów. No i ładny makijaż obowiązkowo Ciekawa też jestem , jak wyglądałabyś bez okularów?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:46   #4
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Diekuje bardzo za mile komentarze.... az sie zrumienilm
Co do szkiel, bardzo bym chciala no ale niestety moja okulistka mi zbrania... no trudno Ale tym az tak bardzo sie nie martwie, bo mozna teraz kupic naprawde fajne oprawki
Nie wiem za bardzo jakich kolorow uzywac jesli chodzi o makijaz, ale rowniez jakie mi by pasowaly jesli chodzi o ubrania
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:56   #5
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Nowa ja....?

Jesteś prześliczną i bardzo dzielną dziewczyną! Oczy to zdecydowany atut, dlatego bym je podkreślała - tusz, ładny cień, nawet lazurowa kreska pod powieką. Usta błyszczyk - żeby je optycznie "powiększyć", może malinowy na lato? Podzielamy los gruszek u mnie sie sprawdzają legginsowe spodnie i luxniejdsze góry z dekoltem: tuniki, koszule i obcasy. Chociaz kocham dresowy styl widzę CIę w żywych, mocnych kolorach: czerwieni przede wszystkim!
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 15:49   #6
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Nowa ja....?

jesteś podobna do Winony Ryder... piekna jesteś

może od niej cos podpatrzysz? ona ma kobiecy styl, a jednocześnie na luzie
z wzorami u Ciebie bym nie przesadzała, masz tak fajną urodę że nie ma co się pchać z takimi odciągaczami ale napewno pokombinuj z dodatkami, biżuetria, fajna torba.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:37   #7
Anna_Mo
Przyczajenie
 
Avatar Anna_Mo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nowa ja....?

Zajrzyj na ten wątek >klik<, na początek warto określić swój typ urody, żeby łatwiej było od czegoś zacząć

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Poprawka <klik>

P.S. Nie mogę edytować własnego posta
Anna_Mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 19:38   #8
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

jestem zachwycona tym jak Winona Ryder ukladala swoje krotkie wlosy,musz koniecznie sprobowac!
Dziekuje sowaa5
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:39   #9
Anna_Mo
Przyczajenie
 
Avatar Anna_Mo
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Nowa ja....?

Cóż, jednak się udało
Anna_Mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 09:04   #10
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Nowa ja....?

Wow, ale czad!
Domyślam się, że ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne.
Wyglądasz super!!!
Te okulary są też bardzo spoko, mają fajny charakter.
Ciemnymi ciuchami w szafie nie przejmowałabym się, jeśli nie są wyrazem gorszego samopoczucia tylko są po prostu czymś, w czym jest Ci ładnie i w czym się dobrze czujesz. Ale rozjaśnienia trochę by się przydało, więc spokojnie możesz to robić albo biżuterią (choć w tej sprawie jeszcze nie mam na Ciebie pomysłu
albo makijażem i paznokciami, co bardzo Ci polecam.
dobierz dobry podkład, kup bronzer bez drobinek a do kompletu 5 najbardziej szalonych i kolorowych lakierów do paznokci i tyle samo szminek. maluj się codziennie trochę inaczej i zobacz, w czym czujesz się najlepiej.
do ciemnych ubrań świetnie wyglądają też kolorowe buty.
balerinki, szpilki, espadryle, cokolwiek lubisz.
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 21:07   #11
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Kocham kolorowe buty i mam ich juz niezla kolekcje
Przegladalam swoje ciuchy, nieiwelkiej czesci z nich udalo mi sie pozbyc z szafy
Co do bizuterii, rowniez nie mam pomyslu, nigdy nie nosze nic oprocz mojego pierscionka zareczynowego
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 23:42   #12
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nowa ja....?

Niestety nie za bardzo znam się na makijażu, ale chciałam tylko napisać, że jesteś prześliczna - a te oczy!
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 19:43   #13
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Dziekuje
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 14:25   #14
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Nowa ja....?

Masz super cerę. Bardzo ładnie Ci w krótkich włosach (ostatnie zdjęcie).
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 10:55   #15
sylwek9990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Nowa ja....?

Bardzo mi się podoba.
sylwek9990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:36   #16
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Masz super cerę. Bardzo ładnie Ci w krótkich włosach (ostatnie zdjęcie).
Dziekuje bardzo Mimo to i tak musze zapuscic wlosy, planuje z narzeczony za 2-3 lata sie pobrac, a 'koka' z czegos musze zrobic
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:24   #17
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Nowa ja....?

Twoje okulary są czaderskie bardzo dobry wybór! Super, że wygrałaś walkę, moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, na tym 3. zdjęciu wyglądasz na kobietkę z charakterem, ja bym w Twojej fryzurze nic nie zmieniała, może czasami warto lepiej podkreslić usta, pozdrawiam Ciebie serdecznie
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 19:00   #18
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Cytat:
Napisane przez Joka_Q Pokaż wiadomość
Twoje okulary są czaderskie bardzo dobry wybór! Super, że wygrałaś walkę, moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz, na tym 3. zdjęciu wyglądasz na kobietkę z charakterem, ja bym w Twojej fryzurze nic nie zmieniała, może czasami warto lepiej podkreslić usta, pozdrawiam Ciebie serdecznie
Ja raczej spokojna kobieta jestem, a taka fryzure to od zawsze mialam, tylko kolorek zmienialam. Mam nadzieje ze jak najszybciej mi te wlosy odrosna
Co do malowania ust, to jakos nie moge sie do tego przekonac, probuje mocniejszego koloru na nich (czerwien, roz), ale wydaja mi sie one mniejsze
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 21:52   #19
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Smile Dot.: Nowa ja....?

Nie wszyscy lubią ten styl.. ale ja widzę Cię w klasycznym ''paryskim'' stylu! Parka, trencz, t-shirty, jeansy, spódnice. Jak się zainteresujesz to polecam znaleźć więcej inspiracji w internecie. Np. blog Buszując w codzienności. Jest tam wiele o tworzeniu bazy. Ja np. ubieram się tak tylko dodaję więcej sportowego luzu+łącze właśnie ze stylem klasycznym. Ale to tylko propozycja bo nie wszystkim się taki styl podoba…

Gratuluję wygranej z chorobą!!!

Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-07, 22:04   #20
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Cytat:
Napisane przez Catilla Pokaż wiadomość
''paryskim'' stylu! Parka, trencz, t-shirty, jeansy, spódnice. Jak się zainteresujesz to polecam znaleźć więcej inspiracji w internecie. Np. blog Buszując w codzienności. Jest tam wiele o tworzeniu bazy. Ja np. ubieram się tak tylko dodaję więcej sportowego luzu+łącze właśnie ze stylem klasycznym. Ale to tylko propozycja bo nie wszystkim się taki styl podoba…

Gratuluję wygranej z chorobą!!!

O.... 'paryski styl' i tu mnie zainteresowalas, zaraz poszukam jakich inspiracji w internecie i z checia zajrze na tego bloga.
Od dawna nosze sie z zamiarem kupna parki i trencza, ale moj TZ... za kazdym razem gdy mierze albo jedno albo drugie to sie krzywi. On mnie widzialby caly rok najlepiej w butach na obcasie, jasnych jensach albo leginsach i skorzanej kortce Szpilki odpadaja, bo nie umiem w nich chodzic, w jasnych jensach wydaje mi sie ze mam jeszcze wiekszy tylek, a do kortki nic nie mam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Catilla Pokaż wiadomość

Gratuluję wygranej z chorobą!!!

Dziekuje
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 23:59   #21
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Nowa ja....?

Cytat:
Napisane przez holly1410 Pokaż wiadomość
O.... 'paryski styl' i tu mnie zainteresowalas, zaraz poszukam jakich inspiracji w internecie i z checia zajrze na tego bloga.

Od dawna nosze sie z zamiarem kupna parki i trencza, ale moj TZ... za kazdym razem gdy mierze albo jedno albo drugie to sie krzywi. On mnie widzialby caly rok najlepiej w butach na obcasie, jasnych jensach albo leginsach i skorzanej kortce Szpilki odpadaja, bo nie umiem w nich chodzic, w jasnych jensach wydaje mi sie ze mam jeszcze wiekszy tylek, a do kortki nic nie mam

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------





Dziekuje

Proszę bardzo napisz koniecznie jak się podoba!
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:10   #22
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Bardzo mi sie podoba paryski szyk, bardzo duzo ubran z mojej szafy pasuje do tego stylu (nie ma jak klasyka), znalazlam kilka fajnych outfitow
Niestety nadal jestem na etapie poszukiwan idealnej parki/plaszcza/trencza i ciagle nic.... Pozostaje cierpliwie czekac na wymarzone cudo
Ostatnio mam manie na koszule w krate. Posiadam ich juz 3 Najbardziej zadowolona jestem z ponizszej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1770.jpg (138,5 KB, 71 załadowań)
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 11:30   #23
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Nowa ja....?

To super! Jeśli chodzi o trencz, poszukaj koniecznie w second-handach, ja np. znalazłam kiedyś piękny H&M-owy za jakieś 15 zł. A na allegro polecam poszukać starszych wersji zary.
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 15:40   #24
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nowa ja....?

Ładnie Ci w tej koszuli, ale ja na Twoim miejscu poszłabym jednak mimo wszystko w stronę klasyki, bowiem nawet na co dzień można się ubrać elegancko, a zarazem wygodnie.
Jeśli chodzi o trencz, to wiem , że trudno znaleźć taki, który będzie idealnie pasował, odpowiednio leżał na sylwetce i był wygodny, ale na pewno Ci się uda - a nad jakim kolorem się zastanawiasz? Dla Ciebie proponowałabym czerń, czerwień lub beż/brąz.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 09:55   #25
holly1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 45
Dot.: Nowa ja....?

Cytat:
Napisane przez Catilla Pokaż wiadomość
To super! Jeśli chodzi o trencz, poszukaj koniecznie w second-handach, ja np. znalazłam kiedyś piękny H&M-owy za jakieś 15 zł. A na allegro polecam poszukać starszych wersji zary.
Sprobuje zrobic sobie w nastepny weekend rundke po charity shop'ach i poszukac na ebay'u (mieszkam w UK), moze faktycznie znajde cos fajnego

Cytat:
Ładnie Ci w tej koszuli, ale ja na Twoim miejscu poszłabym jednak mimo wszystko w stronę klasyki, bowiem nawet na co dzień można się ubrać elegancko, a zarazem wygodnie.
Jeśli chodzi o trencz, to wiem , że trudno znaleźć taki, który będzie idealnie pasował, odpowiednio leżał na sylwetce i był wygodny, ale na pewno Ci się uda - a nad jakim kolorem się zastanawiasz? Dla Ciebie proponowałabym czerń, czerwień lub beż/brąz
Czesto wybieram ciuchy workowate i luzne ze wzgledu na moja prace (pracuje w fabryce), moze dlatego uciekam od klasyki.

Marzy mi sie czerwnony trencz, ale nie wiem czy sie odwaze. Jestem osoba niesmiala, raczej zawsze wtapaiam sie w tlo, wiec pewnie skoncze z czarnym
holly1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 10:55:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.