Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 19:12   #1
kosior99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 20

Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie


Szukalem szukalem i nic nieznalazlem.Jestes mezczyzna kobietki pomozcie szukam jakiegos pellingu albo maseczki na oczyszczenie twarzy polepszenie kolorytu twarzy tzw gladka skora.Wyglada na to jakbym mial brudna twarz (wagry,tradzik tylko troche,lecz inny koloryt twarzy nie gladki) co polecacie aktualnie uzywam

Ziaja PRO MASKA GLINKA ZIELONA + MIKRODERMABRAZJA
efektow uzywam ja 3x w tygodniu.
kosior99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:29   #2
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie

KWC -> oczyszczanie twarzy -> peelingi ;-)

Ja używam bardzo wielu takich preparatów - najbardziej lubie te z twardymi grubymi drobinkami ściernymi
aktualnie uzywam tych:
St Ives - morelowy
Garnier czysta skóra activ z 2% kwasem salicylowym
Ziaja pro - super mocny
Avon clearskin zielony (granatowy był lepszy)
Zestawy do domowej mikrodermabrazji

i wiele wiele innych...,
Lubię zdzieraki, jak ich długo nie używam to wydaje mi sie ze moja skóra robi sie zgrubiała i szara..
Robię tez sama peeling - z nierafinowanego cukru albo z korundem do mikro (kupuje na all) - ale to taki mój patent - na własna odpowiedzialność (mi odpowiada)

Pozdarwiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:45   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie

mam tylko zastrzezenie co do Garniera, ja jak i wiele innych osob zgromadzonych tutaj :P nie polecamy, poniewaz strasznie wysusza cere, co prowadzi do wydzielania sebum, a za tym ida zatkane pory (m.in wągry) i pryszcze :/ reszta jest ok, co kolezanka wymienila... tylko trzeba probowac, nie kazdemu wszystko pasuje, w zaleznosci od przyswajania kosmetykow przez cere

avon tez odpada... to sa kosmetyki, dla ludzi o normalnej cerze, na taki problem ze skora nie da sobie rady, a wrecz moze pogorszyc jej stan.

pzdrawiam
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:40   #4
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie

Poleciłam kosmetyki które sama stoswałam wielokrotnie i wiem ze ,,mi '' nie wyrządziły krzywdy.....
Bez Garniera nie wyobrażam sobie ,,skrobania'' - ma konsystencję i drobinki które bardzo mi odpowiadają - fakt wysusza, ale ja używa tonę kremów nawilżających i innych oil free mazideł to nie mam z tym problemów, zaskórników praktycznie nie mam, ot lekko poszerzone pory na nosie ale nic tragicznego..., ale kazdy lubi cos innego, a o gustach sie nie rozmawia...,
Poleciłam Garnier bo może akurat i Tobie by się spodobał....

Lirene Dermoprogram gruboziarnisty peeling - też uzywałm i nie jest zły.
Jak koleżanka wyżej wspomniała - ,,... tylko trzeba probowac, nie kazdemu wszystko pasuje, w zaleznosci od przyswajania kosmetykow przez cere ...''

Pozdarwiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:17   #5
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: Oczyszczenie twarzy,pelling co polecacie

Szkoda, że nie napisałaś ile chcesz dokładnie na taki peeling wydać. Polecę ci kilka produktów. Po pierwsze Fridge - 2.3 peeling cream. Baza to sól w połączeniu z olejkami roślinnymi i olejkiem melisowym. Kolejny kosmetyk to Guam Algascrub - super nawilża i tonizuje. Trzecie pozycja - Greenland - Milky. Kosmetyk na bazie mleczka roślinnego - ten z niższej półki cenowej. Wszystkie sprawdzone ;-)
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.