Mały penis, duży brzuch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-10, 06:55   #1
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15

Mały penis, duży brzuch


Dziewczyny,

od kilku miesięcy spotykam się z facetem: jest wspaniały, jesteśmy super dopasowani - wszędzie poza łóżkiem. Problem polega na tym, że on chce kochać się tylko w pozycji na jeźdźca. Jeśli próbujemy jakiejkolwiek innej pozycji, on momentalnie opada i chce wrócić do sprawdzonej pozycji. Ta sprawdzona tez została wypracowana, bo pierwotnie też były problemy - więdł w trakcie, wypadał, długo dochodził...

Próbowałam z nim wielokrotnie rozmawiać - o co chodzi. Nie wiem, czy chodzi o to, że ma naprawdę spory brzuch, jego penis ma może 13 cm czy jest coś w jego glowie, o czym nie chce mi powiedzieć. Wkurzam się, bo kochamy się codziennie. Codziennie w jednej pozycji. Jestem wyrozumiała i podchodzę do sytuacji na luzie. Zwłaszcza, że wiem, ze bardzo do kręcę. Mówi mi o tym ustajaco. Twierdzi, że uwielbia moje ciało. A najbardziej... tyłek i wkładanie do tyłka. Na razie tylko palców.

Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia? Co powinnam zrobić, gdy bardzo mi na nim zależy, ale on mowi, że nie wie, co jest nie tak?
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 08:23   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez MajkaWarszawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

od kilku miesięcy spotykam się z facetem: jest wspaniały, jesteśmy super dopasowani - wszędzie poza łóżkiem. Problem polega na tym, że on chce kochać się tylko w pozycji na jeźdźca. Jeśli próbujemy jakiejkolwiek innej pozycji, on momentalnie opada i chce wrócić do sprawdzonej pozycji. Ta sprawdzona tez została wypracowana, bo pierwotnie też były problemy - więdł w trakcie, wypadał, długo dochodził...

Próbowałam z nim wielokrotnie rozmawiać - o co chodzi. Nie wiem, czy chodzi o to, że ma naprawdę spory brzuch, jego penis ma może 13 cm czy jest coś w jego glowie, o czym nie chce mi powiedzieć. Wkurzam się, bo kochamy się codziennie. Codziennie w jednej pozycji. Jestem wyrozumiała i podchodzę do sytuacji na luzie. Zwłaszcza, że wiem, ze bardzo do kręcę. Mówi mi o tym ustajaco. Twierdzi, że uwielbia moje ciało. A najbardziej... tyłek i wkładanie do tyłka. Na razie tylko palców.

Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia? Co powinnam zrobić, gdy bardzo mi na nim zależy, ale on mowi, że nie wie, co jest nie tak?

Kilka miesięcy i już takie problemy. W sumie on nie widzi problemu. Osobiście mi by nie chciało się z nim użerać. Albo idzie do specjalisty/mówi o co mu chodzi albo baj baj.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 13:51   #3
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Frustracja będzie w Tobie rosnąć. Albo mówi co jest nie tak i stara się to zmienić, albo bym się pożegnała.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 19:16   #4
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez MajkaWarszawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
od kilku miesięcy spotykam się z facetem: jest wspaniały, jesteśmy super dopasowani - wszędzie poza łóżkiem. Problem polega na tym, że on chce kochać się tylko w pozycji na jeźdźca. Jeśli próbujemy jakiejkolwiek innej pozycji, on momentalnie opada i chce wrócić do sprawdzonej pozycji. Ta sprawdzona tez została wypracowana, bo pierwotnie też były problemy - więdł w trakcie, wypadał, długo dochodził...
Próbowałam z nim wielokrotnie rozmawiać - o co chodzi. Nie wiem, czy chodzi o to, że ma naprawdę spory brzuch, jego penis ma może 13 cm czy jest coś w jego glowie, o czym nie chce mi powiedzieć. Wkurzam się, bo kochamy się codziennie. Codziennie w jednej pozycji. Jestem wyrozumiała i podchodzę do sytuacji na luzie. Zwłaszcza, że wiem, ze bardzo do kręcę. Mówi mi o tym ustajaco. Twierdzi, że uwielbia moje ciało. A najbardziej... tyłek i wkładanie do tyłka. Na razie tylko palców.

Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia? Co powinnam zrobić, gdy bardzo mi na nim zależy, ale on mowi, że nie wie, co jest nie tak?
powiedz mu to co napisałaś tutaj - że to Cię wkurza i oczekujesz zmiany. Musicie poszukać innych satysfakcjonujących pozycji, a skoro kochacie się codziennie - nie powinno to stanowić problemu.
Musicie poszukać pozycji dla tęgich mężczyzn. Znaleźliście jedną to znajdziecie też inne.

Czy on przyjmuje stale jakieś leki? Może one wpływają na długość erekcji.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 06:41   #5
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Bardzo dziękuję za odpowiedź.



No właśnie nie przyjmuje. Moim zdaniem to jakaś blokada fizyczna lub psychiczna. I to nie jest tak, że z nim o tym nie rozmawiałam - tylko że on twierdzi, że nie wie, o co chodzi, nigdy nie miał takich problemów i że to pewnie zaburzenia ze stresu. Ale nie wierzę, że zawsze ma te same w pozycjach innych niż ustalona.
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 13:53   #6
non-usual
Raczkowanie
 
Avatar non-usual
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Takie duże i miało Smoka
Wiadomości: 80
GG do non-usual
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Jeśli to stres to należy znaleźć przyczynę i ją wyeliminować albo przynajmniej zniwelować jej skutki.

Każdy ma jakieś ulubione pozycje ale ciągle tylko w jednej to dla mnie niezrozumiałe. Związek ma dawać satysfakcję obu stronom i wymaga kompromisów - powinniście ustalić, że ok, seks klasyczny jak najbardziej ale też potrzebujesz innych bodźców.
Tak nieco z innej beczki - jeśli facet się szanuje to powinien popracować nad brzuchem, nie mówię że ma mieć sześciopak czy kaloryfer, sam mam lekki brzuszek i penisa podobnego rozmiaru ale przynajmniej nad tym pracuję aby go utrzymać w ryzach (brzuch a nie penisa ).

Oczywiście niektórzy mają utrwalone np nawyki masturbacyjne inni tak mają w kwestii pozycji ale można a nawet trzeba nad tym pracować.
Ja mam problem z dojściem w pozycji na jeźdźca - jest mi mega przyjemnie, uwielbiam patrzeć jak TŻ-ka na mnie galopuje ale za cholerę nie dojdę, nawet jak ona dorabia się zakwasów po godzinnym skakaniu (kiedyś spróbowaliśmy z ciekawości czy się jednak uda). No ale jest kilka innych pozycji w których już nie ma takiego problemu.

Rozmowa, rozmowa, rozmowa - i nie dać się zbyć tym, że on "nie wie". Po rozmowach zajęcia praktyczne... a jeśli to nic nie da to niestety ale albo się z tym pogodzisz i frustracja będzie rosnąć albo dacie sobie spokój - czy to z łóżkiem czy ze związkiem ogólnie. Seks to nie wszystko ale nieudany potrafi wszystko spieprzyć...
non-usual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 13:59   #7
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Otyłość może powodować problemy z erekcją. Albo nie chce męczyć podczas seksu, woli jak ty go ujeżdzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madzil
Czas edycji: 2019-04-12 o 14:03
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-13, 14:56   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Otyłość może powodować problemy z erekcją. Albo nie chce męczyć podczas seksu, woli jak ty go ujeżdzasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak podejrzewam. Wykluczyć czy problem ma podłoże zdrowotne można tylko po wykonaniu szeregu badań, ale skoro facet nie widzi problemu...
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-14, 12:08   #9
ratuszewski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 8
Dot.: Mały penis, duży brzuch

BYŁEM otyły.



1. Spadek poczucia fizycznej wartości.

2. (Niezweryfikowane) Wysoki poziom kortyzolu - obniżony poziom testosteronu.
ratuszewski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-15, 19:24   #10
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Otyłość może powodować problemy z erekcją. Albo nie chce męczyć podczas seksu, woli jak ty go ujeżdzasz. Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym pomyślałam.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-16, 13:27   #11
SaszetkaPL
Raczkowanie
 
Avatar SaszetkaPL
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 62
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Jeżeli jest otyły to może miec po prostu problemy z pozycjami gdzie to on jest tym aktywnym, plus ze względu na brzuch moga byc dla niego niewygodne. Co nie zmienia faktu, że to strasznie egoistyczne.
SaszetkaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-26, 16:22   #12
protegowany
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 78
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez ratuszewski Pokaż wiadomość
BYŁEM otyły.



1. Spadek poczucia fizycznej wartości.

2. (Niezweryfikowane) Wysoki poziom kortyzolu - obniżony poziom testosteronu.
Pan Ban wymienił możliwe przyczyny problemów ze wzwodem. Pierwsza natury psychicznej a druga hormonalna. Zalecane więc schudnięcie na brzuchu. Pewności nie mam że to to, ale prawdopodobnie tak.
protegowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 15:28   #13
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wiem, że najlepsza jest rozmowa, ale to wciąż te same stare hity. Z jednej strony wiem, że go podniecam, że codziennie rano budzi się ze wzwodem, że potrafimy to robić kilka razy dziennie. Tylko że zawsze w tej samej, sic, pozycji. Już nawet nie robię podejść do innych, nie proponuję, bo wiem, że nim ją zmienimy, on kompletnie opadnie. Nawet w utartej pozycji na jeźdźca - gdy zmieniamy ją na tę od tyłu - jest to samo.



Wiem, że może to być przyczyna fizyczna (brzuch) lub psychiczna - jakieś obawy, uprzedzenia, nieśmiałość, opory, ale jakąkolwiek jest - on mi nie powie.

Z drugiej strony ma wielu znajomych, przede mną miał kilka dziewczyn, z którymi to robił (a brzuch nie od dziś ma taki), więc nie wierzę, że zawsze - od lat w tej samej pozycji.
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 06:58   #14
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez MajkaWarszawa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wiem, że najlepsza jest rozmowa, ale to wciąż te same stare hity. Z jednej strony wiem, że go podniecam, że codziennie rano budzi się ze wzwodem, że potrafimy to robić kilka razy dziennie. Tylko że zawsze w tej samej, sic, pozycji. Już nawet nie robię podejść do innych, nie proponuję, bo wiem, że nim ją zmienimy, on kompletnie opadnie. Nawet w utartej pozycji na jeźdźca - gdy zmieniamy ją na tę od tyłu - jest to samo.



Wiem, że może to być przyczyna fizyczna (brzuch) lub psychiczna - jakieś obawy, uprzedzenia, nieśmiałość, opory, ale jakąkolwiek jest - on mi nie powie.

Z drugiej strony ma wielu znajomych, przede mną miał kilka dziewczyn, z którymi to robił (a brzuch nie od dziś ma taki), więc nie wierzę, że zawsze - od lat w tej samej pozycji.

Hmm! Może po prostu ma bezwzględny fetysz damskich piersi oglądanych z tej właśnie pozycji!? Byłby to warunek konieczny dla osiągnięcia wystarczającego podniecenia, a co za tym idzie zadowalającego wzwodu.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 17:34   #15
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Więc dlaczego zmiana pozycji na taką, w której to on jest na górze też odpada?



Ach, królowa jednej pozycji...
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 17:49   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez MajkaWarszawa Pokaż wiadomość
Więc dlaczego zmiana pozycji na taką, w której to on jest na górze też odpada?



Ach, królowa jednej pozycji...
Bo biust się nieładnie wtedy prezentuje?
Chłopa pytaj.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 14:13   #17
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Część facetów tylko w sytuacjach, w których to kobieta jest aktywna może dłużej wytrzymać natomiast kiedy sami biorą się do roboty to kilka ruchów i po zabawie. Może w tym jest problem?
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 17:49   #18
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Cytat:
Napisane przez MajkaWarszawa Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wiem, że najlepsza jest rozmowa, ale to wciąż te same stare hity. Z jednej strony wiem, że go podniecam, że codziennie rano budzi się ze wzwodem, że potrafimy to robić kilka razy dziennie. Tylko że zawsze w tej samej, sic, pozycji. Już nawet nie robię podejść do innych, nie proponuję, bo wiem, że nim ją zmienimy, on kompletnie opadnie. Nawet w utartej pozycji na jeźdźca - gdy zmieniamy ją na tę od tyłu - jest to samo. Wiem, że może to być przyczyna fizyczna (brzuch) lub psychiczna - jakieś obawy, uprzedzenia, nieśmiałość, opory, ale jakąkolwiek jest - on mi nie powie.
Z drugiej strony ma wielu znajomych, przede mną miał kilka dziewczyn, z którymi to robił (a brzuch nie od dziś ma taki), więc nie wierzę, że zawsze - od lat w tej samej pozycji.
a co z seksem oralnym czy pettingiem? Pieści Cię? Zrobi Ci minetę?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 17:29   #19
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Tak. I umie to robić. Widać, że ma wprawę. Uwielbia wsadzać palce w mój tyłek. Ale gdy ma wziąć od tyłu, to momentalnie opada. Raz była taka sytuacja, że po kilku próbach poprosił mnie bym 'pomogła mu wsadzić', więc jak się domyślasz, nic z tego.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Gdyby w ogóle zdołał włożyć...
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 20:11   #20
MajkaWarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mały penis, duży brzuch

Podjęliśmy kolejną próbę seksu od tyłu. Próbę, która on zaproponował. Stałam przy wysokim stole. Delikatnie się wypięłam. On chwycił za mój tyłek i pozostawał twardy. Chociaż zupełnie jakby nie potrafił wsadzić. Ni próbował, a nie wiedział, nie trafiał. Więc wyszłam mu z pomocą, ale nie poszło . Wróciliśmy na łóżko i skończył normalnie - w utartej pozycji.

Teraz myślę, że albo nigdy tego nie robił od tyłu albo coś go blokuje.

Chociaż raz nam się udało. Zwariuję
MajkaWarszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-22 21:11:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.