Czy dojrzewam prawidłowo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-03, 13:39   #1
niel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2

Czy dojrzewam prawidłowo?


Jestem Kamil i za kilka dni skończę 15 lat. Nie mam z kim o tym porozmawiać a z rodzicami się wstydzę. Do lekarza narazie nie chcę iść, ale pewnie bez rodzica i tak mnie nie przyjmie, zresztą nie wiem czy jest taka potrzeba. Martwię się czy ze mną jest wszystko ok. Może opiszę w skrócie jak to wyglądało. Gdzieś po 13 roku życia zacząłem odczuwać napięcie seksualne i zacząłem się masturbować, ale to masturbacja była na flaku bez wytrysku tylko wyciekał taki biały płyn jak sie podniecałem, potem po 14 roku życia pojawiły się włosy łonowe i dalej sie masturbowałem tylko na napęczniałym penisie ale nie pełnym wzwodzie takim twardym, tylko na powiekszonym i takim napęczniałym, ale nie stał, tylko zwisał swobodnie powiększony. Teraz mam prawie 15 lat, penis twardnieje ale jeszcze nie staje dalej się masturbuje i wycieka przy podnieceniu biała wydzielina bez zapachu, podczas onanizmu mam orgazmy takie przyjemne skurcze ale nie ma żadnego wytrysku żadnej spermy, nie mam żadnych polucji, i nawet nie wiem jak moje nasienie powinno wygladać. Nie wiem czy ze mna wszystko ok, wyczytałem w necie że pierwszy wytrysk u chłopaków powinien pojaiwc sie w wieku 13-14 lat ja mam praiw 15 i go nie ma czekac dalej czy może już coś zrobic z ty? Tylko co?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Dodam jeszcze że ta wydzielina przy podneiceniu jest przezroczysta, wiec to nie sperma, czytałem ze to pewnie płyt przedejakulacyjny może byc

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Nikt mi nic nie doradzi?
niel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:09   #2
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Czy dojrzewam prawidłowo?

To płyn z Twojego penisa jest w końcu biały, czy przezroczysty? Bo różnie piszesz
Pierwsze polucje, wzwody i wytryski pojawiają się przeważnie w okolicach 14 r.ż. Niektórzy mają wcześniej, ale nie martwilabym sie tym, że powoli zbliżasz sie do 15. urodzin i nie masz jeszcze pełnej erekcji (bo cos tam sie dzieje, prawda?). Rozmawiałeś o tym z kolegami? Może któryś jest na podobnym etapie rozwoju?

U dziewczyn jest tak samo- niektóre dostają okres w wieku 13 lat, ja dostałam jak miałam 16 Jeżeli bardzo sie denerwujesz, to idź do lekarza-pediatry. Spokojnie możesz iść sam. On najwyżej skieruje Cie dalej.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 14:31   #3
niel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy dojrzewam prawidłowo?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
To płyn z Twojego penisa jest w końcu biały, czy przezroczysty? Bo różnie piszesz
Pierwsze polucje, wzwody i wytryski pojawiają się przeważnie w okolicach 14 r.ż. Niektórzy mają wcześniej, ale nie martwilabym sie tym, że powoli zbliżasz sie do 15. urodzin i nie masz jeszcze pełnej erekcji (bo cos tam sie dzieje, prawda?). Rozmawiałeś o tym z kolegami? Może któryś jest na podobnym etapie rozwoju?

U dziewczyn jest tak samo- niektóre dostają okres w wieku 13 lat, ja dostałam jak miałam 16 Jeżeli bardzo sie denerwujesz, to idź do lekarza-pediatry. Spokojnie możesz iść sam. On najwyżej skieruje Cie dalej.

Wydzielina z penisa jest przezroczysta bez zapachu. A co do penisa to tak coś tam się z nim dzieje wydłuża się i poszerza ale nie staje jeszcze tylko swobodnie zwisa taki powiększony tak jakby napełniony. Rozmawiałem z kolegami to masturbują się i maja wytryski, mniej wiecej od 13 maksymalnie 14 lat, z kilkoma tylko rozmawialem. U nas w przychodni wisi kartka że lekarz przyjmuje dzieci od 16 roku zycia wiec samego mnie nie przyjma, ale może jeszcze musze poczekać?
niel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 16:33   #4
Arielski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy dojrzewam prawidłowo?

to co leci to sperma, a przezroczysta jest, bo pewnie czesto się onanizujesz i nie ma kiedy się naprodukować Nie przejmuj się, w tym co napisałeś nie ma nic niepokojącego.
Arielski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 17:33:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.