Dermokosmetyki LA ROCHE-POSAY - dyskusja. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 13:40   #1
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Wink

Dermokosmetyki LA ROCHE-POSAY - dyskusja.


Bardzo proszę o dzielenie się doświadczeniami z zakresu używania kosmetyków, zwłaszcza działanie na skórze trądzikowej, suchej, działanie podkładów i tym podobne.

Proszę opisać jaką serię z poniższych stosujecie, jakie przynosi rezultaty i czy są one zadowalające itp.

Serie:

Active C
Anthelios
Cicaplast
Effaclar
Hydraphase
Hydreane
Iso-Urea
Kerium
Lipikar
Nutritic
Nutritic Intense
Redermic
Rosaliac
Substiane [+]
Toleriane
Toleriane Teint

Osobiście posiadam serię Effaclar:
- A.I -punktowy krem na niedoskonałości. Stosuje od nie dawna więc nie mogę za wiele powiedzieć, nie podrażnia, gdy zostawi się go na powierzchni skóry zostawia biały, cynkowy nalot, po głębszym wsmarowaniu jest mało widoczny ale, moim zdaniem, mimo wszystko nie należy go stosować w dzień
- Duo + stosuję miesiąc. Faktycznie nie tworzą się żadne nowe stany zapalne, łatwo pozbyć się czerwonych śladów po trądziku ale ciężko małych krostek - dlatego wspomagam kurację A.I
- żel oczyszczający - najlepszy jaki dotąd miałam, daje błyskawiczne efekty. Już po kilku dniach moja skóra zrobiła się znacznie gładsza i myślę że wspomaga Duo + od miesiąca nic nowego na mojej twarzy się nie pojawiło
- płyn micelarny - o nim na razie nie mogę za wiele napisać, nabyty wczoraj. Podzielę się efektami.

enjoy !
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 17:09   #2
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dermokosmetyki LA ROCHE-POSAY - dyskusja.

Używam Effaclaru Duo+ od jakichś dwóch miesięcy i jestem dość zadowolona, bo faktycznie nie tworzą się nowe stany zapalne. Miałam jednak nadzieję ze chociaż trochę zmaleją zaskórniki, ale niestety
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:44   #3
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Dermokosmetyki LA ROCHE-POSAY - dyskusja.

Stosuję już dłuższy czasE. Duo + i A.I. Chcę dodać recenzje.
Moja skóra trądzikowa, skłonność do wyprysków. A.I to punktowy preparat na niedoskonałości. Jest świetny. Wydałam przedtem masę kasy na Brevoxyl i Benzacne bo były tańsze i w pierwszej fazie stosowania świetnie sobie dawały radę z pryszczami. Gorzej było przed okresem gdzie całą moją twarz pokrywały stany zapalne. Od tego mementu oba przestały działać. A.I kosztuje 46-49 złotych. To nie tak dużo w porównaniu do tego co wydałam na tańsze maści. Efekt jest błyskawiczny pozbywa się niedoskonałości bardzo szybko. Nawet uciążliwych małych krostek które miałam na czole. Mam znacznie gładszą skórę. Minusem jest to,że strasznie wysuszyło mi okolice kącików nosa i koło uszu na policzkach. Ale to chyba moja wina bo zamiast punktowo traktowałam kremem całe stany zapalne. Po takiej kuracji zostały mi czerwone przebarwienia na czole i obu policzkach, właśnie od tego mam Duo + który jest kremem dedykowanym właśnie specjalnie na przebarwienia. Tu również jestem pozytywnie zaskoczona. Przebarwienia mam znacznie mniejsze na policzkach a na czole została mi tylko 1 kropka.

Uważam,że to wspaniały duet. Oczywiście jeszcze nie pozbyłam się wszystkiego wiec kuracja będzie trwać nadal

Jutro postaram się przy dobrym świetle dodać i zrobić zdjęcia )

__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 21:44:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.