Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 06:07   #331
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Tak, tak idgi ja także lubię pływanie. Tylko jest mi wstyd iść na basen z tym tłuszczykiem, dlatego chcę zgubić kilka kilo zanim się tam wybiorę (mam nadzieję, że za jakiś miesiąc się to stanie). Mam basen pod nosem, więc to jest też duży plus. Chciałam skończyć kurs ratownika, ale szczerze mówiąc nie wiem kiedy się za to zabrać. Mogłabym sobie dorabiać w wakacje na plaży:p
O tych wysokich obcasach, że do 30 to nie słyszałam. Chyba muszę nabrać odwagi zanim 30 mnie dopadnie, bo tak jak mówiłaś będzie klapa.
O tak ja też często staram się wyrazy z czymś kojarzyć, szczególnie z niemca.
Super, że miałaś warunki do tańca. Ja przez jakiś czas (może 2 lata) chodziłam na balet w moim nieście (jak byłam jeszcze dzieckiem), później ortopeda stwierdził u mnie problemy ze śródstopiem(bolało) i było papa balet. Teraz też mam jakieś problemy z kostkami u stup i kolanami (boli w czasie przysiadów) i lekarz rodzinny powiedział mi, że za dużo ważę. Nie wiem czy jednak taki jest powód. Jak ważyłam 5 kg mniej to kolana dalej bolały w przysiadzie.
Aha i ja bym chciała towarzyski taniec (z grupy latino-amerykańskich) oraz Tango i Tango argentyńskie. Tyle, że do tego trzeba mieć partnera i w ogóle miejsce do trenowania (jakaś szkoła). Liczę, że w czasie studiów będę mogła potańczyć. Kiedyś podobał mi się break dance. W ogóle dalej chciałabym potrafić stawać na głowie i chodzić na rękach

A co do dietki to ważyłam się i:
waga wyjściowa: 72, 8 kg
dziś rano: 69,1 kg
Czyli ubyło 3,7 kg
Dziwię się tylko, że w ciągu całej drugiej połowy TURBO ubyło mi tylko 0,5 kg. No, ale trudno. Teraz najważniejsze tego nie zaprzepaścić!
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 07:49   #332
Xfionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 142
GG do Xfionka Wyślij wiadomość przez MSN do Xfionka Send a message via Skype™ to Xfionka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Aha i ja bym chciała towarzyski taniec (z grupy latino-amerykańskich) oraz Tango i Tango argentyńskie. Tyle, że do tego trzeba mieć partnera i w ogóle miejsce do trenowania (jakaś szkoła). Liczę, że w czasie studiów będę mogła potańczyć. Kiedyś podobał mi się break dance. W ogóle dalej chciałabym potrafić stawać na głowie i chodzić na rękach

A co do dietki to ważyłam się i:
waga wyjściowa: 72, 8 kg
dziś rano: 69,1 kg
Czyli ubyło 3,7 kg
Dziwię się tylko, że w ciągu całej drugiej połowy TURBO ubyło mi tylko 0,5 kg. No, ale trudno. Teraz najważniejsze tego nie zaprzepaścić!
Ja chodziłam na kurs tańca, miałyśmy ze wszystkich tych latynoamerykańskich po trochu, całkiem fajna sprawa. I mówię MIAŁYŚMY, bo wbrew temu co mówisz to była grupa dla samych dziewczyn, więc nie wszystko stracone bez partnera ;P

Jakiego jesteś wzrostu?
__________________
wiosna idzie, czas rozpocząć walkę ze zbędnym tłuszczykiem !

Plan działania: ONZ
w trakcie !

70-69-68-67-66,5-66-65-64-63-62-61-60 59-58-57-56-55

172 cm

waga nie działa
Xfionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 07:59   #333
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

hej hej! U mnie malutki spadek więc się chwalę -1 kg więc jestem zadowolona. Zwłaszcza, że na razie trzymam się swojej diety (po tych dniach onz). Zamierzam powolutku to zrzucać, bez jakichś drastycznych spadków, bo boję się jojo... zbyt wiele razy miałam z nim problem.

A co do basenu to super sprawa. Teraz zrobiło się ciepło, więc też zamierzam chodzić, na razie raz w tygodniu. Zastanawiam się też nad aerobikiem w wodzie, podobno nieźle daje kopa Chodziłyście?
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 11:42   #334
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Witam,
Jestem tu nowa pod względem forum jak i tematu... Myślę ze przyjmiecie mnie do grona odchudzających się dziewczyn
Diete zacznę od poniedziałku, ponieważ jestem przed okresem i myślę ze moja silna wola mogla by ulec pokusom...
Mam 165 cm wzrostu a ważę 72,7 kg marze o 60 kg do sierpnia kiedy będzie mój ślub.. Obecnie mieszkam za granica i nie mogę chodzić do klubu fitness a w tamta wiosnę schudłam tam prawie 10 kilo wazac 78 spadlo do 68 przez 3 miesiące ćwiczeń 4 razy w tygodniu.
Będę od dzisiaj tutaj zaglądać i podziwiać wasze osiągnięcia, a od poniedziałku pisać co i jak u mnie...
Pozdrawiam i życzę dużych spadków wagi...
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:21   #335
anbel_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 108
GG do anbel_13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez RedSpinka Pokaż wiadomość
Diete zacznę od poniedziałku, ponieważ jestem przed okresem i myślę ze moja silna wola mogla by ulec pokusom...
Mam 165 cm wzrostu a ważę 72,7 kg marze o 60 kg do sierpnia kiedy będzie mój ślub.. Obecnie mieszkam za granica i nie mogę chodzić do klubu fitness a w tamta wiosnę schudłam tam prawie 10 kilo wazac 78 spadlo do 68 przez 3 miesiące ćwiczeń 4 razy w tygodniu.
Będę od dzisiaj tutaj zaglądać i podziwiać wasze osiągnięcia, a od poniedziałku pisać co i jak u mnie...
Pozdrawiam i życzę dużych spadków wagi...
Widzę, że mamy podobą wagę i posturę oraz dążenia wagowe ... A jaką zaczynasz dietkę?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Co do basenu, też chętnie bym się wybrałą, tylko czasowo trochę kiepsko, ale widze, że dziewczyny to tu konkretnie zaawansowane...
__________________
77-...-74-73,2-72-71-70-69-68-67-66-65--64-63-62-61-60
I tura ONZ: -1,7 kg P: -1cm, B: -1 cm
anbel_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:24   #336
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Zaczynam ONZ zwykle turbo może następnym razem
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:38   #337
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Witajcie kobitki! Wczoraj zakończyłam 1 turę ONZ i dziś rano było 78,5 kg czyli ubyło mi (mimo @) 3 kg Póki co przerwa choć i tak planuje jeść regularnie i unikać słodyczy. Dziś się nie rzuciłam na słodkie więc jest dobrze Pozdrowionka dla wszystkich!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:45   #338
Izabella87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 12
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cześć dziewczyny
Jestem tutaj nowa i bardzo przydałby mi się przepis na te diety
76 73 70 6563 6059
Wiem ,że do świąt to raczej nie możliwe, ale chociaż na maja , czerwca. W czerwcu 4 imprezki rodzinne mnie czekają w jednej będę świadkową i PRAGNĘ schudnąć
Pozdrawiam
__________________
NIGDY NIE ZAPOMNĘ ~~ O tych, którzy bez względu na wszystko są zawsze obok mnie
STARAM SIĘ~~Walczyć z przeciwnościami losu...
CHCIAŁABYM ~~ Czasem cofnąć czas...Aby nigdy nie popełnić tak fatalnego błędu....
MUSZĘ~~żyć mimo wszystko






Edytowane przez Izabella87
Czas edycji: 2010-03-03 o 12:49
Izabella87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:54   #339
anbel_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 108
GG do anbel_13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki! Wczoraj zakończyłam 1 turę ONZ i dziś rano było 78,5 kg czyli ubyło mi (mimo @) 3 kg Póki co przerwa choć i tak planuje jeść regularnie i unikać słodyczy. Dziś się nie rzuciłam na słodkie więc jest dobrze Pozdrowionka dla wszystkich!
Gratuluję Karmeelku wyniku , ja dziś kończę też I turę ONZ, ale ja takiego ładnego wyniku nie mam (również przy @) u mnie waga wskazała 72,3 kg
__________________
77-...-74-73,2-72-71-70-69-68-67-66-65--64-63-62-61-60
I tura ONZ: -1,7 kg P: -1cm, B: -1 cm
anbel_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:07   #340
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Anabel_13 nie martw się - idzie wiosna powoli i nasze nastawienie do świata będzie lepsze a co za tym idzie wynik po następnej turze ONZ też będzie lepszy Więc uszy do góry i niedługo znów zaczynamy walkę z naszymi kg.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:44   #341
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

no wlasnie nie moge pic az tak duzo wody bo w mojej pracy nie moge wychodzic co 5 min do lazienki
dzis 3ci dzien, jakos lepiej sie czulam moze organizm musi sie przyzwyczaic do takiego jedzenia(bo na codzien podjadam smazone potrawy, pizze i takie tam)

nie chce zapeszac i nie nie bede sie wazyc do konca diety, ale juz czuje sie lzejsza hehe
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 18:28   #342
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Xfionka wiem co masz na myśli z tym tańcem. U mnie w mieście też wiszą kartki z ogłoszeniem "Salsa dla pań" No, ale wydaję mi się, że chodzą tam raczej szczupłe osoby, więc nie czułabym się dobrze.
Mój wzrost to 168/9 cm.
Witam wszystkie nowe dziewczyny i życzę wam powodzenia w tej diecie. Tym które zrzuciły już jakieś kilogramy gratuluję
Ja się dziś objadłam, nie mam co ukrywać. No, ale jednak miałam ustalone na dziś wyjście do miasta z siostra i przyjaciółką. Jutro rano się zważę żeby zobaczyć ile mi przybyło (bo bardzo powątpiewam, że nie ubyło nic).
Miałam mieć dzień przerwy (czyli dziś) i dalej na TURBO przejść, ale jakoś nie cieszy mnie wizja, że będę wcinała serki wiejskie i orzechy. Chyba przerzucę się na jakiś czas na dietkę owocową. Owocki bardzo lubię, może ta dieta bardziej mi przypasuje, chociaż na razie. Oczywiście będę śledziła ten wątek i wasze sukcesy (spadki wagi) i związane z tym radości
Pozdrawiam dziewczynki stałe i nowe w tym wątku
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:28   #343
Xfionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 142
GG do Xfionka Wyślij wiadomość przez MSN do Xfionka Send a message via Skype™ to Xfionka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Xfionka wiem co masz na myśli z tym tańcem. U mnie w mieście też wiszą kartki z ogłoszeniem "Salsa dla pań" No, ale wydaję mi się, że chodzą tam raczej szczupłe osoby, więc nie czułabym się dobrze.
Mój wzrost to 168/9 cm.
To źle Ci się wydaje moja droga ;P Ze mną chodziły też dość 'duże' dziewczyny i dobrze się bawiły. A z Ciebie aż taki wieloryb nie jest, no nie przesadzaj
Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Ja się dziś objadłam, nie mam co ukrywać. No, ale jednak miałam ustalone na dziś wyjście do miasta z siostra i przyjaciółką. Jutro rano się zważę żeby zobaczyć ile mi przybyło (bo bardzo powątpiewam, że nie ubyło nic).
Ja też ! Nutella zwycięża wszystko D ale od jutra dołączam się do diety! Mam już nawet dość przyszłościowy plan:
I tura: 4-12.03
2 dni przerwy
II tura: 15-23.o3
2 dni przerwy
III tura: 26.03-3.04
a 4 mamy wielkanoc, więc byłby fajny prezent, gdyby udało się pare ładnych kilogramów zrzucić. a w kwietniu przerzucę się na siłownię, już fajną sobie znalazłam w pobliżu ;D
__________________
wiosna idzie, czas rozpocząć walkę ze zbędnym tłuszczykiem !

Plan działania: ONZ
w trakcie !

70-69-68-67-66,5-66-65-64-63-62-61-60 59-58-57-56-55

172 cm

waga nie działa
Xfionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:34   #344
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Xfionka dzięki za pocieszenie Ja wiem, że nie jest najgorzej, ale czasami czytając forum gdzie osoby o wadze 55 kg i 170 cm (co najmniej) wzrostu narzekają, że są za grube to można się załamać albo raczej pośmiać z głupoty niektórych!
No, ja myślę, że jak będę ważyła ok. 63 kg to już będę się dużo lepiej czuła
Jaki jest Twój wzrost i waga i ile chcesz zrzucić Xfionka?
Ja tez na początku planowałam sobie zrobić kilka tur TURBO pod rząd, ale jak teraz pomyślę o niektórych produktach z listy to wcale nie mam chęci jej robić. Dlatego tak jak wcześniej powiedziałam od jutra przechodzę na dietkę owocową. Na jak długo jeszcze nie wiem. Później ewentualnie wrócę do TURBO albo spróbuję ONZ.
Oj dzisiaj po tym jedzeniu mnie pogoniło 2 razy do WC wieczorem. Mam nadzieję, że może dzięki temu waga aż tak nie podskoczy. Napiszę jutro.
A co do Nutelli- jest to pychotka; szczególnie nadaje się do banana lub ciastek z ciasta francuskiego Kanapek z nią nie jadam, w ogóle rzadko mam ją w domku, bo wszyscy się odchudzają (ciągle). Może to i lepiej
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 23:17   #345
Ilonusek
Raczkowanie
 
Avatar Ilonusek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 147
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

No i mój plan nie wyszedł - na Szwedzkim stole w hotelu nie da rady nie przytyć chyba wróciłam do swojej wagi i nawet ćwiczenia na siłowni i aerobik w SPA nie pomogły!! Jestem załamana... wracam w piątek i od poniedziałku biore się za siebie i zaczynam II turę TURBO!!
3majcie Dziewczyny za mnie kciuki!!
Dam znać ile mi przybyło jak wróce do domku... ale coś za coś... urlop jest wspaniały!!
__________________

ona w nim widzi całe piękno świata..


Ilonusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 23:49   #346
Xfionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 142
GG do Xfionka Wyślij wiadomość przez MSN do Xfionka Send a message via Skype™ to Xfionka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Xfionka dzięki za pocieszenie Ja wiem, że nie jest najgorzej, ale czasami czytając forum gdzie osoby o wadze 55 kg i 170 cm (co najmniej) wzrostu narzekają, że są za grube to można się załamać albo raczej pośmiać z głupoty niektórych!
No, ja myślę, że jak będę ważyła ok. 63 kg to już będę się dużo lepiej czuła
Jaki jest Twój wzrost i waga i ile chcesz zrzucić Xfionka?
Ja tez na początku planowałam sobie zrobić kilka tur TURBO pod rząd, ale jak teraz pomyślę o niektórych produktach z listy to wcale nie mam chęci jej robić. Dlatego tak jak wcześniej powiedziałam od jutra przechodzę na dietkę owocową. Na jak długo jeszcze nie wiem. Później ewentualnie wrócę do TURBO albo spróbuję ONZ.
Oj dzisiaj po tym jedzeniu mnie pogoniło 2 razy do WC wieczorem. Mam nadzieję, że może dzięki temu waga aż tak nie podskoczy. Napiszę jutro.
A co do Nutelli- jest to pychotka; szczególnie nadaje się do banana lub ciastek z ciasta francuskiego Kanapek z nią nie jadam, w ogóle rzadko mam ją w domku, bo wszyscy się odchudzają (ciągle). Może to i lepiej
No słuchaj, trafiłam ostatnio na jakieś forum, gdzie były wypowiedzi typu 'powyżej 52 kg to już wieloryby' albo 'wszystkie powyżej 38 rozmiaru powinny się koniecznie odchudzać'! to jest głupota ludzka. najgorzej, że te 12 i 13 latki w to wierzą a potem mamy plagę anoreksji i bulimii.

Mój wzrost to 172, ważę .. zważę się jutro ale w granicach 70 kg. i jak już do 60 zejdę do wakacji będzie bosko, a taki ostateczny cel to jakieś 55 może? nie wiem jeszcze, nie wiem jak bym się w takiej wadze czuła. NIGDY nie byłam taka konkretnie szczupła, żeby wiedzieć do jakiej wagi wracać.

haha, do WC pognało - KARMA D nie wolno się objadać !

Cytat:
Napisane przez Ilonusek Pokaż wiadomość
No i mój plan nie wyszedł - na Szwedzkim stole w hotelu nie da rady nie przytyć chyba wróciłam do swojej wagi i nawet ćwiczenia na siłowni i aerobik w SPA nie pomogły!! Jestem załamana... wracam w piątek i od poniedziałku biore się za siebie i zaczynam II turę TURBO!!
3majcie Dziewczyny za mnie kciuki!!
Dam znać ile mi przybyło jak wróce do domku... ale coś za coś... urlop jest wspaniały!!
Szwedzki stół, szwedzki stół ;d nie wymawiaj słowa szwedzki, ugh.
A na urlopie jest taryfa ulgowa, więc spokojnie ;P
__________________
wiosna idzie, czas rozpocząć walkę ze zbędnym tłuszczykiem !

Plan działania: ONZ
w trakcie !

70-69-68-67-66,5-66-65-64-63-62-61-60 59-58-57-56-55

172 cm

waga nie działa
Xfionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 06:09   #347
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Ilonusek szkoda tylko, że kilogramy wróciły. No, ale co możemy na to poradzić... Czasami chcemy tylko sobie pojeść.
Xfionka masz absolutną wagę co to tej anoreksji wśród młodych. A poza tym na przykład rozmiar 40 może świadczyć po prostu o szerokich biodrach (taka budowa), a nie, że ktoś jest gruby! Widzę, że rozsądnie patrzysz na odchudzanie. Myślę, że 10 kg do wakacji dasz radę zrzucić Będę bacznie obserwowała Twoje postępy
Ja także nie wiem jak będę się czuła ważąc o tyle mniej, chociażby te 60 kg. To będzie coś pięknego

Zważyłam się i przybyło mi po wczorajszym obżarstwie 0,6 kg. Nie jest najgorzej. Ważne, że 6 z przodu na wadze zostało. A poza tym to co przybyło czy to nie jest woda przypadkiem?
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 07:56   #348
anbel_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 108
GG do anbel_13
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Zważyłam się i przybyło mi po wczorajszym obżarstwie 0,6 kg. Nie jest najgorzej. Ważne, że 6 z przodu na wadze zostało. A poza tym to co przybyło czy to nie jest woda przypadkiem?
Też mi się już marzy, żeby miec tą 6 z przodu, póki co jest 72,5 (i wciąż balansuje...) ale..ale... napewno się uda!
__________________
77-...-74-73,2-72-71-70-69-68-67-66-65--64-63-62-61-60
I tura ONZ: -1,7 kg P: -1cm, B: -1 cm
anbel_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 09:47   #349
Xfionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Stockholm
Wiadomości: 142
GG do Xfionka Wyślij wiadomość przez MSN do Xfionka Send a message via Skype™ to Xfionka
Unhappy Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Xfionka masz absolutną wagę co to tej anoreksji wśród młodych. A poza tym na przykład rozmiar 40 może świadczyć po prostu o szerokich biodrach (taka budowa), a nie, że ktoś jest gruby! Widzę, że rozsądnie patrzysz na odchudzanie. Myślę, że 10 kg do wakacji dasz radę zrzucić Będę bacznie obserwowała Twoje postępy
Ja także nie wiem jak będę się czuła ważąc o tyle mniej, chociażby te 60 kg. To będzie coś pięknego

Zważyłam się i przybyło mi po wczorajszym obżarstwie 0,6 kg. Nie jest najgorzej. Ważne, że 6 z przodu na wadze zostało. A poza tym to co przybyło czy to nie jest woda przypadkiem?
10 kg, ah. 10 kg to ja powinnam mieć do wielkanocy z zasadą 3kg na 9 dni ale już nie wierzmy w cuda.
I owszem, to już byłoby coś pięknego

Zważyłam się, po pierwszym wejściu na wagę zobaczyłam 69kg, ale jak weszłam drugi i trzeci to 69,9. Teraz tylko, żeby nie dotknąć tej 7 z przodu!

Cytat:
Napisane przez anbel_13 Pokaż wiadomość
Też mi się już marzy, żeby miec tą 6 z przodu, póki co jest 72,5 (i wciąż balansuje...) ale..ale... napewno się uda!
Stabilną 6 z przodu, to trzeba dodać. Bo taka jak ja mam to to takie nic. ;x
I pewnie, że się uda!

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

oni zwariowali! KOPYTKA na obiad
__________________
wiosna idzie, czas rozpocząć walkę ze zbędnym tłuszczykiem !

Plan działania: ONZ
w trakcie !

70-69-68-67-66,5-66-65-64-63-62-61-60 59-58-57-56-55

172 cm

waga nie działa
Xfionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 11:04   #350
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Witajcie,
Dziewczyny mam pytanie przy diecie ONZ powinno sie spozywac 4 posilki czy myslice ze takie godziny beda dobre czy to za duze przerwy?? 8 rano 12 w południe 16 i 19 ostatni posiłek??

Z góry dziękuje i przepraszam za głupie pytania ale dla mnie ważne

Pozdrawiam
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:40   #351
Gosiaczek21śl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 315
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez RedSpinka Pokaż wiadomość
Witajcie,
Dziewczyny mam pytanie przy diecie ONZ powinno sie spozywac 4 posilki czy myslice ze takie godziny beda dobre czy to za duze przerwy?? 8 rano 12 w południe 16 i 19 ostatni posiłek??

Z góry dziękuje i przepraszam za głupie pytania ale dla mnie ważne

Pozdrawiam
Jak najbardziej OK
__________________
Razem od... 13.06.2005r.
Narzeczeństwo od... 25.12.2007r.
Małżeństwo od... 08.08.2008r.



Essence...
Gosiaczek21śl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:52   #352
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

dziękuję za odpowiedz

A jeszcze zapytam jak robicie sałatki owocowe to dodajecie jogurty naturalne do nich??
A i czy jest wassa z Otrembami bo nie wiem a mieszkam zagranica i nie mam eis kogo poradzić czy tutaj jest??

Kurde ale moje pytania są głupiutkie...

Edytowane przez RedSpinka
Czas edycji: 2010-03-04 o 11:57
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:00   #353
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

anbel_13 na pewno już niedługo zobaczysz 6 z przodu, tylko troszkę cierpliwości Myślę, że po jeszcze jednej turze ONZ byłaby szansa na 6
Xfionka ja też bym chciała szybkich efektów, dlatego właśnie byłam na TURBO.
Dobrze, że zważyłaś się 3 razy, tak powinno się ważyć Nie masz z przodu 7 i nie będziesz mieć jeśli będziesz trzymała dietkę
Aha i nie pozwalam Ci ruszać kopytek, ani mi się waż
Ja też bym sobie chętnie coś pojadła dziś, ale nie mogę, bo wiem co będzie. Znowu zacznę żreć i waga wróci w mig. Dlatego zajmę się innymi rzeczami. Wystarczająco dużo mam lekcji na jutro.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:11   #354
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

dziewczyny juz mam dosc tych białkowych posilkow na onz, a wlasciwie jajecznicy co wy jecie?? np na sniadanie lub 2gie sniadanie??
jak robicie te salatki z tunczyka i jajeczna?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:36   #355
tristia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
dziewczyny juz mam dosc tych białkowych posilkow na onz, a wlasciwie jajecznicy co wy jecie?? np na sniadanie lub 2gie sniadanie??
jak robicie te salatki z tunczyka i jajeczna?
Białkowe są najlepsze, ale fakt mogą się znudzić. Tuńczykową robiłam z jajkiem, tunćzykiem :P , cebulą, czasem pomidor i do tego łyżeczka musztardy i łyżeczka majonezu light. Tylko z musztardą ma taki charakterystyczny smak, nie każemu podchodzi. A co do jajecznej to jajka oczywiście pomidorka (choć nie wiem czy można) i kawałeczki szynki do tego tradycyjnie majonez light. Mi smakowało
tristia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:50   #356
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

no tak ale podalas BW a nie same białkowe a mi chodzi z czego jakies salatki moge zrobic z samych białek
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:53   #357
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Witam Turbowiczki ...Znajdzie sie moze miejsce dla jeszcze jednej zdesperowanej?

Ja mam do stracenie na pewno wiecej niz wiekszosc z Was (co zreszta widac w moim podpisie) Mialam juz kiedys kilka podejsc do tej diety. I calkiem dobrze mi szlo... Potem rozchorowalam sie - torbiel --> leki hormonalne i przybylo mi kilkanascie kilo, ktore musze w koncu zrzucic.

Tak jak RedSpinka ZACZYNAM OD PONIEDZIALKU. ktos jeszcze bedzie moze wtedy zaczynal??
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:03   #358
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

misialinana A Ty zaczynasz Turbo czy zwykłe ONZ??
Masz zamiar ćwiczyć??
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:12   #359
misialinana
Rozeznanie
 
Avatar misialinana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 744
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez RedSpinka Pokaż wiadomość
misialinana A Ty zaczynasz Turbo czy zwykłe ONZ??
Masz zamiar ćwiczyć??
Biore sie za turbo, bo jest wiekszy wybor produktow i juz kiedys mialam z nia do czynienia i wiem, ze powinnam dac rade.
Co do cwiczen to starsznie chcialabym zaczac A6w... (kiedys cwiczylam - fakt niezbyt intensywnie.. ale efety byly wspaniale! niby sa to cwiczenia na wyrzezbienie miesni, ale mi z nimi sporo tluszczyku ubylo.. no i przyjemne jest to, ze stopniowo zwiekszasz czas cwiczen dzieki temu nie zlamujesz sie na starcie ) tylko boje sie, bo mam klopoty z kregoslupem po upadku i ostatnio po intensywnych cwiczeniach wyladowalam z bolu na otrym dyzurze nie wiem,czy smiac sie czy plakac. hehe
Ale napewno zamierzam duzo chodzic na piechote - szybkim krokiem - minimum godzine dziennie.
__________________

We cannot discover new oceans
unless we have the courage
to lose sight of the shore...

misialinana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:25   #360
RedSpinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 29
GG do RedSpinka
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

może to głupie ale ja po domu chodzę w butach adidasach reeboka easy tone Ale od poniedziałku chce zacząć biegać i 40 minutowy step który uwielbiam Mysle ze pozbędę się tych zbędnych kilogramów na długo

Pozdrawiam
RedSpinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-28 18:27:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.