tipsy pomocy!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-22, 21:11   #31
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Przedłużanie paznokci

Olencja , jeśli planujesz otworzenie gabinetu i chcesz aby była wykonywana usługa przedłużania paznokci to musisz znaleźć świetną specjalistkę , nie licz na to ,że wyślesz dziewczynę na kurs i zaraz będzie pięknie robiła pazurki, nic z tego czy to będzie żel czy akryl potrzebna jest praktyka i doświadczenie.Ja doszłam do wniosku ,ze szkoda mojego czasu na szukanie naprawdę dobrej tipserki , a te które się zgłaszały były kiepskie. Żadna z moich kosmetyczek nie będzie robiła tipsów, gdyż uznałam ,ze szkoda czasu na taką pracę - kosmetyczka u mnie pracuje 6 godz , jeśli ok. 3 godz. poświęci na zrobienie tipsów jednej klientce to zostaje jej 3 godz. w ciągu których zrobi najwyżej jeden większy zabieg. Dochód z tipsów marny gdyż jeśli chcesz aby tipsy były dobre a klientki zadowolone to musisz kupic dobre , markowe preparaty a te kosztuja , np. koszt materiałów na Catherine (dobre , sprawdzone ,niemieckie preparaty) to nie mniej niż 50zł, a gdzie inne koszty , prąd , eksploatacja lampy UV, koszty utrzymania gabinetu , opłacenie tipserki - jak to przeliczysz to okaże się ,że nic lub prawie nic nie zostaje.
Gdybyś sama robiła tipsy to zysk miałabyś większy ,ale taka wszechstronność nie zawsze wychodzi dobrze , zawsze ze stratą dla kosmetyki.
Z mojego doświadczenia : akryl jest mocniejszy , ale mniej naturalnie wygląda , robiony na tipsie niszczy paznokcie w takim samym stopniu jak żel.
Żel jest bardzo naturalny w wyglądzie, ale mniej trwały.
Tak ogólnie dla kosmetyczki zatrudniającej tipserkę jest z tym zbyt wiele kłopotów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-23, 07:23   #32
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Przedłużanie paznokci

Beatko, bardzo dziękuję za odpowiedziedź i cenne rady. W związku z tym gabinetem mam coraz więcej problemów (wiedziałam, że tak będzie, ale teraz gdy to przeżywam, te rozterki i wątpliwości są trudne do zniesienia).
Na razie jestem pewna tylko jednego: muszę odejść ze swojej obecnej pracy. Moja szefowa nie jest kosmetyczką i jej wizja prowadzenia gabinetu znacznie odbiega od gabinetu moich marzeń, a co ważniejsze marzeń większości klietek.
Prawdopodobnie w maju (czerwcu) w końcu uda mi się zrealizować plany (chociaż to nigdy nic nie wiadomo). I mam dylemat czy zatrudniać drugą kosmetyczkę. Czy najpierw spróbować sama, a ewentualnie zatrudnić później? Bardzo bym chciała żeby był taki ruch abyśmy dwie były potrzebne, ale chęci chęciami, a realia to realia. Na pewno muszę mieć kogoś na zastępstwo gdyż w przyszłym roku będę studiować podyplomowo kosmetologię (czuję się bardzo niedokształcona niestety). Z drugiej strony moja siostra jest teraz na pierwszym roku w szkole kosmetycznej i w co drugą sobotę mogłaby mnie zastąpić. O przedłużaniu paznokci pomyślałam, gdyż w tym mieście są tylko dwie osoby, które przedłużają, a popyt jest duży. Poza tym one pracują na akrylu, żelu nikt nie robi. Tipserki dobrej to w Kutnie, niestety, nie znajdę. Ja interesuję się bardziej kosmetyką pielęgnacyjną, wiem że gdy się nie robi czegoś z pasją to może to różnie wychodzić, więc myślałam właśnie o tym, żeby paznokcie przedłużała druga kosmetyczka. Przyznam się, że konkretnie myślę o mojej koleżance ze szkoły. Jej konikiem są właśnie paznokcie. Do tej pory manicure i zdobnictwo, w lutym idzie na kurs przedłużania. Jezcze raz dziękuję za rady, wszystko przemyślę.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 17:17   #33
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??- do Beatki !!!!!

Bardzo proszę o pomoc wszystkie Wizażanki !!! Mam paznokcie które dość często mi się łamią i chciałabym zafundować sobie takie żeby ładnie wyglądały,naturalnie ale tez żeby nie zniszczyły mi za bardzo moich paznokci,bo może znudzi mi się i będe wolała swoje?? [img]icons/icon7.gif[/img] Może ktoś wie czym się różnią akryle od tej żelowej metody,co jest lepsze dla paznokcia i co łatwiej potem pielęgnować ?? Dziękuję za wszystkie informacje i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 17:28   #34
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

Czytam właśnie wszystkie posty dotyczace mojego problemu i jednak widzę że żel bardziej by mi odpowiadał [img]icons/icon7.gif[/img] Może któraś z Wizażanek go uzywa i mi poradzi o co mam się pytać i jak dobrać osobę godną zaufania,cena nie jest dla mnie istotna.Jestem z Łodzi [img]icons/icon7.gif[/img] Ślicznie dziękuję i pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 20:18   #35
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

ja też niedługo-jak tylko uzbieram kaske [img]icons/icon20.gif[/img] zrobie sobie paznokietki,ale chyba akrylem...już kiedyś miałam paznokcie akrylowe i mi one pasowały.co prawda żelowe wyglądają naturalnie,ale są tak nietrwałe..moja koleżanka ponosiła sobie je tydzień i już zaczęły odpryskiwać [img]icons/icon9.gif[/img] jednak wybierz dobry salon,gdzie sobie je zrobisz...i tu wcale nie chodzi o taki najdroższy [img]icons/icon12.gif[/img] bo to kto Ci położy ten żel ma duże znaczenie.umięjętności i "sterylne" warunki to podstawa.moja kobitka,która mi zawsze kładła akryl była super,ale już się tym nie zajmuje,więc szukam kogoś nowego w okolicach Gdańska...może ktoś mi coś poleci [img]icons/icon7.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-03, 21:50   #36
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

dziękuję za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img] kurczę może ktoś zna jakis dobry salon w Łodzi ???????? Będę BARDZO wdzięczna [img]icons/icon7.gif[/img] i może ktoś powiedziałby mi z ciekawości ile taki żel może kosztować ?? Ja akryli nie chcę jednak,bo niszcza paznokcie a moje aż tak straszne nie są no i większość wygląda nienaturalnie jakoś tak od razu widać że są sztuczne [img]icons/icon9.gif[/img] Wolę te żelowe [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 13:28   #37
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

Paznokcie niszczone są zarówno w metodzie akrylowej jak i żelowej (rodzaj materiału nie ma tu znaczenia), jeśli zdejmiesz tipsy za nim odrośnie pod nimi paznokieć to płytka paznokciowa pod tipsem będzie osłabiona.Właściwie nie powinno się zdejmować tipsów - powinny same zrosnąć ,a w tym czasie powinna być wykonywana regularna ich odnowa.
Na targach Beauty Forum będzie pokazywana nowa metoda Natural Alternative - podobno te preparaty nie niszczą wcale paznokci - jak to będzie w rzeczywistości okaże się - na pewno w niedługim czasie tipserki zaczną stosować także tę metodę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-04, 16:48   #38
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

dokładnie i te i te niszczą paznokcie [img]icons/icon9.gif[/img] ja Ci powiem na pocieszenie,że ja wielkiej róznicy po zdjęciu akryli nie widziałam... [img]icons/icon41.gif[/img] może poprostu i tak moje paznokcie są cienkie,ale naprawde aż byłam zdziwiona,bo żle nie wyglądały.a u nas w Gdańsku to różnie się płaci,ale ja za akryle płaciłam 60 zł + malowanie 10 zł.dopełnienie 40 zł,ale to było rok temu.pozdrawiam [img]icons/icon10.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 17:39   #39
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??-do Beatki :)))

Beatko droga ta nowa metoda może i bedzie dobra ale zanim pojawi się tu w Łodzi to pewnie bede musiała troszkę poczekać,więc może z racji swojego doświadczenia poradzisz mi co jest lepsze.Tak naprawde to moje koleżanki nie stosuja tych metod i ciężko mi kogoś o to zapytać,co lepsze.Mam paznokcie zdrowe,ładny mają kształt,nie rozdwajają się tylko gdy urosna troszkę za opuszek palca to zaraz nie wiadomo kiedy i gdzie ,którys się złamie [img]icons/icon9.gif[/img] I wtedy skracam wszystkie a tak bardzo podobają mi się troszkę dłuższe [img]icons/icon9.gif[/img] I stosuje odżywki i łykam różne preparaty a tu z regularnością zawsze się łamią gdy przekroczą magiczną granicę za opuszek [img]icons/icon9.gif[/img] I dlatego pomyślałam o tych żelowych ale teraz to już nie wiem [img]icons/icon9.gif[/img] Proszę poradz mi !! [img]icons/icon7.gif[/img] Bede bardzo wdzięczna [img]icons/icon7.gif[/img] p.s.serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 10:40   #40
LILITH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 5
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??-do Beatki :)))

Iwona,ja miałam akryl 2 razy i byłam b. zadowolona.Zakładałam go u pani Anety Właśniak-Jakubowskiej.Ma salon na Piotrkowskiej 39(lub 37),nie pamiętam dokładnie,WoMen Nails sie nazywa,znajdziesz na pewno,w bramie jest.Pracuje tam też jej siostra,Pani Katarzyna.Obie są b. dobre w tym,co robią.Pozdrawiam.EWA.
LILITH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 11:20   #41
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] I przy okazji nasunęło mi sie takie jeszcze pytanie,czy gdybym chciała wczesniej zdjąć te akryle albo te żele to paznokcie bedą w okropnym stanie??? I czy gdybym czekała aż to odrosnie i samo zejdzie,uzupełniając tylko to czy uzupełnienia nie niszcza paznokci?? Jak widac laikiem jestem kompletnym więc wolę się wypytać na forumniż potem dać się "naciąć" [img]icons/icon7.gif[/img] dziekuję za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img] p.s. dziękuję tez za adres w Łodzi,słyszałam też o klinice paznokcia tutaj,może ktos wie coś na ten temat ?? [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 22:29   #42
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??-do Beatki :)))

A może wystarczyłoby regularne pokrywanie paznokci żelem UV - sam żel nie niszczy paznokci (winowajcą jest zwykle klej używany do przyklejania tipsów oraz spiłowywanie i matowienie płytki paznokciowej), popytaj też o manicure terapeutyczny Nail Tek (to ta sama firma , która wprowadza Natural Alternative). Jesli paznokcie są ładne , zdrowe to szkoda nakładać na nie tipsy. Poszukaj przyczyny łamania się paznokci w momencie gdy stają się dłuższe (może używasz paznokci jako "narzędzi" np. do skrobania? może stukasz nimi w klawiaturę , może narażone są na detergenty i moczenie w wodzie?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 23:03   #43
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??-do Beatki :)))

No to ja narażam je na te detergenty itp.a o ten zel to sie może rzeczywiście popytam [img]icons/icon7.gif[/img] dziekuje slicznie za informację [img]icons/icon7.gif[/img] i pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-06, 20:49   #44
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie akrylowe,żelem utwardzane??Już nie wiem co wybrać??

Droga Beatko [img]icons/icon7.gif[/img] Jednak przemyslałam wszystko i doszłam do wniosku,ze nie mam cierpliwości żeby tak czekć i pielęgnować te moje "łamańce" żelem i w sumie zdecydowałam się na te paznokcie żelowe.Proszę doradz mi o co ja mam się zapytać w salonie kosmetycznym,oprócz tego jaka cena??Chciałabym podzwonić do kilku gabinetów ale pojęcia nie mam o co zapytać ?????? Może też poradziłabyś mi droga Beatko rodzaj tego zelu,bo domyslam się,że są jak we wszystkim ,dobre i lepsze firmy.Czy na to jest jakaś gwarancja??Moje pytania pewnie sa śmieszne ale są typowo laickie [img]icons/icon7.gif[/img] Sporo osób pisało tu i na wcześniejszych forach że te żele szybko jakoś tak odpadają??Czy to prawda??Ile to powinno bez problemu przetrwac???I znajoma wspominała mi o jakiejś żywicy,nie wiem czy miała na myśli ten żel czy coś się jej pomyliło ??? Jeszcze raz dziekuję ślicznie za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 18:01   #45
marciiia
Raczkowanie
 
Avatar marciiia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Mam zamiar założyć tipsy , ale nie wiem, które są lepsze żelowe czy akrylowe pomóżcie
marciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 18:04   #46
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

to naprawde nie ma znaczenia, które wybierzesz. Jak dla mnie akryl cuchnie i nie zniosłabym tego smrodu, dlatego mam zelowe.
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-14, 18:08   #47
7777777
Raczkowanie
 
Avatar 7777777
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
GG do 7777777
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Z tego co wiem to akrylowe sa mocniejsze,ale tez bardziej niszcza plytke paznokcia.Ja dotychczas mialam zawsze tipsy zelowe,ale dzisiaj zrobilam akrylowo-zelowe.Sa podobno najlepsze.musisz jednak wziac pod uwage ze nie na kzdych paznokciach akryl sie trzyma.
Pozdrawiam.
__________________
Aga
7777777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 08:42   #48
marciiia
Raczkowanie
 
Avatar marciiia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

dziekuje wam dziewczyny za taka szybka reakcje. aha jeszcze cos a te zelowe nie niszcze plytki paznokcia
marciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 08:52   #49
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Teraz juz akryle tak nie smierfdza szczegolnie dobrych firm, wiem bo sama mam akryle teraz i mialalm kiedys, mialam tez zelowe. Trzy lata temu mialam paznokcie akrylowe i faktycznie strasznie smierdzialy i po wyjsciu z salonu bardzo mnie glowa bolala. Wtedy jak je zdjelam to pazurki mialam cienkie jak papier i bardzo bolaly. Potem 1,5 roku temu zalozylam zele ale bardzo zle mi sie trzymaly ciagle podchodzily powietrzem, katastrofa po prostu. Teraz mam od roku akryle i moge smialo powiedziec JESTEM UZALEZNIONA. Mialam je juz ostatnio zdjac zeby troche podreperowac budzet ale no jakos mi nie wychodzi . Co jakis czas zmieniam je, bo wtapiamy nowe rzeczy i przez jeden, dwa dni mam swoje naturalne pazurki i wiem ze mozna zrobic akryle tak zeby minimalnie zmatowic plytake przez co jej nie zniszczyc. Ja jestem zwolenniczka akryli bo mozna z nimi chyba iwcej cudow robic, mialam wtapiane aquaelementy, potem takie fajne cekiny z dziurka, teraz mam kwiatuszki, a nidlugo znow bede miala nowe na lato.... zobaczymy co wymysle. Jednym zdaniem, wszystko zalezy u kogo robisz pazurki. Ja ciagle bylam niezadowolona, az trafilam w miejsce w ktorym teraz je robie, itearaz wiem jak powinny wygladac starannie i pieknie zrobione pazurki.
Ale sie rozpisalam . Buzka
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 10:13   #50
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Ja mam żelowe bo wyglądają bardziej naturalnie, można położyć cienką warstwę i się trzymają, akrylowe są grubsze bo cienka warswa by nie wytrzymała
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 10:47   #51
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

No a ja znow sie nie zgodze . Mnie nawet jak mialam jeszcze aquaelementy pytali ja udalo mi sie wychodowac tak ladne pazurki. A jesli chodzi o aquaelemanty to pytali skad taki fajny lakier . Jak mowilam ze to pazurki akrylowe to na poczatku nikt nie chcial wierzyc, bo bardzo naturalnie wygladaja, wtedy pokazuje pod spodem moje naturalne.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 11:10   #52
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Za 20 minut ide na tipsy żelowe!tez jestem ciekawa efektu, dodam ze nigdy nie miałam takiego cuda na rekach i beda to moje pierwsze tipsy!jak wroce to napisze moje wrazenia

Pozdrawiam!
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 14:09   #53
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Wiem ze jest akryl SPA, który tak bardzo nie smierdzi, ale jeden z najdroższych Odyssey cuchnie tak, ze w momencie mam gwarantowany ból głowy. I nie ma róznicy czy zelowe czy akrylowe oslabiaja płytke, a najwazniejsze jest sposób sciagania sztycznych pazurów, czyli zadnego zrywania, tylko delikatne spiłowanie. A w zel równiez wszystko wtapiam od hologramów, cekinów po sztuczne kwiatki, brokaty. Wybór jest indywidualny.
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 15:06   #54
anus1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 8
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Jest tyle zwolenników co przeciwników akrylu. Od zawsze wzbudza kontrowersje czy aby nie szkodzi zdrowiu . Wiele dziewczyn jednak na nim pracuje i sobie chwali z resztą zdobienia przestrzenne są cudne.
Ja pracuje na żelu i dla mnie jest the best łatwy w opracowaniu,( moj jest bezwonny ) wygląda bardzo naturalnie. Polecam
anus1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 17:05   #55
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Robiłam sobie ostatnio pierwszy raz tipsy. Słyszałam wiele rzeczy o tym czym się różnia akrylowe od żelowych, które lepsze itp... Pani manikirzystka wszystkie te plotki zdementowała i powiedziała, że akryl i żel różnią sie tylko tym, ze inaczej je się nakłada. Tak więc róznice odczuwa tylko osoba która "paznokcie robi" Prawdą nie jest więc, ze ktoreś z nich sa bardziej łamliwe , albo ze bardziej niszczą płytkę paznokcia. Tak zapewniła mnie p. manikiurzystka

Pozdrawiam
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 17:08   #56
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: Re: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Nie prawda :P Mam akryle i wcale nie są grube jak mówisz. hehe ciekawych rzeczy tu mozna się dowiedzieć
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 17:30   #57
Kasia**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 74
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Miałam tipsy akrylowe i żelowe. Zdecydowanie jestem zwolenniczką żelu. Bowiem paznokcie wyglądają bardziej naturalnie. Natomiast nie byłam zadowolona z tipsów akrylowych, gdyż wyglądały bardzo sztucznie. Wiem jednak, że duży wpływ na naturalny wygląd tipsów mają umiejętności manikiurzystki.
Kasia** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 20:14   #58
Youcynka
Raczkowanie
 
Avatar Youcynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 73
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Ja mam od okolo tygodnia przedluzone pazokcie, metoda - jedwab. Jesli chodzi o ksztal i ogolnie wyglad to jestem zadowolona. Bardzo naturalnie wygladaja i nikt nie zauwazyl, ze tak nagle urosły. Koszt 120 zl
Youcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:24   #59
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Idąc do manikirzystki na akryle obawiałam sie, ze wyjdę z "łopatami" :P ale nic takiego nie nie spotkało, pazurki mam jak swoje , wiec nie tylko jedwabne wyglądają naturalnie, to wszystko zalezy od nałożenia i wypiłowania
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 11:33   #60
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: tipsy pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!1

Potwierdzam! Wszystko zależy od umiejętności stylistki paznokci !
Warto spytać w jakich firmach kończyła kurs.

Mi kiedyś u mnie w domu robiła taka dziewczyna i ja sie jej zapytałam w jaki robiła kurs a ona odparła mi z dumą - JESTEM SAMOUKIEM! Myslalam ze spadne z krzesła, nigdy wiecej do niej nie zadzwoniłam, mało tego. Wtapiała mi z pazurki hologramy, ktore jak się okazalo ukradła ze szkolnej pracowni (bo chodzila do studium kosmetycznego z moja kolezanka, tam mieli pracownie do manikiuru i wszystkie takie *****olki do ozdabiania)

W dobrych rękach zarówno akryl jak i żel czy jedwab będą dobrze nałożone.
Ja lubie żel gdyż nie moge znieść zapachu a raczej smrodu akrylu. Ale to już indywidualna sprawa.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.