Zakupy na targu... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 21:32   #91
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Zakupy na targu...

czasem na targu można znaleźć perełki
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 22:34   #92
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zakupy na targu...

Ja na targu jeszcze nigdy perełki nie znalazłam, może dlatego, że nie szukam. Znacznie lepszą opcją sa dla mnie ciuchlandy
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 12:13   #93
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Zakupy na targu...

nie kupuje na targu z tej przyczyny, ze materialy z ktorych wykonana jest wiekszosc ubran jest tandetna, i po 2och praniach nadaja sie tylko do wyrzucenia. pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 01:50   #94
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez brązowiutka Pokaż wiadomość
Poza tym czy marka jest ważna? Ważniejsze jest jak ubranie na nas leży, jak się w nim prezentujemy, jakiej jakości to materiał, a nie ile kosztuje.
Wiekszosc ciuchow z bazarow jest szyta ze tak powiem "workowato" bez fasonu albo "rozmiar uniwersalny" ktory wcale taki nie jest.Dopiero w sklepach moge znalezc cos co naprawde swietnie lezy na mnie.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 07:38   #95
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Zaleta sklepow jest mila obsluga,nie wciskajaca kitu,zawsze gwarancja jest,mozna zwrocic towar,jakosc dobra albo bardzo dobra,przymierzalnie,jesz cze jakas muzyczka fajna leci,wszystko zgodne z trendami ale nie tylko no po prostu kocham sklepy...Wole miec jedna bluzke firmowa niz 2-3-4 z bazarku.
Hymmm a to mnie zdziwiła ta wypowiedź TEŻ JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU i na palcach jednej ręki mogę policzyć sklepy gdzie są "mili sprzedawcy".
Nie daj Bóg pójść do sklepu "NIKE CORNER" ze zwrotem towaru
Mi powiedzieli, że "nieprawodłowo chodzę" w moich butach za 350zł i dlatego sie rozwaliły po 3 miesiącach uzytkowania. A mojemu znajomemu po tygodniu zaczęły wyłazić pierze z kurtki puchowej za bagatala 800zł Oczywiście nie chcieli przyjąć zwrotu Ile się sprzedawcy nagadali, narobili "obrażonych" min itp itd. Dopiero jak ów znajomy się wnerwił i powiedział, że "rozpier*oli im ten "kiosk" to przyjęli felerny towar Podobnie jest w większości sklepów (z moich doświadczeń)
Mam kilka sprawdzonych sklepów w Centrum Park gdzie obsługa jest miła i towar w przyzwoitych cenach.
Jak chyba każdy człowiek, nie lubię przepłacać Dlatego czasami wybieram się na rynek przy ul. Kawaleryjskiej (innych jakoś nie lubię a zwłaszcza MADRO) bo niektóre rzeczy są tam naprawdę sporo tańsze
Zazwyczaj jednak nic nie kupuję,bo nie mogę się przebić przez wszechobecne tłumy ludzi . Ale zgodzę się ze stwierdzeniem, że jak się dobrze szuka to można wynaleźć prawdziwe perełki Ja takich perełek mam kilka i moja mama także i ani na styl ani na jakośc nie nazekamy
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:55   #96
sabiku
Raczkowanie
 
Avatar sabiku
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 231
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
nie kupuje na targu z tej przyczyny, ze materialy z ktorych wykonana jest wiekszosc ubran jest tandetna, i po 2och praniach nadaja sie tylko do wyrzucenia. pozdrawiam

a ja sie nie zgadzam kupiłam 2 miesiace temu TZ spodnie w Diversie za 130 zł i juz sa przetarte na dupie a te z targu kupione za 50 zł non stop wygladaja jak nówki
__________________
" Dla Was Synowie...wszystko to co robię, każdy Wasz wróg będzie zawsze moim wrogiem..."

Pawełek 30.10.2004
Kubuś 27.08.2009
sabiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:03   #97
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez dzooda Pokaż wiadomość
w zyciu nie kupilam lacha na rynku bo to kicz..co z tego ze kosztuje 20zl jak nadaje sie na szmate albo do wiejskiej dyskoteki..u ruskich kupuje skarpetki albo majtki
w życiu nie kupiłabym u ruskich skarpetek a co dopiero majtek!!!!!!!!!!!
wolałabym założyć jakąś "szmate" i iść na wiejską dyskotekę.........

pojechałaś!!!!!!!!!!!!!!! !!!
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 15:13   #98
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
w życiu nie kupiłabym u ruskich skarpetek a co dopiero majtek!!!!!!!!!!!
wolałabym założyć jakąś "szmate" i iść na wiejską dyskotekę.........

pojechałaś!!!!!!!!!!!!!!! !!!


hmmm a możesz rozwinąć swoją myśl?

chodzi o skarpetki i majty?
czy że u ruskich? a u francuza byś kupiła?;>
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:55   #99
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Zakupy na targu...

Nie kupuje na targu bo:

- marna jakość w 99%
- ciuchy z targu sa makabrycznie oklepane pól miasta sie tam ubiera (teraz np na targu kroluja bluzki w złoto brazowe paski i dosłownie co 2 osoba ma taka made in bazarek
- denerwuja mnie w wiekszosci namolni sprzedawcy

Dlatego bardzo nie lubie Ubrań z targu i nigdy tam nie kupuje. I to nie jest snobizm, ze krytykuje sie ubrania z targu! Snobizm jest wtedy, gdy ktos krytykuje ludzi ubierajacych sie na targu a ja absolutnie nic do nich nie mam, niech kazdy ubiera sie gzdie chce

Ja Wole odłozyc na cos fajniejszego, np wole 1 porzadny sweterek zamiast 5 z targu,
a jak nie mam funduszy to ide do jakiegos fajnego lumpexu i tam kupuje 100 razy lepsza jakosciowo rzecz za kase nizsza niz na targu!
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:13   #100
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Zakupy na targu...

Ja także nie kupuję na targu. Unikam też sklepów typu "Butik". Bo co z tego, jeżeli nawet mi się spodoba jakiś ciuch, jeżeli potem całe miasto w tym samym latać będzie!?
Już abstrahując od jakości tych ciuchów. I niezbyt wyrafinowanego klimatu robienia zakupów.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:21   #101
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Zakupy na targu...

Ja kupuj czesto na rynku u mnie w Toruniu - bo tylko tam znajde tanie, fajne i co ważne w DUŻYCH ROMZIARACH dżinsy.
Kurtki i inne tez tam czesto kupuje.
Ale bluzki zazwyczaj juz kupuje w lumpeksach
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 18:50   #102
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zakupy na targu...

ja wolę bardziej rynek niż sklepy, nie lubię przepłacać i dla mnie to głupota kupować bluzkę za 70 zł.
najczęściej kupuje u wietnamczyków lu bułgarów i jakoś jeszcze nie zauważyłam (a mam z tamtd sporo ciuszków) żeby były gorszej jakości od firmowych (takie też mam, ale mniej). I jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby w czymś co ja mam chodziło pół miasta (sporadycznie zdarzy się spotkać 1 osobę).kupiłam na targu w lecie 3 boskie kiecki w cenach 15, 30, 35 zł i przechodziłam w nich całe lato i dalej są jak nówki. albo bluzeczka z 5zł, mam ją już 2 lata, a dalej wygląda jak nowa, mimo, że często w niej chodzę.

z tego co słyszałam to obcokrajowcy sprzedają taniej od polaków bo poprostu bardziej im się to opłaca. Polak sprzedaje kurtke za 150, a Wietnamczyk za 100, bo po przeliczeniu i tak mu się opłaca (a tak mi się podobała ta kurtka <3).


to tyle z mojej strony, baj;*
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:45   #103
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zakupy na targu...

ja kupilam ostatnio 2 bluzki long na targu, ale nie byly takie tanie 50zl za sztuke i wiele osob pytalo sie gdzie kupilam jakosciowo naprawde fajne
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:09   #104
maksyma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy na targu...

jak dla mnie to bardzo czesto targi sa najlepszym miejscem, aby znalezc unikatowe ciuszki w barrrdzo promocyjnych cenach...w krakowie na placu zydowskim mozna znalezc markowe ubrania, ktorych nie sposob znalezc w sklepie a placi sie minimalniejak dla mnie to mega sposob na zapelnienie luk w szafie...
maksyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:28   #105
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na targu...

a ja to róznie, jeśli spotykam cos ładnego to czmeu nie? Spodnie są ok, letnie rzeczy są ok, sweter raz kupiłam, więcej nie kupie, bo po 1 praniu się zmechacił.W zimie raczej nie kupuje,przynajmniej nie kupowałam, bo jest zbyt zimno na przymierzanie, ale np. rekawiczki, szalik , czapkę, czemu nie? Moge kupić i w zimie.torebki tez bywają fajne- mozna kupic niejedna ciekawa rzecz sporo taniej. Tyle,że trzeba miec też czas, bo rynek z reguły z rana, przynajmniej u mnie no..jeszcze sobota dochodzi Wiekszość rzeczy jest faktycznie typowo "rynkowych" no ale co za problem? ich nie kupuje
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:30   #106
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
ja kupilam ostatnio 2 bluzki long na targu, ale nie byly takie tanie 50zl za sztuke i wiele osob pytalo sie gdzie kupilam jakosciowo naprawde fajne
No własnie ja kupowałam w lecie bawełniane bluzeczki, i naprawdę były niezłe gatunkowo, nic się z nimi strasznego nie stało ani od chodzenia ani po praniu

A dziewczyny przyjrzałyście się,że na allegro połowa ciuchów to typowy Rynek? tylko z reguły za troszke większą cene i z przesylką
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 00:48   #107
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zakupy na targu...

ila78, tez to zauwazylam buszujac po allegro widze te same ciuszki co na tragu -ale w cenie takiej samej lub umiarkowanie wyzszej. Ale u mnie nawet w centrum handlowym w miescie jest to samo -bo czesto sprzedawcy maja stosiko na targu i butik w centrum
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 08:40   #108
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Zakupy na targu...

a ja roznie - czasem sklepy w miescie, czasem targiczek, czasem tez allegro... ale wiem ze rzeczy ktore sa na targu sa ciut tansze niz te same na allegro... poza tym nie jest prawda ze wszystko co z targu jest do bani, zle gatunkowo, trafialam na rzeczy z 'markowych' sklepow ktore byly do bani, zreszta ja kieruje sie 2 rzeczami - tym co mi sie podoba i tym co nie kosztuje majatek, bo niestety nie zarabiam... np wczoraj kupilam sobie spodnie crossa za 90zl, a takie same w sklepie w centrum mierzylam za 130zl, wiec dla mnie robi to roznice, a ze ciaple tylek mi wywialo, to inna sprawa, to jest minus zakupow na targu...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 08:51   #109
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Zakupy na targu...

a ja kupiłam ostatnio zimową kurtkę na miejskim targowisku

niestety w żadnym "normalnym" sklepie nie znalazłam długiej kurtki z polarem - były wprawdzie 2 w jakiejś sieciówce ale wyglądały koszmarnie, jak dla king-konga

no i zakończyłam poszukiwania na targowisku - możliwe, ze jeszcze ktoś sobie taką kupił, ale
po 1. mało mnie to obchodzi
po 2. w "normalnych" sklepach też jest zawsze wiele sztuk z danego fasonu
po 3. ten fason, który wybrałam był tylko w jednej budce więc nie taki bardzo popularny
po 4 zamierzam ją nosić z paskiem (którego fabrycznie tam nie ma)

nie znoszę targowisk - bo jest tam teraz zimno, bo są malusieńkie przymierzalnie (lub samo lustro), bo sprzedawcy wywierają okropną presję - no ale czasem nie ma wyboru :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 11:25   #110
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Zakupy na targu...

ja na targach zwykle nie mierze -ale kupuje swteterki, bluzki-na oko. A jakby co zawsze umawiam sie na mozliwosc wymiany na cos innego albo zwrotu nastepnego dnia. Chyba bym zamarzla jakbym sie miala rozbierac
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:53   #111
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
pytania tego typu sa hmm bez sensu bo czy wazne gdzie kupujesz ciuchy ? wazne zebys sie w nich czula dobrze i nikomu do tego gdzie co kupujesz.

wszytskie ciuchy dostepne w sklepach i nabazarach sa produkowane w ilosci hurtowej wiec nie ma szans na bycie oryginalnym ,wiekszosc ciuchów jest szyte przez biednych azjatów w polsce kosztuja majątek .

czesc cichów w sklepach mozna dostac równiez na bazarach tylko róznia sie cena bo sklep musi obłacic czynsz,prąd,pracowników i stad te róznice.
odkryłam ostatnio fajny sklepik gdzie mozna kupic rzeczy identyczne jak 2 ulice dalej tylko ceny o polowe nizsze ,kupilam sweterek za 60 zł a wczesniej ogladam je za ponad 130.

osobiscie nie kupuje na bazarach bo lubie i musze przymierzyc ciuch(taki los wysokiego ,chudego czlowieka)
Zgadzam się z Paulą. Poza tym polecam lekturę wątku... Nie pamiętam tytułu ale była w nim mowa o sklepach które mają rzeczy kiepskiej jakości. Chyba żadna marka nie została w tym wątku oszczędzona. Ta wspaniała jakość sklepowych produktów jest pozorna. Przecież i tak to wszystko za grosze jest produkowane w krajach typu Chiny.

No cóż, nie każdy ma ochotę płacić kilkadziesiąt złotych za metkę tylko po to aby później w wątku "Co sobie ostatnio kupiłyscie" napisac nie tylko bluzkę ale koniecznie "bluzkę Zara", "bluzkę Vero Moda".

Dla mnie całą przyjemnością jest samo "polowanie". I jest ono o wiele przyjemniejsze kiedy upoluje się coś taniego. Jakiś miesiąc temu upolowałam na targu jesienny płaszczyk, który jest ciepły i podoba się wielu osobom... Nie wygląda jak szmata ani nigdzie mi się nie popruł mimo że nosze go codziennie. I był śmiesznie tani.
Po prostu trzeba umiec szukać. Wszędzie.
Tak samo jak na targach zdarza mi się kupowac cos w sklepach, ale nie zauważam różnicy w jakości tych ubrań. Te firmowe niczym mnie nie oczarowały.

Nie ubieram się w metki i ludzi też nie oceniam po tym gdzie robią zakupy.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:56   #112
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Zakupy na targu...

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Ja na targu jeszcze nigdy perełki nie znalazłam, może dlatego, że nie szukam. Znacznie lepszą opcją sa dla mnie ciuchlandy
Mam takie samo zdanie .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:46   #113
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: Zakupy na targu...

a co powiecie na zakupy na stadionie? często tam kupujecie? i czy sie opłaca?
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 22:37   #114
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Zakupy na targu...

nie chodze na targ kupowac ubran - wszystkie rzeczy ktore stamtad mialam po niedlugim czasie nie nadawaly sie do noszenia wyjatkiem sa tylko buty zimowe. kazda para ze sklepu rozwalala mi sie po jedym, czasem nawet pol sezonu a te z rynku (skorzane, ladnie wykonane, moim zdaniem ladniejsze niz ze sklepu) wytrzymuja mi kilka zim jednek mimo tego potwornie denerwuja mnie tlumy ludzi, scisk, trudnosci w mierzeniu i ogladaniu ubran... masakra
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 09:29   #115
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Zakupy na targu...

nie ma reguły. kupuję to co mi się podoba, nie ważne gdzie i za ile.
potrafię kompletnie stracić dla czegoś głowę bardzo drogiego i to kupić ale mam też bluzki za złotówkę z lumpexu. a na targu naprawde mozna upolowac coś fajnego, sama mam przepiękną spodnicą indyjską, której nie widzialam u nikogo innego (bardzo charakterystyczny, duży wzór, którego szukałam 4 miesiące ) i kosztowała 40 złotych. trzeba szukać, szukac i jeszcze raz szukać, czasem nawet na targu można spotkać stoiska, gdzie można znalezc perełki (sama znalazlam takie stoisko, same pojedyńcze egzemplarze, zwłaszcza spodnice + dużo fajnej, drewnianej biżuterii)
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 10:43   #116
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Zakupy na targu...

Zgadzam się z poprzedniczką. Sama mam z targu sporo rzeczy. Swojego czasu targ był w zasadzie prawie jedynym miejscem do zaopatrzenia sie w odziez czy obuwie. Z targu mam np. bardzzzo dużo butów. Sa rewelacyjne i mam je po kilka lat.
Pozdro
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 19:06   #117
ju_sty_nia_03
Przyczajenie
 
Avatar ju_sty_nia_03
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy na targu...

A w moim mieście połowa obywateli (w tym ja) ubiera się na targach (u nas tzw. rynek). Nie zgodzę się, że są tam byle jakie ubrania, bo to nieprawda. Zauważyłam, że są tam ciekawsze ubrania niż ze sklepów, które naprawdę ślicznie wyglądają i nigdy nie powiedziałabyś, że są z targu. A do tego niska cena...
ju_sty_nia_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 20:43   #118
ewa25
Zadomowienie
 
Avatar ewa25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 326
GG do ewa25
Dot.: Zakupy na targu...

Większość ciuchów ,które są na rynku mozna również znaleźć w sklepach.Róznica jest jedynie w cenie, w sklepie są dużo droższe.
ewa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 13:17   #119
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Zakupy na targu...

a ja czasami lubie kupować na targu. niekoniecznie zgadzam sie że jest tam aż tak bardzo tanio bo bluzki lepsze jakościowo kosztują w podobnych cenach jak w sklepach. to prawda że w niektórych bluzkach później pól maista biega i to mnie najbardziej odstrasza. nie ukrywam że parokrotnie zawiodłam się na sklepowych ciuchach. czasami materiał jest parokrotnie gorszy niż na targowisku a cena parokrotnie wyższa...
ostanio skusiłam się na torebke z new yorkera tak bardzo mi się podobała że nie mogłam sobie jej odmówić tylko ta cena ( ale jak kupywałam udałam że nie jest taka duża i mam nadzieje że nie spotkam takiej samej za połowe ceny.

p.s. nie lubie snobów... chyba każdy wie kogo się to tyczyło
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 14:29   #120
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Zakupy na targu...

dzisiaj kupiłam na targu taką czapeczkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czapka zimowa.jpg (45,8 KB, 14 załadowań)
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.