Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-09, 21:38   #1
malgorzata1313gt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 2

Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?


Zmieniłam prace na początku listopada. Mam teraz nowego Szefa, którego nie potrafię rozgryźć. Jest bardzo miły pomocny, ale nie wiem czy nie nadinterpretuje jego zachowania. Zauważyłam jednak, ze gdy ze mną rozmawia ucieka wzrokiem, ja jestem osoba która patrzy prosto w oczy rozmówcy lecz nie nachalnie, on ucieka tym wzrokiem, ale przy innych pracownikach nie ma z tym problemu. Kolejnym aspektem jest jego obecność przy mnie, bardzo często na niego „wpadam”, zagaduje wtedy do mnie uśmiecha się ale z takim „przekąsem”. Zdrabnia moje imię, do innych zwraca się po nazwisku. Szczerze powiem ze jest to dla mnie troszkę kłopotliwe. Ostatnio również doszło do takiej sytuacji jak wychodził z pracy - powiedział mojemu przełożonemu by się mną „zaopiekował” bo jestem tu nowa. Nie rozumiem do końca jego zachowania, na co dzień jest pewny siebie i nie wiem co myśleć.
malgorzata1313gt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 08:07   #2
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Erotomania - przypadłość, w której osoba chora posiada urojone przekonanie, że inna osoba, zwykle o wyższym statusie społecznym, jest w niej zakochana.

Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 08:56   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Jesteś nowa i szef powiedział przełożonemu, aby się Tobą zaopiekował. Co w tym dziwnego, zaskakującego, tajemniczego? I serio to, że facet ucieka wzrokiem przy nadal obcej dla niego osobie, to takie dziwne? Inne osoby z zespołu zna od dawna, więc... Zresztą, zadziwiająco dużo czasu masz na tego typu obserwacje - że na innych patrzy tak, a na Ciebie tak. Strach się bać być dla kogokolwiek miłym jak się trafi na kogoś takiego, jak Ty.

Chociaż i tak pewnie kolejny troll.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 08:58   #4
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

A ja myślę, że kobieta "czuje" jaęsli wpadła komuś w oko. I to może być ta sytuacja.
Autorko - bądź służbowo miła i tyle. Nie wplątuj się w żadne romsnse w pracy, tym bardziej z szefem.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 09:02   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że kobieta "czuje" jaęsli wpadła komuś w oko. I to może być ta sytuacja.
Autorko - bądź służbowo miła i tyle. Nie wplątuj się w żadne romsnse w pracy, tym bardziej z szefem.
Część wątków tutaj wskazuje na to, że jednak nie, bo niektóre panie uważają, że wpadły w oko całemu światu - wystarczy, że facet jest miły. A nawet jeżeli ona się mu podoba jako kobieta, to nadal - co z tego? Facet niczego niestosownego w jej kierunku nie robi, nie uskutecznia żadnego podrywu. Podobać się mu może i 150 kobiet.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 09:43   #6
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

W pierwszym dniu mojej obecnej pracy został wobec mnie zastosowany ten sam tekst. Pani naczelnik jak mnie zostawiła w pokoju z kobitkami, z którymi miałam siedzieć rzuciła tekstem „zaopiekujcie się X, proszę”. Nie miałam pojęcia, że to jakiś podryw xd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 09:46   #7
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Tak, nadinterpretujesz jego zachowania. Skup się na pracy, a nie rozkminianiu komu szef patrzy w oczy, a komu nie.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-10, 10:03   #8
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Słabe te oznaki zainteresowania z jego strony, raczej faktycznie ucieka wzrokiem bo nie zna Cię tak dobrze jak resztę zespołu albo to on celowo unika kontaktu wzrokowego skoro tak się w niego wpatrujesz podczas rozmowy. Domyślam się, że myśl o tym że szef na Ciebie leci, może podnosić ego, ale nie ma co brnąć w to - jesteś tam nowa i masz pracować zamiast romansować, poza tym to Twój przełożony. Romanse w pracy są ryzykowne, a co dopiero z szefem.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 11:22   #9
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 126
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Na 95% tylko Ci siè wydaje.

Nachalne wpatrywanie się w oczy ludziom przez więcej niż 70% czasu rozmowy nie jest profesjonalne ani naturalne może dlatego ucieka wzrokiem.

Może tez wychwycił ze na niego lecisz i jakimiś żartami to podkręca żeby podbić sobie jeszcze ego albo poprostu ma taki styl bycia

Niestety większość przypadków kiedy wydaje nam się ze ktoś na nas leci to są tylko w naszej głowie. Zazwyczaj facet nawet nieśmiały potrafi w jasny sposób przejść inicjatywę jeśli jest zainteresiwany czyms więcej

Edytowane przez CiemnookaTajemnica1
Czas edycji: 2024-01-10 o 11:30
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 12:57   #10
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 160
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez malgorzata1313gt Pokaż wiadomość
Zmieniłam prace na początku listopada. Mam teraz nowego Szefa, którego nie potrafię rozgryźć. Jest bardzo miły pomocny, ale nie wiem czy nie nadinterpretuje jego zachowania. Zauważyłam jednak, ze gdy ze mną rozmawia ucieka wzrokiem, ja jestem osoba która patrzy prosto w oczy rozmówcy lecz nie nachalnie, on ucieka tym wzrokiem, ale przy innych pracownikach nie ma z tym problemu. Kolejnym aspektem jest jego obecność przy mnie, bardzo często na niego „wpadam”, zagaduje wtedy do mnie uśmiecha się ale z takim „przekąsem”. Zdrabnia moje imię, do innych zwraca się po nazwisku. Szczerze powiem ze jest to dla mnie troszkę kłopotliwe. Ostatnio również doszło do takiej sytuacji jak wychodził z pracy - powiedział mojemu przełożonemu by się mną „zaopiekował” bo jestem tu nowa. Nie rozumiem do końca jego zachowania, na co dzień jest pewny siebie i nie wiem co myśleć.
Na 99,99% nadinterpretujesz.
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 14:32   #11
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez malgorzata1313gt Pokaż wiadomość
Zmieniłam prace na początku listopada. Mam teraz nowego Szefa, którego nie potrafię rozgryźć. Jest bardzo miły pomocny, ale nie wiem czy nie nadinterpretuje jego zachowania. Zauważyłam jednak, ze gdy ze mną rozmawia ucieka wzrokiem, ja jestem osoba która patrzy prosto w oczy rozmówcy lecz nie nachalnie, on ucieka tym wzrokiem, ale przy innych pracownikach nie ma z tym problemu. Kolejnym aspektem jest jego obecność przy mnie, bardzo często na niego „wpadam”, zagaduje wtedy do mnie uśmiecha się ale z takim „przekąsem”. Zdrabnia moje imię, do innych zwraca się po nazwisku. Szczerze powiem ze jest to dla mnie troszkę kłopotliwe. Ostatnio również doszło do takiej sytuacji jak wychodził z pracy - powiedział mojemu przełożonemu by się mną „zaopiekował” bo jestem tu nowa. Nie rozumiem do końca jego zachowania, na co dzień jest pewny siebie i nie wiem co myśleć.

Lepiej skup sie na pracy niz na doszukiwaniu sie nie wiadomo czego. Nawet jezeli wpadlas szfowi w oko, to co? Nawet jezeli, toja bym nie wdawala sie w takie relacje, bo to nic dobrego nie wrozy. Nawet jezeli, to jakiekolwiek romanse w pracy tez sa slabe, zarowno ze strony pracownika jak i szefa, ze dopuszcza do takich sytuacji. Malo profesjonalne i ja bym nie chciala pracowac w takim miejscu.


Nie wiem po co i na co doszukujesz sie nie wiadomo czego i co mialoby Ci to dac.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-10, 16:43   #12
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Moja koleżanka twierdzi, że codziennie ktoś się na nią patrzy pożądliwie / podkochuje w niej/ wzdycha do niej, serio codziennie codziennie CODZIENNIE. To dość żenująco brzmi
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 17:38   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Moja koleżanka twierdzi, że codziennie ktoś się na nią patrzy pożądliwie / podkochuje w niej/ wzdycha do niej, serio codziennie codziennie CODZIENNIE. To dość żenująco brzmi
Jeżeli jest atrakcyjna to serio może mieć codziennie pożądliwe spojrzenia na sobie. Ale to tylko spojrzenia. Nie są wyznacznikiem tego ilu z tych patrzących faktycznie chciało się z nią umówić na randkę, czy w ogóle poznawać bliżej. O związku nawet nie wspominając.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 18:47   #14
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli jest atrakcyjna to serio może mieć codziennie pożądliwe spojrzenia na sobie. Ale to tylko spojrzenia. Nie są wyznacznikiem tego ilu z tych patrzących faktycznie chciało się z nią umówić na randkę, czy w ogóle poznawać bliżej. O związku nawet nie wspominając.
Atrakcyjna nie, ale brzydka też nie.
Ja akurat jestem pewna, że to są urojone sytuacje - ale to trzeba by jej posłuchać na żywo, jak ona to przedstawia. Ma w ogóle osobowość paranoiczną.
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 19:42   #15
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Nadinterpretujesz. Jest po prostu uprzejmy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 11:53   #16
CiemnookaTajemnica1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 126
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Atrakcyjna nie, ale brzydka też nie.
Ja akurat jestem pewna, że to są urojone sytuacje - ale to trzeba by jej posłuchać na żywo, jak ona to przedstawia. Ma w ogóle osobowość paranoiczną.
Znam ten typ dwa razy spotkałam
Każdy jest nia zaintersowany według niej i ma urojenia ze ktoś np pojawia się w tych miejscach co ona bo jà kocha
A koncowo i tak nigdy nie ma fsceta albo jakiegoś przychlasta co wstyd z nim wyjść
CiemnookaTajemnica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 12:08   #17
Bruma_w_Hogsmeade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 211
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez CiemnookaTajemnica1 Pokaż wiadomość
Znam ten typ dwa razy spotkałam
Każdy jest nia zaintersowany według niej i ma urojenia ze ktoś np pojawia się w tych miejscach co ona bo jà kocha
A koncowo i tak nigdy nie ma fsceta albo jakiegoś przychlasta co wstyd z nim wyjść
Tak.
Ona uczy w szkole i jak np. jakiś inny nauczyciel o coś ją zapyta, zagada, to od razu sobie wkręca, że jest zakochany. No dosłownie strach z nią chwilę porozmawiać. Nawet Angelina Jolie nie ma takiego powodzenia, jakie ona myśli, że ma XD
Bruma_w_Hogsmeade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 12:22   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Cytat:
Napisane przez Bruma_w_Hogsmeade Pokaż wiadomość
Tak.
Ona uczy w szkole i jak np. jakiś inny nauczyciel o coś ją zapyta, zagada, to od razu sobie wkręca, że jest zakochany. No dosłownie strach z nią chwilę porozmawiać. Nawet Angelina Jolie nie ma takiego powodzenia, jakie ona myśli, że ma XD
Czyli nie chodzi tylko o spojrzenia, tylko branie każdej jednej interakcji z facetem jako "coś z podtekstem". Cóż, to rzeczywiście tylko współczuć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 12:29   #19
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy szef jest tylko miły czy jednak jest coś więcej?

Może on ma taki rozbiegany wzrok, bo obczaja czy reszta pracuje 😂
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-11 13:29:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.