Co to za sklep e-naturalne.pl? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 10:25   #1
tristana78
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Question

Co to za sklep e-naturalne.pl?


Czy ktoś coś tam już kupił? Znalazłam ich też na allegro ale mają mało opinii. Może wiecie coś więcej?
tristana78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:13   #2
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl ?

Wątek powstał z inicjatywy właścicielki sklepu.

Rozejrzałam się. Bardzo mały wybór olejów na razie, a te co są to nie dla mnie. Te same produkty powtarzają się w różnych kategoriach. Skusiłabym się tylko na detergenty, ale koszt wysyłki nie zachęca (13 zł za priorytet).

Zastanawiam się, co to jest ekstrakt z kwasów AHA .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-07-12 o 10:31
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:50   #3
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl ?

Sklep może być ok, ale ja z przyzwyczajenia kupuje w ecospa albo mazidłach, duży wybór i sprawdzone produkty.
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 17:51   #4
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl ?

a mi sie widzi, ze 2 nowe uzytkowniczki reklamuja swój sklep i to na kilku watkach
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:27   #5
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl ?

Cytat:
Napisane przez tristana78 Pokaż wiadomość
Zainteresowałaś mnie pytaniem o kwasy i zamówiłam na próbę tonik z AHA 10% [...]. Z tego co czytałam to jest ekstrakt z kwasów z owoców cytrusowych, jak dla mnie fajny i ciekawy pomysł.
Ekhm... (nie wyczułaś ironii) Nie ma czegoś takiego jak "ekstrakt z kwasów AHA". Kwas jest substancją chemiczną, nie robi się z niego "ekstraktów". Ekstrakt można uzyskać z rośliny i w nim będą się znajdować różne substancje, np. kwasy.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 14:26   #6
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl ?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Zastanawiam się, co to jest ekstrakt z kwasów AHA .
No własnie, jest to ekstrakt z owoców zawierający kw. AHA, a nie ekstrakt z kwasów jak jest napisane przy toniku. Wypadało by tez zmienić nazwe INCI przy ekstrakcie bo jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze alantoina to nazwa INCI dla tego produktu
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-07-12 o 10:24 Powód: Edycja cytatu
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 08:42   #7
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Dziewczyny a co sądzicie o tych produktach :

~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/SERUM...A-WRAZLIWA/230
~~> http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Maska...f-pod-oczy/106

Nadadzą się dla cery 22 latki, czy mogą mieć zbyt silne działanie? Pytam, bo nie chciałabym sobie zaszkodzić
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.



Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-06-17 o 11:44
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 15:21   #8
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Zrobiłam ostatnio małe zamówienie z tego sklepu. Wszystko doszło, szybko - 3 dni po wpłacie wysłali paczkę. Gramatury się zgadzają.
Zdążyłam wypróbować ten peeling:
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/PEELI...OPIKALNYCH/111
Na pewno jest delikatny, nie podrażnia, nie szczypie. Efekt jak po maseczce rozświetlającej - skóra rozjaśniona, miekka , trochę mniej widoczne skórki(ale bez super skuteczności).
Dziwi mnie informacja na temat ilości jaką powinniśmy nałożyć na twarz -
Cytat:
na twarz 20g z 40ml wody
To by było dużo za dużo.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:39   #9
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Proszę o opinię odnośnie żelu hialuronowego wielkocząsteczkowego - kogoś wiarygodnego (a nie posłańca z e-naturalne lub innego konkurencyjnego e-sklepu z kilkoma postami ) . Cena dość dobra jak na 50g (a taka mała ilość mnie interesuje) lecz oddzielnie musiałabym dokupować np. alantoinę czy wit.B (co nie jest konieczne, wiem) - a więc czy naprawdę dobrej jakości jest ten kwas z e-naturalne? Działanie jak porównywalne... do innych? Warto?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 09:54   #10
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Zrobiłam ostatnio małe zamówienie z tego sklepu. Wszystko doszło, szybko - 3 dni po wpłacie wysłali paczkę. Gramatury się zgadzają.
Zdążyłam wypróbować ten peeling:
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/PEELI...OPIKALNYCH/111
Na pewno jest delikatny, nie podrażnia, nie szczypie. Efekt jak po maseczce rozświetlającej - skóra rozjaśniona, miekka , trochę mniej widoczne skórki(ale bez super skuteczności).
Dziwi mnie informacja na temat ilości jaką powinniśmy nałożyć na twarz -

To by było dużo za dużo.
Możesz powiedzieć na ile razy mniej więcej wystarczy 10 g tej maseczki, jeżeli nakładać by ją tylko na twarz?
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 09:06   #11
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Właśnie tą 10g wzięłam, użyłam 3 razy i została mi ilość mniej więcej na jeden raz.
Dalej jestem zachwycona
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 09:19   #12
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Właśnie tą 10g wzięłam, użyłam 3 razy i została mi ilość mniej więcej na jeden raz.
Dalej jestem zachwycona
to dobrze,że wzięłam większe opakowaniemam nadzieję,że mnie też zachwyci
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:10   #13
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Chciałam zamówić tam dwa toniki, ale potem poczytałam, że tonik kosztuje około 15 zł za zaledwie 100 g, a do tego jeszcze muszę kupić hydrolat
dobrze, ze to doczytałam, bo już mialam zamiar klinąć i zamiawiać...
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 17:33   #14
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Chciałam zamówić tam dwa toniki, ale potem poczytałam, że tonik kosztuje około 15 zł za zaledwie 100 g, a do tego jeszcze muszę kupić hydrolat
dobrze, ze to doczytałam, bo już mialam zamiar klinąć i zamiawiać...
Mogliby chociaż dołączyć jakąś miarkę do wody, zamiast proponować odmierzanie 80 ml maleńką pipetką lub w zlewce (zlewki ChemLand najczęściej dostępne w sklepach mają podziałkę czysto orientacyjną, często bardzo niedokładną).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-07-14 o 17:34
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:47   #15
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Juz jakis czas zlozylam zamowienie i dostalam wszytsko na czas wiec daje znac, ze sklep jak najbardziej polecam

Zamowilam peeling z owocow tropikalnych (ktory pachnie slicznie, ale zdecydowanie nie tropikalnie) i nie szczypie mnie twarz zaraz po nalozeniu<hurra!>.
Do tego zamowilam olejek z Koezymem Q10, z ktorego tez jestem zadowolona.

Chetnie wroce do sklepu jak tylko zuzyje zapasy
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 07:06   #16
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Wszelkie zmiany w recepturach i przepisach dotyczących produktów e-naturalne.pl Klient powinien skonsultować z lekarzem lub farmaceutą, ewentualnie z naszym sklepem!
http://www.e-naturalne.pl/pl/i/BHP/11
Ciekawa taktyka

Sklep powinien zacząć od sprawdzenia swoich receptur. Ktoś mnie zapytał ostatnio o zestaw serum z kwasem askorbinowym/caresoft i okazuje się, że źle wyliczono ilość wody, którą należy dodać.

Generalnie denerwuje mnie u nich brak danych technicznych. Kiedyś może złożę zamówienie, żeby zrobić zapas Geogardu Ultra, bo w ZSK grubo przeginają z ceną (GSB).
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:12   #17
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Sklep powinien zacząć od sprawdzenia swoich receptur. Ktoś mnie zapytał ostatnio o zestaw serum z kwasem askorbinowym/caresoft i okazuje się, że źle wyliczono ilość wody, którą należy dodać.
Lorri, a mogłabyś rzucić okiem na składy ich serum z witamina C i czarnym bzem i toniku AHA?

http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Serum...naczyniowa/231

http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Tonik...HA-C.I.-10/138

Bo ja już od dawna zrezygnowałam ze skomplikowanego kręcenia, gdzie nie da się jak w serum dwufazowym robić wszystkiego na oko i szukam gotowców z kwasami

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 12:25
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 10:58   #18
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Czy ktoś uzywał kremu do trądzikowej z e-naturalne?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-10-24 o 11:30 Powód: Przesunięcie, zmiana tytułu
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:10   #19
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja sie zastanawiam nad tonikiem z ich strony.
Na razie uzywam drogeryjnych.

Na pewno zamowie peeling enzymatyczny, jakis olej do wlosow i odzywke w sprayu. A co do pielegnacji twarzy... (tonik) krem - nadal sie waham
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 22:03   #20
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

mam dylemat: na e-naturalne mają tanie oleje, niekiedy dużo tańsze od tych samych na zsk czy mazidłach. trochę wydaje mi się to podejrzane, nie mam do tego sklepu zaufania. dziewczyny co myślicie? kupować tam gdzie taniej czy lepiej w sprawdzonych sklepach typu zsk?
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 00:04   #21
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
mam dylemat: na e-naturalne mają tanie oleje, niekiedy dużo tańsze od tych samych na zsk czy mazidłach. trochę wydaje mi się to podejrzane, nie mam do tego sklepu zaufania. dziewczyny co myślicie? kupować tam gdzie taniej czy lepiej w sprawdzonych sklepach typu zsk?
Do mnie dzisiaj przyszła przesyłka, zamówiłam peeling enzymatyczny,algi, i maseczkę. Na przesyłkę czekałam 4 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie, wybrałam list polecony priorytet. Jeszcze nie próbowałam ich wynalazków, ale jak wypróbuję to się podzielę z wami opinią na ich temat.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:51   #22
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Dzisiaj dostałam paczkę z e-naturalne, która zawierała:
-peeling enzymatyczny
-maskę algową peel-off
-glinka zielona(tutaj już zamówiłam opakowanie 200g, ponieważ moja cera bardzo polubiła się z tym rodzajem glinki, więc kupiłam zapas )

Jutro robię sobie spa
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 00:00   #23
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Czy zamawiał ktoś olej z pestek malin z tego sklepu? Jaką miał datę ważności? Cena jest atrakcyjna, ale na stronie podany jest absurdalnie krótki termin ważności - zaledwie 6 miesięcy od daty produkcji. Niektóre oleje mają nawet 3-4 miesiące, czyli w momencie sprzedaży byłyby pewnie już po terminie. Nie wiem, co mam o tym myśleć .


Jakby ktoś był zainteresowany - do 7 grudnia trwa mikołajkowa promocja, dają zniżkę 5% na zamówienia do 100 zł i 10% na zamówienia powyżej 100 zł.

Miło, że mają tanie przesyłki polecone dla małych zamówień.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-12-02 o 11:32
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:43   #24
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

mam kilka produktow z tego sklepu, m.in. maslo shea kupione w promocji (jakis czas temu chyba 3,50 za 50g) i maske algowa peel off pod oczy. Maslo twarde jak kamien, ale to moje pierwsze, nie wiem, takie ma byc?
Co do maski, oczy zaraz "po" wyglada niezle, ale efekt dosc krotkotrwaly. Czy ktos moglby mi powiedziec, czy dawac cos pod maske? Jak dlugo ja trzymac? na poczatku trzymalam az wyschla, ale nie moglam jej zeskrobac, a to na pewno nie sluzy skorze. Teraz trzymam kilka minut i sciagam, poki jest "gumowata". BTW, zadalam te same pytania w mailu wyslanym do sklepu, ale odpowiedzi sie nie doczekalam.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 16:53   #25
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
mam kilka produktow z tego sklepu, m.in. maslo shea kupione w promocji (jakis czas temu chyba 3,50 za 50g) i maske algowa peel off pod oczy. Maslo twarde jak kamien, ale to moje pierwsze, nie wiem, takie ma byc?

Co do maski, oczy zaraz "po" wyglada niezle, ale efekt dosc krotkotrwaly. Czy ktos moglby mi powiedziec, czy dawac cos pod maske? Jak dlugo ja trzymac? na poczatku trzymalam az wyschla, ale nie moglam jej zeskrobac, a to na pewno nie sluzy skorze. Teraz trzymam kilka minut i sciagam, poki jest "gumowata". BTW, zadalam te same pytania w mailu wyslanym do sklepu, ale odpowiedzi sie nie doczekalam.

Mam masło z innego sklepu i jest mięciutkie, rozpuszcza się na dłoni nawet zaraz po wyjęciu z lodówki i ma taki maślany, żółty kolorek Nie lubie twardego masła, ponieważ żeby je rozsmarować, trzeba straszliwie naciągać skórę szczególnie pod oczami.

Bardzo lubię maski peel off - super nawilżają, po dobrej masce efekt utrzymuje się u mnie nawet kilka dni. Maskę peel off można położyć na całe oczy, ale oczywiście niezbędna jest pomoc drugiej osoby

Przed nałożeniem maski robię peeling kawitacyjny albo enzymatyczny- to jest gwarancją dobrego działania maski.

Pod maskę nakładam wodne serum (może być oczywiście na hydrolacie), ale bez dodatku zagęstników czy kwasu HA wielkocząsteczkowego bo skóra nie wchłonie składników z maski, ale może być gliceryna, nawilżacze, mały HA czy witaminy.

Serum trzeba wmasować lub wklepać (pod oczami) i dopiero nałożyć maskę. Maska położona na serum dużo lepiej nawilża i lepiej się ją zdejmuje. Najlepiej trzymać ją 15 - 20 minut, a jeśli zaschnie na brzegach, to wystarczy dobrze ją zwilżyć gąbką lub mokrym wacikiem i bez problemu będzie schodziła .
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:19   #26
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Mam masło z innego sklepu i jest mięciutkie, rozpuszcza się na dłoni nawet zaraz po wyjęciu z lodówki i ma taki maślany, żółty kolorek Nie lubie twardego masła, ponieważ żeby je rozsmarować, trzeba straszliwie naciągać skórę szczególnie pod oczami.

Bardzo lubię maski peel off - super nawilżają, po dobrej masce efekt utrzymuje się u mnie nawet kilka dni. Maskę peel off można położyć na całe oczy, ale oczywiście niezbędna jest pomoc drugiej osoby

Przed nałożeniem maski robię peeling kawitacyjny albo enzymatyczny- to jest gwarancją dobrego działania maski.

Pod maskę nakładam wodne serum (może być oczywiście na hydrolacie), ale bez dodatku zagęstników czy kwasu HA wielkocząsteczkowego bo skóra nie wchłonie składników z maski, ale może być gliceryna, nawilżacze, mały HA czy witaminy.

Serum trzeba wmasować lub wklepać (pod oczami) i dopiero nałożyć maskę. Maska położona na serum dużo lepiej nawilża i lepiej się ją zdejmuje. Najlepiej trzymać ją 15 - 20 minut, a jeśli zaschnie na brzegach, to wystarczy dobrze ją zwilżyć gąbką lub mokrym wacikiem i bez problemu będzie schodziła .
Dzieki Geraldine A mozesz podpowiedziec, co konkretnie "wodnego" kladziesz pod maske? W jakich proporcjach?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:50   #27
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dzieki Geraldine A mozesz podpowiedziec, co konkretnie "wodnego" kladziesz pod maske? W jakich proporcjach?
Serum robię na hydrolacie, a składniki dodaję "na oko". Dodaję np. kropę pantenolu, odrobinę niacynamidu, glukozaminę, dipeptyd i glukonian magnezu - w sumie podobne składniki jak do serum pod rolkę tylko bez HA 2%, jeśli mam małocząsteczkowy to go dodaję.
Jeśli robię maseczkę tylko pod oczy to dodaję glicerynę, ale można ją dodać także do samej maski: wlewam wodę do proszku, dodaję 2-3 krople gliceryny i szybko mieszam, wtedy maska jest łatwiejsz w "obsłudze" i lepiej nawilża Niektórzy dodają do proszku oleje, ale ja nie próbowałam.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 09:18   #28
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Serum robię na hydrolacie, a składniki dodaję "na oko". Dodaję np. kropę pantenolu, odrobinę niacynamidu, glukozaminę, dipeptyd i glukonian magnezu - w sumie podobne składniki jak do serum pod rolkę tylko bez HA 2%, jeśli mam małocząsteczkowy to go dodaję.
Jeśli robię maseczkę tylko pod oczy to dodaję glicerynę, ale można ją dodać także do samej maski: wlewam wodę do proszku, dodaję 2-3 krople gliceryny i szybko mieszam, wtedy maska jest łatwiejsz w "obsłudze" i lepiej nawilża Niektórzy dodają do proszku oleje, ale ja nie próbowałam.
Dzieki dobra kobieto
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 09:57   #29
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

A czy ktoś uzywał kremów z e-naturalne z vitasource? Kusi mnie ten kremik.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 20:26   #30
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

uzywał ktoś serum nawilżającego z algami i hydromanilem, albo kremu na naczynka z bzem?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-21 14:38:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.