krzywa c - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 13:15   #1
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061

krzywa c


Hej,
tak, jestem samoukiem i nie byłam na kursie,
chciałabym tylko spytać, czy długa droga jeszcze przede mną do zbudowania krzywej c. Nie patrzcie na french, bo on absolutnie mi nie wychodzi- więc nie ma też co doszukiwać się linii uśmiechu, chodziło mi głównie o poćwiczenie krzywej c.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0606.jpg (41,2 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0607.jpg (30,6 KB, 154 załadowań)
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:58   #2
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: krzywa c

Tak, długa droga przed Tobą jeszcze.
Krzywej to ja tu niestety nie widzę w ogóle, ogólnie chyba pilnika nie używałaś przy tym paznokciu.
Widać, że żelu (bądź akrylu) jest za mało po za tym krzywa C jest mniej więcej w miejscu stresu czyli na środku paznokcia. Jedyne co mogę doradzić to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć W końcu zacznie wychodzić.
Polecam również wpisać sobie w youtube "jak budować paznokcie żelowe (bądź akrylowe)", "jak budować krzywą C" myślę, że na pewno znajdziesz tam jakieś pomocne materiały
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:00   #3
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: krzywa c

no tak,czytalam duzo na ten temat i ogladalam filmiki ale w sumoe inaczej jest cwiczyc na calym sztucznym paznokiu a na naturalnym. ale nie poddaje sie , cwicze dalej
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:50   #4
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: krzywa c

Na Sztucznym raczej łatwiej bo obrócisz pazura jak chcesz.
U kogoś gorzej. Ja lubię sama sobie bo na spokojnie czasem z 9 h siedzę i mogę kombinować obracać łapką jak mi wygodnie no a klientki nie zawsze tak jak bym chciała.

A krzywa C. Hm tak jak koleżanka wyżej więcej zelu. I dłuższy pazur tym więcej warstw zelu przy krzywej C. No i krzywa w złym miejscu.
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 19:58   #5
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: krzywa c

No cóż, będę próbować
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 21:22   #6
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: krzywa c

Nie ma co się poddawać, ja jak sobie przypomne swoje pierwsze żele ojojoj w liceum chyba to było... wielkie łopaty całe pozapowietrzane, co prawda nigdy do perfekcji nie doszłam po porzuciłam żele i akryle, ale na pewno wiele można się nauczyć przez praktykę żałuję, że nigdy na żaden kurs nie poszłam, ale kto wie, za stara na to jeszcze chyba nie jestem ^^

Co do ćwiczenia tej krzywej C, moim zdaniem dużo wygodniej na paznokciach swoich się tego można nauczyć niż na takim placu do ćwiczeń
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 04:36   #7
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: krzywa c

zwroc uwage na to ze na paznokciu sa gory i doliny. powinnas to wygladzic, dodatkowo sa troche zbyt plaskie, doloz masy i wzmocnij punkt stresu
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 19:28   #8
anna_nails
Przyczajenie
 
Avatar anna_nails
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa-Śródmieście
Wiadomości: 2
Dot.: krzywa c

Ja ci proponuje pomyslec o kursie jesli chcesz sie naprawde nauczyc robic dobre paznokcie. Filmy sa ok jak znasz podstawy. Uczac sie metoda prob i bledow masz przed soba duzo dluzsza droge niz idac na szkolenie. Utrwalasz tez sobie zle nawyki ktorych sie potem trudno wyzbyc a moga przeszkadzac w pracy i obnizac jej jakosc.
anna_nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 07:57   #9
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: krzywa c

Nie wiem czemu ale gdy ktoś o coś zapyta to w większości odsyłacie na kurs. Nie każdego stać na porządny kurs (bo mieć papier to nie sztuka) który kosztuje 500zł a nawet ponad. Owszem kurs to przyspieszona lekcja jednak internet też daje wiele możliwości
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:09   #10
RedRouge
Raczkowanie
 
Avatar RedRouge
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 173
Dot.: krzywa c

Cytat:
Napisane przez FantaSy1 Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale gdy ktoś o coś zapyta to w większości odsyłacie na kurs. Nie każdego stać na porządny kurs (bo mieć papier to nie sztuka) który kosztuje 500zł a nawet ponad. Owszem kurs to przyspieszona lekcja jednak internet też daje wiele możliwości
Oczywiście Jestem zdania, że jeżeli autorka chce paznokcie robić tylko dla siebie bądź ewetualnie dla koleżanki to nie musi robić kursu, ale warto dokładnie przeczytać różnego rodzaju pomocne fora i zobaczyć parę filmików na yt, gdyż można sobie zrobić krzywdę... Sama pamiętam jak najpierw zaczełam sie bawić żelem a później czytać na jego temat :/ Paznokcie zniszczyłam sobie strasznie Młoda byłam i głupia
Ale musze przyznać, ze po wielu próbach i przeczytaniu wielu pomocnych rad sama dla siebie mogłam robić paznokcie z których byłam zadowolona ^^
__________________
Trening czyni mistrza!

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/
Zdobienie naturalnych paznokci wraz z filmikami
jak wykonać^^ (Hobby)
RedRouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:52   #11
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: krzywa c

No ja sobie ostatnio zrobiłam tipsa, i mi zupełnie nie wyszedł więc go spiłowałam jakoś, ale mój paznokieć był w gorszym stanie. I generalnie póki co nie mam do tego nerwów - niech narazie trochę polezy, jak będę miała więcej czasu to może będę ćwiczyć dalej, narazie się zbyt mocno na tą całą zabawę zdenerwowałam
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 10:17   #12
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: krzywa c

Zanim złapiesz znowu za pilnik i pędzel zapoznaj się z teorią czy tutaj na wizazu czy pogoogluj troche lub na youtube

niestety po wykonaniu widac ze zasad niestety nie znasz, więc najpierw połóż nacisk na szukanie informacji jak to zrobić, jeśli oczywiscie nie chcesz lub nie mozesz iść na kurs, ale ostrzegam, zajmie ci to wieeeeeeeeeele godzin jak będziesz tajniki odkrywała sama, ale jest to możliwe (ja przelamuje stereotypy - zobacz w moją galerie, samemu można sporo sie nauczyć ale to trwa)

Pauraski to piekna pasja, ale trzeba wytrwałosci, cierpliwosci, uporu maniaczki i nauki, nauki, nauki, i niestety tez kasy, bo wszystko kosztuje

ale trzymam kciuki zebys podjeła znowu temat pazurków, jednak teraz zamiast od pędzla i pilnika zacznij od zeszytu i długopisa i szukaj info o pazurkach, a w trakcie ogladania filmików na youtube notuj
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:08   #13
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: krzywa c

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Zanim złapiesz znowu za pilnik i pędzel zapoznaj się z teorią czy tutaj na wizazu czy pogoogluj troche lub na youtube

niestety po wykonaniu widac ze zasad niestety nie znasz, więc najpierw połóż nacisk na szukanie informacji jak to zrobić, jeśli oczywiscie nie chcesz lub nie mozesz iść na kurs, ale ostrzegam, zajmie ci to wieeeeeeeeeele godzin jak będziesz tajniki odkrywała sama, ale jest to możliwe (ja przelamuje stereotypy - zobacz w moją galerie, samemu można sporo sie nauczyć ale to trwa)

Pauraski to piekna pasja, ale trzeba wytrwałosci, cierpliwosci, uporu maniaczki i nauki, nauki, nauki, i niestety tez kasy, bo wszystko kosztuje

ale trzymam kciuki zebys podjeła znowu temat pazurków, jednak teraz zamiast od pędzla i pilnika zacznij od zeszytu i długopisa i szukaj info o pazurkach, a w trakcie ogladania filmików na youtube notuj
Właśnie Twój filmik na temat krzywej C oglądałam ze3razy, ale dalej mi nie wychodziło :P Myślę, że do pazurków wrócę, jak się uda za 2 lata pójdę na kurs, narazie nie mam na to czasu szczerze mówiąc, ze swojego zestawu może sprzedam lampę, a jak się juz na kolejne ćwiczenia zdecyduję, to zacznę wszystko od nowa
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:44   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: krzywa c

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Właśnie Twój filmik na temat krzywej C oglądałam ze3razy, ale dalej mi nie wychodziło :P Myślę, że do pazurków wrócę, jak się uda za 2 lata pójdę na kurs, narazie nie mam na to czasu szczerze mówiąc, ze swojego zestawu może sprzedam lampę, a jak się juz na kolejne ćwiczenia zdecyduję, to zacznę wszystko od nowa
...
dobry pomysł
najgorsze to powielac własne błędy w technice,a czasami wystarczy mała wskazówka co zrobić żeby to poprawić,na co same nie wpadniemy bo nie mamy wiedzy i doświadczenia..dlatego jednak instruktor się przydaje
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.