Co mam dalej robić z relacją. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-16, 22:01   #1
panda33344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Co mam dalej robić z relacją.


Witam, półtora miesiaca temu spotkałem sie przypadkiem z moja dawna znajoma na imprezie, odrazu zlapalismy kontakt i okazalo sie ze zerwała wreszcie ze swoim toksycznym chlopakiem po 6 latach. Od tamtego czasu zaczelismy pisac spotykac sie mniej wiecej 2-3 razy w tygodniu, strasznia była mna zajarana jej siostra i znajomi nas razem łaczyli a ona sama sie nie kryje sie z tym ze cos do mnie czuje. Mielismy rozmowe o jej byłym i był dla niej strasznie toksyczny, zakazywal znajomych plci meskiej, a nawet ja bił, ale do niego juz nic czuje. Co jakis czas zwierza sie przyjaciołka o tym gosciu jaki on zły nie był nawet z moim przyjacielem o tym gadała Zrozumiałem, ze jest to temat zamkniety ale zauwazylem ze z nim pisze nie wiem jak czesto ale relacje utrzymuja. Co jakis czas zwierza sie przyjaciołka o tym gosciu jaki on zły nie był nawet z moim przyjacielem o tym gadała. Wczoraj nie odpisywała mi twierdzac ze miała zły dzień, ale mi sie wydaje, ze miała jakies zawachania co do mnie. Wydaje mi sie, ze nie mam sobie nic do zarzucenia. Te kropki sie nie łacza, po co ona z nim pisze. Dac jej czasu i pogadac z nia o tym , czy to rzucic. Dzieki. Dodam ze zerwała z nim 2,5msc temu
panda33344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 08:37   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Co mam dalej robic z relacja.

Za szybko. Błyskawicznie wręcz, skoro zerwała 2,5 miesiąca temu a spotykaliście się kilka tygodni (?). Jeszcze się może zejść z ex. Nieważne co teraz o nim mówi. Byłeś przechodnią pocieszką. Daj sobie z tym siana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 09:35   #3
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 334
Dot.: Co mam dalej robic z relacja.

Albo jeszcze myśli o byłym, albo coś kręci z tym przyjacielem i na razie wybiera między Wami. Żeby nie okazało się, że teraz były jest taki zły, a za chwilę znowu będą razem. Ogólnie dałabym sobie spokój, bo dziewczyna nie wydaje się zbyt stabilna.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 13:00   #4
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: Co mam dalej robić z relacją.

Prawdopodobnie tratuje cie jako opcje awaryjną ale nadal mysli o swoim byłym.
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-19, 10:03   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Co mam dalej robić z relacją.

Ona jeszcze na pewno jest mocno zamotana. Była w długim, niedobrym związku, ma pewnie kisiel w głowie i poharatane emocje, miota się. Nic z tego nie będzie, bo na razie jest pod wpływem eksa i patologię uważa za normę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 15:22   #6
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 287
Dot.: Co mam dalej robić z relacją.

Jeśli tyle czasu zajmuje jej rozmawianie o byłym i to z każdą napotkaną osobą, to znaczy, że temat jest bardzo żywy i dużo mu brakuje do zamknięcia. Jeśli dziewczyna tkwiła w patologii kilka lat to ogarnięcie się zajmie jej trochę czasu.
Proponuję nie dać się wykorzystywać jako pocieszyciel, który ostatecznie trafi do friendzone lub będzie oglądał, jak wraca do byłego lub znajduje innego bad boya. Nie bez powodu tkwiła w takiej relacji.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 15:38   #7
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Co mam dalej robić z relacją.

Proces dochodzenia do siebie po toksycznym i przemocowym związku jest długi. To są tak popaprane emocje, że w 2,5 miesiąca tego nie przepracujesz. Ona powinna być dłuższy czas sama i bez wystawiania się na bodziec, którym jest on. I to bez kontaktu z nim, bo z kontaktem, to ona żadnego procesu dojścia do siebie nie zaczyna póki się nie odetnie od niego. Także Ty powinieneś się odciąć od niej, ona na tym etapie nic Ci nie da, a może poharatać.

Wysłane z mojego RMX3624 przy użyciu Tapatalka
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-25, 16:52   #8
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Co mam dalej robić z relacją.

Odchorowanie zakończenia długiego i normalnego związku to wiecej niz 2 miesiace i nie warto się wtedy rzucać w wir innych relacji. A po toksycznym tym bardziej musi dochodzić pewnie do siebie.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-25 17:52:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.