Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 06:20   #4501
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

dziękuję dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie wczoraj! Przespalam się z sytuacją i co postanowiłam:
1. Pójdę przeprosić z kolegami panią mgr za ogólny hałas skoro chce.
2. Nie będę jej przepraszać za obelgi. Jak do tego nawiąże to powiem ze mnie nie było w tym momencie w budynku ( koledzy poswiadcza) i ze jest mi przykro ze ona może podejrzewać ze to ja (zwłaszcza ze ja i kolega jeden właściwie ratowalismy jej ćwiczenia bo reszta grupy była nieaktywna jak zwykle)

Oczywiście porozmawiamy z tymi dziewczynami i będziemy naklaniac do przyznania się chociaż nie mam złudzeń - przecież ich nie zmusze.

I generalnie nie będę się przejmować. Jutro mam egzamin i na nim musze się skupic a nie na dramach. Jeżeli mgr dalej będzie robić mi problemy i stworzy dla mnie jakieś realne zagrożenie to wtedy pójdę ze sprawą wyżej.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 06:49   #4502
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Kotka jest cała i zdrowa!! Znalazła się pół godziny temu! Dziękuję za wsparcie i rady

Super 🙆
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 08:15   #4503
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Nennka też ma Diora

https://www.instagram.com/p/BFl-bFnA...ken-by=nennka_
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 08:30   #4504
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie wczoraj! Przespalam się z sytuacją i co postanowiłam:
1. Pójdę przeprosić z kolegami panią mgr za ogólny hałas skoro chce.
2. Nie będę jej przepraszać za obelgi. Jak do tego nawiąże to powiem ze mnie nie było w tym momencie w budynku ( koledzy poswiadcza) i ze jest mi przykro ze ona może podejrzewać ze to ja (zwłaszcza ze ja i kolega jeden właściwie ratowalismy jej ćwiczenia bo reszta grupy była nieaktywna jak zwykle)

Oczywiście porozmawiamy z tymi dziewczynami i będziemy naklaniac do przyznania się chociaż nie mam złudzeń - przecież ich nie zmusze.

I generalnie nie będę się przejmować. Jutro mam egzamin i na nim musze się skupic a nie na dramach. Jeżeli mgr dalej będzie robić mi problemy i stworzy dla mnie jakieś realne zagrożenie to wtedy pójdę ze sprawą wyżej.

Podoba mi sie Twoje podejście do całej sytuacji. Tulę <3
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 08:36   #4505
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie wczoraj! Przespalam się z sytuacją i co postanowiłam:
1. Pójdę przeprosić z kolegami panią mgr za ogólny hałas skoro chce.
2. Nie będę jej przepraszać za obelgi. Jak do tego nawiąże to powiem ze mnie nie było w tym momencie w budynku ( koledzy poswiadcza) i ze jest mi przykro ze ona może podejrzewać ze to ja (zwłaszcza ze ja i kolega jeden właściwie ratowalismy jej ćwiczenia bo reszta grupy była nieaktywna jak zwykle)

Oczywiście porozmawiamy z tymi dziewczynami i będziemy naklaniac do przyznania się chociaż nie mam złudzeń - przecież ich nie zmusze.

I generalnie nie będę się przejmować. Jutro mam egzamin i na nim musze się skupic a nie na dramach. Jeżeli mgr dalej będzie robić mi problemy i stworzy dla mnie jakieś realne zagrożenie to wtedy pójdę ze sprawą wyżej.
o kurczątko
jak rozumiem babeczka kojarzy Cię z nazwiska ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 08:38   #4506
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
to jakaś nowa moda po chwaleniu się szanelką?

Jestem w tyle z trendami
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 08:41   #4507
akkikka
Raczkowanie
 
Avatar akkikka
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Lioness wyłączyła pod filmami łapki. Ciekawe czy idąc za przykładem innych zablokuje też komentowanie.
akkikka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 09:03   #4508
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Podoba mi sie Twoje podejście do całej sytuacji. Tulę <3
dziękuję ja żałuję że nie potrafię mieć na to wywalone. Wczoraj z dwie godziny ryczalam (tak jestem łajzą) zamiast się uczyć na jutro -.-





Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
o kurczątko
jak rozumiem babeczka kojarzy Cię z nazwiska ?
tak :/ ale tak patrząc na zimno to ona ma mały wpływ na egzamin. Jest tylko mgr a egzamin prowadzi pani profesor. Tylko ze patrzyłam na plany i wiem ze na mgr mają z nią jakieś ćwiczenia.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:21   #4509
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
dziękuję ja żałuję że nie potrafię mieć na to wywalone. Wczoraj z dwie godziny ryczalam (tak jestem łajzą) zamiast się uczyć na jutro -.-






tak :/ ale tak patrząc na zimno to ona ma mały wpływ na egzamin. Jest tylko mgr a egzamin prowadzi pani profesor. Tylko ze patrzyłam na plany i wiem ze na mgr mają z nią jakieś ćwiczenia.
współczuje Ci, szkoda słów na tą pani mgr..studiujesz w Rz?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:22   #4510
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
Lioness wyłączyła pod filmami łapki. Ciekawe czy idąc za przykładem innych zablokuje też komentowanie.

Myślisz, ze w końcu ruszył ją negatywny odbiór filmików? Nie wiem jak ona przy takim odbiorze nadal ma chęć nagrywać.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:50   #4511
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

nowa szusza ale miniaturka lol
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 10:00   #4512
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Matko boska co to za miniaturka xDDDDDDDD SZUSZOSZANEL nju prodakszyn



EDIT. widzę, ze ktoś mnie uprzedził i że nie tylko ja prychłam

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez akkikka Pokaż wiadomość
Lioness wyłączyła pod filmami łapki. Ciekawe czy idąc za przykładem innych zablokuje też komentowanie.
Gdzie wyłączyła? Ja nadal widzę :P

Edytowane przez wraaakczasu
Czas edycji: 2016-06-02 o 09:58
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:03   #4513
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

[QUOTE=carpaibex;61182466]
Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Ona juz kiedys powiedziala,ze nie udziela sie w akcjach charytatywnych,bo za nią nikt charytatywnie rachunków nie zapłaci ani karmy dla kotów nie kupi.

I co by nie mowic, to co racja to racja...

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Te hasztagi z zakupami widzek/czytelniczek są miłe, ale wydaje mi sie, ze nie z miłości je Olfa wstawia - to pokazuje jej potencjalny zasięg potencjalnym klientom do współpracy. W ogóle Olfa sprawia na mnie wrażenie osoby, która mało co robi bez kalkulacji potencjalnych zysków - np rozszerzając blog o elementy lifestyle. Social media to jej praca i jako jedna z nielicznych naszych bjuti guru jest w swojej pracy naprawdę dobra i profesjonalna.


Mozna nie zgadzac sie z jej pogladami, ale dazenia do profesjonalizmu i ulepszaniu swojej dzialalnosci odmowic sie nie da.

I to, co bardzo u niej lubie i cenie to niedodawanie wielkich filozofii do kupowania artykulow luksusowych. Mowi otwarcie, ze kupuje sie je ze wzgledu na marke, jakis tam prestiz a nie wyjatkowa jakosc czy - uwaga, wszyscy wiemy - jako inwestycje







__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:09   #4514
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Matko boska co to za miniaturka xDDDDDDDD SZUSZOSZANEL nju prodakszyn



EDIT. widzę, ze ktoś mnie uprzedził i że nie tylko ja prychłam

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------


Gdzie wyłączyła? Ja nadal widzę :P
kolejna kwintesencja Szuszy i jej klasy :P
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:12   #4515
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
kolejna kwintesencja Szuszy i jej klasy :P
Niby jej widzki to masochistki ale ona chyba wcale nie jest lepsza skoro robi miniaturkę na której jej głowa jest wielkości arbuza
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:15   #4516
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
nowa szusza ale miniaturka lol
Miniaturka urocza za to pokazała bardzo fajny biustonosz z Triumpha
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:26   #4517
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Szusz już nie lubi Helu. W tamtym roku jarała się jakby to było nie wiem co, w tym roku drogo i zimno. Ale nie o tym chciałam. Zobaczcie rozpacz fanki. Ktoś sobie robi jaja, albo naprawdę pora przestać wierzyć w ludzkość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szszs.jpg (88,8 KB, 476 załadowań)
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:26   #4518
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez karenina19


Mozna nie zgadzac sie z jej pogladami, ale dazenia do profesjonalizmu i ulepszaniu swojej dzialalnosci odmowic sie nie da.

I to, co bardzo u niej lubie i cenie to niedodawanie wielkich filozofii do kupowania artykulow luksusowych. Mowi otwarcie, ze kupuje sie je ze wzgledu na marke, jakis tam prestiz a nie wyjatkowa jakosc czy - uwaga, wszyscy wiemy - jako inwestycje
Jest to inwestycja w siebie, próba przelania wartości marki do wartości własnej (marki). Mogłaby jednak troszkę zainwestować w design swojej strony, bo jest bazarowy nieco

A szusz też niegłupio wcale potrafi kontrowersje traktować jak platformę, konsekwentnie zasuwa. Daje wiele elementów do kminienia Kto by jeszcze oglądał jej bardzo długie produkcje gdyby czasem, pomiędzy nimi, nie robiła jakichś zgrzytów stylistycznych albo innych.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-02 o 12:05
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:38   #4519
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Szusz już nie lubi Helu. W tamtym roku jarała się jakby to było nie wiem co, w tym roku drogo i zimno. Ale nie o tym chciałam. Zobaczcie rozpacz fanki. Ktoś sobie robi jaja, albo naprawdę pora przestać wierzyć w ludzkość.
jak to? nie bedzie ubran na hel? vlogow z przyczepy? o nieeeeeeeee, co ja bede ogladac
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 10:45   #4520
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Od wczoraj się zastanawiam, dlaczego nie mogę odpowiadać na wątku, a tu coś jest zrobione, że jak mam blokowanie reklam, to nic nie odpowiem

Cytat:
Napisane przez Czocherro Pokaż wiadomość


Accantus nowy
Koszula, w którą jest ubrany jest absolutnie wspaniała <3



Harry Potter w "Złych książkach". Uwielbiam Harrego, a i tak świetnie się bawiłam oglądając ten odcinek



Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
wiem, wiem rzadko się odzywam. przepraszam, nie zmienię tego. lajf is brutal i te takie. ale muszę się wyżalić bo mnie coś strzeli zaraz. studiuje z debilami. tak. z debilami. poproszę o bana. otóż sytuacja: pani mgr zwolniła parę osób z pisania kolokwium, które odbyło się w poniedziałek. jednocześnie prosiła abyśmy przyszli w ten poniedziałek po wpisy. o tej samej godzinie nas 'umówiła' co piszących kolosa. pierwsza grupa wchodzi, pisze babeczka wychodzi parę razy, żeby towarzystwo uspokoić. przy drzwiach, centralnie przy drzwiach siedziały 3 laski i trajkotały. zresztą jak wszyscy. oprócz wyjątkowo mnie. tak - ja pyskata, rozgadana zamieniłam 2 zdania z kolegami i usiadłam w kącie bo byłam chora, duszno bardzo było, ja z temperaturą, po zaliczeniu i te takie. babeczka wychodziła upominać parę razy. w końcu 1 tura napisała, ja wpadłam do sali zapytac isę za ile po te wpisy przyjść (chciałam wyjść na zewnątrz bo duszno niesamowicie było) pani mgr mówi że za 30 min. no to ja siup i już mnie tam nie ma. poinformowałam reszte osób zwolnionych. z 3 kolegami poszliśmy do parku się przewietrzyć. te 3 laski co trajkotały zostały. tylko one. przychodzimy po 30 min, druga tura wychodzi z sali, babeczka wkurzona każe nam wejść do sali. obniża każdemu ocenę o pół stopnia za karę bo gadaliśmy a drugiej turze zwiększa próg punktowy. okeeeej. spoko. wychodzimy, na drugi dzień dzwoni kolega do mnie z informacjami:
1. mamy przeprosić wielmożną panią mgr i wtedy nie będzie konsekwencji wobec piszących kolokwium (oki, dobra nie ma sprawy)
2. ja najwięcej rozmawiałam, mnie najbardziej było słychać. dodatkowo ponoć obrażałam panią mgr słowami niewybrednymi w czasie gdy pisała 2 tura (przypominam: nie było mnie wtedy w budynku).

co się okazuje? to te trzy mądre inaczej kobiety nadawały na panią mgr, zwyzywały ją dość mocno. na korytarzu. wiedząc, że wszystko słychać w sali. pani sobie ubzdurała, że to ja. jestem na 3 roku. miałam sie bronić w lipcu. wyczuwam wrzesień. pogadałam oczywiście z kolegami i idziemy ją przeprosić, oni poświadczą, że byłam z nimi i jeżeli laski same się nie przyznają to je zakablujemy brzydko mówiąc. niestety wyczuwam, że szanowna pani mgr nam nie uwierzy.
O jacie. Współczuje
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:59   #4521
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Kotek sie odnalazł jeeeeeej! Cieszę się jakby to był mój

Muszę się wyżalić. Zakupiłam Misshę Perfect Cover. Wczoraj nałożyłam gąbeczką, ja wiem, 1.5 pompki. Krycie co najwyżej średnie. Zlazło mi to tak szybko z twarzy, pod koniec dnia wyglądałam strasznie ;< Dziś nałożyłam palcamy. Podkreśliło mi suche mejsca, już nie wygląda dobrze. A tak się jarałam, bo każdy niemal chwali
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:08   #4522
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość

A szusz też niegłupio wcale potrafi kontrowersje traktować jak platformę, konsekwentnie zasuwa. Daje wiele elementów do kminienia Kto by jeszcze oglądał jej bardzo długie produkcje gdyby czasem, pomiędzy nimi, nie robiła jakichś zgrzytów stylistycznych albo innych.

Niby tak, ale Sz. w swojej działalności nie przypomina kogoś kto świadomie działa - zachowuje się jakby tymi "kontrowersjami" i "smaczkami" rzucała na ślepo. U niej to nie spryt a zwykle niechlujstwo.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:49   #4523
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Niby tak, ale Sz. w swojej działalności nie przypomina kogoś kto świadomie działa - zachowuje się jakby tymi "kontrowersjami" i "smaczkami" rzucała na ślepo. U niej to nie spryt a zwykle niechlujstwo.
dziwne, że przy tak wielogodzinnym i ciężkim montażu tego nie wyłapuje
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:51   #4524
ppinezka
Raczkowanie
 
Avatar ppinezka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 32
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cześć dziewczyny, podczytywałam Was z konta siostry i postanowiłam w końcu dołączyć.

W dzisiejszym filmie Sz. strzelała takie miny, że nie mogłam tego nie wykorzystać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464868283658.jpg (35,7 KB, 374 załadowań)

Edytowane przez ppinezka
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:21
ppinezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:57   #4525
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Niby tak, ale Sz. w swojej działalności nie przypomina kogoś kto świadomie działa - zachowuje się jakby tymi "kontrowersjami" i "smaczkami" rzucała na ślepo. U niej to nie spryt a zwykle niechlujstwo.
Świadomie czerpie wzorce jakieś z różnych stron, a że nie zawsze wszystko wyjdzie idealnie, czasem niedośćchlujnie, czasem wpadka, to jej nie kładzie na łopatki, a przeciwnie i tu czasem śmiechy są, bo na złość mamie odmraża sobie i niektórym wczuwającym się mocno, uszy.
Jeśli można obserwować cudzy proces i się nie spocić, a wyciągnąć dla siebie wnioski, czasem inne niż bohater, to jestem za. Sterylność na yutu może być przyjemnym doświadczeniem ale emocji wiele nie da, ani heheszków też Z jakiegoś powodu zaglądam, po długiej przerwie, do niej bo jest właśnie jakoś pomiędzy.
Może ja lubię patrzeć jak się ludzie zmagają z rzeczywistością
pursuit of happiness normalnie
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:11   #4526
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Od wczoraj się zastanawiam, dlaczego nie mogę odpowiadać na wątku, a tu coś jest zrobione, że jak mam blokowanie reklam, to nic nie odpowiem






Harry Potter w "Złych książkach". Uwielbiam Harrego, a i tak świetnie się bawiłam oglądając ten odcinek
Jeżeli używasz Chrome to pomogło usunięcie zwykłego Adblocka i zainstalowanie Adblock Plus. Po usunięciu AB Wizaż zasypał mnie tyloma reklamami, że nie wiedziałam jak je wyłączać.
Moim zdaniem Opydo zespuł ten filmik, popełniając wiele błędów rzeczowych
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:15   #4527
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

A tu jeszcze jeden rodzynek
z mojego wora subów, bo oglądam mieszankę bardzo niejednolitą,
akurat wpadło w momencie rozkminki nad szusz


Uwielbiam wyrażać swoją opinię :Yyyy: nadal.

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-06-02 o 13:20
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:28   #4528
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

prośba-pytanie
czy w Sephora nadal wykonują makijaże?
pamiętam, że kiedyś robiłam tam makijaż, ale to było lata temu..
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:29   #4529
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Szusz już nie lubi Helu. W tamtym roku jarała się jakby to było nie wiem co, w tym roku drogo i zimno. Ale nie o tym chciałam. Zobaczcie rozpacz fanki. Ktoś sobie robi jaja, albo naprawdę pora przestać wierzyć w ludzkość.
A helowe femi pleżer? Znaczy PRZEDE WSZYSTKIM super helowe szmatki z Chin smuteczek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 13:29   #4530
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Szusz przechodzi samą siebie, ta miniaturka
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.