Praca w H&M? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 22:44   #1
LaGata
Raczkowanie
 
Avatar LaGata
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84

Praca w H&M?


Hej mam do Was pytanie - czy któraś(lub któryś)z Was pracowała lub pracuje w H&M??
Lub moze znacie kogoś takiego?
Studiuje dziennie i zastanawiam sie nad jakas praca i pomyslalam o h&m...Ale wlasnie nie wiem jak sie tam pracuje, jaka jest atmosfera, JAKIE ZAROBKI, jakie wymagania...
Jestem z Wrocławia wiec najbardziej interesuja mnie te sklepy, ale pewnie i tak wszedzie jest tak samo
mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie
LaGata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 07:39   #2
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Praca w H&M?

mój znajomy tam pracował...zarobki miał całkiem niezłe jak na prace w sklepie, ale nie pamietam dokłanie ogólnie był całkiem zadowolony...jednym z minusów były przerwy...musiał mieć je wyliczone co do minuty, miał taką karte na której odbijał godziny i jeśli się spóźnił chyba 3 razy to była jakaś nagana czy coś w tym rodzaju niestety nie pamiętam dokładnie wszystkiego co opowiadał
pracował w Warszawie...
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 13:08   #3
LaGata
Raczkowanie
 
Avatar LaGata
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Praca w H&M?

Dzieki za odpowiedzczekam na nastepne
LaGata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 12:15   #4
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Praca w H&M?

rowniez mysle nad praca w h&m za kilka miesiecy..
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 19:33   #5
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Praca w H&M?

podnoszę, może ktoś coś napisze, bo ubiegam się właśnie o pracę tam.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 13:36   #6
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Praca w H&M?

jutro idę na rozmowę do H&M...
czego mam się spodziewać?
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:15   #7
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez baska98 Pokaż wiadomość
jutro idę na rozmowę do H&M...
czego mam się spodziewać?

czego mozesz sie spodziewac to moglaby ci powiedziec osoba ktora rekrutuje do pracy do tej firmy. ale wydaje mi sie, ze sposrod tylu osob chetnych do pracy ciezko jest sie dostac tam, a praca w takim molochu i gwarze to nic przyjemnego, oczy musisz miec w tylku nawet, robisz wszystko lacznie z myciem podlogi, wiem bo ja pracowalam poprzednio w Therapy i w Intermodzie w Galeriach handlowych, moja przyjaciolka pracowala w Reserved - to to juz w ogole masakra byla!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 18:19   #8
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Praca w H&M?

to nie za ciekawie
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:12   #9
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Praca w H&M?

O pracy w H&M słyszałam same pozytywy [w odróżnieniu od np. Reserved]. Jasne, że moloch, pełno ludzi i mnóstwo roboty, ale tak jest w większości tego typu sklepów. Płace przyzwoite, możliwość negocjowania godzin, dobre warunki socjalne i dość jasna ścieżka awansu. No i 25% zniżki na ubrania
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 08:36   #10
baska98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Praca w H&M?

a jakie są te place?
baska98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 12:55   #11
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Praca w H&M?

podnoszę
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 15:22   #12
sweet.girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z pudełka czekoladek :)
Wiadomości: 1 809
GG do sweet.girl
Dot.: Praca w H&M?

ile na godzine / miesiąc?
__________________
Najlepsze rzeczy przychodzą wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy Więc nie spodziewajmy się ich w ogóle

Sweet On The Diet
sweet.girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:58   #13
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
No i 25% zniżki na ubrania
Tam chyba mają 20% zniżki na zakupy do wartości 4000 w roku.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 12:08   #14
kasiaaaisak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w H&M?

a jak się dostać do pracy w H&Mie. Bo nie widzę żadnych ogłoszeń, a
wiem, że ludzie sobie jakoś załatwiają tą pracę. Mam po prostu pójść
do sklepu i złożyć podanie? Jeśli tak, to komu?

dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
kasiaaaisak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:08   #15
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Praca w H&M?

aplikacje skladasz poprzez strone
http://www.hm.com/pl/pracawhm__working.nhtml
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:49   #16
monkeymagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w H&M?

Ja pracowałam w h&m w warszawie i odradzam, kasy wcale nie jest dużo (w przeciwienstwie do pracy) nie ma premii a trzeba latac za kazdym klientem (choc zdarzaja sie bardzo niemili), no i h&m zatrudnia tylko najpierw na miesiac probny na 1/2 etatu a pozniej umowa o prace na 1/4 etatu (baaardzo rzadko na 3/4), w okresie wyprzedazy rzeczywiście mozna troche zarobic ale pozniej....

Edytowane przez monkeymagic
Czas edycji: 2009-11-24 o 13:32
monkeymagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:45   #17
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Praca w H&M?

kolezanka pracuje w lublinie i jest mega zadowolona placa jej ponad 8zl za godzine po 3 miesiacach pracuje na umowe. Miala pracowac tylko w weekendy ale dzwonia do niej w tygodniu i pytaja czy moze przychodzic
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:36   #18
monkeymagic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w H&M?

w takim okresie jak teraz kiedy jest duzo pracy dzwonia ale styczen luty marzec to tragedia
monkeymagic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:16   #19
olusia790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w H&M?

Witam
Wczoraj bylam na 2 rozmowie w h&m.Jestem zniesmaczona.Pirwsza rozmowa jaka przeszlam byla super.Grupowa niebyly oamiane szczegoly itd tylko sprawdzano nas pod katem pracy w grupie.Po tygodniu zostalam zaproszona na 2 rozmowe i tego zupelnie nierozumiem po co.Mianowicie weszlam do pokoju z pania kierownik i jakas druga z dzialu damskiego i zaczely zadawac mi pytania o poprzednia prace w konkurencujnym sklepie.Po czym wytlumoczono mi na jakiej zasadzie jest liczone wynagrodzenie i zebym sobie nie myslala ze bede sobie bimbac bo na caly 2 pietrowy sklep sa 4 osoby i wszyscy robia po nad norme.I jak ja sobie wyobrazam prace na popoludnia jesli mi zachoruje dziecko.Wyszlam mialam zaczekac na wynik poniewaz byla jeszcze 1 dziewczyna na rozmowe.Ku mojemu zdiwieniu dziewczyna z ktora konkurowalam byla kolezanka wszystkich pracujacych tam dziewczyn lacznie z kierowniczka.Oczywiscie po dlugim oczekiwaniu podziekowano mi.Po co wogole zostalam tam zaproszona skoro z gory bylo wiadome kto wygra??
olusia790 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 16:59   #20
Princess of Egypt
Raczkowanie
 
Avatar Princess of Egypt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Praca w H&M?

Ludzie z Wrocławia!
Jak wygląda u nas sprawa tego szkolenia przed rozpoczęciem pracy (na stanowisko sprzedawcy)? I jak wygląda kwestia ustalania grafiku, podajemy przed rozpoczęciem miesiąca dni, w które jesteśmy dyspozycyjni? Rozumiem, że w przypadku 20h, można to sobie rozbić np. na 3 dni (10h, 5h i 5h)?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Princess of Egypt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:25   #21
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

Nie ma co porownywac reserved, w ktorym warunki pracy sa fatalne, do HM, w ktorym jest fajny pakiet socjalny, dobre zarobki, a sama rekrutacja wyglada inaczej niz do wiekszosci sklepow odziezowych., To jest sieciowka, wiec nie ma tam obslugi klienta, wiec nie wiem, o czym mowila jedna z was, chyba o calkiem innym sklepie!! Tam kladzie sie nacisk na visual, na porzadek, na kasowanie klienta, a nie na jego obsluge!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:32   #22
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Praca w H&M?

Ja jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną.
Wypełniłam formularz na stronie sklepu dołączając CV. Ku mojemu zdziwieniu odezwała się do mnie wczoraj Pani bodajże z rekrutacji . To jakiś miesiąc jak nie trochę dłużej od złożenia aplikacji. Przez telefon zadała mi już dużo pytań, na początku organizacyjne, czli: w jakim wymiarze chciałabym pracować, jakie mam plany co do studiów, jak jestem dyspozycyjna, potem trochę inne: dlaczego akurat h&m, czy mam doświadczenie w kontakcie z klientem, co jest najważniejsze w obsłudze klienta, co chciałabym osiągnąć w pracy i jak ją sobie wyobrażam etc etc. Troszkę pokrętne pytanka, na które nie byłam przygotowana, nie sądziłam, że będzie taka wstępna rozmowa przez telefon. Tak czy inaczej, na koniec rozmowy Pani zapytała się czy mam jakieś pytania i wtedy zapytałam się kiedy i w jaki sposób mam się dowiedzieć co dalej- czy jakaś rozmowa już w cztery oczy, czy spotkanie i wtedy dopiero powiedziała mi, że zaprasza w takim razie na rozmowę, w sprawie której szczegółów jeszcze przedzwoni. Miałam wrażenie, że trzeba się jakby hm... zaproponować? Zapytać, wyjść z inicjatywą że chce się wiedzieć co dalej? Nie wiem jak to określić. Tak czy inaczej, denerwuję się mocno przed jutrem, poczytałam trochę w internecie na temat rozmów kwalifikacyjnych, postaram się przygotować na podchwytliwe pytania. Nawet nie wiem jak do końca się ubrać... Zobaczymy . Po rozmowie dam znać co i jak dla wszystkich zainteresowanych .
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:31   #23
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

Ubierz sie mega odlotowo, Oni kochaja takich ludzi - ale ubierz to nie znaczy PRZEBIERZ!
Poza tym 1 etap jest grupowy, wiec sie nie stresuj, tylko daj czadu

Swoja droga, nie rozumiem po co te pytania dot. obslugi klienta, skoro w HM sie go nie obsluguje!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:52   #24
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ubierz sie mega odlotowo, Oni kochaja takich ludzi - ale ubierz to nie znaczy PRZEBIERZ!
Poza tym 1 etap jest grupowy, wiec sie nie stresuj, tylko daj czadu

Swoja droga, nie rozumiem po co te pytania dot. obslugi klienta, skoro w HM sie go nie obsluguje!!!!!!!!!
OOOOO nie wiedziałam, a chciałam składać CV na kierownika działu. Pumas a mogłabyś jakieś przykłady z neta dać takiego przykładowego stroju bo ja bym poszła w ścisłym dress code.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 19:55   #25
fairy_droppings
Raczkowanie
 
Avatar fairy_droppings
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
GG do fairy_droppings
Dot.: Praca w H&M?

A takie pytanie zupełnie z innej beczki: wszędzie na stronach internetowych piszą, by mieć paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem lub jakimś delikatnym, a ja na co dzień maluję je na brązowo i wygląda to bardzo schludnie. Zastanawiam się czy to nie będzie gafa.
__________________
Walczę z 'truskawkowymi policzkami' .

I bulimią.

fairy_droppings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 22:57   #26
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
OOOOO nie wiedziałam, a chciałam składać CV na kierownika działu. Pumas a mogłabyś jakieś przykłady z neta dać takiego przykładowego stroju bo ja bym poszła w ścisłym dress code.
titina, podrzuce Ci cos, jak tylko znajde - ale mysle, ze najlatwiej byloby Ci wejsc na Dzial MODA, a tam np. na watek - styl rockowy, ale kobiecy, czy cos takiego. Tam sa przyklady indywidualnosci, ktora bardzo lubi H&M. Jednak!!!! Jesli na co dzien sie nie ubierasz w tym stylu, raczej bedzie to czuc... przynajmniej ja, totalny laik modowy, wyczuwam takie przebieranki na kilometr, a co dopiero oni...

Cytat:
Napisane przez fairy_droppings Pokaż wiadomość
A takie pytanie zupełnie z innej beczki: wszędzie na stronach internetowych piszą, by mieć paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem lub jakimś delikatnym, a ja na co dzień maluję je na brązowo i wygląda to bardzo schludnie. Zastanawiam się czy to nie będzie gafa.
Szczerze???? Ja sie tym w ogole nie przejmuje! Pewnie mega neutralnie jest miec naturane paznokcie, nie rzucajace sie w oczy, ale mysle, ze braz nikogo nie zszokuje.

Ja to w ogole jakas malo przejmujaca jestem, bo na rozmowy NIGDY nie chodze elegancko ubrana i zawsze mam kolorowe pazury. Np. ostatnio mialam pomaranczowe, takie wiecie, żarówa, do tego neutralna bokserka, jeans, baleriny i jedyny w miare elegancki akcent - marynarka 3/4 rekaw. do tego odlotowy naszyjnik, ktory najpierw rzucil sie w oczy, a potem podano mi rękę ;-) Takze bez wiekszego spinania sie, ale tez nie przesadzajcie w druga strone (tak jak ja)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 16:10   #27
keszke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Praca w H&M?

Głupoty piszecie . h&m był sklepem samoobsługowym dawniej, teraz naciski kładzie się na aktywna sprzedaż i sprzedawcy sa szkoleni na sales advizorów -aktywnych sprzedawców . I trzeba latać !!! do tego dana liczbe rzeczy sprzed kasy dziennie należy sprzedac ,a przynaj mniej wypadało by pracuje więc wiem .I tak jest w KAŻDYM SKLEPIE . zreszta klient wchodząc do takiego molochu potrzebuje często pomocy więc i praca nie opiera sie tylko na visual czy kasowaniu .Zreszta często obsługa na sklepie jest najprzyjemniejszym zajęciem -oczywiscie zakladajac ze lubi się kontakt z ludzmi , daradzac i pogadac troche z kazdym
keszke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:14   #28
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Praca w H&M?

Keszke, byc moze takie jest zalozenie nowego systemu, ale zauwaz, ze NIKT w H&M nie pomaga klientowi, a wrecz ma sfochowana mine, jak sie czlowiek go o cos zapyta...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:28   #29
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Keszke, byc moze takie jest zalozenie nowego systemu, ale zauwaz, ze NIKT w H&M nie pomaga klientowi, a wrecz ma sfochowana mine, jak sie czlowiek go o cos zapyta...
Widzę, że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie? Nie lubię chodzić do tego typu sklepów, bo mimo, iż często są przeceny i można coś upolować , to w Lublinie obsługa fatalna. Albo was szkolą, żeby łazić za klientem i pytać czy pomóc, po pierwszych 3 sekundach od wejścia, albo jak się poprosi kogoś do pomocy to wielka łaska. I tak jest w innych tego typu sklepach, np. we wranglerze ostatnio i nawet chyba deepie? Tak was szkolą??? Pracuję w handlu od 3 lat i inaczej nas szkolono
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 10:53   #30
keszke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Praca w H&M?

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja odnoszę takie wrażenie? Nie lubię chodzić do tego typu sklepów, bo mimo, iż często są przeceny i można coś upolować , to w Lublinie obsługa fatalna. Albo was szkolą, żeby łazić za klientem i pytać czy pomóc, po pierwszych 3 sekundach od wejścia, albo jak się poprosi kogoś do pomocy to wielka łaska. I tak jest w innych tego typu sklepach, np. we wranglerze ostatnio i nawet chyba deepie? Tak was szkolą??? Pracuję w handlu od 3 lat i inaczej nas szkolono

Widocznie takie sklepy , my na wejściu nikogo nie obskakujemy , ale jak widzimy ,że ktoś czegoś szuka i być może ma problem to zawsze miło zapytamy czy możemy pomóc , a jak ktos poprosi o pomoc to nigdy nie ma problemu żeby wszystko pokazać , choc czas zawsze nas goni i na nic go nie ma tak naprawdę . Najwyraźniej wszystko zalezy od sklepu , wiem , że w sklepach które od dawna istnieją ciężko pracownikom przejść na nowy model obsługi , my od początku na nowy sklep byliśmy szkoleni pod kątem obsługi klienta i ,że to jest najważniejsze więc może nam łatwiej .dobra praca na początek , zdobyć jakieś doświadczenie , bo h&m to niezła szkoła życia 100 rzeczy do zrobienia i zero czasu , wieczne bieganie w jedną i drugą , ale dzięki temu łatwiej później cos lepszego wyszukać , a kasa w stawce godzinowej najgorsza nie jest więc można spróbować :P Wszystko zależy gdzie się trafi i na jakie kierownictwo .
keszke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-23 15:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.