olejki perfumowane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 18:01   #1
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769

olejki perfumowane


Hej

Przeszukałam cale forum, ale za duzo informacji nie znalazłam
Na allegro pojawił sie olejek perfumowany flowerbomb edp w mega duzej butli 300ml. Cały czas sie zastanawiam nad jego kupnem, jest jednak maly problem. Nigdy nie mialam stycznosci z takimi bajerami, a cena ponad 250zl troche mnie odstrasza. Czy ktos mial stycznosc z takimi olejkami?? Jaka trwałosc?? Czy zapach jest mocno wyczuwalny, czy to raczej taka delikatna mgiełka?? No i pytanie najwazniejsze czy skora tym posmarrowana nie smierdzi jak olej?? Napisałam do tego pana imela i odpisal, ze alkohol jest zastapiony olejkiem i zapach jest zdecdyowanie suptelniejszy w ocenie klientek, ale dla mnie to za malo i wolałabym, aby sie wypowiedzialy osoby, ktore mialy z tym stycznosc. Pozdrawiam

Edytowane przez agusiaAA 19
Czas edycji: 2008-07-06 o 18:04 Powód: poprawka
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:01   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: olejki perfumowane

Generalnie olejki zachowują się inaczej niż klasyczne EDP czy EDT.Mam 3 różne olejki i wszystkie charakteryzują się tym,że leżą bardziej przy skórze,nie ciągną sie raczej ogonem a otaczają całe ciało delikatnym,subtelnym ale takim wszechobecnym zapachem.Kiedy po dniu gdy pachniałam olejkiem ściągam ubrania są one wręcz nasycone zapachem olejku.Są trwałe.
To po prostu trochę inna jakość i kategoria,musisz sama zobaczyć czy Ci odpowiada.
Skóra nie będzie śmierdzieć olejem-perfumy w olejku to nie jest perfumowany olej do smażenia
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 19:14   #3
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: olejki perfumowane

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Generalnie olejki zachowują się inaczej niż klasyczne EDP czy EDT.Mam 3 różne olejki i wszystkie charakteryzują się tym,że leżą bardziej przy skórze,nie ciągną sie raczej ogonem a otaczają całe ciało delikatnym,subtelnym ale takim wszechobecnym zapachem.Kiedy po dniu gdy pachniałam olejkiem ściągam ubrania są one wręcz nasycone zapachem olejku.Są trwałe.
To po prostu trochę inna jakość i kategoria,musisz sama zobaczyć czy Ci odpowiada.
Skóra nie będzie śmierdzieć olejem-perfumy w olejku to nie jest perfumowany olej do smażenia
Dziekuje bardzo za informacje. Mam dwa olejki jeden to Gloria cacharel i tutaj jestem rozczarowana zapach bardzo kiepsko sie utrzymuje i wogole jest taki nie wyrazny. Drugi dostałam na Wielkopolskim spotkaniu, ale nie wiem jakiej to firmy, a pachnie dosłownie jak flowerbomb i faktycznie zapach jest przyjemny i delikatny mimo to słodki i wyczuwalny. Musze sie zastanowic i byc moze jeszcze sie ktos wypowie.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:21   #4
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: olejki perfumowane

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za informacje. Mam dwa olejki jeden to Gloria cacharel i tutaj jestem rozczarowana zapach bardzo kiepsko sie utrzymuje i wogole jest taki nie wyrazny. Drugi dostałam na Wielkopolskim spotkaniu, ale nie wiem jakiej to firmy, a pachnie dosłownie jak flowerbomb i faktycznie zapach jest przyjemny i delikatny mimo to słodki i wyczuwalny. Musze sie zastanowic i byc moze jeszcze sie ktos wypowie.
Musisz jeszcze zwrócić uwagę jaki to jest rodzaj olejku.Moje zapachy wszystkie są perfumami w olejku,czyli "pełnowartościowym" zapachem.Olejek Gloria natomiast to produkt do pielęgnacji ciała,jest tylko częścią linii zapachowej,dodatkiem do Glorii EDT (na dodatek każdy z produktów pielęgnacyjnych Gloria ma wzmocniony jeden rodzaj nut-olejek pralinkową,mgiełka zielone w stosunku do wody.Ale to już inna historia )także nie powinnaś od niego oczekiwać dużej trwałości czy zgodności z zapachem.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:48   #5
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: olejki perfumowane

Burn to jakim rodzajem olejku jest flowerbomb?? Bo nie chce olejku pielegnacyjnego jak w glorii tylko perfumowany, a z nazwy wynika, ze to własnie ten. Jak mozesz spojrz na aukcje bede wdzieczna:
http://www.allegro.pl/item395787645_...l_300_ml_.html
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:56   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: olejki perfumowane

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Burn to jakim rodzajem olejku jest flowerbomb?? Bo nie chce olejku pielegnacyjnego jak w glorii tylko perfumowany, a z nazwy wynika, ze to własnie ten. Jak mozesz spojrz na aukcje bede wdzieczna:
http://www.allegro.pl/item395787645_...l_300_ml_.html
Na pudełku jest napisane Perfume bath and body oil co oznacza,że jest to pordukt pielęgnacyjny a nie wersja zapachu w olejku
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 23:01   #7
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: olejki perfumowane

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Na pudełku jest napisane Perfume bath and body oil co oznacza,że jest to pordukt pielęgnacyjny a nie wersja zapachu w olejku
Dziekuje bardzo. Czyli nie warto kupowac, bo ja nie chce tego uzywac jako pielegnacje do ciala tylko zastapic tym olejkiem perfumy i zapewne trwałosc byłaby srednia ehh, a tak sie napaliłam.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 23:08   #8
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: olejki perfumowane

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo. Czyli nie warto kupowac, bo ja nie chce tego uzywac jako pielegnacje do ciala tylko zastapic tym olejkiem perfumy i zapewne trwałosc byłaby srednia ehh, a tak sie napaliłam.
W tym wypadku lepiej kupić wodę
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 07:14   #9
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: olejki perfumowane

Przepraszam pomyliłam wątki.Miało być na perełkowym.I do tego jeszcze nie da się wpisać bez podkreślenia.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.