Mamy grudniowe 2018 cz 4 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-15, 10:58   #151
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja się nie przejmuje bałaganem, nie mam kiedy ogarniać. Werka boi się odkurzacza więc mogę odkurzacz jak mój mąż ja przejmie, a że on rzadko w domu to masakra. Ostatnie dni jakoś lepiej się czuje, słońce, dużo czasu spędzamy na dworze no i u nas teraz przygotowania do ślubu, bo w sobotę bierze ślub moja szwagierka, siostra męża i chrzestna Weroniki. Więc u nas szał. Ze sprzątaniem (o ile mąż w domu), z ogarnianiem prezentów, dekoracji bo większość sama robi więc jej pomagamy. Tylko boje się jak moja cora się będzie w sobotę zachowywać

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Werka pewnie da radę i pokaże jaka jest grzeczna kurcze a ja właśnie się przejmuje wydaje mi się że jak siedze w domu to fajnie jakby było posprzątane a weekendy byśmy mieli wolne i dużo czasu dla siebie jak nie jestem na uczelni ale nie zawsze tak wychodzi. Mam nadzieję że jak skończymy remonty to jakoś wszystko się naprostuje. Jak pójdę do pracy to dopiero będzie kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 12:33   #152
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Werka pewnie da radę i pokaże jaka jest grzeczna kurcze a ja właśnie się przejmuje wydaje mi się że jak siedze w domu to fajnie jakby było posprzątane a weekendy byśmy mieli wolne i dużo czasu dla siebie jak nie jestem na uczelni ale nie zawsze tak wychodzi. Mam nadzieję że jak skończymy remonty to jakoś wszystko się naprostuje. Jak pójdę do pracy to dopiero będzie kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hejka.
Ja nie chcę wracać do pracy, bo raz że będzie kosmos, a dwa że nie wyobrażam sobie oddać na cały dzień Wiktorka komuś. Ryczeć mi się chce z tego powodu. Mam beznadziejną pracę, pełną stresu, pod presją czasu i targetu do wykonania ostatnio cały czas o tym myślę. I w ogóle wydaje mi się, że jestem jakaś mniej rozgarnięta po ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 13:31   #153
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hejka.
Ja nie chcę wracać do pracy, bo raz że będzie kosmos, a dwa że nie wyobrażam sobie oddać na cały dzień Wiktorka komuś. Ryczeć mi się chce z tego powodu. Mam beznadziejną pracę, pełną stresu, pod presją czasu i targetu do wykonania ostatnio cały czas o tym myślę. I w ogóle wydaje mi się, że jestem jakaś mniej rozgarnięta po ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chcę cię martwić ale może nie wydaje ci się tylko tak jest, bo u mnie tak jest na pewno. Podobno mózg w ciąży się zmienia.
Teraz matka ma dbać o dziecko a nie wszystko inne. Więc to wszystko inne jest mniej ważne i często nie zrobione ;P

A Werka na weselu pewnie zacznie tańczyć ;D

U nas remont łazienki, jakoś to trzeba przetrwać.
Zosia zaczyna tuptać przy meblach więc już na sekundę nie da się odejść bo przy czymś staje. Na szczęście rzadko upada, ale zawsze może więc trzeba być gotowym żeby łapać.
Za to przy Kp to takie robi akrobacje.... Szok, tyłek w górę jakieś wykręty, nie ma czasu jeść, za bardzo jest wszystko interesujące wokoło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 14:26   #154
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

U mnie też bałagan i mam wrażenie że ciągle sprzątam A mimo to brud i tak. Ja mam jeszcze biała podłogę w salonie i kuchni to sobie możecie wyobrazić...
I też mam ciemny umysł. Jakbym się cofnela w rozwoju. Ale tak to jest niestety. Maksio też już chodzi przy meblach, ostatnio mi wyciągnął kabel z gniazdka jak odkurzalam A dziś dodatkowo mam niemoc z obiadem. Dobrze że mam zamrozony rosół i sos do spaghetti.
Dziewczyny na szczęście to mija i za chwilę dzieci będą ogarnięte A my umalowane, wystrojone ,sexy mamuśki będziemy się zastanawiać kiedy te nasze dzieci tak urosły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
hehehe o tak pilot to wladza. Od najmlodszych lat trzeba o nia walczyc
Dokladnie a najlepsze jak ostatnio wlaczyl jakiegos lektora. I ten ciągle gadał przy zmianie kanału, podglaszaniu no strasznie irytujące ale nikt nie potrafił wyłączyć. A dziś Maksio złapał pilota i wreszcie wyłączył tego lektora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 10:00   #155
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

ja tez bym chciala ogarnac wszystko w tygodniu i miec czas z rodzina w weekend, ale czasem wydaje mi sie ze to dziala odwrotnie. Sprzatam wtedy kiedy jest maz, bo zajmuje sie Malym. Balagan rosnie nawet nie wiem kedy. Wracam do pracy za 3 tygodnie, co prawda tylko na 3 dni w tygodniu, ale nie wiem co to bedzie.

Ano wlasnie moj umysl tez nie dziala tak dobrze jak kiedys. Moja praca wymaga duzo umyslowego wysilku, takze ten nie wiem jak to bedzie. Myslicie, ze to mija, to zacmienie umyslowe? nie pamietam, zebym tak miala po starszaku.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dokladnie a najlepsze jak ostatnio wlaczyl jakiegos lektora. I ten ciągle gadał przy zmianie kanału, podglaszaniu no strasznie irytujące ale nikt nie potrafił wyłączyć. A dziś Maksio złapał pilota i wreszcie wyłączył tego lektora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas przestala dzialac funkcja pauzowania i cofania tego co leci w tv. Podejrzewam, ze ktorys z cholopakow to wlaczyl, ale nie przyznaja sie i nikt nie wie jak to wylaczyc
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 12:10   #156
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Ooo to ja jestem okropna pod względem pozwalania czegokolwiek dziecku. Nie ma, że chce pilota czy telefon - nie dostanie i koniec, może się wściekać i krzyczeć. Ostatnio ma takie ataki złości, że strach się bać. Nie wiedziałam, że dzieci tak mają.

Jedzenia czy picia naszego też nie dostanie, a za każdym razem stoi i patrzy się jak jemy. Akurat tutaj nie mogę popuścić i to wynika z jej problemów brzuszkowych.
Skoro lekarze kazali, to rozszerzam jej tą dietę powoli. Ostatnio dostała indyka, jabłko, morele i chrupki kukurydziane. Każda rzecz dalej sprawdzamy po 3-4 dni. Indyk jej nie smakował i nie chciała jeść

Wczoraj się okropnie wkurzyłam, bo zauważyłam, że tabletki, które dr nam przepisał na kaszel mają w składzie bmk :/, a już kilka dni je podawałam. W pampersie mimo woli chyba widziałam ciemną krew już wcześniej i mnie to zastanawiało. I jak tu nie narzekać na lekarzy? Nie da się !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 12:23   #157
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Ooo to ja jestem okropna pod względem pozwalania czegokolwiek dziecku. Nie ma, że chce pilota czy telefon - nie dostanie i koniec, może się wściekać i krzyczeć. Ostatnio ma takie ataki złości, że strach się bać. Nie wiedziałam, że dzieci tak mają.

Jedzenia czy picia naszego też nie dostanie, a za każdym razem stoi i patrzy się jak jemy. Akurat tutaj nie mogę popuścić i to wynika z jej problemów brzuszkowych.
Skoro lekarze kazali, to rozszerzam jej tą dietę powoli. Ostatnio dostała indyka, jabłko, morele i chrupki kukurydziane. Każda rzecz dalej sprawdzamy po 3-4 dni. Indyk jej nie smakował i nie chciała jeść

Wczoraj się okropnie wkurzyłam, bo zauważyłam, że tabletki, które dr nam przepisał na kaszel mają w składzie bmk :/, a już kilka dni je podawałam. W pampersie mimo woli chyba widziałam ciemną krew już wcześniej i mnie to zastanawiało. I jak tu nie narzekać na lekarzy? Nie da się !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeszcze walczycie z kaszlem?

Ja dziś ledwo żyje bo wczoraj się czymś zatrułam i muszle przytulałam. Zaraz ugotuje ryż dla siebie i Majki i chyba pójdziemy spać jak się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 12:27   #158
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Ja też jej nie daje tego czego ona chce bo ona chce rzeczy zakazane dla niej, typu kwiatek, piasek z niego wyrzucać na podłogę. Albo ustanie przy drzwiach na korytarz i wali w nie z całej siły przy tym wrzeszczac bo ona chce na schody

Nikita współczuję, niestety czasem trzeba pilnować lekarzy jak widać. Nie mówię że każdego.

Asioka zdrówka


Ja dziś myje okna jednocześnie zajmując się dzieckiem. Póki co umyte w pokoju a teraz bujam wózek bo panienka śpi tylko jak się buja. Ratunku.

Ale dziś przebiła się nam ostatnia dwójka, więc może trochę się uspokoi. Bo niby żeby idą w miarę bezboleśnie (ma już 8) ale w nocy czasem się budzi z płaczem, z jeczeniem, widać że ja bolało.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 12:55   #159
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja też jej nie daje tego czego ona chce bo ona chce rzeczy zakazane dla niej, typu kwiatek, piasek z niego wyrzucać na podłogę. Albo ustanie przy drzwiach na korytarz i wali w nie z całej siły przy tym wrzeszczac bo ona chce na schody

Nikita współczuję, niestety czasem trzeba pilnować lekarzy jak widać. Nie mówię że każdego.

Asioka zdrówka


Ja dziś myje okna jednocześnie zajmując się dzieckiem. Póki co umyte w pokoju a teraz bujam wózek bo panienka śpi tylko jak się buja. Ratunku.

Ale dziś przebiła się nam ostatnia dwójka, więc może trochę się uspokoi. Bo niby żeby idą w miarę bezboleśnie (ma już 8) ale w nocy czasem się budzi z płaczem, z jeczeniem, widać że ja bolało.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Może stara zabawa z gumką na wózek się sprawdzi? czyli przyczepiasz gumkę do wózka i bujasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 13:26   #160
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Może stara zabawa z gumką na wózek się sprawdzi? czyli przyczepiasz gumkę do wózka i bujasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie rozumiem (Taaa mój mózg też się wyłączył chyba)

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:11   #161
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Chyba nie rozumiem (Taaa mój mózg też się wyłączył chyba)

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Ale ja też nie ogarniam czyli jest nas więcej. Martwie się że mi nigdy nie wróci sprawność umysłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 19:32   #162
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Może kiedyś wróci. Podobno po 3 latach
U nas dzisiaj 11 miesięcy. Jeszcze miesiąc i roczek....szok jak to zleciało....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 19:45   #163
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Może kiedyś wróci. Podobno po 3 latach
U nas dzisiaj 11 miesięcy. Jeszcze miesiąc i roczek....szok jak to zleciało....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, gratulacje. Fakt, strasznie czas leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 21:02   #164
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Może kiedyś wróci. Podobno po 3 latach
U nas dzisiaj 11 miesięcy. Jeszcze miesiąc i roczek....szok jak to zleciało....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dziś 10 miesięcy naprawdę naprawdę nie wiem kiedy ten czas zleciał. Wydaje mi się że jeszcze chwilę temu byłam w ciąży, czekałam na poród, rodzilam... A tu już prawie rok.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 21:03   #165
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Ooo to ja jestem okropna pod względem pozwalania czegokolwiek dziecku. Nie ma, że chce pilota czy telefon - nie dostanie i koniec, może się wściekać i krzyczeć. Ostatnio ma takie ataki złości, że strach się bać. Nie wiedziałam, że dzieci tak mają.

Jedzenia czy picia naszego też nie dostanie, a za każdym razem stoi i patrzy się jak jemy. Akurat tutaj nie mogę popuścić i to wynika z jej problemów brzuszkowych.
Skoro lekarze kazali, to rozszerzam jej tą dietę powoli. Ostatnio dostała indyka, jabłko, morele i chrupki kukurydziane. Każda rzecz dalej sprawdzamy po 3-4 dni. Indyk jej nie smakował i nie chciała jeść

Wczoraj się okropnie wkurzyłam, bo zauważyłam, że tabletki, które dr nam przepisał na kaszel mają w składzie bmk :/, a już kilka dni je podawałam. W pampersie mimo woli chyba widziałam ciemną krew już wcześniej i mnie to zastanawiało. I jak tu nie narzekać na lekarzy? Nie da się !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miłosz też już się złości, gdy nie dostanie tego, co chce. Czyli wszystkiego, co mam w ręce.

Ale poczekaj co będzie za rok. Bunt dwulatka to jest to. Tupanie, krzyki, histeria. Oj dzieci potrafią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
A jeszcze walczycie z kaszlem?

Ja dziś ledwo żyje bo wczoraj się czymś zatrułam i muszle przytulałam. Zaraz ugotuje ryż dla siebie i Majki i chyba pójdziemy spać jak się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj biedna... Oby szybko przeszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 08:46   #166
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Asioka moze to nie zatrucie....
Irmusia ooo tak bunt to jest jazda, a potem płynnie przechodzi w bunt trzylatka i to dopiero się dzieje
Moj aktualnie zaczal nawet wstawac juz z histeria (budzi się i juz wrzeszczy i tupie) bo mam go tulic i na rekach wniesc do np. salonu a jak aktualnie nie moge bo np Kacperka ogarniam albo sniadanie toooo dopiero odlot.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Podejrzewam ze starszy troche wyluzuje to u mlodszego sie zacznie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 08:50   #167
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Asioka moze to nie zatrucie....
Irmusia ooo tak bunt to jest jazda, a potem płynnie przechodzi w bunt trzylatka i to dopiero się dzieje
Moj aktualnie zaczal nawet wstawac juz z histeria (budzi się i juz wrzeszczy i tupie) bo mam go tulic i na rekach wniesc do np. salonu a jak aktualnie nie moge bo np Kacperka ogarniam albo sniadanie toooo dopiero odlot.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Podejrzewam ze starszy troche wyluzuje to u mlodszego sie zacznie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Napewno zatrucie. Dzisiaj już śmigam jak nowonarodzona kiedy się zaczął Wam bunt 3- latka? Teraz się przestraszyłam że jak u starszej się zacznie to sajgon będzie a teraz jest super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:32   #168
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

u nas co prawda nie bylo buntu 2 ani 3 latka, za to bunt 5-6 latka wciaz daje nam popalic. Tozto dopiero wulkan emocji mam w domu. Afera z niczego.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 09:42   #169
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Przerazacie. Nie wyobrażam sobie ze może być jeszcze gorzej

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-17, 10:26   #170
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Małe dziecko mały problem, duże dziecko.... Wiadomo . Skądś się to powiedzenie wzięło. Ogólnie trzeba założyć ciągły bunt .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 10:40   #171
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Asioka tak, dalej kaszle, ale teraz głównie rano i wieczorem.
Jednak zatrucie? Chyba kolejnej ciąży teraz nie planujecie, nie?

Ja jestem wykończona. Dzwoniłam do żłobków rozrzuconych po całym mieście i wszędzie nikłe szanse, że coś się zwolni w grudniu/styczniu. W jednym mi przed chwilą powiedzieli, że otwierają nowy oddział w przyszłym miesiącu i chyba tam też złożymy wniosek. Lokalizacja kiepska, TŻ będzie miał 2-3 razy dłuższa drogę do pracy, ale już jesteśmy zdesperowani. Ja muszę do pracy wrócić, bo mamy kredyt i chce mieć swoje własne pieniądze. Muszę tam w ogóle zadzwonić i zapytać czy mnie jeszcze chcą, jak będzie to wyglądało jak nie dostanie się nigdzie do żłobka itd. Stresuje się tą rozmową i też nie do końca wiem czy chce akurat tam pracować, bo mam prawie 40 km do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 12:07   #172
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Asioka tak, dalej kaszle, ale teraz głównie rano i wieczorem.
Jednak zatrucie? Chyba kolejnej ciąży teraz nie planujecie, nie?

Ja jestem wykończona. Dzwoniłam do żłobków rozrzuconych po całym mieście i wszędzie nikłe szanse, że coś się zwolni w grudniu/styczniu. W jednym mi przed chwilą powiedzieli, że otwierają nowy oddział w przyszłym miesiącu i chyba tam też złożymy wniosek. Lokalizacja kiepska, TŻ będzie miał 2-3 razy dłuższa drogę do pracy, ale już jesteśmy zdesperowani. Ja muszę do pracy wrócić, bo mamy kredyt i chce mieć swoje własne pieniądze. Muszę tam w ogóle zadzwonić i zapytać czy mnie jeszcze chcą, jak będzie to wyglądało jak nie dostanie się nigdzie do żłobka itd. Stresuje się tą rozmową i też nie do końca wiem czy chce akurat tam pracować, bo mam prawie 40 km do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety że zlobkami to chyba trzeba dużo wcześniej załatwiać. Chociaż zależy też od okolicy. Ja planuje dac małego od przyszłego września. Jak wyjdzie to zobaczymy. U nas w okolicy jest 1 państwowy i 1 w miarę ok i blisko prywatny.
U małego katar od wczoraj. Nie wiem czy to zeby czy się przeziebil. Ogólnie jest marudny i raczej nigdzie nie wychodzimy. Mąż późno wraca. Ogólnie jestem padnięta. Mnie też coś bierze. Gardło boli, nie mam siły. Najchętniej bym się zawinela w koc i przespala dzień.
Przy starszym synu też często chorowalam jak był mały i siedziałam z nim w domu. A w pracy praktycznie nigdy nie choruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 12:15   #173
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Asioka tak, dalej kaszle, ale teraz głównie rano i wieczorem.
Jednak zatrucie? Chyba kolejnej ciąży teraz nie planujecie, nie?

Ja jestem wykończona. Dzwoniłam do żłobków rozrzuconych po całym mieście i wszędzie nikłe szanse, że coś się zwolni w grudniu/styczniu. W jednym mi przed chwilą powiedzieli, że otwierają nowy oddział w przyszłym miesiącu i chyba tam też złożymy wniosek. Lokalizacja kiepska, TŻ będzie miał 2-3 razy dłuższa drogę do pracy, ale już jesteśmy zdesperowani. Ja muszę do pracy wrócić, bo mamy kredyt i chce mieć swoje własne pieniądze. Muszę tam w ogóle zadzwonić i zapytać czy mnie jeszcze chcą, jak będzie to wyglądało jak nie dostanie się nigdzie do żłobka itd. Stresuje się tą rozmową i też nie do końca wiem czy chce akurat tam pracować, bo mam prawie 40 km do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napewno nie ciąża akurat okres w nocy dostałam. My już w ogóle kolejnego nie planujemy. Mamy 2 wspaniałe córki i to nam wystarczy. Co do żłobka to trzeba dużo wcześniej szukać. Ja też muszę to załatwić do końca bo tak się troche w czasie odwleka a czas szybko ucieka.
Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
No niestety że zlobkami to chyba trzeba dużo wcześniej załatwiać. Chociaż zależy też od okolicy. Ja planuje dac małego od przyszłego września. Jak wyjdzie to zobaczymy. U nas w okolicy jest 1 państwowy i 1 w miarę ok i blisko prywatny.
U małego katar od wczoraj. Nie wiem czy to zeby czy się przeziebil. Ogólnie jest marudny i raczej nigdzie nie wychodzimy. Mąż późno wraca. Ogólnie jestem padnięta. Mnie też coś bierze. Gardło boli, nie mam siły. Najchętniej bym się zawinela w koc i przespala dzień.
Przy starszym synu też często chorowalam jak był mały i siedziałam z nim w domu. A w pracy praktycznie nigdy nie choruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka dla Was. Teraz panuje jakiś wstrętny wirus i właśnie od gardła się zaczyna więc walcz dzielnie żeby się nic z tego nie rozwinęło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 14:50   #174
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

My już wcześniej składaliśmy wnioski do kilku żłobków, więc dzwoniłam dziś się przypomnieć i dowiedzieć czy jest jakaś szansa. Wszędzie tylko wrzesień i wrzesień :/. Teraz będę wysyłać do wszystkich pozostałych, może się gdzieś akurat coś zwolni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 19:07   #175
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Nikkita trzymam kciuki za żłobek

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 20:03   #176
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

U nas też żłobki oblegane. Nawet się nie starałam bo wiedziałam że szans zero.
Dziewczyny jak u maluchów bya bostonka u was to bardzo je wysypało? Kurczę u nas dwie plamki na jednej stopie na drugiej jedna i jedną na dloni. Poza tym dziecko objawów innych nie ma.... Czekam co będzie nie chce do ośrodka lecieć od razu bo tam wiadomo że teraz wylęgarnia wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 20:32   #177
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
U nas też żłobki oblegane. Nawet się nie starałam bo wiedziałam że szans zero.
Dziewczyny jak u maluchów bya bostonka u was to bardzo je wysypało? Kurczę u nas dwie plamki na jednej stopie na drugiej jedna i jedną na dloni. Poza tym dziecko objawów innych nie ma.... Czekam co będzie nie chce do ośrodka lecieć od razu bo tam wiadomo że teraz wylęgarnia wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie było tego dużo i przy pupie też mogą być plamki. Lekarz kazał psikać octaniseptem. Aa te plamki mogą przypominać afty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 01:46   #178
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Majka mi nie śpi od 1.30 już nie wiem o co biega ale jutro będę wrakiem człowieka jak nie uda mi się pospać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 06:22   #179
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Majka mi nie śpi od 1.30 już nie wiem o co biega ale jutro będę wrakiem człowieka jak nie uda mi się pospać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asioka łączę się w bólu. Klara od północy nie chciała spać i wzięliśmy ją do siebie (trochę spała, zaraz znowu nie i tak w kółko) a o 6:30 trzeba było już z nią wstać z łóżka :/. Padam dziś.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-18, 07:24   #180
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Asioka łączę się w bólu. Klara od północy nie chciała spać i wzięliśmy ją do siebie (trochę spała, zaraz znowu nie i tak w kółko) a o 6:30 trzeba było już z nią wstać z łóżka :/. Padam dziś.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny, to dziś jakaś pechowa noc. Wiktor wczoraj miał jedną drzemkę do 15:00 i poszedł spać dopiero przed północą i co chwilę się budził z krzykiem. Dopiero po 02:00 zasnął i właśnie się obudził. Ja padam, bo od kilku dni ciężko mu idzie spanie, zasypia bardzo późno.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-12 10:29:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.