Gość na weselu w białej sukience? - możnaa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 22:50   #1
Pewna_Pani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34

Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?


Wiem, że goście nie powinni mieć na weselu sukienki w kolorze białym, ponieważ kolor ten zarezerwowany jest dla PM.
Alee czy któraś z Was kiedykolwiek miała sukienkę białą jako gość na weselu? Albo może ta biel była taką brudną bielą?

I pytanie do byłych lub przyszłych PM: Czy Wy obraziłybyście się albo miałybyście po prostu za złe komuś, kto założył sukienkę w odcieniu białego.. ?


Bo za 2 tyg. idę na wesele i upatrzyłam sobie sukienkę taką z falbanek do kolan prostą, zwyklą i jest ona biała, ale o ile dobrze pamiętam nie jest to taka śnieżna biel... I się właśnie zastanawiam. Proszę o rady...
__________________



- Geenialnie !
Pewna_Pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:41   #2
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja byłam ze dwa razy na weselu w białej sukience do kolan, ale nie była cała biała, tylko miała na górze i na dole czarne wstawki. I na pewno nie wyglądała ani trochę jak ślubna - była prosta, ze zwykłego, niebłyszczącego materiału coś a la bawełna lub płótno.

Generalnie myślę, że jeśli Panna Młoda jest z Twojej rodziny albo jest Twoją koleżanką, czyli możesz się z nią skontaktować, to ja bym na Twoim miejscu po prostu zadzwoniła i się zapytała czy jej to nie będzie przeszkadzać. Lepiej tak niż miałabyś ją zaskoczyć w dniu ślubu Na pewno trzeba uważać, żeby sukienka nie była zbyt strojna - jak piszesz ma falbanki... A może masz jakieś fotki?
__________________

Edytowane przez tenebrosa
Czas edycji: 2010-07-25 o 23:42
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:50   #3
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

A ja nigdy nie miałam białej sukienki na czyimś ślubie,tylko na swoim. I w sumie,racja. Jak dla mnie ten kolor powinien być tylko dla Panny Młodej,ale co czlowiek to opinia
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:54   #4
Pewna_Pani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 34
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

No niestety nie mam zdjęć tej sukienki. Ale w internecie znalazłam podobną, tylko, że inny kolor.

http://www.3suisses.pl/pl/shop/produ...1,2,19981.html

sukienka ta raczej nie jest strojna, po prostu elegancka. a myślę, że gdy połączę ubiór biały (wpadający w biel) z czarnymi dodatkami. np. perly czarne, czarna kopertowka, szpilki to aż tak źle nie będzie wyglądało ?
__________________



- Geenialnie !
Pewna_Pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 05:32   #5
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Pewna_Pani Pokaż wiadomość
No niestety nie mam zdjęć tej sukienki. Ale w internecie znalazłam podobną, tylko, że inny kolor.

http://www.3suisses.pl/pl/shop/produ...1,2,19981.html

sukienka ta raczej nie jest strojna, po prostu elegancka. a myślę, że gdy połączę ubiór biały (wpadający w biel) z czarnymi dodatkami. np. perly czarne, czarna kopertowka, szpilki to aż tak źle nie będzie wyglądało ?
Myśle, że sukienka nie wygląda na ślubną i możesz ją ubrać, z czarnymi dodarkami będzie się prezentować bardzo elegancko ale dla pewności spytałabym przed kupnem tą pm'ke czy nie będzie urażona
ja bym się tylko obraziła gdyby ktoś założył biała balową suknie widziałam gdzies na necie świadkową w takiej i nie wiadomo było kto jest kto.
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:05   #6
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Pewna_Pani ja bym też pmke zapytała czy ma coś przeciwko ja miałam ostatnio biało czarną i wolałam zapytać czy przypadkiem świadkowa takiej nie będzie miec
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."




Edytowane przez Stysik
Czas edycji: 2010-07-26 o 07:07
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 07:45   #7
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Pewna_Pani Pokaż wiadomość
No niestety nie mam zdjęć tej sukienki. Ale w internecie znalazłam podobną, tylko, że inny kolor.

http://www.3suisses.pl/pl/shop/produ...1,2,19981.html

sukienka ta raczej nie jest strojna, po prostu elegancka. a myślę, że gdy połączę ubiór biały (wpadający w biel) z czarnymi dodatkami. np. perly czarne, czarna kopertowka, szpilki to aż tak źle nie będzie wyglądało ?
Niestety biała sukienka na weselu jest ogromnym nietaktem. Jeszcze gdyby była dwukolorowa, ale ejśli jest biała i ma kolorowe dodatki, to dla mnie było by to nie do przyjęcia.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 08:04   #8
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja bym nigdy nie załozyła białej sukienki na czyjeś wesele, ani czystej bieli ani brudnej ani nawet ecru.
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:08   #9
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dla mnie też jest to nie takt w stosunku do młodej. Chyba, że dodatki jakiegoś innego koloru i jakieś wstawki w sukience. Widziałam nie raz takie przypadki, że gościa pomyliłam z PM i ja osobiście nie fajnie bym się z tym czuła.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:19   #10
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

zgadzam sie z dziewczynami...biała sukienka z wzorkami jeszcze może być ale czysta biała raczej dziwnie wyglada...jest taki wybór sukienek w galeriach i sklepach że można znalesc cos fajnego w innym kolorze...
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:20   #11
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

przykro mi, ale ja bym nie chciała widzieć kogoś w białej sukience na moim weselu. nawet z czarnymi szpilkami ta sukienka będzie jasna. jeżeli tak jak pisała jedna wizażanka, sukienka miałaby ciemne wstawki np czarne to jeszcze ujdzie, jednolita no way!
flawless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 08:21   #12
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja bym nie założyła i pamietaj ze PM moze nie miec snieznobialej sukni...

Ale jeśli już bardzo chcesz to zapytaj PM, bo chyba nie chcesz zeby przez "przypadek" wylala na Ciebie czerwone wino :P
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:33   #13
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

a moim zdaniem to żaden nietakt. Jeśli nie jest to suknia balowa i dodasz kolorowe dodatki (czemu czarne - może fiolet) to nikomu się krzywda nie stanie. Dla pewności jednak zapytała bym Panny Młodej jeśli masz wątpliwości. A gwoli ścisłości biel owszem jest zarezerwowana, dla Panny Młodej, ale wątpię, żeby ktoś pomylił PM z gościem - mimo wszystko Panna Młoda wygląda trochę inaczej.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:39   #14
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Według mnie to jest jedna z największych gaf jaką gość może popełnić na weselu. Ja będę miała suknię przewiązaną wstążką w kolorze fuksji i gdyby jakaś dziewczyna przyszła w całej białej sukience i jeszcze np. do tego złapała welon, to
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:50   #15
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a moim zdaniem to żaden nietakt. Jeśli nie jest to suknia balowa i dodasz kolorowe dodatki (czemu czarne - może fiolet) to nikomu się krzywda nie stanie. Dla pewności jednak zapytała bym Panny Młodej jeśli masz wątpliwości. A gwoli ścisłości biel owszem jest zarezerwowana, dla Panny Młodej, ale wątpię, żeby ktoś pomylił PM z gościem - mimo wszystko Panna Młoda wygląda trochę inaczej.
Uwierz mi, że się da na jednym weselu gość do białej sukni założył rękawiczki ównież białe.... zresztą nawet bez rękawiczek da się pomylić. Fryzura, makijaż itp.
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 08:56   #16
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dla mnie założenie bialej sukienki jest nietaktem.Jestem tego zdania,że lepiej zapytać PM,pomimo tego że nie wygląda na slubna to jednak będze biała
A ja na youtubie widziałam jak tańcowali goście,Panna Młoda i ktoś ubrany jak Panna Młoda,bo w balowej sukni.Zenada
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:28   #17
introvertic80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja bym też nie zakładała białej sukienki
Nie wiadomo jak będzie ubrana PM, w necie widziałam kilka ślubów, na których Pm-ki miały krótkie suknie, więc to mogłoby wyglądać trochę dziwnie.
Najlepiej jednak zapytać PM, chociaż ja mówię swoim przyszłym gościom, że nie chcę aby ktoś poza mną był w białej sukience
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016570213.html

Nasz ślub: 16.10.2010 godz 16

Poznaliśmy się: http://suwaczki.slub-wesele.pl/200904273234.html
Ewa i Andrij
introvertic80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:51   #18
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Biel na czyimś ślubie i weselu..o nie nie- dla mnie to jest niedpouszczalne, paleta kolorów jest tak bogata, że naprawdę można wybrać coś innego. Ja bym nie pytała PM, bo cóż ona ma powiedzieć-no chyba, że to Twoja siostra lub przyjaciółka. Jeśli to ktoś dalszy to zaciśnie zęby i powie, że nie ma nic przeciwko-choć nie będzie to prawdą.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:06   #19
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Biel na czyimś ślubie i weselu..o nie nie- dla mnie to jest niedpouszczalne, paleta kolorów jest tak bogata, że naprawdę można wybrać coś innego. Ja bym nie pytała PM, bo cóż ona ma powiedzieć-no chyba, że to Twoja siostra lub przyjaciółka. Jeśli to ktoś dalszy to zaciśnie zęby i powie, że nie ma nic przeciwko-choć nie będzie to prawdą.
A ja mojej siostrze powiedziałam, że ABSOLUTNIE żadnej bieli, ani czerni, ma milion kolorów do wyboru, jeśli nie chce żywych, może spokojnie wybrać stonowane pastele. Biel jest dla mnie, (nie wiem, czy czysta, czy ecru), a czerń na pogrzeb. :P
Oczywiście się dostosuje, bo nie ma wyboru biedaczka.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 10:13   #20
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

To ja chyba jakaś dziwna jestem bo mi by zupełnie nie przeszkadzało że ktoś ma biała sukienkę na moim weselu Nie przejmuje się takimi drobiazgami, ale każdy ma prawo uważać inaczej.


Strasznie droga ta sukienka...mam identyczną tylko że czarną ze 3 lata temu zapłaciłam za nią 50 zł
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:23   #21
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja również nie chciałabym aby ktoś z gości był ubrany na moim ślubie na biało tym bardziej, że teraz PMki często dodają do bieli róne kolory (buty, biżuteria itp.) , taks amo jak coraz częściej można spotkać krótką sukienkę u PM, więc może się okazać że będziesz mini klonem :P ale jak koniecznie chcesz to zadzwoń i zapytaj
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:44   #22
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Bylam na dwoch weselach gdzie inne dziewczyny mialy biala suknie. Co prawda znalam PM i wiedzialam ktora to ale jak sie dvd ogladalo to trzeba bylo patrzec czy to PM czy nie. Ja moze zla bym nie byla gdyby ktos mi w bialej sukni wylecial, ale bylo by mi smutno. Jakbym miala wybor powiedzialabym ze nie chce zeby ktos mial biala suknie. Na tych dwoch weselach te dziewczyny byly tematem nr1 i raczej byly opinie ze bialy tylko dla PM. Nawet sobie jeden chlopak zrobil zdjecie bo mowil ze w jego rodzinie to nie jest do pomyslenia zeby ktos w bialej sukni przyszedl na wesele. Pewnie ta dziewczyna milo sie nie poczula A byly tez takie zdania ze zrobily to specjalnie zeby PM wkurzyc.

Moim zdaniem to tez nietakt zakladajac biala suknie nie bedac PM
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:56   #23
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
A byly tez takie zdania ze zrobily to specjalnie zeby PM wkurzyc.
Całkiem możliwe. Mnie strasznie zdenerwował kuzyn TŻta, od którego dostaliśmy zaproszenie "z osobą towarzyszącą" chociaż byliśmy razem wtedy już ponad 3 lata i w pierwszej chwili miałam zamiar założyć białą sukienkę właśnie, żeby zrobić im na złość, ale stwierdziłam, że nie będę się zniżać do ich poziomu

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2010-07-26 o 11:00
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:58   #24
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Zgadzam się z dziewczynami, biała sukienka na ślubie jest strasznym nietaktem. Biel na ślubie zarezerwowana jest tylko dla panny młodej.
Na taką okazję jak ślub można poszukać sobie sukienki w innym kolorze
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:00   #25
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe. Mnie strasznie zdenerwował kuzyn TŻta, od którego dostaliśmy zaproszenie "z osobą towarzyszącą" chociaż znaliśmy się wtedy już ponad 3 lata i w pierwszej chwili miałam zamiar założyć białą sukienkę właśnie, żeby zrobić im na złość, ale stwierdziłam, że nie będę się zniżać do ich poziomu
Osz ty wredotko jedna Ty to jednak jesteś mą zaginiona siostrą Ty wiesz czemu



Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Bylam na dwoch weselach gdzie inne dziewczyny mialy biala suknie. Co prawda znalam PM i wiedzialam ktora to ale jak sie dvd ogladalo to trzeba bylo patrzec czy to PM czy nie. Ja moze zla bym nie byla gdyby ktos mi w bialej sukni wylecial, ale bylo by mi smutno. Jakbym miala wybor powiedzialabym ze nie chce zeby ktos mial biala suknie. Na tych dwoch weselach te dziewczyny byly tematem nr1 i raczej byly opinie ze bialy tylko dla PM. Nawet sobie jeden chlopak zrobil zdjecie bo mowil ze w jego rodzinie to nie jest do pomyslenia zeby ktos w bialej sukni przyszedl na wesele. Pewnie ta dziewczyna milo sie nie poczula A byly tez takie zdania ze zrobily to specjalnie zeby PM wkurzyc.

Moim zdaniem to tez nietakt zakladajac biala suknie nie bedac PM
Nieźle
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:15   #26
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

A ja uważam, ze nie powinno się ubierać białych sukienkek/sukni na czyjś ślub i tyle. Jest tyle innych kolorów. Noooo jeszcze jak jest jakaś wstawka w innym kolorze, to ok, ale jak cała biała, to nawet dodatki tego nie ratują.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:15   #27
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja też nigdy w życiu nie założyłabym sukienki białej/ ekri/ beżowej itd.

Twoja sukienka jest b. ładna, w tylu fajnych kolorach podobne widziałam, że śmiało możesz wybrać coś innego
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:17   #28
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dokladnie jest tyle innych kolorow
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:04   #29
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Dla mnie biały to kolor jak każdy inny, ale chyba lepiej zrobisz jak zapytasz młodej i najlepiej pokaż jej zdjęcie sukienki. Jak dla mnie wszystkie mogą przyjść w białych na moje wesele, ale jest masa tradycjonalistek albo zaborczych dziewczyn które włosy Ci wyrwą jak przyjdziesz w białej
Koleżanka miała być świadkowa bardzo dalekiej kuzynki o czym została poinformowana na 2mies przed ślubem. Kupiła sobie sukienkę w czarne groszki taka a'la lata 60te PMce jednak bardziej spodobała się sukienka siostry tej koleżanki i ją wzięła na świadkową. Na tydzień przed weselem pojechała do nich zobaczyła sukienki i powiedziała to nie ty będziesz świadkować tylko ona
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:18   #30
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

jakby to była cała biała suknia to miałabym żal gdybym była PM

rodzice byli na weselu gdzie jedna laska założyła białą suknię do ziemi, do tego rozłożystą, taką balową...jak to potem oglądałam na dvd to strasznie się wyróżniała
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-29 12:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.