nasi tancza :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-02, 13:12   #61
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: nasi tancza :)

Mi się podobali Niezależnie od tego czy darzę ich sympatią, czy nie, kibicowałam im i uważam, że Kasia tańczy na niezłym poziomie. 3 pierwsze miejsca zajęły pary profesjonalne, a nasi byli 1 parą nie-profesjonalną, co więcej, pokonali niektórych zawodowych tancerzy
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 13:20   #62
n@ta
Rozeznanie
 
Avatar n@ta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dolina Zielonego Bakłażana
Wiadomości: 800
GG do n@ta
Dot.: nasi tancza :)

Kurcze, wchodze tutaj na drugi dzień i już są filmiki z eurowizji....ech, siła internetu .

Ktoś napisał o zasłudze polonii w Irlandii i UK.A ja zauważyłam że dostawaliśmy wysokie noty od krajów, które nijak są związane z Polską. Po prostu się podobaliśmy! nie wiem dlaczego niektórym tak trudno w to uwierzyć....a Polak jednak potrafi :P
__________________
d a nc e
n@ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 14:32   #63
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez n@ta Pokaż wiadomość
Kurcze, wchodze tutaj na drugi dzień i już są filmiki z eurowizji....ech, siła internetu .

Ktoś napisał o zasłudze polonii w Irlandii i UK.A ja zauważyłam że dostawaliśmy wysokie noty od krajów, które nijak są związane z Polską. Po prostu się podobaliśmy! nie wiem dlaczego niektórym tak trudno w to uwierzyć....a Polak jednak potrafi :P
podaj przykład takiego kraju. ja zauważyłam, że od tych krajów w których nie ma mocnej polonii dostawali max 1-3 pkt, ale najczęsciej 0.

Najbardziej podczas całego szoł rozbawiło mnie wspomnienie Orzecha o akcencie polskim jaki pojawił sie w tańcu Kasi i Marcina... mianowicie Kasia miała czerwoną sukienkę wyłożoną białymi diamencikami.... mało co nie spadłam z fotela, miało to sie niby kojarzyć z polską flagą

Podziwiam pary które nia bały sie zaryzykowac i rzeczywiście postawić na akcent narodowy, tzn zatańczyć taniec narodowy, Grecja, Ukraina,Irlandia, i jescze jakieś kraje słowiańskie które tańczyły taniezcz elementami polki. Taka przecież powinna być idea eurowizji, że spotykają się ze soba różne style, różne kultury i tradycje! I to jest piękne. Różnorodność!
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:37   #64
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: nasi tancza :)

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
A zauważyłyście że w pewnym momencie Kasia lekko się potknęła? Tak mi się wydawało...Aż wstrzymałam oddech!





Mnie się wydaję, że figurka Kasi jest bardzo apetyczna! Pasuję jej to!
A widziałyście Hiszpankę? Bardzo seksowna figura! Ogólnie bardziej podobają mi się "dobrze zbudowane" tancerki...
Tańczyła dzisiaj z jakiegoś kraju, taka blondynka dosyć wysoka bardzo szczuplutka ( nie zawodowa tancerka) i nie podobało mi się...Te chude nóżki pomykające w tańcu
Ta co tańczyła Sex bomb to rewelacja...super sukienka, ruchy...wszystko!

I jeszcze bardzo podobała mi się para tańcząca przy muzyczce z "Piratów z Karaibów". Lubię takie klimaty
Także to zauważyłam . Para z Austrii tańczyła do muzyki "Piratów z Karaibów" mi bardzo się podobali.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajnie nasi tańczyli, ale wg. mnie trochę to bez sensu, że są pary profesjonalne i łączone, bo wiadomo, że amatorzy nie zatańczą tak idealnie jak pary, które tańczą już kilka albo kilkanaście lat
Ale 4 miejsce bardzo dobre

Aha, a zwycięska para wcale mi się nie podobała, tzn. ich taniec był ok, ale nie powalił mnie
Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Gratuluje Kasi i Marcinowi! Byliście świetni!
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:38   #65
Blueeyed_Alice
Raczkowanie
 
Avatar Blueeyed_Alice
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 98
Dot.: nasi tancza :)

Nie najczesciej 0 bo zadnego punktu nie dostalismy tylko od 3 krajow ;-) wiec chyba nie bylo tak zle jakby niektorzy chcieli :

tu sa wyniki jakby ktos byl ciekawy:

http://www.eurovision.tv/addons/dance/results.php
Blueeyed_Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:52   #66
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: nasi tancza :)

podobalo mi sie w tym konkursie to, ze w odroznieniu od tej eurowizji spiewanej, w tej wygral taniec a nie przerost formy nad trescia i kicz. Kazda z tych par z pierwszej 5 zaprezentowala fajny poziom, bo tak Finlandia to klasa sama w sobie, szczerze mowiac po ich wystepie nie spodziewalam sie ze tak wysoko zostana ocenieni, w porownaniu zreszta mogli zostac prawie niezauwazeni, Ukraincy nawiazali do tradycji, Irlandczycy swoj fenomenallny step, ktory podoba sie naprawde wielu ludziom, a Polacy musze przyznac tez i strojem (w freestylu, nawet patriotycznie kaska w czerwieni, hakiel w bialej koszuli), aranazacja muzyczna i wykonania nazwiazali do klasyki gatunku, nie bylo zadnych niepotrzebnych udziwnien tak jak w wystepach innych par. To ze widzowie postawili na jakosc mnie najbardziej zaskoczylo. Poza tym konkurs ogladalo sie 100 razy fajniej niz tradycyjna eurowizje no i przebiegal bardzo sprawnie.
__________________


Edytowane przez miss_seepy
Czas edycji: 2007-09-03 o 13:25
miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:57   #67
JagaK
Raczkowanie
 
Avatar JagaK
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 224
Dot.: nasi tancza :)

Mi również ogólnie podobał się występ Kasi i Marcina (mimo że za słodką Cichopkową nie przepadam). Pierwszy taniec był świetny i to że sie potknęła ale zachowała spokój i tańczyła dalej jest dla niej na duzy +. Co do drugiego tańca to rumba też mi się bardzo podobała natomiast jave w drugiej części był jakiś taki marny moim zdaniem. Innych par nie oglądałam za bardzo, no ale wielkie gratulacje że byli najwyżej ocenioną "mieszaną" parą.

Edytowane przez JagaK
Czas edycji: 2007-09-03 o 14:09 Powód: smaba, jave- wathever ;)))
JagaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.