Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-13, 20:42   #241
weronkaa84
Zakorzenienie
 
Avatar weronkaa84
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 4 541
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja przetestowałam dziś szampon i odżywkę do włosów farbowanych.
Szampon: ma fajną, gęstą konsystencje, więc wystarczy jego malutka ilość, aby uzyskać głowę pełną piany Bardzo dobrze myje, świetnie oczyszcza skórę glowy, dobrze się spłukuje. Ślicznie pachnie. Włosy już podczas mycia są gładsze i aksamitniejsze w dotyku.
Odżywka- bardzo podoba mi się jej dwukolor- połączenie czerwonego i białego Jest również bardzo gęsta i niezwykle wydajna, wystarczy odrobinka, aby wmasować ją we włosy ( a włosy mam gęste i długie Bardzo dobrze się spłukuje, nie obciąża włosów, a wlosy po niej rozczesują się wspaniale- wcale się nie plącżą.
Już po pierwszym użyciu tego duetu mogę stwierdzić, że włosuy nie są obciążone, są sypkie, miękkie, gładkie, ślicznie pachną. Nie puszą się i nie są przesuszone. Aż ciągle mi się chce ich dotykać
__________________
Instagramuję i ja
https://www.instagram.com/weronkaa84/
weronkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:11   #242
AnusiaKwasniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Pierwsze użycia niebieskiej linii kosmetyków Dove za mną.
Chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami:
- kosmetyki (szampon, maska w tubie) mają cudowny zapach, dobrą konsystencję
- Włosy zarówno podczas mycia jak i później są mięciutkie, gładkie, bardzo miłe w dotyku. Co zauważył nawet mój mąż, bo siedziałam w łazience przy ich myciu chyba pół godziny, tak miło było, a sam mógłby je miziać i głaskać bez przerwy, ja też .
Jestem na razie bardzo zadowolona, jestem ciekawa ampułeczki z aktywatorem ciepła, ale zostawiam na inny później.
Ciekawe jak będą się zachowywać włosy po zużyciu całych tych kosmetyków.
__________________
AnusiaKwasniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:04   #243
ilusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja też mam okazję napisać recenzje po raz pierwszy na tej stronce. Nie spodziewałam się, ze ja będę testowac produkty Dove Tyle razy zgłaszałam się do różnych testów na wizażu ale nigdy jakoś nie miałam szczęścia... a teraz mi ono dopisało
Bardzo sobie cenię produkty tej marki dlatego bardzo się cieszę, że mam możliwość przetestowania
ilusia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 22:50   #244
InsaneOna
Przyczajenie
 
Avatar InsaneOna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Do mnie paczka dotarła dopiero wczoraj, tak więc od jutra zaczynam testować linię do włosów zniszczonych, czyli idealnie
jestem ciekawa efektów, bo jakoś do tej pory Dove mnie nie przekonywał....
__________________
InsaneOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:02   #245
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

jak na razie po dwóch uzyciach jestem zadowolona ale wypowiem sie za jakis czas nie ma co chwalic dnia przed zachodem słonca ale czuje ze to bedzie strzał w 10!
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:10   #246
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ok, mam już za sobą dwukrotne użycie szamponu i odżywki z serii Color i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy są miękkie, doskonale się rozczesują i wyglądają na zdrowsze. Akurat dzisiaj wybieram się do fryzjera, by zrobić sobie nowy kolor, więc będę miała idealne warunki ku temu, by sprawdzić jak zachowuje się na świeżo farbowanych włosach.

Czy tylko ja nie widzę mojego ustawionego banerku, czy coś jest nie tak i z jakiegoś dziwnego powodu się nie wyswietla?

Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2014-07-14 o 07:12
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:37   #247
Tysia443
Przyczajenie
 
Avatar Tysia443
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem już po kilku użyciach zestawu do włosów farbowanych i podtrzymuje swoją opinię. Włosy są mięciutkie, pachnące, lekko się rozczesują i faktycznie zauważyłam ożywienie koloru.
__________________
Tysia443 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 07:41   #248
Paulina_89cz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 9
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Nie wiem, jak tu się patrzy na nie do końca przychylne opinie w ramach testów, ale trudno.

4 dni stosowania, wczoraj nowy kolor + użyty szampon + maska

Włosy miłe w dotyku, gładkie, idealnie się rozczesują, ładny zapach.

Natomiast dla mnie wybór fatalny. Mam idealnie proste włosy ze skłonnością do przetłuszczania się. W związku z tym stwierdzam, że jest to zestaw dla osób o lekkich, puszących się i niesfornych włosach.

Na moich włosach efekt jest taki, że włosy leżą, proste jak druty i wyglądają na brudne tuż po umyciu.

Co do wyrazistości koloru - nie widzę zmian. To się jeszcze okaże.

Zestaw: Colour Care
__________________
Paulina_89cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 07:51   #249
iwoisme
Raczkowanie
 
Avatar iwoisme
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

teraz takie pytanie off - czy każda z nas musi założyć swój wątek i tam opisywać wrażenia?[/QUOTE]

nie znalazlam odpowiedzi, ja o tym nic nie slyszalam, wiec jak ktoras z was wie, to prosze o odpowiedz
__________________
"Nauczyłem się, że człowiek ma prawo patrzeć na drugiego z góry tylko wówczas, kiedy chce mu pomóc, aby się podniósł."
Gabriel Garcia Marquez
iwoisme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:03   #250
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Trochę byłam zaskoczona, jak odebrałam paczkę, no ale już mam Zestaw do włosów farbowaych, póki co użyłam odżywki, ma ładny kolor i zapach, fajnie wygładza. Zobaczymy do dalej
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 08:35   #251
anka8661
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Zapach super. Włosy umyte wczoraj a dalej można wyczuć jego delikatną woń.
__________________
anka8661 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 13:06   #252
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Pierwsze wrażenie mam bardzo pozytywne. Włosy są mięciutkie, dobrze sie rozczesują i ładnie pachną. Moja córcia dysponuje burzą loków, więc po umyciu nałożyłam jej odrobinę odżywki na same końcoweczki - super!!!
Chyba się polubimy...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:55   #253
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

[1=7808db1bb82aa4847b78eb7 501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3 aac83c;47293516]Ok, mam już za sobą dwukrotne użycie szamponu i odżywki z serii Color i powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona. Włosy są miękkie, doskonale się rozczesują i wyglądają na zdrowsze. Akurat dzisiaj wybieram się do fryzjera, by zrobić sobie nowy kolor, więc będę miała idealne warunki ku temu, by sprawdzić jak zachowuje się na świeżo farbowanych włosach.

Czy tylko ja nie widzę mojego ustawionego banerku, czy coś jest nie tak i z jakiegoś dziwnego powodu się nie wyswietla?[/QUOTE]

Wyświetla się

Maskę z zestawu do włosów farbowanych używacie po każdym myciu?
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 16:41   #254
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Wyświetla się

Maskę z zestawu do włosów farbowanych używacie po każdym myciu?
Dzięki, to dobrze że się wyświetla, choć ja wciąż go nie widzę
Ja używam przy co drugim myciu. Mam bardzo ciężkie i gęste włosy, wiec bardzo łatwo uzyskuję efekt nieświeżych włosów, jeśli zbyt często nakładam treściwe odżywki.

A co do zakładania odrębnego wątku, to niczego takiego w regulaminie nie znalazłam. Jest tylko mowa o tym, by "aktywnie uczestniczyć na forum dedykowanym pielęgnacji włosów". Osobiście nie widzę więc sensu w jego zakładaniu, zwłaszcza że i tak już zaczyna robić się tutaj mały chaos.

Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2014-07-14 o 16:49
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 16:54   #255
amoruccia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jestem po pierwszym użyciu szamponu i odżywki do włosów farbowanych. I spieszę z recenzją
Szampon ma bardzo przyjemny zapach, odżywka również;
kolor włosów jakby odświeżony;
włosy jakieś takie ciężkie mi się wydają, nie wiem dlaczego;
Ogólnie myślę, że muszę jeszcze kilka razy użyć zestawu, by ocenić czy jestem zadowolona.
__________________

Wybieram grupę Black!

amoruccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:16   #256
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Pierwsze dni testu za mną,
pierwsze wrażenie:
- kosmetyki bardzo ładnie pachną.
-Jak narazie jestem bardzo zadowolona, włosy są miękkie, nie puszą się, i nie są suche w dotyku.
- cały dzień są świeże
zobaczymy jak będzie dalej
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:26   #257
Iwona92
Raczkowanie
 
Avatar Iwona92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Mając za sobą 4 użycia zestawu regenerującego szampon+ odżywka jestem bardzo zadowolona. Co do samych produktów ie mam żadnych zastrzeżeń, zarówno zapach i konsystencja bardzo przypadły mi do gustu. Co do działania wypowiem się ponownie za jakiś czas ale jak na razie widzę że włosy są zdecydowanie gładsze i milsze w dotyku. Mam nadzieję ze kolejne testy dadzą coraz lepsze efekty.
Iwona92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 19:09   #258
rejwerka
Przyczajenie
 
Avatar rejwerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Zdążyłam dwa razy użyć szamponu i raz odżywki (do włosów farbowanych).
Szampon ok, konsystencja odpowiednia, aczkolwiek przy długich włosach muszę aplikować nieco większą "dawkę"- inaczej ciężko mi je myć. Zapach- nieco inny niż oczekiwałam, ale przyjemny
Odżywka ma ciekawe połączenie 2 kolorów (niczym pasta do zębów ), dość ciężka sama w sobie, więc nie przesadzałam z jej ilością.
Włosy są przyjemne w dotyku, ładnie się układają i lśnią pod słońce.
Maska 60 sek jeszcze czeka na swój "pierwszy raz" , podzielę się opinią po użyciu.
rejwerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:51   #259
Panna Policjantka
Przyczajenie
 
Avatar Panna Policjantka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 14
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Zazdroszczę tym, które dostały warianty ze sprayem do włosów, moje dobrze reagują na takie cuda np z GlissKura :P

Drugie mycie, po cichu liczę, że puszenie które występuje w połowie długości włosów z czasem ustąpi. W końcu deklarowana odbudowa włosów na poziomie komórkowym powinna to sprawić
__________________
If you can dream it, you can do it



: roza:
Panna Policjantka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 22:21   #260
agus29sc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

W dniu otrzymaniu paczuszki z zestawem po raz pierwszy użyłam szamponu, samego bez odżywki. Szampon ładnie pachnie, mam włosy średniej długości, więc dużo nie musiałam go użyć. Tuż po wysuszeniu włosów zauważyłam puszenie się, czego bardzo nie lubię. W dniu następnym - myję włosy codziennie - użyłam po umyciu szamponem maseczki. Zauważyłam, że spowodowała ona wygładzenie, a tym samym brak puszenia się włosów. Łatwo się je rozczesywało. Fajnie, że maseczka jest do codziennego stosowania. Nie zauważyłam obciążenia moich cienkich włosów.
agus29sc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 22:43   #261
kaaja1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy

Dziś zafarbowałam włosy ponownie aby sprawdzić czy faktycznie seria Dove Colour Care spełni moje oczekiwania.Szampon sprawia,że włosy stają się delikatne w dotyku,ślicznie pachną.Odżywka dopełnia szampon plus super połysk koloru.Na koniec nałożyłam odżywkę 60 sekundową terapię(15 ml),stwierdziłam,że będzie to super maska dla moich włosów po farbowaniu.Niestety ta ostatnia jakiegoś większego szału nie zrobiła.Sądzę,że jest przydatna na wakacje.Jest mała i zmieści się w każdej kosmetyczce,zastąpi odżywkę wielkości 180 ml która zajmuje więcej miejsca.Być może przy dłuższym stosowaniu są lepsze efekty.Ogólnie podsumowując polecam serię Dove Hair Therapy


kaaja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 07:34   #262
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy

Cytat:
Napisane przez iwoisme Pokaż wiadomość

nie znalazlam odpowiedzi, ja o tym nic nie slyszalam, wiec jak ktoras z was wie, to prosze o odpowiedz
[1=7808db1bb82aa4847b78eb7 501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3 aac83c;47301139]
A co do zakładania odrębnego wątku, to niczego takiego w regulaminie nie znalazłam. Jest tylko mowa o tym, by "aktywnie uczestniczyć na forum dedykowanym pielęgnacji włosów". Osobiście nie widzę więc sensu w jego zakładaniu, zwłaszcza że i tak już zaczyna robić się tutaj mały chaos.[/QUOTE]


dziękuję właśnie tak się zastanawiałam, bo na którymś wątku wyczytałam, że można założyć swój wątek, a w regulaminie nic nie znalazłam.

Testuję linię do włosów farbowanych już prawie tydzień i zauważyłam, że po użyciu szamponu+maski włosy są miękkie, lejące, dobrze się rozczesują i pięknie błyszczą. Nie mam przyklapu ani przetłuszczonych włosów po nich. Jedyne co to maskę trzymam dłużej niż zalecane 1-3 minuty i wtedy jest idealna dla mnie.

Czy ktoś stosował już maskę 60sec?
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:01   #263
ilusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Szampon i odżywkę Dove użyłam już 3 razy i super działa na moje włosy. Sa mega wygładzone, nie elektryzują się podczas suszenia i rozczesywania. A poza tym zapach jest MEGA i utrzymuje się nawet 2 dni! Fajnie że mam możliwość użycia tego zestawu, jestem zadowolona Odżywka jest szybka w użyciu, jak dla mnie super bo nie lubię siedzieć z odżywką 10 min czy nawet dłuzej... Lubię to!

Edytowane przez ilusia94
Czas edycji: 2014-07-15 o 10:02 Powód: niedopisanie informacji
ilusia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:13   #264
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
dziękuję właśnie tak się zastanawiałam, bo na którymś wątku wyczytałam, że można założyć swój wątek, a w regulaminie nic nie znalazłam.

Testuję linię do włosów farbowanych już prawie tydzień i zauważyłam, że po użyciu szamponu+maski włosy są miękkie, lejące, dobrze się rozczesują i pięknie błyszczą. Nie mam przyklapu ani przetłuszczonych włosów po nich. Jedyne co to maskę trzymam dłużej niż zalecane 1-3 minuty i wtedy jest idealna dla mnie.

Czy ktoś stosował już maskę 60sec?
Ja jeszcze nie, czeka na wyjątkową okazje
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 11:19   #265
aniolka2310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Kilka dni testòw już za mną. Z tego co przeczytałam na forum większość z Was jest zadowolona. Ja również przyłączam się do tego grona. Na dokładną recenzję troszkę za wcześnie, ale mogę już zdecydowanie podkreślić kilka plusów istotnych dla moich włosów. Przede wszystkim seria Dove jest bardzo elegancka i podoba mi się sam pomysł i linia produktów. To strzał w 10 dla kobiet, które chcą mieć piękne, gładkie i zdrowe włosy. Ponadto zachęca zapach kosmetyków, a konsystencja jest gładka i jedwabista. Co do działania różnice pomiędzy Dove a innymi szamponami widać już po pierwszym użyciu. Włosy są gładsze i bardziej lśniące. Ja jednak lubię mieć całościowy ogląd i poczekam na szersze spektrum działania po dłuższym czasie. Na razie jednak jestem zadowolona
__________________
aniolka2310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 12:52   #266
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Ja tez nie uzywalam jeszcze tej malej maseczki, czeka na jakas okazje
A ja wczoraj zebralam pierwszy komplement od kolezanki " Jakie ty masz ladne, zdrowe wlosy!" Takze jak widac, szampon i odzywka dziala
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 15:32   #267
justynkae
Przyczajenie
 
Avatar justynkae
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Do testów otrzymałam zestaw : Szampon Colour Care, Ekspresowa Maseczka Regenerująca Colour Repair oraz 60 sekundowa terapia. Paczkę otrzymałam w czwartek zapakowaną w kartonowe pudełeczku, a kosmetyki dodatkowo zostały zapakowane w torebkę prezentową Dove - bardzo mi się to podobało. Moje pierwsze kroki z testowaniem ograniczyły się do rozpakowania kosmetyków, obwąchania oraz dwukrotnego użycia szamponu do włosów. Odżywkę zamierzam używać przy najblizszym myciu. Na opakowaniu doczytałam się że należy stosować ją przy codziennym myciu wlosów więc zamierzam się do tego zastosować. Kształt opakowań bardzo mi się podoba. Szampon jest wygodny i nie ślizga mi się w mokrej dłoni. Zatyczka odskakuje bez problemu nie muszę zadzierać sobie przy tym lakieru do paznokci Przyjemny zapach utrzymuje się na włosach przez cały dzień w dodatku są bardzo przyjemne w dotyku. Jak na razie bardzo przyjemne używanie
__________________
justynkae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 20:16   #268
asiunia220685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Hej kolejny dzień testowania serii Nourishing Oil Care i kolejne miłe doznania gładkość i miękkość włosów utrzymuje się także drugiego dnia. Włosy dużo mniej się puszą i pięknie pachną. Ostatnio nawet wymieniłam suszarkę na taką, która ma opcje jonizacji żeby choć trochę opanować "szope" na głowie :-D a wystarczyło kupić kosmetyki Dove :-P
Szczególnie do serca przypadła mi odżywka w sprayu, która oprócz swojego fajnego działania pozostawia na długo ładny zapach
__________________
asiunia220685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 22:38   #269
ilusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 12
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

Jak narazie szampon fajnie się spisuje, choć wydaje mi się, że moje włosy szybciej się po nim przetłuszczają... zobaczymy za jakiś czas
ilusia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 06:51   #270
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Testowanie Dove Hair Therapy zaczynamy :)

ja kolejny raz po uzyciu wlosy coraz lepsze noo nareszcie cos co pasuje do moich wlosów ale jeszcze dam temu czas napisze cos za tydzien
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-09 22:01:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.