Co to za sklep e-naturalne.pl? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 23:52   #31
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Serum robię na hydrolacie, a składniki dodaję "na oko". Dodaję np. kropę pantenolu, odrobinę niacynamidu, glukozaminę, dipeptyd i glukonian magnezu - w sumie podobne składniki jak do serum pod rolkę tylko bez HA 2%, jeśli mam małocząsteczkowy to go dodaję.
Jeśli robię maseczkę tylko pod oczy to dodaję glicerynę, ale można ją dodać także do samej maski: wlewam wodę do proszku, dodaję 2-3 krople gliceryny i szybko mieszam, wtedy maska jest łatwiejsz w "obsłudze" i lepiej nawilża Niektórzy dodają do proszku oleje, ale ja nie próbowałam.
ja dodaje do proszkowych maseczek oleje, polecam. Kolagen czasem.

A powiedz, jesli robisz maseczke na cała buzkę to wlawasz to serum do proszku algowego czy najpierw na buzke a potem maseczka? Jak to technicznie wyglada?

tych skladnikow jak glukozamina, dipeptyd nie ma w tym sklepie.
Ja kupowałam u nich parę rzeczy to bardzo miła obsługa, błyskawiczna dostawa i produkty z długim terminem waznosci dostałam. Teraz tez chciałam cos zamowić tylko czekam az bedzie spiruina.

A czy ktoras z Was probowała gotowej bazy kremowej z tego sklepiku?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-06-07 o 00:00
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:34   #32
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Własnie byłam bardzo zainteresowana zakupami z tego sklepu, ale pierwszy post mnie trochę zniechęcił...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:30   #33
mooniqa
Rozeznanie
 
Avatar mooniqa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Hollywoodź
Wiadomości: 828
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Witam, jakiś czasu temu zrobiłam u nich zamówienia, m.in na hydrolaty i jestem potwornie rozczarowana, a szczególnie hydrolatem z róży. Zamiast nawilżonej i uspokojonej cery po użyciu mam czerwone, piekące plamy na twarzy i ściągniętą skórę. Podobnie z oczarem. Z poprzedniej róży z innego sklepu byłam zadowolona- zero ściągnięcia i podrażnień. Oczar też ściągał ale nie aż tak.
Dodatkowo niezbyt przypadły mi do gustu butle z hydrolatami i olejami. Wielkie, z ciemnego szkła, z dużym otworem, że zawartość chlusta na boki. Mogłyby być bardziej poręczne. Wolę pozostać przy sprawdzonych źródłach zaopatrzenia.
__________________
"Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko."

A. E.

Edytowane przez mooniqa
Czas edycji: 2013-06-08 o 16:31
mooniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:08   #34
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez mooniqa Pokaż wiadomość
Witam, jakiś czasu temu zrobiłam u nich zamówienia, m.in na hydrolaty i jestem potwornie rozczarowana, a szczególnie hydrolatem z róży. Zamiast nawilżonej i uspokojonej cery po użyciu mam czerwone, piekące plamy na twarzy i ściągniętą skórę. Podobnie z oczarem. Z poprzedniej róży z innego sklepu byłam zadowolona- zero ściągnięcia i podrażnień. Oczar też ściągał ale nie aż tak.
Dodatkowo niezbyt przypadły mi do gustu butle z hydrolatami i olejami. Wielkie, z ciemnego szkła, z dużym otworem, że zawartość chlusta na boki. Mogłyby być bardziej poręczne. Wolę pozostać przy sprawdzonych źródłach zaopatrzenia.
Szkoda, jakis czas temu hydrolaty były w wiekszych (chyba) opakowaniach, za trochę mniejszą cenę... To zachecało mnie do zakupu, teraz wybiorę m.in z tego powodu inny sklep, skoro cena i objetosc juz sie nie różni

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-06-08 o 19:10
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 20:05   #35
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja bardzo lubię ten sklep,ostatnio coraz częściej robię tam zakupy.
Nie mogę się już obyć bez peelingu enzymatycznego i peelingu z piaskiem z Bora Bora
Mają w dobrych cenach olejki i masełka,coraz więszy wybór olejów,ekstraktów i innych fajnych rzeczy .
Hydrolatów od nich nie testowałam bo najbardziej pasują mi te z ZSK i nie chce mi sie ryzykować.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 22:53   #36
A Jonquille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 27
Co to za sklep e-naturalne.pl?

Mam hydrolat z zielonej herbaty. Pachnie dosyć nieprzyjemnie, aczkolwiek zapach po dość szybkim czasie znika. Nie podrażnia mi w ogóle skóry. Zakupiłam dosyć sporo z tego sklepu: oleje, masła, ekstrakty, spirulinę, peeling enzymatyczny itd. Mogę jak najbardziej polecić


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A Jonquille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 08:29   #37
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja zakupiłam tam peeling z owoców tropikalnych enzymatyczny, zestaw do zrobienia serum z NMF,algami etc i do tego krem nawilzajacy na bazie bez gliceryny. Najbardziej jestem zadowolona z peelingu, natomiast gotowe zestawy nie przypadly mi do gustu(krem nie nawilza, serum ma wg mnie zla konsystencje). Ale kontakty dobry i ceny też chyba nienajgorsze.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 11:17   #38
Wiolkaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja niestety muszę odradzić ten sklep. Zrobiłyśmy zamówienie zbiorowe i ok. 1/3 produktów jest zaraz przed skończeniem się terminu ważności. jakim cudem zużyć 100 g oleju kokosowego w miesiąc? przecież ma długą datę ważności a dostałyśmy prawie przeterminowany. Następne: np olejek z pestek moreli, podobno bardzo ładnie pachnie w porównaniu do innych olei, ma krótką datę ważnosci (6 miesięcy od produkcji). Dostałyśmy śmierdzący prawie że kupą olejek którego ważność skończy się za miesiąc. Możliwe, że był źle przechowywany (powinien być przechowywany w lodówce) i do tego taki stary, mógł się już zepsuć. I tak z 1/3 produktów. Mogli mieć stałą klientkę, niestety już tam nic nie zamówię.


Edit: Po zgłoszonej reklamacji otrzymałam bardzo szybką odpowiedź. Zaproponowano mi, bym odesłała produkty z których nie byłam zadolona, jednak część z nich juz wyrzuciłam, a część zdecydowałam się w szybkim tempie zużyć.

Edytowane przez Wiolkaa91
Czas edycji: 2014-01-19 o 08:55
Wiolkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:37   #39
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

ja wydalam juz u nich ponad 3 stowy, wszystko ma dluga date waznosci, nic nie jest przeterminowane, buteleczki swietne! po wykończeniu olejku mozna umyc i miec szklana butelke na cos innego kontakt super, odpisuja nawet po 19 i w weekendy( choc wtedy odpowiedzi kompletnie sie nie spodziewalam). Propozycje ktore im skladalam co do sprowadzenia produktow zostaly wysluchane i juz jest mozliwosc kupienia ich po znacznie nizszych cenach niz np. w ZSK nie raz u nich cos jeszcze kupie, ja ze swojej strony szczerze polecam
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:57   #40
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
kontakt super, odpisuja nawet po 19 i w weekendy( choc wtedy odpowiedzi kompletnie sie nie spodziewalam).
A ja się nie mogłam doczekać informacji o jednym z zakupionych produktów. Czekałam długo na kartę charakterystyki, obiecywali że wyślą i nic z tego. Napisałam w końcu do ZSK (mają ten sam produkt) - przysłali od razu.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:58   #41
Srpkinja 1
Raczkowanie
 
Avatar Srpkinja 1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 71
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Hej

Dziewczyny, czy któraś z Was używała naturalnego konserwantu z e-naturalne? Zastanawiam się nad kupnem, a nie wiem, czy warto.
__________________
Zacne lico się rozkręca - zapraszam!

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2014-03-17 o 14:28 Powód: Przesunięcie - zmiana tytułu
Srpkinja 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 21:17   #42
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Jak na razie robiłam u nich zakupy 2 razy i jestem zadowolona, zwłaszcza z bazy kremowej bez gliceryny. Ukręciłam na niej prosty kremik, do 20ml dodałam 2,5ml liposomów na naczynka z naturalisa, 2,5ml oleju z orzecha laskowego i 0,5ml panthenolu.

Tak, to brałam głównie hydrolaty i oleje - takie niezbędniki
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 21:16   #43
Elisava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 46
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Hej dziewczyny, a któraś zamawiała coś z działu kolorówki? Przydałoby mi sie parę mik (są tańsze i to sporo) ale boje sie cos zamówić od nich, nie mają jak widze zbyt dużo dobrych opinii tutaj.
Elisava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 20:02   #44
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

dziewczyny a ktoś zamawiał może puder mineralny?
http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Puder...mi-baobabu/512
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 13:44   #45
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

e-naturalne - nie polecam tego sklepu. Pani, która wybiera sobie klientów. Blokuje konta.
Poprosiłam o karty charakterystyki w odpowiedzi dostałam, że są sklepem a nie hurtownia i a kupując w sklepie na osiedlu nikt mi takiego dokumentu nie da. Bzdura całkowita bo zgodnie z ustawą na życzenie klienta sklep ma obowiązek dostarczyć dokument.
Ponieważ nalegałam, przysłała mi regulamin swojego sklepu :
Dokumentacja produktów i surowców taka jak np: Karty produktów, Certyfikaty produktów, Karty charakterystyki produktów będą udostępniane tylko i wyłącznie podmiotom które:

prowadzą aktywną i zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie produkcji kosmetyków
przed zakupem uzgodnią zakres niezbędnej dokumentacji
są zarejestrowanym i aktywnym Partnerem Handlowym e-naturalne.pl
dokonają zakupów na równowartość kwoty nie mniejszej niż 5.000,00pln
Klienci sklepu, którzy nie spełniają wszystkich powyższych warunków z pkt. 2. nie otrzymują dokumentacji
3. Czas dostarczenia dokumentacji może wynosić maksymalnie 6 miesięcy od daty sprzedaży.
i zablokował mi konto.
Próbowałam pisać, nic. Zadzwoniłam a pani właścicielka odłożyła słuchawkę.
Dla przykładu, w ZKS karty charakterystyki i karty produktu są dostępne na ich stronie przy każdym produkcie. Ecospa bez problemu przesyła e-mail z potrzebnym dokumentem.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 16:36   #46
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Szukałam jakiegos kodu rabatowego do tego sklepu i już po zakupach tu trafiłam (choć kodu tu nie ma). Trochę mnie wystraszyła powyższa wiadomość, choć nie wiem w czym ma problem właściciel sklepu
Swoją drogą mają załapałam się na promocję produktu, który planowałam kupić. Dorzucają do zakupów tonik z glukonolaktonem 10% 100g
Czy będą jeszcze jakieś gratisy i jak wyjdzie finalnie mogę napisać jak odbiorę zamówienie (pod koniec przyszłego tygodnia).
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 22:00   #47
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa91 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę odradzić ten sklep. Zrobiłyśmy zamówienie zbiorowe i ok. 1/3 produktów jest zaraz przed skończeniem się terminu ważności. jakim cudem zużyć 100 g oleju kokosowego w miesiąc? przecież ma długą datę ważności a dostałyśmy prawie przeterminowany. Następne: np olejek z pestek moreli, podobno bardzo ładnie pachnie w porównaniu do innych olei, ma krótką datę ważnosci (6 miesięcy od produkcji). Dostałyśmy śmierdzący prawie że kupą olejek którego ważność skończy się za miesiąc. Możliwe, że był źle przechowywany (powinien być przechowywany w lodówce) i do tego taki stary, mógł się już zepsuć. I tak z 1/3 produktów. Mogli mieć stałą klientkę, niestety już tam nic nie zamówię.


Edit: Po zgłoszonej reklamacji otrzymałam bardzo szybką odpowiedź. Zaproponowano mi, bym odesłała produkty z których nie byłam zadolona, jednak część z nich juz wyrzuciłam, a część zdecydowałam się w szybkim tempie zużyć.
Rozumiem, że mogłaś być niezadowolona, ale sklep chciał rozwiązać sytuację, a Ty pewnie nie zapłaciłabyś za przesyłkę... jednak kto składa reklamację na wyrzucone produkty? Choćby nie wiem co się działo z produktem, który chce się zareklamować to trzeba go trzymać.
Choć fakt, mają sporo minusów i jak teraz pójdzie coś nie po mojej myśli z moim zamówieniem to już nic tam nie kupię - na fanpage'u jest wiadomość, że jest doliczany rabat 10% do 3., czyli dzisiaj, a ja to rozumiem jako włącznie (bo wszystkie sklepy tak sobie liczą gazetki promocyjne), jeśli mi nie naliczą tego rabatu to prawdopodobnie zrezygnuję z zakupów i już tam nie wrócę, no chyba, że wykorzystać punkty, które nazbierałam przy poprzednich zakupach.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 18:11   #48
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Miałam podobną sytuację ze sklepem ecospa który przysłał mi produkt z baaaardzo krótkim terminem ważności ale oni rozwiązali to modelowo. Po moim mailu przeproszono mnie, wyjaśniono, że pewnie ktoś na magazynie to przeoczył i zaproponowano zwrot pieniędzy za te konkretne produkty bez konieczności odsyłania.
Szybko, sprawnie i na korzyść klienta więc polecam robienie zakupów w ecospa nawet jeśli zdarzają im się potknięcia.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 01:33   #49
alibera
Raczkowanie
 
Avatar alibera
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 47
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez ewka49 Pokaż wiadomość
e-naturalne - nie polecam tego sklepu. Pani, która wybiera sobie klientów. Blokuje konta.
Poprosiłam o karty charakterystyki w odpowiedzi dostałam, że są sklepem a nie hurtownia i a kupując w sklepie na osiedlu nikt mi takiego dokumentu nie da. Bzdura całkowita bo zgodnie z ustawą na życzenie klienta sklep ma obowiązek dostarczyć dokument.
Ponieważ nalegałam, przysłała mi regulamin swojego sklepu :
Dokumentacja produktów i surowców taka jak np: Karty produktów, Certyfikaty produktów, Karty charakterystyki produktów będą udostępniane tylko i wyłącznie podmiotom które:

prowadzą aktywną i zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie produkcji kosmetyków
przed zakupem uzgodnią zakres niezbędnej dokumentacji
są zarejestrowanym i aktywnym Partnerem Handlowym e-naturalne.pl
dokonają zakupów na równowartość kwoty nie mniejszej niż 5.000,00pln
Klienci sklepu, którzy nie spełniają wszystkich powyższych warunków z pkt. 2. nie otrzymują dokumentacji
3. Czas dostarczenia dokumentacji może wynosić maksymalnie 6 miesięcy od daty sprzedaży.
i zablokował mi konto.
Próbowałam pisać, nic. Zadzwoniłam a pani właścicielka odłożyła słuchawkę.
Dla przykładu, w ZKS karty charakterystyki i karty produktu są dostępne na ich stronie przy każdym produkcie. Ecospa bez problemu przesyła e-mail z potrzebnym dokumentem.
No to grubo naprawdę. Jasne ze mają obowiązek dostarczenia karty charakterystyki a to że porównuje swój sklep do sklepu na osiedlu to pokazuje antyprofesjonalne podejście. Robiłam tam zakupy często ale chyba będę się musiała zastanowić. A najważniejsze jest to regulamin porządnietrąca treścią naruszającą prawa konsumenta. Nie można pisać w regulaminie sklepu co się żywnie podoba. Sprzedawca jest zobowiązany ustawowo do różnych rzeczy jak np. przyjmowanie zwrotów i tak dalej. A wybieranie sobie ze karty charakterystyki wysyłają wybrańcom to jakiś absurd

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację ze sklepem ecospa który przysłał mi produkt z baaaardzo krótkim terminem ważności ale oni rozwiązali to modelowo. Po moim mailu przeproszono mnie, wyjaśniono, że pewnie ktoś na magazynie to przeoczył i zaproponowano zwrot pieniędzy za te konkretne produkty bez konieczności odsyłania.
Szybko, sprawnie i na korzyść klienta więc polecam robienie zakupów w ecospa nawet jeśli zdarzają im się potknięcia.
Ja raz zrobiłam zakupy w zielonym klubie i produkty miały 2-3 tygodnie terminu ważności. Jak się wkurzylam. Tylko ze sklep mnie kompletnie zignorował tzn. moja reklamacje. W życiu tam nie kupię kpina z klienta. Na zsk tez sie raz przejechalam ale juz odpuscilam te kilka zlotych. Zielony klub i tak ma u mnie porzadne przody w konkursie na najbardziej ignorujacy klientow sklep z polproduktami.

Edytowane przez alibera
Czas edycji: 2016-05-26 o 01:38
alibera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-26, 21:18   #50
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez alibera Pokaż wiadomość
Ja raz zrobiłam zakupy w zielonym klubie i produkty miały 2-3 tygodnie terminu ważności. Jak się wkurzylam. Tylko ze sklep mnie kompletnie zignorował tzn. moja reklamacje. W życiu tam nie kupię kpina z klienta. Na zsk tez sie raz przejechalam ale juz odpuscilam te kilka zlotych. Zielony klub i tak ma u mnie porzadne przody w konkursie na najbardziej ignorujacy klientow sklep z polproduktami.
Nie robiłam zakupów w zielonym klubie ale faktycznie jak jakiś sklep mnie zlewa to też przestaję tam kupować. Tak miałam trochę z calaya nauralne-piękno.
Z ecospa kontakt zawsze miałam świetny bo piszę do nich bezpośrednio przez fejsa na wiadomość prywatną i zawsze dosyć szybko odpisywali i byli chętni do rozmów
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 23:15   #51
Moyraa
Rozeznanie
 
Avatar Moyraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 592
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Z ecospa kontakt zawsze miałam świetny bo piszę do nich bezpośrednio przez fejsa na wiadomość prywatną i zawsze dosyć szybko odpisywali i byli chętni do rozmów
To fakt, z EcoSPA jest najlepszy kontakt. Mają naprawdę świetne podejście do klienta.
__________________
"Porównywanie kogoś do chorągiewki na dachu zdradza brak wyobraźni:
widzi się tylko obroty, nie zaś intencje: koniec strzałki, który chce zatrzymać się i pozostać w strudze wiatru."
J. Cortázar
Moyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 01:00   #52
kasioola81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Sklep istnieje już dosyć długo. Ja zamawiałam w nim jakieś 4lata temu. Nie wiem jak teraz, ale wtedy odniosłam wrażenie gorszej jakości produktów.
Zarówno bichemia urody, mazidło jak i ZSK oraz Ecospa oceniłam wyżej. Może się coś zmieniło.
Za to pamiętam że pani z którą się kontaktowałam była mega miła i bardzo pomocna.
kasioola81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 23:19   #53
meiyanni
Przyczajenie
 
Avatar meiyanni
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 6
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja w sumie już od dłuższego czasu zamawiam na tej stronie. Zaczęłam od BU ale jako, że ceny tam nie należą do najniższych to zaczęłam szukać innych stron. Zdecydowanym plusem jest to że jest tam naprawdę dużo gotowych zestawów. Jeśli chodzi o hydrolaty i oleje to nie mam nic to zarzucenia, mam też serum intensywnie nawilżające które też bardzo fajnie się spisuje. Jedynie co do kremów nie mam przekonania, jedyny który zamówiłam powoduje u mnie wysyp więc nie używam go zbyt często. Teraz rozważam kupno kremu z baza bez gliceryny, zaciekawiła mnie jego niby lekka konsystencja. czy ktoś używał takiego kremu i może potwierdzić lekkość? ew. polecić jakieś lekkie serum na dzień pod makijaż?
meiyanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 15:38   #54
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Ja uzywalam tej bazy. Byla fajna. Wszystko sie ladne w niej emulgowalo i nic mi sie nie rozdzielilo. Kupowalam tam kilka razy.. niestety- nie za dokladnie sprawdzalam daty przydatnosci Ale nie mialam problemow z zamowieniem.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-19, 14:46   #55
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

Cytat:
Napisane przez meiyanni Pokaż wiadomość
Ja w sumie już od dłuższego czasu zamawiam na tej stronie. Zaczęłam od BU ale jako, że ceny tam nie należą do najniższych to zaczęłam szukać innych stron. Zdecydowanym plusem jest to że jest tam naprawdę dużo gotowych zestawów. Jeśli chodzi o hydrolaty i oleje to nie mam nic to zarzucenia, mam też serum intensywnie nawilżające które też bardzo fajnie się spisuje. Jedynie co do kremów nie mam przekonania, jedyny który zamówiłam powoduje u mnie wysyp więc nie używam go zbyt często. Teraz rozważam kupno kremu z baza bez gliceryny, zaciekawiła mnie jego niby lekka konsystencja. czy ktoś używał takiego kremu i może potwierdzić lekkość? ew. polecić jakieś lekkie serum na dzień pod makijaż?
Ja też do ich kremów jakoś nie mam przekonania, podchodziłam kilka razy do zamówienia, ale ostatecznie zrezygnowałam. Za to mogę polecić ich serum https://e-naturalne.pl/pl/p/Innowacy...zarny-bez-/735. Właśnie zamówiłam sobie drugą buteleczkę, serum wchłania sie całkowicie, nie zostawia lepiej warstwy, no i cena też zachęca. Za to mam mieszane wrażenia, co do serum https://e-naturalne.pl/pl/p/Serum-od...radzikowej/752. Stosuję go co drugi dzień i mimo niedużego stężenia składników aktywnych występuje u mnie podrażnienie na drugi dzień po jego użyciu. Twarz jest zaczerwieniona, a liczyłam na redukcję podrażnień i blizn, a na razie niczego takiego nie zaobserwowałam.
Ich hydrolaty mnie podrażniają, oleje wydają się być ok, choć nie mam porównania z innymi sklepami. Szczególnie zadowolona jestem z oleju z pestek malin, którego zamówiłam już drugą buteleczkę.
Stałym bywalcem w zamówieniach jest u mnie peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych.
Maski algowe są ok, choć lepiej się u mnie spisywały te ze sklepu Organique.
Ogólnie sklep mogę polecić. Robiłam tam już kilkakrotnie zamówienia i paczki szybko przychodziły, niczego w nich nie brakowało.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 13:38   #56
smerfna_dziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar smerfna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Co to za sklep e-naturalne.pl?

chciałbym coś kupić, ale nie znam się na mieszaniu kosmetyków - tworzeniu.
smerfna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-21 14:38:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.