nie radze sobie z goleniem pach ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 10:48   #1
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Exclamation

nie radze sobie z goleniem pach ;(


Nie radze sobie z goleniem pach. Robie to maszynka. A w kolejne dni je chowam bo mam krostki i podrażnione. Kolejne golenie tych odrastających to koszmar! Moja skora pod pachami jest jak gesia skorka i ciezko mi dokladnie zgolic kazdy wlosek wiec mam takie widoczne czarne kreseczki ;/ koszmar
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:23   #2
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=626972

ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:04   #3
ona321
Raczkowanie
 
Avatar ona321
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 172
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

w tym linku nie ma zadnej porady
ona321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:32   #4
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

A może po prostu zainwestuj w krem depilujący np Eveline Sensitive. Nie wywołuje podrażnień i może pomoże...
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:26   #5
ann09
Raczkowanie
 
Avatar ann09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 330
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

ale o tym samym temat...
ann09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 19:01   #6
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

spróbuj kremu do depilacji
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 20:35   #7
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez ann09 Pokaż wiadomość
ale o tym samym temat...
To super, normalnie pomogłaś jej świetnie

Do autorki wątku - krem do depilacji, a po goleniu np. Sudocrem. Ja go czasem nakładam na podrażnienia i jest ok, u mnie się sprawdza.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 20:47   #8
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Po użyciu kremu do depilacji tez zostaną "czarne kropki". Jedyne co można polecić w tej sytuacji to wosk, albo depilator- kilka chwil bólu, ale efekt zdecydowanie trwa dłużej.
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:04   #9
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez dr_ka Pokaż wiadomość
Po użyciu kremu do depilacji tez zostaną "czarne kropki". Jedyne co można polecić w tej sytuacji to wosk, albo depilator- kilka chwil bólu, ale efekt zdecydowanie trwa dłużej.
nigdy bym chyba nie wytrzymała bólu po depilatorze albo wosku pod paszkami :/
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 16:20   #10
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
nigdy bym chyba nie wytrzymała bólu po depilatorze albo wosku pod paszkami :/
Ee tam, tak Ci się wydaje Połowa sukcesu to dobre nastawienie
__________________
My..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.."
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 17:30   #11
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Po wosku też pozostają ślady - w postaci czerwonych prostokątów i potrafią się utrzymywać nawet tydzień (przynajmniej u mnie).
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 17:31   #12
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

na szczęście depilacja pach depilatorem trwa chwilkę. chwilunię. niekiedy bardzo boli, ale efekt jest super- paszka goła, gładka, włosy odrastają słabsze i rzadsze. o ile na nogach depilator nie daje mi takiego efektu, to pachy depilować tylko tak. kiedy osłabione włoski odrastają, stosuję wosk lub pastę cukrową.

maszynka nigdy nie dała mi efektu gładkich pach. zawsze widać króciutkie włoski.
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 21:08   #13
Roseanna
Raczkowanie
 
Avatar Roseanna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Ziemi
Wiadomości: 47
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Od kiedy pamiętam włosy pod pachami goliłam zwykłą maszynką, ale nigdy nie byłam zadowolna z efektów- zostawały czarne punkciki, które sprawiały wrażenie nieogolonych pach. W tym roku zrobilam mały myk: wyrwałam wszystkie włoski pęsętą , co zajęło mi trochę czasu i nieco bolało, ale ból był spokojnie do zniesienia i z każdą sekundą stawał się coraz mniejszy. Teraz pachy traktuję mniej więcej razy na trzy dni depilatorem, ale zabieg nie jest bolesny, bo usuwa niewiele włosków, które już są osłabione i cieńkie (czasem tylko, jak nie golę się dłużej pojawi się ból, ale nie jakiś tragiczny ). Pachy są zupełnie gładkie, bez żadnych punkcików, krostek, jak pupcia niemowlaka A dodam, że jako naturalna brunetka włosy pod pachami miałam silne, twarde i czarne.
__________________
You ask me to enter but then you make me crawl...
Roseanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 12:47   #14
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Oznacza to ,że masz bardzo wrażliwą skórę pod pachami. Skoro maszynka aż tak Cię podrażnia to nie wiem czy depilator nie zrobi tego samego lub wosk.
Musisz używać czegoś dobrego, łagodzącego po goleniu czy depilacji.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 16:07   #15
Dusia910
Raczkowanie
 
Avatar Dusia910
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

.

Edytowane przez Dusia910
Czas edycji: 2012-09-16 o 12:46
Dusia910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:02   #16
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez Dusia910 Pokaż wiadomość
po depilatorze włoski często wrastają pod skórę ;/ przynajmniej w moim przypadku,czy Wy macie tak samo? jak tego uniknąć?
To co ja przeszłam poprzez wrastające włoski na nogach po depilatorze, to aż nie chce mi się już do tego wracać.
Nie zakładałam nic krótkiego przez około 4 lata...

Jak uniknąć?
Peeling , przed depilacją również.

Krem z mocznikiem
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:34   #17
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Ja od kąd pamiętam goliłam pachy,nogi i wszystko inne.Próbowałam różnych metod i tak naprawde z żadnej nie byłam zadowolona w 100 %bo każda miała wady i zalety.Na początku przeszkadzały mi te czarne punkciki pod pachami teraz już nie w końcu większość z nas je ma.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 07:59   #18
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Te punkciki to normalna rzecz może nie warto takim kosztem z nimi walczyć
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:46   #19
summerparadise
Rozeznanie
 
Avatar summerparadise
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 771
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez zainteresowana123 Pokaż wiadomość
Nie radze sobie z goleniem pach. Robie to maszynka. A w kolejne dni je chowam bo mam krostki i podrażnione. Kolejne golenie tych odrastających to koszmar! Moja skora pod pachami jest jak gesia skorka i ciezko mi dokladnie zgolic kazdy wlosek wiec mam takie widoczne czarne kreseczki ;/ koszmar
stwierdzam, iż masz bardzo wrażliwą skórę. a powiedz mi, do depilacji maszynką używasz jakiejś pianki lub kremu?
summerparadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 16:59   #20
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

ja golę pachy golarką elektryczną - jak depilator lecz nie wyrywa a goli Też zawsze miałam krostki itp. po zwykłych golarkach. Odkąd zmieniłam metodę usuwania włosków jest o niebo lepiej, skóra nienaruszona, gładka
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 17:08   #21
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Mam ten sam problem ;/
nie mogę golić maszynką bo są "niedogolone", depilować nie mogę (bo wrastają i to powoduje ogromne podrażnienia mieszków)

Latem łamię swoje zasady i jednak depiluje... PĘSETĄ.... wieczorem po kąpieli, przed "pęsetowaniem" oczywiście zmiękczam włoski kremem do golenia. Peeling co drugi dzień, szorstką gąbką żeby włoski nie wrastały.... czasem codziennie.
Teraz jak będzie brzydka pogoda to może jakoś wyhoduje chociaż 2-3 mm i wyrwę je woskiem... nie mam wyjścia, maszynka i pachy to najgorsze możliwe połączenie....


aha, sudokrem jest niezbędny, tak samo jak spirytus salicylowy, woda termalna i maść z wit A.

Zbieram na laserrrr..... akurat mam takie podrażnienie okolic bikini że dziś płakałam przez to i musiałam na plażę użyć PODKŁADU........... masakra, POMOCY..................: roza:
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 00:07   #22
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

findsomething jakiej maszynki używasz? ja od kiedy zupełnie przerzuciłam się na taką klik nie mam absolutnie problemów z podrażnieniami. pięć cieniutkich ostrzy, a trzy grubsze- widzę różnicę. ostrza mniej naciskają na skórę, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, z problemem zmagałam się od lat. wiadomo, że laser lepszy, ale od kiedy odkryłam te ostrza (muszą być oryginalne, na Allegro pełno podróbek) nawet zaczęłam lubić golenie.

wydaje mi się, że nowa Gillette Venus Proskin też będzie podobnie działała klik ja kupiłam męską, bo podobno ostrza na dłużej starczają, a poza tym była tańsza

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

moja rada tyczy się podrażnień, idealny wygląd osiągnie się tylko przez wyrwanie włosków. moim zdaniem nie warto się strasznie przejmować i udawać, że jesteśmy idealne. wrastające włoski i powikłania po nich są o wiele gorsze od czarnych kropek

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2012-07-11 o 00:03
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:06   #23
zainteresowana123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 155
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez Roseanna Pokaż wiadomość
Od kiedy pamiętam włosy pod pachami goliłam zwykłą maszynką, ale nigdy nie byłam zadowolna z efektów- zostawały czarne punkciki, które sprawiały wrażenie nieogolonych pach. W tym roku zrobilam mały myk: wyrwałam wszystkie włoski pęsętą , co zajęło mi trochę czasu i nieco bolało, ale ból był spokojnie do zniesienia i z każdą sekundą stawał się coraz mniejszy. Teraz pachy traktuję mniej więcej razy na trzy dni depilatorem, ale zabieg nie jest bolesny, bo usuwa niewiele włosków, które już są osłabione i cieńkie (czasem tylko, jak nie golę się dłużej pojawi się ból, ale nie jakiś tragiczny ). Pachy są zupełnie gładkie, bez żadnych punkcików, krostek, jak pupcia niemowlaka A dodam, że jako naturalna brunetka włosy pod pachami miałam silne, twarde i czarne.
Ja dwa razy w życiu wyrwałam włosy pęsętą na "wieksze wyjscie" efekt byl fajny do czasu az wlosy nie zaczely odrastac ;/ to bylo koszmarne ! i za kazdym razem mi jakies powrastaly ;/.
Pachy nie nadawaly sie do pokazywania publicznego przez pewien czas ;/
zainteresowana123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:36   #24
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Gillette Fusion z 6 ostrzami... jest ŚWIETNA, ale do nóg.... są IDEALNE.

Bikini i pachy mi wrastają.... dlatego kłopot nasila się dzień/dwa po goleniu.... na nogach jest świetnie bo opanowałam szorstką gąbkę do perfekcji, na nogach jest to fajne uczucie, ale szorstka gąbka pod pachami czy w obszarze bikini BOLI....

czasem śmieję się, że jednym los daje np. kłopotliwą cerę ale brak jakichkolwiek podrażnień po goleniu.... ja mam odwrotnie - cieszę się doskonałą cerą ale mam MASAKRYCZNE problemy po usuwaniu włosków.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:01   #25
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

uwierz, bardzo dużo kobiet tak ma. a może trymer? przycinając włoski bardzo blisko skóry nie ryzykujesz wrastania i podrażnień. moim zdaniem nie warto się tak strasznie przejmować, co Ci z idealnie gładkiej skóry na 1 dzień, skoro drugiego wygląda koszmarnie? możesz też spróbować golić bikini z włosem. w międzyczasie zbierać na laser, to już nie jest taka strasznie droga impreza jak kilka lat temu. ostrzegam jednak, że bikini i pachy bolą koszmarnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:13   #26
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
czasem śmieję się, że jednym los daje np. kłopotliwą cerę ale brak jakichkolwiek podrażnień po goleniu.... ja mam odwrotnie - cieszę się doskonałą cerą ale mam MASAKRYCZNE problemy po usuwaniu włosków.
Coś w tym chyba jest ;D ja mam bardzo problematyczną cerę, ale nie mam problemów po usuwaniu włosków ( jedynie czasem coś tam, ale baaaaardzo rzadko)
A co do tematu tu polecam przed goleniem użyć np. pianki albo żelu do depilacji do skóry wrażliwej, golić bardzo delikatnie i powoli, a po tym użyć np. oliwki łagodzącej po depilacji Joanna albo z tej samej serii balsam. Naprawdę dobre produkty.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:14   #27
tanapewno
Raczkowanie
 
Avatar tanapewno
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 154
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

na podrażnienia mogę polecić spirytus salicylowy,potem alantan i jest w miarę ok,choć czasem mimo to coś wyskoczy,może spróbuj olejek z drzewa herbacianego,ma silne działanie antybakteryjne,dziewczyny często i gęsto polecają go na wypryski to i na to pomoże a jeśli chodzi o tą gęsią skórkę to zrób sobie piling z cukru i żelu pod prysznic,ja codziennie masuję pachy szorstką stroną gąbki i jest jej zdecydowanie mniej.
tanapewno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 19:33   #28
Florame
Raczkowanie
 
Avatar Florame
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 245
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Ja od zawszę tak golę pachy i nie mam żadnych problemów (wiadomo, każdy jest inny, to mój sposób, który dobrze na mnie działa): na początek zwilżam pachy wodą, potem mydlę szarym mydłem i przystępuję do dzieła. Najpierw golę włoski maszynką od góry do dołu, potem od dołu do góry, od lewej do prawej i na odwrót. Dzięki temu pachy są dokładnie wygolone. Następnie spłukuję pachy wodą i wycieram do sucha. Czasem nakładam odrobinę balsamu nawilżającego, ale nie zawsze. I tyle. Nie mam pod pachami żadnych podrażnień czy czerwonych krostek. Mam spokój przez 2, 3 dni, czyli do następnego golenia (włoski nie odrastają mi bardzo szybko).

Na podrażnioną skórę może wam pomóc balsam nawilżający lub pielęgnujący antyperspirant (np. Dove).
Florame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:07   #29
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość

Bikini i pachy mi wrastają.... dlatego kłopot nasila się dzień/dwa po goleniu.... na nogach jest świetnie bo opanowałam szorstką gąbkę do perfekcji, na nogach jest to fajne uczucie, ale szorstka gąbka pod pachami czy w obszarze bikini BOLI....

To rób w tych miejscach peeling czymś delikatniejszym, może ściereczką z mikrofibry albo muślinową (czyli pieluszką tetrową po naszemu ) - nie drapią, ale trzeba uważać, żeby za mocno nimi nie szorować, bo można sobie zrobić kuku.

I jak już wyżej ktoś sugerował, regularnie smarować problematyczne obszary kremem z mocznikiem.
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:32   #30
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: nie radze sobie z goleniem pach ;(

Cytat:
Napisane przez Florame Pokaż wiadomość

Na podrażnioną skórę może wam pomóc balsam nawilżający lub pielęgnujący antyperspirant (np. Dove).
Dziewczyno jak bym moim ukochanym Dove-m potraktowała swoje pachy zaraz po goleniu to chybabym umarła. Chociaż ja z usuwaniem włosków raczej problemu nie mam.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.