Szukam własnego stylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-18, 21:55   #1
NothingShocking
Raczkowanie
 
Avatar NothingShocking
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75

Szukam własnego stylu


Piszę, chociaż nigdy nie myślałam, że będę potrzebowała pomocy. Zawsze uważana byłam za osobę, która ma swój niepowtarzalny, ciekawy styl. Ale od jakiegoś czasu wszystko się zmieniło. Nie to, że nie dbam o siebie, ale wyglądam jak menel ;P Nie umiem się ubrać, a każda próba wybrania ubrań z własnej szafy kończy się tym, że w końcu ubieram się w rzeczy własnego brata. Jest mi zawsze zimno i wolę się ubrać grubo a nie koniecznie ładnie. Mam wiele spódnic, gorsetów, sukienek. Nie chodzę w nich bo albo jest mi zimno, albo idę w takie miejsca, że te ubrania nie są praktyczne. I kończy się na tym, że ubieram trapery, czarne rurki, 3 bluzy i jeansową/skórzaną kurtkę po bracie. Wyglądam tak prawie codziennie i zaczęło do mnie dochodzić, że nie wygląda to zbyt schludnie. Nie mogę ubrać butów na koturnie czy obcasie, bo wychodząc z domu, ugrzęzłabym w błocie. Brakuje mi inspiracji, zdjęć. Obracam się w rockowym, punkowym towarzystwie, ale lubię też gotyckie wpływy. Generalnie wszystkiego po trochu. Większość moich ubrań jest w kolorze czarnym, trochę zieleni i fioletu. Myślałam, by trochę spuścić z tonu i zacząć nosić pastele ale w rockowym wydaniu.

Jak mam się ubierać, by wyglądać ładnie a jednocześnie nie marznąć? Zaczęłam studiować, to dla mnie ważne, by wyglądać bardziej poważnie.
Pomóżcie
NothingShocking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 22:42   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Szukam własnego stylu

Doradzimy coś, ale wstaw fotki
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 08:41   #3
NothingShocking
Raczkowanie
 
Avatar NothingShocking
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 75
Dot.: Szukam własnego stylu

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Doradzimy coś, ale wstaw fotki
Nie mam fotek, ale co za różnica...
Chciałam dostać przykład stylizacji, które będą wygodne, eleganckie z rockowym pazurem ale przede wszystkim będzie mi ciepło.
Jeśli to pomoże - mam 1,65 wzrostu, figurę klepsydry, ciemne włosy i ciemną oprawę oczu.
NothingShocking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 13:34   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Szukam własnego stylu

Cytat:
Napisane przez NothingShocking Pokaż wiadomość
Nie mam fotek, ale co za różnica...
Chciałam dostać przykład stylizacji, które będą wygodne, eleganckie z rockowym pazurem ale przede wszystkim będzie mi ciepło.
Jeśli to pomoże - mam 1,65 wzrostu, figurę klepsydry, ciemne włosy i ciemną oprawę oczu.
Tutaj wkleja się zawsze fotki, Jak chcesz zapytać tylko o ciuchy, zajrzyj na forum modowe
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:04   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Szukam własnego stylu

Wątek zamykam.
Proszę zapoznać się z specyfiką tego podforum.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 17:04:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.