Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 23:29   #91
kambakus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

ja planuje
zrzucić 4-5kg
zdać mature
kambakus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 23:32   #92
mansi
Raczkowanie
 
Avatar mansi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 240
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Najlepszymi sposobami na motywację są:

wyobrażanie sobie już osiągniętego celu i inspirowanie się czymś, co sprawia, że zaczyna nam się chcieć, wtedy, gdy nam się nie chce
mansi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 15:15   #93
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez kambakus Pokaż wiadomość
ja planuje
zrzucić 4-5kg
zdać mature
Witamy, to odchudzanie to mam nadzieję nie przez to co jakaś laska Ci powiedziała na wątku?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mansi Pokaż wiadomość
Najlepszymi sposobami na motywację są:

wyobrażanie sobie już osiągniętego celu i inspirowanie się czymś, co sprawia, że zaczyna nam się chcieć, wtedy, gdy nam się nie chce
Dokładnie
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 19:40   #94
szukajac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 144
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Test no6 - Sprawdź do czego się nadajesz
No niezłe, zgadzam się w 100% (B). Tylko na niewiele mi to pomoże z moją samooceną i sytuacją na rynku :P

Ja czytam książki i rozmyślam nad różnymi rzeczami w celu dojścia do sensu związków i życia :P

teraz będę musiała ćwiczyć umiejętności interpersonalne przez tymczasową (mam nadzieję) pracę w callcenter (obym znalazła coś lepszego).

Ze schudnięciem będzie gorzej bo chyba zajadam stresy... wiecznie głodna jestem
__________________
- - -
Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Na pierwszym miejscu jestem jednak ja, bo facet (jak każdy inny człowiek) może odejść, a ja z samą sobą pozostanę zawsze.
szukajac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 20:56   #95
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez szukajac Pokaż wiadomość
No niezłe, zgadzam się w 100% (B). Tylko na niewiele mi to pomoże z moją samooceną i sytuacją na rynku :P

Ja czytam książki i rozmyślam nad różnymi rzeczami w celu dojścia do sensu związków i życia :P

teraz będę musiała ćwiczyć umiejętności interpersonalne przez tymczasową (mam nadzieję) pracę w callcenter (obym znalazła coś lepszego).

Ze schudnięciem będzie gorzej bo chyba zajadam stresy... wiecznie głodna jestem
szukajac co Ty tu robisz kochana?
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 23:35   #96
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cześć
Nigdy nie lubiłam się zwierzać na forum, na intymnym również się nie wypowiadałam, więc wybaczcie, ale nie zrobię listy rzeczy, które chcę zmienić. Mam ją w głowie.

Mogę jedynie napisać, że potrzebuję dużej zmiany w życiu - chciałabym przede wszystkim wzmocnić się psychicznie, bo z tym ostatnio krucho. Cel ostateczny: być bardziej szczęśliwa?

Mam nadzieję, że wkręcę się w ten wątek i obserwowanie Was pomoże mi trochę zmotywować się do odbudowy pewności siebie, psychiki - jakkolwiek to nazwać. Pewnie z czasem napiszę o jakichś moich celach, ale może muszę się rozruszać

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Wyszłam i trzasłam drzwiami Dostałam pismo o skreśleniu z listy studentów listem poleconym Co jak co, ale z tego jestem najbardziej dumna jak do tej pory
Piękna historia

euphora721 - ciekawe, jakie studia w końcu wybierzesz, bo jeden z kierunków studiuję

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Test nr 2 - Test na określenie samooceny
82. Borze zielony.


Edytowane przez ville
Czas edycji: 2014-07-11 o 23:27
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:41   #97
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Cześć
Nigdy nie lubiłam się zwierzać na forum, na intymnym również się nie wypowiadałam, więc wybaczcie, ale nie zrobię listy rzeczy, które chcę zmienić. Mam ją w głowie.

Mogę jedynie napisać, że potrzebuję dużej zmiany w życiu - chciałabym przede wszystkim wzmocnić się psychicznie, bo z tym ostatnio krucho. Cel ostateczny: być bardziej szczęśliwa?

Mam nadzieję, że wkręcę się w ten wątek i obserwowanie Was pomoże mi trochę zmotywować się do odbudowy pewności siebie, psychiki - jakkolwiek to nazwać. Pewnie z czasem napiszę o jakichś moich celach, ale może muszę się rozruszać



Piękna historia

euphora721 - ciekawe, jakie studia w końcu wybierzesz, bo jeden z kierunków studiuję

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------


82. Borze zielony.

Witamy, witamy, też mamy nadzieję, że się rozruszasz przy nas Jak Wam mija dzień dziewczyny?
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 09:00   #98
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Jak Wam mija dzień dziewczyny?
Ja dopiero wstałam - od niedawna muszę wstawać o 6 rano, więc dzisiaj musiałam odespać. Mimo iż raczej jestem rannym ptaszkiem, wstawanie o 6 jest nużące

Dzisiaj nie mogę zapomnieć, żeby zadzwonić do koleżanki - dostałam zaproszenie na wesele, ale pójdę tylko na ślub, wesel nie lubię. Koszmarnie się na nich czuję. Brr.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:54   #99
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

eeeeeeeeeeej co z Wami?
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 07:40   #100
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Chcialabym jak najszybciej zmienic prace, niby moja jest ok, ale raz, ze to korpo (nienawidze tego korporacyjnego klimatu, open space itd.) a dwa, ze to praca w dziedzinie, w ktorej siebie kompletnie nie widze w przyszlosci i w ogole sie nie realizuje w tym co robie. Po drugie caly czas rzezbic jezyki - czytac prase obcojezyczna, ogladac filmy/ seriale w oryginale itp.
Wyjechac na wakacje - o tak! Ale tu moze byc problem ze wzgledu na kwestie urlopowe.
Zdrowa dieta plus aktywnosc fizyczna.
W weekend robic rozne fajne rzeczy, jezdzic na wycieczki itd. Bo ostatnio tak zdziadzialam, ze tylko porzadki w domu, siedzenie na dupsku, potem ewentualnie piwo w knajpie i po weekendzie:/
Narazie tyle chociaz jest tego troche wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 07:51   #101
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

To ja się przywitam i dołączę

CEL: Praca magisterska!

Jest to główny cel na najbliższe jakieś 3 tygodnie, bo promotor dła mi deadline na początek sierpnia, a praca w totalnej rozsypce. Jak była majówka to napisałam jakieś 30 stron, ale bez ładu i składu i teraz tak nie mogę się zebrać, by zrobić coś więcej.

Najbardziej motywuje mnie opłata 500 zł miesięcznie za przedłużanie terminu oddania (który oficjalnie przypada na koniec września)

Trochę mam sporo obowiązków, bo z początkiem lipca zapisałam się na arabski, który mam 3 razy w tygodniu po 3 h i okazało się to strasznie obciążające. Ale czuję, że się realizuję i rozwijam

Cele bardziej długoterminowe:
- większa aktywność fizyczna - niestety czekam na kartę Multisport z pracy, która dostanę i tak dopiero w sierpniu
- poznawać więcej ludzi i uaktywnić się społecznie
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 12:44   #102
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Hej hej! Cwicze jazde samochodem,dzis kolejna klientka,w niedziele zaliczylam kurs keratynowego prostowania wlosow,zestaw zamowiony i wprowadzam nowy zabieg
Jem zrowiej ale jeszcze nie zaczelam cwicZyc
A co u Was?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:37   #103
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;47322396]Chcialabym jak najszybciej zmienic prace, niby moja jest ok, ale raz, ze to korpo (nienawidze tego korporacyjnego klimatu, open space itd.) a dwa, ze to praca w dziedzinie, w ktorej siebie kompletnie nie widze w przyszlosci i w ogole sie nie realizuje w tym co robie. Po drugie caly czas rzezbic jezyki - czytac prase obcojezyczna, ogladac filmy/ seriale w oryginale itp.
Wyjechac na wakacje - o tak! Ale tu moze byc problem ze wzgledu na kwestie urlopowe.
Zdrowa dieta plus aktywnosc fizyczna.
W weekend robic rozne fajne rzeczy, jezdzic na wycieczki itd. Bo ostatnio tak zdziadzialam, ze tylko porzadki w domu, siedzenie na dupsku, potem ewentualnie piwo w knajpie i po weekendzie:/
Narazie tyle chociaz jest tego troche wiecej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

O, bardzo fajne cele, fajnie, że znajdują się wśród nich również te związane z rozrywką

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
To ja się przywitam i dołączę

CEL: Praca magisterska!

Jest to główny cel na najbliższe jakieś 3 tygodnie, bo promotor dła mi deadline na początek sierpnia, a praca w totalnej rozsypce. Jak była majówka to napisałam jakieś 30 stron, ale bez ładu i składu i teraz tak nie mogę się zebrać, by zrobić coś więcej.

Najbardziej motywuje mnie opłata 500 zł miesięcznie za przedłużanie terminu oddania (który oficjalnie przypada na koniec września)

Trochę mam sporo obowiązków, bo z początkiem lipca zapisałam się na arabski, który mam 3 razy w tygodniu po 3 h i okazało się to strasznie obciążające. Ale czuję, że się realizuję i rozwijam

Cele bardziej długoterminowe:
- większa aktywność fizyczna - niestety czekam na kartę Multisport z pracy, która dostanę i tak dopiero w sierpniu
- poznawać więcej ludzi i uaktywnić się społecznie
Uaktywnić się społecznie, masz na myśli wolontariat czy poznawanie i bycie wśród ludzi?

Arabski WOW! Hobbystycznie czy jest Ci do czegoś potrzebny?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Hej hej! Cwicze jazde samochodem,dzis kolejna klientka,w niedziele zaliczylam kurs keratynowego prostowania wlosow,zestaw zamowiony i wprowadzam nowy zabieg
Jem zrowiej ale jeszcze nie zaczelam cwicZyc
A co u Was?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie okropnie... Tzn w sumie fajnie bo jutro zaczynam pracę, wstępnie na miesiąc, ale już wiem, że na miesiącu się skończy bo to praca w zawodzie tkackim, a ja nawet nie ogarniam podstawowego węzła tkackiego więc marnie to widzę jeszcze pod presją czasu i przełożonego, ku.wa, trzymajcie za mnie przez najbliższy tydzień kciuki co? Żeby nie gonili mnie na stanowiska, które będą dla mnie abstrakcją i żeby nie darli na mnie ryja
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:46   #104
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Tatty Teddy a kim jestes z zawodu, ze akurat tkactwo? Krawcowa? Bedziemy trzymali kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 16:14   #105
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;47329483]Tatty Teddy a kim jestes z zawodu, ze akurat tkactwo? Krawcowa? Bedziemy trzymali kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Właśnie nikim!!! I tu jest problem, skończyłam liceum, studiowałam, ale zrezygnowałam, teraz mam w planach zaoczne i szukam oprócz tego pracy... No i masz babo placek
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 19:14   #106
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Studia zaoczne i praca wydaja sie byc dobrym planem motywacja motywacja i jeszcze raz motywacja. Od siebie moge doradzic zebys ogarnela tez jezyki, to teraz kwestia kluczowa na rynku pracy.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 00:00   #107
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
O, bardzo fajne cele, fajnie, że znajdują się wśród nich również te związane z rozrywką

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------





Uaktywnić się społecznie, masz na myśli wolontariat czy poznawanie i bycie wśród ludzi?



Arabski WOW! Hobbystycznie czy jest Ci do czegoś potrzebny?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------





U mnie okropnie... Tzn w sumie fajnie bo jutro zaczynam pracę, wstępnie na miesiąc, ale już wiem, że na miesiącu się skończy bo to praca w zawodzie tkackim, a ja nawet nie ogarniam podstawowego węzła tkackiego więc marnie to widzę jeszcze pod presją czasu i przełożonego, ku.wa, trzymajcie za mnie przez najbliższy tydzień kciuki co? Żeby nie gonili mnie na stanowiska, które będą dla mnie abstrakcją i żeby nie darli na mnie ryja

Trzymam kciuki bedzie dobrze


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 13:36   #108
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość

Uaktywnić się społecznie, masz na myśli wolontariat czy poznawanie i bycie wśród ludzi?

Arabski WOW! Hobbystycznie czy jest Ci do czegoś potrzebny?

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



U mnie okropnie... Tzn w sumie fajnie bo jutro zaczynam pracę, wstępnie na miesiąc, ale już wiem, że na miesiącu się skończy bo to praca w zawodzie tkackim, a ja nawet nie ogarniam podstawowego węzła tkackiego więc marnie to widzę jeszcze pod presją czasu i przełożonego, ku.wa, trzymajcie za mnie przez najbliższy tydzień kciuki co? Żeby nie gonili mnie na stanowiska, które będą dla mnie abstrakcją i żeby nie darli na mnie ryja
Żeby być bardziej wśród ludzi

Arabski tylko i wyłącznie hobbystycznie Kiedyś już się uczyłam, ale tylko z korepetytorami i to jakoś nie wychodziło. Pierwszy był nativem z Egiptu, ale chyba nie za bardzo umiał nauczać. Potem mialam bardzo sympatyczną studentkę UW, ale chyba sama miała za dużo na głowie, by dobrze organizowac zajęcia.

Pracą sie nie martw Ja mam nową od jakiegoś miesiąca i się NUDZĘ. Nie sądziłam, że jest to możliwe w korporacji, a jednak. Mój przełożony jest zbyt zajęty, by dawać mi obowiązki a ja powoli świruję, jest to strasznie demotywujące...
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 14:39   #109
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

No i przeżyłam nie było tak źle, ludzie w zakładzie nie należą do najsympatyczniejszych, ale na sali na której pracuję akurat trafiłam na bardzo sympatycznego Pana i mniej, ale także sympatyczną Panią wszystko mi wytłumaczyli i wszystko załapałam, pracowałam na razie na dwóch maszynach i nie wiem do końca czy wszystko dobrze robiłam, ale skoro nie dostałam ochrzanu, a majster pokazał mi: to chyba nie jest tak źle? A no i dostałam opieprz od kierownika, żebym się opanowała i pracowała na spokojnie bo nadrabiam normę, a za akord mi nie płacą najgorzej to z tym towarzystwem, w ogóle nie ma tam młodych ludzi i nie za bardzo się odnajduję... Nie jestem jakoś bardzo zmęczona, ale boli mnie kark (większość czasu jedna pozycja) i głowa (niebywały huk!)
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 10:09   #110
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

A ja z uporem realizuję swój plan. Nadal robię tylko to, na co mam ochotę. To trudne,wbrew pozorom, bo ciągle włącza się wydrukowane "powinnam", ale walczę z tym i udaje mi się. Dzisiaj zaczynam tradycyjne trzydniowe konfitury z wiśni. Slowly.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 10:46   #111
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
No i przeżyłam nie było tak źle, ludzie w zakładzie nie należą do najsympatyczniejszych, ale na sali na której pracuję akurat trafiłam na bardzo sympatycznego Pana i mniej, ale także sympatyczną Panią wszystko mi wytłumaczyli i wszystko załapałam, pracowałam na razie na dwóch maszynach i nie wiem do końca czy wszystko dobrze robiłam, ale skoro nie dostałam ochrzanu, a majster pokazał mi: to chyba nie jest tak źle? A no i dostałam opieprz od kierownika, żebym się opanowała i pracowała na spokojnie bo nadrabiam normę, a za akord mi nie płacą najgorzej to z tym towarzystwem, w ogóle nie ma tam młodych ludzi i nie za bardzo się odnajduję... Nie jestem jakoś bardzo zmęczona, ale boli mnie kark (większość czasu jedna pozycja) i głowa (niebywały huk!)
Super, że się udało

Niech mnie ktoś do pisania magisterki zmotywuje, please....
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:07   #112
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Super, że się udało

Niech mnie ktoś do pisania magisterki zmotywuje, please....
Motywuję Cię A jaki masz temat? Tematy magisterek potrafią zdemotywować
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:14   #113
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Motywuję Cię A jaki masz temat? Tematy magisterek potrafią zdemotywować
O metodzie maszyn wektorów nośnych w credit scoringu

I obecnie jestem na etapie bardzo bolesnego przechodzenia przez samą teorię matematyczną metody, a jeszcze powinnam zrobić część praktyczną
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 13:03   #114
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
O metodzie maszyn wektorów nośnych w credit scoringu

I obecnie jestem na etapie bardzo bolesnego przechodzenia przez samą teorię matematyczną metody, a jeszcze powinnam zrobić część praktyczną
Musiałam przeczytać temat 3 razy zanim zakumałam o co chodzi

Za każdą stronę wyznacz sobie jakąś nagrodę, łatwiej pójdzie
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 15:36   #115
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Rozciągam się tańczę jest dobrze! ^^
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 16:06   #116
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez MistrzyniDrugiegoPlanu Pokaż wiadomość
Rozciągam się tańczę jest dobrze! ^^
Jak ja Ci zazdroszczę Też bym potańczyła, ale wszyscy domownicy w domu, tak głupio...
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 21:06   #117
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Motywująco podnoszę wątek

Jak tam dziewczyny Wasze postanowienia?
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 22:00   #118
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Motywująco podnoszę wątek



Jak tam dziewczyny Wasze postanowienia?

Jakos leci,nie ze wszystkim tak najlepiej
ale powoli do przodu,jeszcze bedzie dobrze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 04:11   #119
Tatty Teddy
Rozeznanie
 
Avatar Tatty Teddy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 571
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Jakos leci,nie ze wszystkim tak najlepiej
ale powoli do przodu,jeszcze bedzie dobrze



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ojej a co się dzieje??
Tatty Teddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:33   #120
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Moc do kwadratu czyli... Wątek motywacyjny!

Cytat:
Napisane przez Tatty Teddy Pokaż wiadomość
Ojej a co się dzieje??

Lepiej nie mowic liczmy na to ze z czasem bedzie lepiej
A teraz siedze u dentysty i sie boje :P to tez nie najlepiej :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 09:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.