PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Ktory? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-10, 20:01   #1
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552

PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Ktory?


Prosze doradzcie mi ktorys krem dla skory mieszanej-wrazliwej ,ktory nadada sie pod makijaz -wysycha wnika szybko i nie pozostawia tlustej warstwy ,nie zapycha ,nie rozciaga porow-nie powieksza ich i zeby nie podraznial nadawal sie do cery wrazliwej.
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:18   #2
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Jedyny taki to Eisenberg nawilzajacy za okolo 400 pln.Drugim wyjsciem jest krem nawilzajacy dermic z roche posay plus podklad double wear z ester lauder.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 21:24   #3
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Bez przesady,,, Kupilam tydzien temu krem AVENE HYDRANCE OPTIMALE Legere ,ale on nie wsiaka zupelnie...pozostawia tlustawa warstwe,pod makijazem nie wyglada to dobrze..Najlepiej zeby to byl krem z apteki ,badz z tych naturalnych .

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-06-10 o 21:25
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:30   #4
kosmetickasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 7
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

ja używam ziaja - ulga. na dzien osobny, fajnie sie wchlania ale nawilża i ten na noc tez jest rewelacyjny
kosmetickasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 22:37   #5
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Cytat:
Napisane przez kosmetickasia Pokaż wiadomość
ja używam ziaja - ulga. na dzien osobny, fajnie sie wchlania ale nawilża i ten na noc tez jest rewelacyjny
Niestety mieszkam za granica i nie mam dostepu do ziaji...
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 23:05   #6
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Cytat:
Napisane przez kosmetickasia Pokaż wiadomość
ja używam ziaja - ulga. na dzien osobny, fajnie sie wchlania ale nawilża i ten na noc tez jest rewelacyjny

Też bym poleciła. Przecież możesz zamówić na allegro, pierwszy z brzegu sprzedawca wysyła za granicę towar.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 23:07   #7
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Cytat:
Napisane przez Figure09 Pokaż wiadomość
Też bym poleciła. Przecież możesz zamówić na allegro, pierwszy z brzegu sprzedawca wysyła za granicę towar.
A moze z zagranicznych marek ktos cos ma ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 13:48   #8
EdytaBiokram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 19
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Mogę Ci polecić dwa kremyz serii kosmetyków ekologicznych- eubiona krem na dzień z bioaloesem i owocem granatu lub Logona krem do twarzy na dzień z bio-oczarem. Testowałam oba, szybko się wchłaniają, sa kosmetykami ekologicznymi więc nie powodują podrażnień.
EdytaBiokram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:01   #9
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Ja stosowałam wiele i również uważam, że z ziaji jest najlepszy... Ja mam taki do cery tłustej z białą herbatą. Jest niedrogi więc nawet z przesyłką z allegro nie wyjdzie za dużo... Szybko się wchłania, u mnie zachowuje się jak baza.
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:39   #10
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Cytat:
Napisane przez EdytaBiokram Pokaż wiadomość
Mogę Ci polecić dwa kremyz serii kosmetyków ekologicznych- eubiona krem na dzień z bioaloesem i owocem granatu lub Logona krem do twarzy na dzień z bio-oczarem. Testowałam oba, szybko się wchłaniają, sa kosmetykami ekologicznymi więc nie powodują podrażnień.
Bede musiala wyprobowac ten krem od Logony z bio oczarem
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 22:48   #11
justynulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

AA Ultra Nawilżanie, Krem intensywnie nawilżający 24h. Do mojej tłustej/wysychającej cery najlepszy jaki mogłam sobie wymarzyć, zwłaszcza, że cena niska. Używam go już od 3 lat.
justynulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 20:00   #12
Teanetante
Raczkowanie
 
Avatar Teanetante
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 91
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Active sebum-control gel od phenome. Twarz wygląda po nim świeżo, jest matowa, a o skladzie tego kremu możnaby pisać a pisać... same dobre rzeczy
Teanetante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:07   #13
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

u mnie tak działa żel aloesowy z firmy gorvita (polska firma)
dostępny w aptekach
nawilża ale wchłania się absolutnie i skóra po nim jest nawilżona i niemal tempa bez poślizgu jaki zostaje po kremach
przy okazji wszystkie podrażnienia i ranki po pryszczykach szybciej się goją

trzeba sprawdzić czy się nie ma uczulenia na aloes!
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 11:56   #14
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

tez polecam Ziaję. Krem nawilżająco- matujący 25+ na dzień. Nie mam do niego zastrzeżeń.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 08:13   #15
andiq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

hej ostatnio kupiłam w aptece BEMA krem do skóry wrażliwej i taki krem pod oczy i okolice ust ciekawa sprawa używam miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Ten pierwszy pasuje idealnie do twojego problemu warto rozejrzeć się po aptekach po naprawdę ekologicznych kremach nie zawierających SLS i SLES, parabenów i GMO
andiq16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 16:53   #16
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: PILNIE Poszukiwany krem ktory szybka wysycha nie pozostawia tlustej warstwy Kto

Mogę polecić Dax Perfecta dla cery mieszanej ( chyba są dwa rodzaje) U mnie się sprawdza ale tylko latem, bo na zimę jest za lekki. Nie daje matu od razu, skóra musi się do niego przyzwyczaić, nie ma tego nieprzyjemnego uczucia ściągniętej skóry. Nie używam go na noc, bo na noc skóra potrzebuje czegoś bogatszego.
Kiedyś bardzo służył mi Vichy Normaderm czy jakoś tak, ale lat przybyło i zaczął ściągać. Poza tym nie wiem czy jeszcze jest na rynku.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-29 17:53:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.