Miesiączka a ciężka praca. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 14:08   #1
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141

Miesiączka a ciężka praca.


Witam!

Mój cykl trwa zazwyczaj 32 dni, zazwyczaj miesiączka pojawiała się terminowo. W czasie wakacyjnym przez 3 miesiące pracowałam w pewnym miejscu. Była to bardzo ciężka praca wiążąca się z np. dźwiganiem ciężkich skrzynek, worków itd. Gdy mijał prawie 3 miesiąc pracy, w połowie cyklu (w 16-17 dniu) pojawiło się dość obfite plamienie, trwało 4 dni. Teraz mam miesiączkę, pojawiła się z dwudniowym opóźnieniem i co dziwne, nie boli mnie absolutnie nic (zazwyczaj odczuwam boleści i bez leków nie jestem w stanie normalnie funkcjonować ) oraz jest strasznie skąpa.
Dodam, że u ginekologa byłam wiosną, robiłam cytologię oraz badanie TSH, USG (wszystko w normie). Nie uprawiam seksu.

Czy mogę podejrzewać, że te okresowe zawirowania są spowodowane długotrwałym wysiłkiem fizycznym?

Pozdrawiam!
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 18:41   #2
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Miesiączka a ciężka praca.

U mnie tak było więc sądzę że tak
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014

Edytowane przez xKlaudja
Czas edycji: 2014-10-02 o 18:43
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 21:50   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Miesiączka a ciężka praca.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witam!

Mój cykl trwa zazwyczaj 32 dni, zazwyczaj miesiączka pojawiała się terminowo. W czasie wakacyjnym przez 3 miesiące pracowałam w pewnym miejscu. Była to bardzo ciężka praca wiążąca się z np. dźwiganiem ciężkich skrzynek, worków itd. Gdy mijał prawie 3 miesiąc pracy, w połowie cyklu (w 16-17 dniu) pojawiło się dość obfite plamienie, trwało 4 dni. Teraz mam miesiączkę, pojawiła się z dwudniowym opóźnieniem i co dziwne, nie boli mnie absolutnie nic (zazwyczaj odczuwam boleści i bez leków nie jestem w stanie normalnie funkcjonować ) oraz jest strasznie skąpa.
Dodam, że u ginekologa byłam wiosną, robiłam cytologię oraz badanie TSH, USG (wszystko w normie). Nie uprawiam seksu.

Czy mogę podejrzewać, że te okresowe zawirowania są spowodowane długotrwałym wysiłkiem fizycznym?

Pozdrawiam!
Zdecydowanie. Miałam podobną sytuację
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 19:33   #4
monika56575859
Raczkowanie
 
Avatar monika56575859
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląsk ;) Żory/Pszczyna ;)
Wiadomości: 143
Dot.: Miesiączka a ciężka praca.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Czy mogę podejrzewać, że te okresowe zawirowania są spowodowane długotrwałym wysiłkiem fizycznym?

Pozdrawiam!

jak najbardziej ja kiedyś pracowałam w sklepie i tez sie duzo nanosiłam, było ciężko itp. i okres mi się spóźniał, raz był niewyczuwalny raz bolesny cholernie więc spokojnie
__________________
RAZEM OD 14.02.2010

ZARĘCZYNY 19.05.2013 [najpiękniejsza na świecie pobudka o 4:30 rano] <3

ŚLUB 16.08.2014
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140816020820.html


ŁUKASZEK ;*
wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie !
monika56575859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 19:55   #5
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Miesiączka a ciężka praca.

Dzięki za odpowiedzi! swoją drogą, taki niemalże bezbolesny okres mogłabym mieć zawsze.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 20:55:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.