Szukam Stylisty lub Ciekawego Salony W Częstochowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 21:24   #1
Micchaleq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2

Szukam Stylisty lub Ciekawego Salony W Częstochowie


Witam serdecznie wszystkich forumowiczy .
Tak jak w temacie szukam jakiegos saloniku fryzjerskiego lub stylisty , który zrobi mi jakas fajna fryzurke na nowy rok znudziła mi sie juz moja stała od roku fryzurka wiec ktos moze poleci cos ciekawego. Moglibyscie mi powiedziec czy sa stawiane np jakies warunki ze odpowiedniej długosci musa bycc włosy i jak cos podac przediał cenowy ile to mniej wiecej moze kosztowc. Tylko proszeo naprawde jakies konkretne i tym samym powazne oferty / propozycje.
Micchaleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 21:46   #2
agus441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22
Dot.: Szukam Stylisty lub Ciekawego Salony W Częstochowie

Hej Jestem z Czestochowy. Przeszlam juz drogie salony i styliste tez (na Brzeznickiej). Stylista to masakra, stwierdzil ze mam za duzo wlosow wiec trzeba mi je wyciac, Wiec mialam takie kikutki 2cm na calej glowie;/ przy wlosach do ramion... a na karku wygolone 4cm na zero!!!! Nie polecam. Za to doradzam pania Ilonke z Trendow na Strazackiej (przniesione z Pilsudskiego), Nigdy nigdy nie pojde do innego fryzjera. Ona jest swietna
agus441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 12:01   #3
Micchaleq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam Stylisty lub Ciekawego Salony W Częstochowie

Cytat:
Napisane przez agus441 Pokaż wiadomość
Hej Jestem z Czestochowy. Przeszlam juz drogie salony i styliste tez (na Brzeznickiej). Stylista to masakra, stwierdzil ze mam za duzo wlosow wiec trzeba mi je wyciac, Wiec mialam takie kikutki 2cm na calej glowie;/ przy wlosach do ramion... a na karku wygolone 4cm na zero!!!! Nie polecam. Za to doradzam pania Ilonke z Trendow na Strazackiej (przniesione z Pilsudskiego), Nigdy nigdy nie pojde do innego fryzjera. Ona jest swietna
ale no jest w stanie wymyslec cos fajnego czy tylko pooprostu obcina tak jak sbobie zycze. Bo ja np nie mam jakos pomysłu co móglbym zrobic z tymi moimi włosami i wolałbym tylko porpostu se oddac i zaplacic hehe

Edytowane przez Micchaleq
Czas edycji: 2006-12-08 o 13:27
Micchaleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 16:33   #4
agus441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 22
Dot.: Szukam Stylisty lub Ciekawego Salony W Częstochowie

Pani Ilonka obcina swietnie, mozesz jej cos zasugerowac ale sama tez chetnie sluzy rada.
agus441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.