Kosmetyki KALLOS - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 09:40   #61
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dla mnie maska z "krowich cycków" jest rewelacyjna! Trzymam na włoskach pół godziny pod folią i ręcznikiem - i to naprawdę dziala Co ważne, na moje włoski dziala długofalowo - tzn nie tylko po jej zastosowaniu włoski są ładne, ogolnie ich kondycja stopniowo się poprawia. I to dość szybko. Jeszcze cena mnie rozzbroiła totalnie - dalam w hurtowni 16zl czy 17zł/litr... Na rok mi wystarczy spokojnie
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 22:48   #62
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Exclamation Dot.: Kosmetyki KALLOS


Dziewczyny, a czy któraś z Was używała ktorejs z tych masek?? Są tanie jak barszcz i kuszą mnie niemiłosiernie..
1) Maseczka do włosów Henna Hair Project 500 ml Odżywczy krem, nadający włosom witalności i blask. Sprawia, iż stają się miękkie i jedwabne. Regularne stosowanie odżywia włosy i nadaje im połysk.
2) Owocowa maseczka Hair Project do włosów z witaminą C 500 ml Intensywnie nawilżająca i regeneracyjna kremowa maseczka do włosów. Zawarta w niej witamina C wzmacnia strukturę włosa.
3) Maseczka do włosów Hair Project z olejkiem z orzecha kokosowego 500 ml Zawiera liczne aminokwasy. Bogata w minerały (zwłaszcza w żelazo). Nadaje włosom miękkość i świeżość.
4) Maseczka do włosów Hair Project z siemieniem lnianym 500 ml Siemię lniane działa bezpośrednio na włosy, czyni je miękkimi i elastycznymi. Nadaje włosom blask i połysk od pierwszego użycia.
5) Maseczka do włosów Hair Project z beta-karotenem 500 ml Kremowa maseczka zawierająca liczne minerały i witaminy, takie jak: B1, B2, PP i E, jak również beta-caroten. Regularne stosowanie czyni włosy miękkimi i jedwabnymi.
6) Maseczka do włosów Hair Project z ziarnami pszenicy 500 ml Odbudowuje strukturę włosa. Zniszczonym, matowym włosom nadaje witalność. Sprawia, iż stają się miękkie i błyszczące.

Mi bardzo podobają się 2 i 4. Oczywiście produkuje je Kallos.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (8,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35.jpg (8,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36.jpg (9,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (7,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (8,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39.jpg (9,7 KB, 22 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2006-07-08 o 23:20
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 09:22   #63
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Drogie Wizażanki!
Tak jak obiecałam ,przetestowałam "perełki"Kallosa i muszę powiedzieć ,że jestem pod wrażeniem.MLECZNA I PLACENTA mają ładny zapach dobrze się
rozprowadzają na włosach,nie obciążają ,a efekt jest zaskakująco dobry
włoski wyprostowane, gładkie, błyszczace.Za tak niską cenę można testować ,nawet jak się nie trafi to mała strata.Najlepiej na początek kupić jak najmniejsze opakowania.Dla informacji podam że mam włosy do łopatek często farbowane,cienkie i delikatne.Dodam ,że testowałam różne
odżywki i sklepowe i profesjonalne z górnej półki ,dlatego mam jako takie porównanie.Niektóre odżywki zawierają dużo silikonu, który oblepia i przy tym obciąża za bardzo włosy.Do cienkich włosków polecam stosować szampon delikatny ziołowy np.Fitomed wzmacniający cebulki ,i na to odżywkę.Życzę wszystkim wizażankom powodzenia
TOMKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 08:44   #64
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki KALLOS

noseknosek a skąd wiesz, że to kallosa?? znalazłam na alegro, ale nie widzę wzmianki, że to kallos
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 12:33   #65
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Nosek ma racje-produkuje je rzeczywiście Kallos...
Mnie najbardziej przypadły do gustu:2 i 3...ale szczerze to sama niewiem,bo napisy na maskach są inaczej tłumaczone na polski..np na tej z olejkiem z kokosu pisze "hydrating"czyli ma nawilżać..dlatego chyba najlepiej nie patrzec raczej na opisy,ale na składnik,który ma i co on może robić
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:24   #66
anek86
Raczkowanie
 
Avatar anek86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki KALLOS

poradzcie mi dziewczyny co mam wybrac maske z kallosa placenta czy dove ta granatowa mam lugie cienkie i przesuszone wlosy z ktorych robi sie wielkie siano w dotyku sa miekkie ale wszedzie odstaj mi male wloski i wygladma jak kurczatko poradzcie mi
anek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:41   #67
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Dreamgirl
Odświeżam wątek, bo mam na oku balsam do prostowania włosów, litrowy w dodatku, i ciekawa jestem czy ktokolwiek używał kosmetyków tej firmy
ja używam balsamu z Kallosa [taki w złotej butelce,mam nadzieje że to ten o który ci chodzi ] doświadczenia z balsamami do prostowania nie mam więc nie mogę porównać. wg mnie działa dobrze, włosy mniej mi się puszą niż zwykle ale takiego efektu jak po wyjściu od fryzjera nigdy mi się nie udało uzyskać winę zwalam głównie na włosy,a dokładniej na zniszczone końcówki, bo do połowy długości włosy mam raczej proste a na dole się kręcą,puszą itd. w kazdym razie balsam polecam bo jest niedrogi i wydajny ;-) pozdrawiam
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 15:59   #68
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny pomocy

ktoś podal tą strone w tym wątku

http://www.uradka.pl/index.php?osCsid=9a917172 89ba0edef3c77418ee7073fe

kosmetyki są tańsze niż na allegro ale gdzie tu jest podany koszt przesyłki???
czy jestem ślepa?? jak ja kocham takie strony

niech ktos mi znajdzie prosze
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:03   #69
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Kosmetyki KALLOS

jak zaczniesz kompletować koszyk w tym sklepie to masz tam pod spodem taką opcje "oblicz koszt przesylki" czy jakos tak. on sam dodaje wage zamowionych rzeczy i mowi ile przesylka
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:10   #70
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

kuszą mnie te maski,bo są naprawdę tanie...ale narazie nie ma żadnych opinii na ich temat...są jeszcze na stronie:
www.fryzjersklep.pl
zastanawia mnie która z tych masek będzie mieć najbardziej działanie nawilżające i regenerujące?
na moje oko z olejkiem z kokosa,ta co zawiera pantenol...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:17   #71
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez noseknosek
jak zaczniesz kompletować koszyk w tym sklepie to masz tam pod spodem taką opcje "oblicz koszt przesylki" czy jakos tak. on sam dodaje wage zamowionych rzeczy i mowi ile przesylka
dzięki Ci dobra Kobieto

no tak racja przeciesz to ciężkie kosmetyki
ciekawe dla czego taka różnica między allegro a tym sklepem
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 16:30   #72
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez ooliwka
dzięki Ci dobra Kobieto

no tak racja przeciesz to ciężkie kosmetyki
ciekawe dla czego taka różnica między allegro a tym sklepem
w tym linku co podałam są one nawet troszeczke tańsze i łatwiej połapać się z kosztami przesyłki-już sprawdzałam,ta maska waży o,6kg
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:37   #73
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez tripka
w tym linku co podałam są one nawet troszeczke tańsze i łatwiej połapać się z kosztami przesyłki-już sprawdzałam,ta maska waży o,6kg
ta troche taniej jest
kurcze tylko nie ma zdjęc (chyba że znów jestem taką szczęściarą i tylko mi się nie wyświetlają hahaha)
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 16:44   #74
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez ooliwka
ta troche taniej jest
kurcze tylko nie ma zdjęc (chyba że znów jestem taką szczęściarą i tylko mi się nie wyświetlają hahaha)
no rzeczywiście nie ma zdjęć,niewiem czemu..a nad którą maską myślałaś ?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 18:49   #75
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez tripka
no rzeczywiście nie ma zdjęć,niewiem czemu..a nad którą maską myślałaś ?
chciałam kupić dwa szampony i mleczko do prostowania włosów

mam swój ulubiony preparat który zastępuje mi maski więc nie kupuje tego typu produktów
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 15:01   #76
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dziewczyny!

Mam pytanie co do szamponu KALLOSA. Byłam u fryzjerki i umyła mi włosy pięknie pachnącym jak mleko szamponem po czym nałożyła odżywkę o takim samym zapachu. Po zapytaniu co to jest przyniosła mi odżywkę- maskę AL LATTE Kallosa, którą oczywiście od razu kupiłam (jest boska)
ale...
nie miała już w sprzedaży szamponu.

W sklepie "u radka" spytałam czy istnieje taki szampon AL LATTE (bo nigdzie się nie natknęłam na takowy) i czym w ogóle fryzjerka mi w takim razie umyła włosy?? (no bo chyba nie trzy razy odżywką)
Pan Radek napisał mi, że nie ma szamponu AL LATTE ale podobny zapachem jest ten krem-szampon Kallosa:
http://www.uradka.pl/product_info.ph...pon%20700%20ml.

Napiszcie czy miałyście go w swych rękach i jak się sprawuje. (i czy rzeczywiście pachnei jak AL LATTE?)

a ja na razie poprzestanę na nakładaniu boskiej mlecznej maski....
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 19:43   #77
aniunia_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Kosmetyki KALLOS

anybody??
aniunia_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 08:04   #78
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki KALLOS

podbijam własnie nabyłam silver reflex (natchnelo mnie i z czarnych wlosow zrobilam blad) czytam i troche sie zastanawiam ja do tego szamponu dostalam litrowy krem z ktorym mam mieszac ten szampon, ktos tak uzywal szamponu??
__________________
"Bo przyjaciołom się UFO!"
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 15:36   #79
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a czy któraś z Was używała ktorejs z tych masek?? Są tanie jak barszcz i kuszą mnie niemiłosiernie..
1) Maseczka do włosów Henna Hair Project 500 ml Odżywczy krem, nadający włosom witalności i blask. Sprawia, iż stają się miękkie i jedwabne. Regularne stosowanie odżywia włosy i nadaje im połysk.
2) Owocowa maseczka Hair Project do włosów z witaminą C 500 ml Intensywnie nawilżająca i regeneracyjna kremowa maseczka do włosów. Zawarta w niej witamina C wzmacnia strukturę włosa.
3) Maseczka do włosów Hair Project z olejkiem z orzecha kokosowego 500 ml Zawiera liczne aminokwasy. Bogata w minerały (zwłaszcza w żelazo). Nadaje włosom miękkość i świeżość.
4) Maseczka do włosów Hair Project z siemieniem lnianym 500 ml Siemię lniane działa bezpośrednio na włosy, czyni je miękkimi i elastycznymi. Nadaje włosom blask i połysk od pierwszego użycia.
5) Maseczka do włosów Hair Project z beta-karotenem 500 ml Kremowa maseczka zawierająca liczne minerały i witaminy, takie jak: B1, B2, PP i E, jak również beta-caroten. Regularne stosowanie czyni włosy miękkimi i jedwabnymi.
6) Maseczka do włosów Hair Project z ziarnami pszenicy 500 ml Odbudowuje strukturę włosa. Zniszczonym, matowym włosom nadaje witalność. Sprawia, iż stają się miękkie i błyszczące.

Mi bardzo podobają się 2 i 4. Oczywiście produkuje je Kallos.
podbijam , używal ktoś? Mi konczy sie Latte i w ramach zmiany zastanwiam sie nad wyprówbowaniem tych naseczek
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-24, 20:42   #80
Aggerek88
Przyczajenie
 
Avatar Aggerek88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Hej dziewczyny! Proszę Was o radę. Mianowicie planuje kupic maskę mleczną Kallosa no i moze ten balsam do prostowania. Dopiero zaczynam prostowac moje niesforne włosy a chcialabym zeby byly mieciutkie i gładkie (chociaz troszkę ).Zależy mi na ich pielegnacji i ochronie przed działaniem tej morderczej temperatury. Tylko nie jestem pewna czy te kosmetyki bedą dla nich odpowiednie , bo niestety moje włosy szybko się przetłuszczają. ;/ Z góry dziękuje za Wasze opinie.
__________________
Czasami czujesz sie porzucony i brudny, ale jesteś nadal bezcenny dla tych, którzy Cię kochają.
Aggerek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 22:49   #81
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez leeloo Pokaż wiadomość
a czy mze ktos sie jescze wypowiedziec na temat tej mlecznej odzywki?
bardzo mnie zainteresowala
Mam te maske, a dodatkowo mieszane uczucia..Zamowilam sobie 1000 ml, wiec troszke sie jeszcze pomecze z nia. Ogolnie hmm..Nie wiem czego spodziewalam sie po tego typu kosmetyku. Troszke regeneruje (szkoda,ze tak malo), ladnie pachnie (choc czasami do przesady-mdli). Wlosy sa po niej miekkie, ale za to..napuszone. Dokladnie nie o taki efekt mi chodzilo! Zastanawiam sie jeszcze jesli chodzi o ten balsam do prostowania. Chyba jednak dam KALLOS'OWI jeszcze jedna szanse
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 01:17   #82
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja nataomiast jestem z latte zadowolona. Co prawda do regenerujacych to ona chyba raczej nie należy ale sprawdza sie na kręconych, nie zniszczonych włosach - poleciłam koleżance i tez widac poprawe skrętu włosa - a dodam że używałam juz odzywek tzw. renomowanych firm za powalające kwoty i bywałam srodze zawiedziona . Szczerze to nie zamierzam obecnie na jakiś czas szalec z kosmetykiami do wlosow - chce wypróbowac tansze odpowiedniki Kalosa A przynajmniej maski
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 08:16   #83
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Mowisz, ze do kreconych?? Hmm..powiem Ci, ze ja u siebie tez to zauwazylam, chociaz efekt wcale byl niezamierzony Chyba bede po prostu uzywac jej jako zwykla odzywke po myciu glowy...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 09:57   #84
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja od siebie naprawde moge polecić do loków Chce jeszcze wypróbować Placente ale juz widziałam iz bodejże Larea była zadowolona z efektu na kręconych włosach i ma podobne jak jak po Latte spostrzeżenia Bardzo jestem zadowolona ze mozna w takiej cenie dostać coś fajnego do kapryśnych loczków
Z kolei podarowłaam probke innej kolezance tym razem do prostych, normalnych, lekko przetłuszczajacyh sie wlosów ale ja jakos nie powaliła na kolana - porostu efekt zmiekczenia uzyskała jedynie.
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:02   #85
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ja używam maski kokosowej,nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów regeneracyjnych ale zapach jest prześliczny Włosy pachną naprawde pięknie i nawet dla tego zapachu warto mieć tą maske,kupiłam litr w hurtowni fryzjerskiej i jestem zadowolona.Włoski są błyszczące,miękkie
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:14   #86
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Wiec w takim co do wlosow prostych/ew.do prostowanych?

Wiemy juz, ze mleczna i placente do kreconych.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 17:32   #87
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kosmetyki KALLOS

A probowala moze ktoras z was szamponow albo olejkow Kallosa? http://www.uradka.pl/product_info.ph...ossy%2080%20ml.
http://www.uradka.pl/product_info.ph...eczny%201000ml
Napewno zamowie maski, narazie te male:mleczna,placente i miodowa chyba... a jak szampony? drogie nie sa ale po co kupowac jak sie okaza beznadziejne... i ten olejek mnie zastanawia, moze ktos cos wie?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 07:23   #88
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

podbijam - czy ktos może wpowiedzieć sięw sprawie szamponów?
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 08:15   #89
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kosmetyki KALLOS

http://www.uradka.pl/product_info.ph...pon%20700%20ml. zamowilam jednak ten szampon jak tylko przyjdzie i go wyprobuje to zdam relacje. Olejek narazie sobie odpuscilam. Nie moge sie doczekac
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:16   #90
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

hihi też sie na niego czaje tylko poki co obiecałam sobie wykonczyc moje zapasy kosmetykowe ehh..
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.